Arrows net op tijd klaar voor de start Italiaanse clubs in rouwstemming Sport Voor Alfons Groenendijk staat de deur op een kier istan Hoffman grijpt t naast etappewinst nit Schaap mag weer fluiten Scheidsrechter Wout Schaap mag eindelijk weer fluiten, it hij twee keer was gezakt voor de spelregeltoets, door- hij gisteren in Zeist de test met goed gevolg. Schaap :t zaterdag zijn rentree, hij leidt de eerste-divisiewedstrijd - Heracles. Schaap mocht volgens de KNVB-reglementen ns zijn leeftijd (47) geen wedstrijd in het betaalde voetbal fluiten. Met Jaap Uilenberg en assistent-scheidsrechter ardol vocht hij bij de rechter dat besluit met succes aan. tke nederlaag Agassi if -sdale Andre Agassi heeft in de tweede ronde van het ten- ernooi van Scottsdale zijn grootste nederlaag van het jaar en. De als eerste geplaatste Amerikaan ging in Arizona met t Ge .2 onderuit tegen de Spanjaard Francisco Clavet, een spe ji \vie hij normaal gesproken moeiteloos wint. Pete Samp- ok zich terug in Scottsdale. De Amerikaan zou in de twee- nde uitkomen tegen de Spanjaard Alex Corretja. Een rug- Ho« ure weerhield de als tweede geplaatste Sampras ervan in te komen. a Audina slaat toe jr,ham Badmintonster Mia Audina heeft bij de All Eng- kampioenschappen in Birmingham voor een daverende ssing gezorgd. De 20-jarige speelster van Velo versloeg gis- de ads eerste geplaatste Ye Zhaoying uit China. De voor de. ;e Indonesische zegevierde in twee games: 11-911-9. Ye yingvvas zowel in 1995 als in 1997 wereldkampioen. Sdv doet bod op John Carew sFo: 0lce ihfim/eindhoven PSV een officieel bod uit- ,cht op John Carew, uivalsleider van de se kampioen Rosen- BK. Ook Valencia, jmaf|5sia Dortmund en United zouden con- belangstelling voor hebben. Leeds it volgens de Engelse een bod uit van ze- :ïln miljoen gulden, vilde niet zeggen hoe- ïet heeft geboden. Ca- elf denkt dat hij tus ks e 20 en 25 miljoen n moet kosten. Be- Carew, staan ook van Hooijdonk (Vi- en Tore Andre Flo lsP'fea) op het verlang- van de Eindhovena- foto anp Zo 9 irada wint tweede etappe Tirreno De Tsjechische wielrenner Jan Svorada heeft de tweede e in de Tirreno - Adriatico gewonnen. Svorada was na een ir 189 kilometer van Sorrento naar Aversa de Let Romans teins in de sprint te snel af. Vainsteins nam wel de leiders ver van de Spanjaard Oscar Freire, die de eerste rit had en. terpolosters Donk winnen EC-duel De waterpolosters van Donk hebben in de finaleronde Europacup 1 in Athene hun tweede groepswedstrijd ge en. Ze versloegen het Spaanse Mediterrani Barcelona met aniëlle de Bruin maakte vier doelpunten voor de ploeg uit 1 Donk moet vandaag het derde duel van het Hongaarse winnen om de kruisfinales te bereiken. Li erstart golfer Muntz Een week nadat hij voor het eerst dit seizoen de cut had ld, toonde golfer Rolf Muntz aan dat zijn vorm steeds be- rdt. De Brabander staat na een 68 (-4) na de eerste ronde :t Qatar Masters op de gedeelde tweede plaats, slechts één :hter de Australische leider Peter Lonard. Op de par-72 van de Doha Golf Club maakte Muntz vijf birdies en Rit* s één bogey. Iers? a qj. /enschede gpd Hoffman en Bo Ham- De twee voormalige