Personeel Personeel Personeel Personeel L M U c TEHAMA BV CONSTRUCTEUR en/of MONTEUR JUkPSa ■MULLnga ZATERDAG 11 MAART 2000 Js een fabrikant van verpakkingsmachines en automatische toe- en afvoersystemen voor de voedingsindustrie. Wij richten ons met name op de koek- en banketindustrie in Nederland en Europa. TEHAMA BV is wegens groei op zoek naar een: *°?1- Uw profiel: - leeftijd 20-35 jaar - flexibele instelling - ervaring in de machinebouw - overweg kunnen met autocad LT - opleidingsniveau HTS/MTS WTB of gelijkwaardig Geboden wordt: - een leuke, enerverende baan in een dynamisch bedrijf - doorgroeimogelijkheden - uitstekende secundaire arbeids voorwaarden - een salaris in overeenstemming met ervaring en functie. Functie-inhoud: - construeren en monteren van verpakkingsmachines t.b.v. de voedingsindustrie - ontwerpen/opbouwen van proto- types - werken aan innovatieprojecten - oplossen klantspecifieke wensen - beoordelen/toepassen van nieuwe ontwikkelingen en technieken i- traceren van verbeterpunten aan - de bestaande machines 'Wij verzoeken degenen die door zijn anlbities, capaciteit en ervaring voor een gedeelte van de boven genoemde functie in aanmerking wil komen eveneens te solliciteren. iVoor meer informatie kunt u contact opnemen met Dhr. R. J. Haaring of Dhr. E. A. J. v.d. Nieuwendijk, telf.nr. 071-4020136. Stuur uw C.V. naar: TEHAMA BV, t.a.v. Dhr. R. J. Haaring, Postbus 3215, 2220 CE Katwijk. GEELKERKEN LINSKENS ADVOCATEN Geelkerken Linskens Advocaten te Lei den/Kativ ijk zoekt Ben je secuur? Kun je goed op details letten? Kick je er op om zaken van anderen perfect te regelen? Heb je ervaring op het gebied van assurantieportefeuilles voor zakelijke relai Dan heeft de Hillinga Adviesgroep in N(x voor jou een fantastische baan als Medewerker Beheer Zakelijke Re\ (Volmachtervaring is een pré!) Misschien werk je nu als contractbeheen verzekeraar of een ander kantoor en wil j anders. Kom dan gauw praten met Reinier Geurts (071-3644888) en luister naar wat hij mc> voor jou in petto heeft. Tot gauw! Hillinga Adviesgroep van Limburg Stirumstraat 13 2201 JM Noordwijk Kijk ook op: www.hillinga.nl IIIMIIIIIIIMIIII Ben jij op zoek naar: - plezier en uitdaging in je werk - een prettige werksfeer - leuke collega's en een flexibele werkgever - een goed salaris - een boeiende klantenkring ruimte om jezelf verder te ontplooien doorgroeimogelijkheden Dat treft want wij zoeken een: ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v cn een ASSISTENT-ACCOUNTANT m/v Schrijf dus snel een brief met cv naar: Accountantskantoor Van der Geest, Herengracht 10, 2312 LD Leiden. Voor meer informatie neem je contact op met Koos van der Geest, 071 -5148893. WERKEN IN EEN AVONTUURLIJKE OMGEVING? Track Trail is een avontuurlijke winkel voor de ondernemende (wereld)reiziger en een ieder die zich aangesproken voelt tot ons 'outdoor' assortiment Wij zijn een relatief jonge onderneming met grote uitbreidingsplannen. Ons team bestaat uit jonge en zeer enthousiaste medewerkers. Voor ons nieuw te openen filiaal te Leiden zoeken wi|: Filiaalmanager (M/V) Full- Parttime verkopers (M/V) Als verkoper ben je een enthousiaste collega die, gezien onze specialiteit, een flinke dosis reiservaring meebrengt. Als verkoper heb je doorgroeimogelijkheden naar assistent filiaalmanager. Als filiaalmanager beschik je over aantoonbare leidinggevende capaciteiten, een flexibele instelling en een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Heb je die reiservaring en wil je je kennis delen en onze klanten op een prettige manier adviseren, schrijf dan een kort en bondig briefje met c.v. naar: Track Trail b.v., t.a.v. Robin van Olphen, Torenstraat 