Personeel Personeel Personeel Hillegom i RUPS RUPS Invalkrachten Medewerk(st)er belastingen Gemeente bejaarden verzorgenden ziekenverzorgenden verpleegkundigen activiteitenbegeleider (m/| receptionist (m/v) medewerker huishouding (nj cri ZATERDAG 11 MAART 2000 ZOEK JE AFWISSELEND WERK? Dan is dit je kans want wij zoeken een jonge MTS-er WTB voor de functie van: WERKVOORBEREIDER Je hebt een echte spilfunctie binnen ons bedrijf, je moet wel van aan pakken weten. Want ga maar na! ■n kiem bednjf met Je bent verantwoordelijk voor: van ionge mensen, de orderverwerking iseerd in het maken C'e 'nl<00P dwkregeiventieien het maken van werkopdrachten voor de tekenkamer en de >pen onze ventielen assemblage- en testafdeling ien internationaal ^et on<krhouden van contacten met onze Nederlandse en zo kiem zim n buitenlandse leveranciers inspekteren van draaierijen die voor ons werken okkenheid nodig en •en even belangrijk Kortom je bent van onschatbare waarde. regeiventieien wor- Jg kQmt werken jn egn stabje) bedrjjf met een uitstekende reputatie r„,kf m jQnge mensen en een prettige werksfeer. Verder zijn wij een bedrijf waarin iedereen een grote dosis zelfstandig heid krijgt Kun je dat aan, dan krijg je ook veel vrijheid van handelen. Heb je belangstelling voor deze veelzijdige en interessante functie? Stuur een brief met uitgebreide c.v naar: RHPS B.V., t.a.v. Ben Romeijn, Hoefbladstraat 16-20, 2153 EX NIEUW-VENNEP de halfgeleider industrie, d irmachemie. de petrochemie en de gasindustrie walitatief behoren onze pro top van -|xV-E ST/C, SÉ O ^SCVAO De Centrale Stichting Kinderopvang Voorschoten (CSKV) beheert de kinder dagverblijven Bibelebon, Bibelebos (dependance Bibelebon), de Hummelhof, De Sterrenboom, die elk zowel bedrijfs- als gesubsidieerde opvang realiseren voor kinderen van 0 tot 13 jaar. De CSKV zoekt voor alle kinderdagverblijven zo spoedig mogelijk voor 2, 3 of 4 dagen per week Voor de functie gelden de volgende eisen: - relevante MBO of HBO-opleiding (studerend hiervoor); - ervaring in het werken met de desbetreffende leeftijdsgroep is een pre; - individueel als in groepsverband met kinderen kunnen werken; - goede contactuele vaardigheden; - in teamverband kunnen werken. Salariëring vindt plaats conform CAO-welzijn. Voor nadere informatie kunt u op dinsdag, donderdag en vrijdag contact opnemen met Pien Croes, hoofd kinderdagverblijf De Hummelhof, tel. 071-5612506. Zoekt u een leuke stageplaats voor een beroepsopleiding in de kinderopvang? Er zijn nog stageplaatsen bij ons beschikbaar, als u geïnteresseerd bent, kunt u contact opnemen met Ineke Remmelzwaal, tel. 071-5610084. Sollicitaties kunt u richten aan: CSKV Papelaan 85E 2252 EG Voorschoten voor 23,4 uur per week Functie-inhoud: U verricht voornamelijk werkzaamheden op het gebied van de Wet Waardering Onroerende Zaken. U verzamelt en analyseert markt- en objectgegevens en u verzendt de WOZ-beschikkingen. U beoordeelt resultaten van de door een extern bureau verrichte taxa ties en u handelt eenvoudige bezwaarschriften af. U voert de gemeentelijke belastingverordeningen uit, verzamelt aan- slaggegevens en u legt aanslagen op. Ook het verstrekken van inlichtin gen aan belastingplichtigen en het voeren van correspondentie be horen tot uw taak. Daarnaast beheert u de bestanden van belasting plichtigen en objecten en zorgt u voor de volledigheid van deze bestan den. U behandelt bezwaarschriften en kwijtscheldingsverzoeken in he kader van fiscale procedures en u bereidt beroepschriften voor op he- gebied van belastingen en retributies. Uw niveau en kwaliteiten: U heeft een afgeronde opleiding op mbo-niveau (bijvoorbeeld meao, aangevuld met Bestuursambtenaar, differentiatie FIBEC). Daarnaast heeft u de opleiding Heffingsambtenaar lagere overheden met succes afgerond. U heeft voldoende kennis van de Wet Waardering Onroerende Zaken. Ervaring met de pakketten GISBI en GISVG is een pre. Uw communicatieve vaardigheden zijn goed ontwikkeld. Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van opleiding en ervaring kunnen wij u een salaris bieden van maximaal f 3.093,- bruto per maand bij een werkweek van 23,4 uur per week (salarisschaal 7). Inlichtingen en sollicitaties: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met het hoofd van de afdeling Financiën, Belastingen en Control, de heer Van den Nieuwendijk, tel. (0252) 537 259. Bij de selectie wordt een vertegenwoordiging van het personeel van de afdeling betrokken. Sollicitaties graag binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad en gericht aan het college van Burgemeester en Wethouders van Hillegom, ter'attentie van het hoofd van de stafafdeling Personeel, Organisatie Informatie, Postbus 32, 2180 AA Hillegom. De Zuid-Hollandse gemeente Voorhout ligt in de bollenstreek niet ver van strand en duinen. Het dorp combineert een rustige woonomgeving met de dynamiek van de randstad. Door het eigen station en de nabij heid van de A44 komt Voorhout steeds meer in trek als woonplaats. Voorhout is aangewezen als zogenaamde VINEX-locatic. Dit leidt tot een sterke uitbreiding van de gemeente ten noorden van de spoorlijn Haarlem-Leiden. Het aantal inwoners zal groeien tot 18.000 inwoners. De gemeentelijke organisatie bestaat uit de sectoren Bouwen Werken, Middelen en Welzijn. Daarnaast kent de organisatie een Beleidsbureau Ruimtelijke Ordening, Volkshuisvesting en Juridische zaken en een bureau Personeel Organisatie. Wij zoeken voor de sector Welzijn een (part-time) Secretarieel medewerker (v/m) voor 24 uur per week Algemeen De sector Welzijn bestaat uit een enthousiaste groep mensen die streeft naar een efficiënte en doelmatige dienstverlening aan de burger. Klant gericht werken, maatwerk en nuchter verstand zijn hierbij sleutelbegrippen. De functie Tot de taken behoren het bieden van administratieve ondersteuning aan het sectorhoofd, afdelingshoofd en beleidsmedewerkers (waaronder het afhandelen van eenvoudige correspondentie, postbehandeling/verdeling, bijhouden formulierenbestand e.d.); assisteren projectmanagement bij projecten; verrichten van archiefwerkzaamheden voor projecten; verslaglegging vergaderingen; mede opstellen en verzendklaar maken van agenda's waaronder de vergadering van de commissie welzijn; werkzaamheden voor vrijwilligersprijs, boomfeestdag, centrale aan melding basisscholen, Anne Frankkrant e.d.; andere voorkomende werkzaamheden in opdracht van het sectorhoofd en het afdelingshoofd. Opleiding en werkervaring U bent in het bezit van het HAVO/MEAO diploma (secretariële richting). Kennis en ervaring met Windows en Word. Bereidheid om, incidenteel, avondvergaderingen bij te wonen. Wij bieden u een salaris van minimaal ƒ2.681,00 en maximaal 4.343,00 bruto per maand op full-time basis, Waarom kiezen voor Voorhout? In deze kléine gemeente vinden relatief grootse zaken plaats. Als Vinex-gemeente zal de gestage groei zich de komende jaren voort zetten. De dynamiek van deze groei vraagt om medewerkers die van aanpakken weten en die op een creatieve wijze invulling weten te geven aan velerlei ontwikkelingen. De gemeente Voorhout kent een prima salariëring met goede secundaire arbeidsvoorwaarden die inspelen op huidige maatschappelijke behoeften zoals opleidingsfaciliteiten, flexibele werktijden, spaarloon en premiespaarregeling, deeltijdarbeid, betaald ouderschapsverlof e.d. Interesse? Spreekt de functie van secretarieel medewerker in een dynamische omgeving u aan en wilt u uw kwaliteiten verder ontplooien, stuur dan binnen twee weken een sollicitatiebrief naar burgemeester en wethouders van Voorhout, Postbus 149, 2215 ZJ Voorhout. Informatie Voor verdere informatie over de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met de heer J.P. Augustinus, sectorhoofd Welzijn, telefoon (0252) 265640. Gemeente Voorho ACQUISITIE WORDT NIET OP PRIJS GESTELD Voorhout... prettig werken, leuk leven! Het International Institute for Asian Studies (HAS) houdt zich bezig met onderzoek op het gebied van Azië. Het instituut heeft uitgebreide contac ten en samenwerkingsverbanden met organisaties in Europa, Azië, de VS en Australië en trekt wetenschappers uit de hele wereld. Jaarlijks organi seert het IIAS een aantal seminars, het geeft een hoog aangeschreven Newsletter uit en speelt op tal van andere gebieden een voortrekkersrol binnen het veld. Het hoofdkantoor te Leiden zoekt per 1 april een: Datatypist/secrelarieel medewerker m/v (23 uur per week) Werkzaamheden: verwerking van gegevens ten behoeve van de databank algemene secretariële werkzaamheden, met name ondersteuning bij de organisatie van seminars en workshops. Wij zoeken iemand die: goede kennis en ervaring heeft met een Windows-omgeving, met name MS-Office (Word/Access), Internet en E-mail zeer secuur kan werken in een hectische omgeving bij voorkeur-ervaring heeft met databases en/of gegevensverwerking ervaring heeft met secretariële werkzaamheden over een goede beheersing beschikt van de Engelse taal in woord en geschrift. Wij bieden: een stimulerende internationale werkomgeving veel aandacht voor persoonlijke ontwikkeling een salaris dat afhankelijk is van leeftijd en ervaring en bedraagt