aatjes hebben elkaar dit teruggevonden bij het Memorycard/Jack&Jo- öensdag \von Hambur- rit in Parijs-Nice, giste- Tristan Hoffman er bij- tweede op volgen. Twee akkers van Matteo Tos- ^pgn ten in de laatste bocht finish een gaatje vallen vol doortrekkende Itali- of),t tardoor Hoffman er net er bijkwam, boren Achterhoeker, die aar zijn hele profloop- tersti eet m dienst van Cees heeft de wisseling van titstekend verteerd. Hij 'beter en sterker dan af- iaar, zijn beste tot nu fman is als een van de krachten aangetrok- r de Deense ploeg die is gepromoveerd naar ;kein teams. En dat geeft wel a motivatie, beaamt hij. [a7n(J len graag naai" de Tour ce en daarvoor moet je Dat wordt bij deze 'k van mij verwacht, dat en p vel. Dat maakt je toch kele>' :r jaar 1.071 wat scherper. Woensdag was ik al vijfde, nu tweede. Het is jam mer dat het vandaag net niet lukte." Hij overleefde een hele lastige finale, met diverse klimmetjes. Hoffman: „Er was op het laatst maar een man of zestig over. Als je dan toch voor de over winning kunt meedoen, is dat een goed teken." Opmerkelijk genoeg verklaar de Bo Hamburger eergisteren na zijn zege dat die mede te danken was aan Hoffman. „Hij heeft me het vertrouwen terug gegeven", zei de Deen na een rampjaar in Italiaanse dienst. Hoffman is verbaasd maar ge streeld. „Heeft hij dat echt ge zegd? Nou, dat is aardig van hem. Nee, ik heb niks speciaals met hem gedaan. We zijn ge woon goede maatjes en mis schien heeft hij dat vorig jaar bij Cantina Tollo gemist." Hoffman gaat zich de laatste dagen van Parijs-Nice niet meer over de kop jagen. „De vorm is goed, nu even krachten opdoen voor Milaan-Sanremo volgende week. Daar kwam ik elk jaar net iets tekort op die klimmetjes aan het eind. Nu wil ik er tot in de finale bijzitten." 'Jos the Bossis niet nerveus, maar nieuwsgierig Het was mosterd na de maaltijd, want vorig week werd immers de nieuwe hoofdsponsor bekendgemaakt. Maar toch. Het hoort nu eenmaal bij de ceremonie van een nieuw seizoen en eentje moet altijd de laatste zijn. Dus sloot Arrows gisteren de rij van presentaties, in de Munt van Melbourne. Een toepasselijke plaats, gezien het enorme budget waarover de renstal van los Verstappen kan beschikken. De nieuwe sponsor Orange, dat overi gens deels samenwerkt met de Nederlandse KPN, brengt liefst 245 miljoen in het laatje. Melbourne* maar geen antwoord op." „Mi chael (aan Schumacher), we weten nog steeds niet waar de naam van je vorige sponsor voor stond (Dekra). Nu heb je weer een naam op je pet staan die onleesbaar is." Schumacher kijkt vertwijfeld. Aan Eddie Irvi-. ne. „Eddie je hebt meer tijd be steed aan promotie dan aan testen." Eddie Irvine, gevat als altijd: „Ja, het is wel lastig dat we tussendoor nog moeten ra cen. Daardoor kan ik niet zo veel tijd aan mijn public rela tions besteden." Irvine, Hakki- nen, Schumacher, Verstappen. Hoe staan de zaken ervoor? Hakkinen: „Ik ben ontzettend relaxed. Dat betekent niet dat ik minder gretig ben. Laat het maar komen, ik zie wel." Schumacher: „Ik ben fit, de auto is goed en de rest zal dit weekeinde blijken." Irvine: „Ik besef nu pas hoe klein Johnnie