2, 2513 BS Den Haag. De specialist voor avontuurlijke reizigers Ben je secuur? Kun je goed op details letten? Kick je er op om zaken van anderen perfect te regelen? Heb je ervaring op het gebied van collectieve pensioenen En levensverzekeringen? Dan heeft de Hillinga Adviesgroep in Noordwijk voor jou een fantastische baan als Employee benefits medewerker Misschien werk je nu als contractbeheerder bij een verzekeraar of een ander kantoor en wil je eens wat anders. Kom dan gauw praten met Ria Blok (071-3644888) en luister naar wat hij mogelijk voor jou in petto heeft. Tot gauw! Hillinga Adviesgroep van Limburg Stirumstraat 13 2201 JM Noordwijk Kijk ook op: www.hillinga.nl Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Uni versiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskun de en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven.dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goe de komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. FACILITAIR BEDRIJF DIVISIE chti In het Facilitair Bedrijf werken ruim 320 medewerkers bij vijf afde lingen, t.w. Beveiliging, Inkoop Logistiek, Interne Zaken, Infra en Voe ding. Deze verlenen ondersteuning aan vooral de primaire, maar ook de andere processen binnen het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). In de nabije toekomst zal een nieuw te vormen afdeling In strumentele Zaken deel gaan uitmaken van het Facilitair Bedrijf. Het Facilitair Bedrijf bevindt zich in een kantelingsproces van aanbodge- richt naar vraaggericht, waarbij klantgerichtheid centraal staat en de dienstverlening wordt geprofessionaliseerd. Infra en Instrumentele Zaken De afdeling Infra draagt zorg voor onderhoud en vernieuwing van de technische infrastructurele voorzieningen binnen het LUMC en bestaat uit: Planning I I fte), Bedrijfsvoering 16.5 fte), Continudienst 15 fte) en Nieuwe Werken 10,5 fte). De nieuw te vormen afdeling Instrumentele Zaken zal het beheer en onderhoud van het instrumentarium verzorgen. Voor deze afdelingen zijn wij op zoek naar: 2 Secretaresses m/v (in een duo-functie: voor 24 uur per week met als aandachtsgebied Infra, en voor 20 uur per week met als aandachtsgebied Instrumen tele Zaken) Vac.nr. 00.S.08.10.LD Functie-inhoud: - beantwoorden telefoon van de afdeling: - maken van afspraken en bijhouden van de agenda's; - behandelen van ingekomen post; - zelfstandig voeren van correspondentie, - voorbereiden en notuleren van vergaderingen; - zorgdragen voor ziek- en herstelmeldingen; - coördineren van de afdelingsplanning v.w.b. vakantie en roostervrije dagen: - up-to-date houden van het archief van de afdeling. Functie-eisen: - HAVO; - secretaresse-opleiding; - ervaring met werken in Word; - klantgerichte werkhouding; - stressbestendig; - gevoel voor humor. Salaris: Afhankelijk van opleiding en werkervaring bieden wij een salaris van maximaal f 4.222,- bruto per maand (schaal 6 RRAZ) bij een Gll-time aanstelling. Dienstverband: Tijdelijk dienstverband voor de duur van I jaar met uitzicht op een vast dienstverband, Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw Judith Toprakli, management assistente Facilitair Bedrijf (071 - 526 25 26). Deze vacature is zowel intern als extern bekend gemaakt. Interne kan didaten genieten voorrang. In Divisie I zijn de navolgende afdelingen ondergebracht: Heelkunde, Anesthesiologie, Thorax-chirurgie, Orthopedie, Urologie en Revali datie.Tevens bestuurt de divisie een aantal interdivisionele centra, te weten: het Centrum Eerste Hulp, het Operatiekamer-centrum, het Intensive Care Centrum, alsmede de tot de divisie behorende klinie ken en poliklinieken, het Laboratorium grote proefdieren