minimaal 2834,- en maximaal 4052,- (bij een fulltime dienstver band). De sluitingsdatum voor ontvangst van uw sollicitatiebrief is 23 maart. Voor informatie: Mw M. te Booij, IIAS, Nonnensteeg 1-3, 2311 VJ Leiden, tel. 071 527 2227, http://www.iias.nl staalconstructies Evers Staalconstructies B.V. is een familiebedrijf, opgericht in 1934, waar een team v jonge enthousiaste medewerkers (60) vormgeven aan allerhande staalconstructies d in geheel Europa plaatsen. Produktvoorbeelden zijn: bedrijfsgebouwen, liftschachter stands en (reclame)masten. Wij zoeken gemotiveerde mensen die affiniteit hebben met constructietechniek. Naai prettige werksfeer bieden wij eenieder de mogelijkheid tot het volgen van opleidinge bovendien gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een winstdeling. H( salaris is afhankelijk van leeftijd, opleidingsniveau en ervaring. Door een verdere uitbreiding van onze werkzaamheden kunnen wij thans werk bieden as Projektleider speciale projekten m/v Opleidingsniveau HEAO/HTS (werktuigbouw). Enige relevante werkervaring ge de voorkeur. Gevoel voor techniek én computers is een pre. Het volgen van eer projekt van begin tot het eind in al haar (administratieve) facetten behoort tot de werkzaamheden, waarin zelfstandig kunnen werken van groot belang is. Uiteraard is er veelvuldig kontakt met klanten in enkele marktsegmenten, waaronder standbouw (in geheel Europa). Het beheersen van Engelse en Duit taal is daarom een pre. Bankwerkers/ Aanbouwers Opleidingsniveau LTS/MTS. Relevante werkervaring is van belang. Je moei tekeningen kunnen lezen en gevoel hebben voor het bewerken van grofstof elementen. Aankomende vakmensen (LTS/MTS) Wij zoeken enthousiaste jongelui die graag het vak willen leren en bereid zi handen uit de mouwen te steken. Wij bieden de mogelijkheid om eventuei aanvullende opleidingen te volgen. Deze opstap biedt volop kansen om d« groeien binnen het bedrijf. Monteurs Opleidingsniveau LTS. Relevante ervaring in het constructievak strekt tot aanbeveling. Bereid zijn in een team te werken en veel te reizen. Bovendie^,, je gevoel hebben met het staalvak en uiteraard geen hoogtevrees hebben. Alleen schriftelijke sollicitaties - met vermelding van functie - worden in behandelini iënt; genomen. Je dient deze te richten aan Bob Evers, Horst ten Daallaan 5,2181 GP HILLE Je kunt ook e-mailen naar info@evers-staal.nl. bovendien onze web-site bezoeken www. eve rs-sta al.nl De Moerberg is een interkerkelijk Woon- en zorgcentrum dat huisvesting en zorg op maat biedt aan 130 ouderen in de gemeente Velsen. De Moerberg Woon- en zorgcentrum Mede tengevolge van uitbreidingen in de externe activiteiten, zoal PG-substitutieproject "De Regenboog", hebben wij op korte term plaatsingsmogelijkheden in onderstaande functies. (20 tot 30 uren per week) U zult werkzaam zijn in een rooster met wisselende diensten U bent in het bezit van het diploma ziekenverzorgende MDG( bejaardenverzorgende, verpleegkundige A of HBO-V U heeft affiniteit met de ouder wordende mens Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij Esther van de Wielen zorgmanager (tel. 0255-561500). (20 tot 31 uren per week) De Moerberg is onderdeel van de stichting ouderenzorg Velsen, bestuursstichting voor de vier woon- en zorgcentra en het centrum voor verpleeghuiszorg in de gemeente velsen. ial -I bijla U wordt ingezet ten behoeve van het PG-substitutieproject "De Regenboog" U zult werkzaam zijn in een rooster met wisselende diensten U bent in het bezit van het diploma MDGO-AB U heef affiniteit met psychogeriatrische bewoners U kunt in teamverband werken U bent creatief t.b.v. de daginvulling van de bewoners Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij Esther van de Wielen zorgmanager (tel. 0255-561500). (10 uren per week) U zult in een vierwekelijks rooster werkzaam zijn in de avond in het weekend ook overdag U bent belast met het bedienen van de telefooncentrale en vei administratieve werkzaamheden U beschikt over computerervaring en bent bekend met tekst! kingsprogramma's Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij Saskia Keyzer, hoofd huishouding (tel. 0255-561500). (12 tot 31 uren per week) De diensten zijn verdeeld over 5 dagdelen per week, incl. hetl in weekends en op feestdagen. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij §askia Keyzer, hoofdl huishouding (tel. 0255-561500). De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de Woon- en zore!' de Moerberg, Zuiderkruisstraat 74,1973 XM IJmuiden t.a.v. de*

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 32