Herbert is. Ik heb thuis twee honden, die zijn ongeveer net zo groot." Herbert is de team- maat van Irvine. De Noord-Ier rijdt nu voor Jaguar, een veel belovende nieuwkomer in het F-l veld. „We spelen geen rol van betekenis dit seizoen", zei andre hooceboom Het was allemaal kantje boord. De derde auto moest voor de gelegenheid van het circuit worden gehaald, met speciale toestemming van de FIA-auto- riteiten. De andere twee bolides waren nog maagdelijk zwart, zonder de namen van de spon sors. De crew van Arrows moet de hele nacht doorwerken om de auto's representatief te ma ken voor het grote werk. Maar ook dat is de actie, ook dat is wereldwijde televisie. Stap in de wereld die Formule 1 heet. Een mediacircus, waarin elke (recla me) minuut goud waard is. De spanning neemt met de mi nuut toe in Albert Park, een cir cuit in het hartje van miljoe nenstad Melbourne. De cou reurs zijn ontwaakt uit hun winterslaap. Net eigenlijk, want getest hebben ze volop, maar geoefend in de bikkelharde confrontatie met de media zijn ze nog lang niet. Vraag aan we reldkampioen Mika Hakkinen: „Mika; je hebt een ander kap sel. Is dat om een bepaalde re den?" Hakkinen: „Daar geef ik hij gisteren, even serieus. ,„En als dat wel gebeurt doen McLa ren en Ferrari iets verschrikke lijks verkeerd." Irvine maakte de show, zoals hij dat ook vorig jaar veelvuldig deed. Het is misschien de laat ste keer, want de kans dat de vi- ce-wereldkampioen een podi umplaats haalt is net zo groot (of klein) als die van Jos Ver stappen. Intussen maakt Jos the Boss zich vooralsnog nergens druk om. Iedereen drukt hem de hand, als de verloren zoon, terug op de plaats waar hij hoort. In de glinsterende we reld die Formule 1 heet. Twintigste tijd Jos Verstappen melbourne anp/rtr Jos Verstappen heeft de eerste trainingsdag voor de Grand Prix van Australië afgesloten als twintigste. Michael Schuma cher reed vanmorgen de snelste tijd in Melbourne. De Duitser legde zijn snelste ronde af in 1 minuut en 32,130 seconden. Verstappen had voor zijn snelste ronde 1 minuut en 34,708 seconden nodig. De eerste sessie had Verstap pen afgesloten met een achtste plaats. „Dit is toch de eerste echte krachtmeting en je merkt dat je van voren mee kunt strij den. Niemand is teleurgesteld in het team. We hebben onze tanden laten zien", aldus de Limburger. leiderdorp» willem spierduk De deur voor Alfons Groenen dijk (35) staat bij FC Utrecht nog op een kier. Dit zegt al thans technisch directeur Hans van Breukelen. „Hoewel het niet het juiste moment is daar over iets te zeggen." Groenendijk kondigde rond de jaarwisseling aan het aan het einde van dit seizoen te stoppen. Een afscheid met op geheven hoofd, staat de Leider dorper voor ogen. De midden- 'Ik wacht af wat FC Utrecht doet' velder kwam dan ook met FC Utrecht overeen een punt te zetten achter zijn carrière. Maar Groenendijk verkeert de laatste weken in de vorm van zijn leven. Vorige week zondag scoorde hij tegen AZ twee keer en afgelopen weekeinde speel de hij een cruciale rol op het middenveld in het duel tegen NEC. „Het initiatief moet van FC Utrecht komen", zegt Groe nendijk. „Ik ben