en het Labo ratorium voor bewegingsanalyse. Heelkunde Poliklinieken Divisie I De administratief-secretariële organisatie is onderverdeeld over ver schillende aandachtsgebieden waaronder Algemene Heelkunde. Oncologie polikliniek. Arteriële Vaatpolikliniek en de polikliniek Plas tische chirurgie. Secretaresse A m/v (32 uur per week, werkdagen in overleg) Vac.nr. 00.L.17.10.LD Functie-inhoud: - voorbereiden en afwerken van spreekuren en het incidenteel bege leiden van spreekuren aan de receptie: - het verzorgen van de medische correspondentie en het bijwerken van de medische dossiers; - het beantwoorden van de telefoon; - mede zorgdragen voor het archiefbeheer; - afwisselend het verrichten van alle voorkomende receptiewerk zaamheden aan de centrale balie van de polikliniek Heelkunde; - het verrichten van werkzaamheden bij andere onderdelen van de polikliniek. Functie-eisen: - MAVO-/HAVO-diploma met de cursus Medische Administratie of NAMS-opleiding; - ervaring met geautomatiseerde systemen zoals ZIS, Word onder Windows; - kennis van de medische terminologie; - goed kunnen werken in teamverband; - uitstekende sociale vaardigheden; - ervaring met polikliniekwerkzaamheden strekt tot aanbeveling; - flexibel ten aanzien van de werktijden. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 3.833,- bruto per maand (schaal A5) bij een full-time aanstelling. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de periode van I jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw C.F.M. Hanselman-Verbeek, hoofd polikliniekadministratie Heelkunde a.i. (071-526 40 0.5). Radiologie Op de afdeling Radiologie wordt gewerkt met alle moderne i logische technieken, waaronder mammografie met stereotactic angiografie, interventie radiologie, CT en MRI, De afdeling be over 32 onderzoekkamers verdeeld over twee vloeren. Ten behoeve van de traumaradiologie beschikt het Centrumoot Hulp over twee goed geoutilleerde röntgenkamers. Naast kli in d taken worden wetenschappelijke projecten uitgevoerd en onderwijs verzorgd. De afdeling telt ongeveer 250 medewe waaronder 35 (assistent)radiologen, 66 radiodiagnostisch laboi en 9 leerling radiodiagnostisch laboranten. JUI Op de administratie is een vacature ontstaan voor de functie Medisch Secretaresse A rr (20 uur per week) Vac.nr. 00.T04.I0.LD De uren worden in overleg met de afdeling verdeeld over de op woensdag wordt bij voorkeur de hele dag gewerkt, maar mi ebu 4 uur Functie-inhoud: - het via de dictafoon typen van medische verslagen m.b.v. een veiNverker (ZIS); - het verwerken van de gegevens via een terminal; - alle bij de administratie behorende werkzaamheden; - tz.t. alle werkzaamheden op de receptie. tziji lom Functie-eisen: - HAVO-diploma; - kennis van de medische terminologie: - uitstekende typevaardigheid; - goede contactuele eigenschappen; - ervaring met tekstverwerking en in het werken met dictafocèAfo - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. nfa\ DIVISIE 4 Divisie 4 wordt gevormd door 12 afdelingen en diensten die de patiëntenzorg direct ondersteunen. De divisie heeft 680 medewer kers. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 3.833,- bruto per maand op fi basis (schaal 5 RRAZ). Dienstverband: Aanstelling geschiedt voor een periode van I jaar, met uitzicht vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw R. Steenvoorden, hoofd medisch secretariaat (071 - 526 20 5 Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toe Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen v; advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw H. Blom Postbus 9600 2300 RC LEIDEN un

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 34