al bezig met het invullen van mijn toe komst. Ik heb me ingeschreven voor de cursus Oefenmeester I, ik ben benaderd voor een func tie als scout bij Sport Promo tion van Rob Jansen en ik kan iets doen voor een nieuw voet balblad dat op de markt komt." Groenendijk zegt zelf geen stappen te ondernemen. „Ik kan zelf wel vinden dat ik een bepaalde waarde voor de ploeg heb, maar het is aan anderen om dat in te zien. Als FC Utrecht me belangrijk genoeg vindt, hoor ik het wel. ADO Den Haag en NEC hebben al in een eerder stadium geinfor- meerd maar ik heb de boot af gehouden." Volgens Van Breukelen is het nog te vroeg om te praten over een eventuele contractverlen ging van Groenendijk, die aan zijn tweede seizoen bij FC Utrecht bezig is. „Het is een kwestie voor ondergetekende, Frans Adelaar, de nieuwe trai ner en diens assistent Foeke Booy. We zijn Intussen druk bezig met volgend seizoen. Misschien dat Groenendijk daarin toch een rol kan spelen, maar het hangt er onder meer van af hoe de selectie eruit komt te zien. Wat mij betreft staat de deur op een kier." Alle vertegenwoordigers uitgeschakeld Zeist Johan Cruijff maakt een beeld van Marco van Basten zichtbaar. Het kunstwerk maakt deel uit van de twaalfdelige beelden groep Oranje van de Eeuw', die gisteren bij het KNVB bondskantoor in Zeist door Cruijff werd onthuld. Het Oranje van de Eeuw is een door Cruijff samengesteld elftal met zijn fa voriete spelers, waaronder Faas Wilkes, Mar co van Basten, Frank Rijkaard en natuurlijk Cruijff zelf. De beeldengroep wordt gecom pleteerd door een beeld van de trainer van de eeuw, Rinus Michels. foto anp RUSWUK ANP De return van de vierde ronde van de UEFA Cup heeft een aantal daverende verrassingen opgeleverd. Italië is in rouw ge dompeld nadat alle vier verte genwoordigers (AS Roma, Par ma, Udinese en Juventus) wer den uitgeschakeld. De opvallendste uitschieters waren het verlies van Juventus bij Celta de Vigo (4-0) en de winst van Werder Bremen op ti telhouder Parma (3-1). Italië heeft geen enkele club bij de laatste acht en dat is jaren piet voorgekomen. Udinese was al uitgeschakeld, door Slavia Praag. Parma had niet voldoende aan de 1-0-winst in Italië. Bre men leidde bij de rust met 2-1 en Parma drong na de hervat ting sterk aan. In de 66ste mi nuut schoot Cannavaro in ei gen doel en daarmee de illusies van Parma aan diggelen. Bre men ontmoet nu Arsenal. McCarthy Wat te denken van Juventus? De koploper in de Serie A werd afgemaakt in Vigo door Celta, 4-0. Ex-ajacied Benni McCarthy scoorde twee keer. Bij Juve, met Davids en Van der Sar, kregen Conté en Montero in de eerste helft de rode kaart. In Turijn had de 'Oude Dame' met 1-0 gewonnen. Celta speelt tegen RC Lens, dat met 4-2 te sterk was voor Atletico Madrid. De Fransen speelden in Spanje met 2-2 ge lijk. Atletico kwam steeds terug, maar ria de 4-2 van Brunei was het verzet geknakt. Hasselbaink scoorde een keer. AS Roma verloor nipt bij Leeds United, 1-0 door Harry Kewell. Leeds, de nummer twee van Engeland, vormt met Arse nal de Engelse afvaardiging bij de laatste acht. Arsenal verloor met 2-1 bij Deportlvo la Co- runa, maar had op Highbury met 5-1 gewonnen. Bergkamp en Over mars deden niet mee. Real Mallorca speelt in de kwartfinales tegen Galatasaray. Mallorca, dat Ajax elimineerde in de derde ronde, hield simpel stand tegen AS Monaco. De Fransen wonnen met 1-0 door een goal van Simone, maar de Spaanse opponent had de eer ste wedstrijd met 4-1 gewon nen. Voor Real was het pas de tweede Europese nederlaag sinds de verloren eindstrijd van de Europa Cup voor bekerwin naars, in mei vorig jaar. Toen won Lazio Roma van de ploeg. Nijhuis Bij Monaco kreeg Gallardo een rode kaart. Mallorca's komende tegenstander Galatasaray hield Borussia Dortmund, met Alfred Nijhuis als uitblinker, aan de Bospurus in Istanboel op 0-0. De Turken hadden in Duitsland met 2-0 gewonnen. De uitscha keling betekent voor Dortmund het definitieve afscheid van de Europese elite. In 1997 won de club nog de Champions League èn de Wereldbeker. SCOREBORD PRIJSVRAGEN "donderdag 9 maart. 10-12- VOETBAL 13; er jn-e« 'e. tweede wedstrijd. (Tur) - Borussia Dortmund Scheidsrechter: Cesari (Ita). 35.000. Gele kaart. if. Herrlich (Dortmund). Eerste aart! ic' ^atasaray geplaatst, aari- 0 (Fra) - Real Mallorca (Spa) 1-0 Simone 1-0. Scheidsrechter: Toeschouwers: 10.000. Rode ballardo (Monaco) 2x geel. Eer- '|d: 1-4, Real Mallorca ge- 5K men (Dui) - Parma (Ita) 3-1 (2- -"I*1 kowsk. 1-0, 32. Stanic 1-1, 45. Cannavaro 3-1 (eigen doel), orgfl hier: Wojcik (Pol) Toeschou- Eerste wedstrijd: 0-1, Wer der Bremen geplaatst. Deportivo La Coruna (Spa) - Arsenal (Eng) 2-1 (0-0). 63. Henry 0-1, 68 Sanchez 1- 1, 90. Perez 2-1. Scheidsrechten Sarvan (Tur) Toeschouwers: 20.000. Eerste wed strijd. 1-5, Arsenal geplaatst. Racing Lens (Fra) - Atletico Madrid (Spa) 4-2 (2-1). 28. Nouma 1-0. 38 Sakho 2-0, 45. Hasselbaink 2-1, 53. Nouma 3-1, 64 Kiko 3-2, 71. Brunei 4-2. Scheidsrechter. Levmkov (Rus) Toeschouwers: 40.000. Rode kaart: 90. Narvaez (Atletico). Eerste wedstrijd: 2-2, Racing Lens geplaatst Celta de Vigo (Spa) - Juventus (Ita) 4-0 (2- 0). 1. Makelele 1-0, 33. Birindellr 2-0 (ei gen doel), 46. McCarthy 3-0, 70. McCar thy 4-0. Scheidsrechter- Dallas (Sch). Toe schouwers: 30.000. Rode kaart: 27 Conté (Juventus!, 45. Montero (Juventus). Eerste wedstrijd: 0-1, Celta de Vigo geplaatst. Leeds United (Eng) - AS Roma (Ita) 1-0 (0- 0). 67. Kewell 1-0. Scheidsrechter Garcia Aranda (Spa) Toeschouwers: 40.000. Ro de kaart 90. Zago (AS Roma), 90. Cande- la (AS Roma). Eerste wedstrijd: 0-0, Leeds United geplaatst. Kwartfinales (16 en 23 maart): Real Mal lorca - Galatasaray, Celta de Vigo - Lens, Arsenal - Werder Bremen, Slavia Praag (Tsj) - Leeds United BADMINTON Birmingham. All England. Vrouwen, twee de ronde- Audina (Ned) - Chien Yu-Chin (Tai) 11-0 11-6, Gong Zhichao (Chn.3/4) - Beenhakker (Ned) 11-2 11-4. Derde ron de: Audina-Ye Zhaoying (Chn/1) 11-9 11- 9. Gemengd dubbel, tweede ronde: Bruil/Van den Heuvel (Ned) - Sogaard/Olsen (Den,3/4) 5-15 15-12 15-10. BASKETBAL New York. NBA. Indiana Pacers - Portland TrailBlazers 127-119 n.v.. Atlanta Hawks - San Anto nio Spurs 79-105, Dallas Mavericks - Min nesota Timberwolves 79-100, Utah Jazz - Houston Rockets 101-82, Golden State Warriors - Los Angeles Lakers 92-109. Mannen. Eredivisie, elite a. EBBC - Zwolle 77-84. Vrouwen. Eredivisie, elite a Den Helder Celeritudo 87-52. GOLF Doha. Qatar Masters. Mannen, Europese Tour, 1,7 miljoen gulden. Stand na eerste ronde 1. Lonard (Aus) 67 slagen (-5). 2. Muntz (Ned), Lynn (Eng) 68, 4. Leaney(Aus), Brier (Oos), Orr» (Sch) 70. 7 Grönberg (Zwe), Woosnam (Wal). Owen (Eng),Lane (Eng), Claydon (Eng), Cabrera (Arg) 71 70. Lafeber (Ned) 75 118. Derksen (Ned) 78. HANDBAL Cheb (Tsj). Zeslandentoernooi. Nederland - Slowakije 19-22 (9-15). Topscoorsters Nederland: Hekman 6, Assink 4, De Boer SCHAKEN Linares (Spa). Internationaal toernooi. Ne gende ronde Sjirov (Spa) - Kramnik (Rus) 1/2-1/2, Leko (Hon) - Kasparov (Rus) 1/2- 1/2, Anand (Ina) - Khalifman (Rus) 1-0 Stand 1. Kasparov, Kramnik 5,5 punten, 3. Khalifman, Leko, Sjirov en Anand 4. SKI Schladming (Oos). Mannen, WB slalom. 1 Matt (Oos) 1.04.72 (50,25+54,47), 2. Furuseth (Noo) 1.05.53 (50,61+54.92), 3. Stangassinger (Oos) 1 05,62 (50,29 +55,33), 4. Aamodt (Noo) 1 05,80, 5 Buraas (Noo) 1.05,94, 6 Albrecht (Oos) 1.06,17. Stand WB slalom (na tien van elf wedstrijden): 1. Aamodt 558 punten, 2. Vrhovnik (Slv) 478, 3. Furuseth 444 Stand WB algemeen (na 35 wedstrijden): 1. Maier (Oos) 1760, 2 Aamodt 1400. 3. Josef Strobl (Oos) 934. TENNIS Scottsdale. Mannen, 800.000 gulden: Eerste ronde Lapentti (Ecu/4) - I lie (Aus) 1-6 6-2 6-3, Henman (GBr/5) - Koubek (Oos) 6-3 7-6, Clavet (Spa) - Meligeni (Bra) 6-0 6-3 Tweede ronde: Clavet - Agassi 6-1 6-2, Rios (Chl/3) - Martin (Spa) 7-6 7-6, Henman - Byron Black (Zim) 6-1 6-4, Costa (Spa) - Pavel (Roe) 6-2 6-4, Ferrero (Spa) - Moya (Spa) 6-1 7-6, La pentti (Ecu/4) - Ferreira (ZAf) 7-6 2-6 7-5, Corretja (Spa) - Sampras (VSt/2) opgave Sampras, Hewitt (Aus) - Woodruff (VSt) 3- 6 6-2 6-3. Bogota. Mannen, 800.000 gulden: Eerste ronde: Mantilla (Spa) - Blanco (Spa) 7-5 6-2. Tweede ronde Portas (Spa) - Stanoy- chev (Bul) 6-3 4-6 6-4, Vicente (Spa/4) - Rodriguez (Arg) 7-5 7-5, Di Pasquale (Fra/5) - Zib (Tsj) 6-4 6-3, El Aynaoui (Mar/2)-Etlis (Arg) 6-4 4-6 7-6. Tweede ronde: Kuerten (Bra/1- Prieto (Arg) 6-3 7-5,'Puerta (Arg) - Sanguinetti (Ita) 6-4 6-3. Hantschk (Dui) - Gumy (Arg/7) 6-3 2-6 7-6, Mantilla (Spa/3) - Chela (Arg) 6-4 7-5. WATERPOLO Athene. EC Landskampioen, finaleronde, vrouwen, tweede dag: Poule B: Donk (Ned) - Mediterrani Barcelo na (Spa) 9-3 (3-0 3-1 2-1 1-1). Skif Mos kou (Rus) - Szentes (Hon) 8-8 Stand 1 Szentes 2-3, 2 Moskou 2-3, 3. Donk 2-2. 4 Mediterrani 2-0. Poule A Oeralocka (Rus) - Hohenlimbur- ger SV (Dui) 21-6, Orizzonte Catania (Ita) - Glyfada (Gri) 5-5. WIELRENNEN Athene. EC bekerwinnaars, final four (mannen). halve finales: TNT Alpitour Cuneo (Ita) - (Ned) 0 02, 3. Commesso (Ita). 4 Tsjmil (Bel), 5. Simon (Fra). 6. Brochard (Fra), 7 Baldato (Ita), 8. McGee (Aus), 9. Ekimov (Rus), 10. Lombardi (Ita). Klasse ment: 1. Brochard 19.23.12, 2. Kloden (Dui) 0.10, 3. Andreu (VSt) 0.12, 4. Man- cebo (Spa) 0.13. 5. Simon 0 16, 6 Rittsel (Zwe) 0 17, 7. Julich (VSt), 8 Rodriguez (Spa) 0 22. 9. Heulot (Fra) 0.29, 10 Aerts (Bel) 0.31. Tirreno - Adriatico. Tweede etappe, Sorrente - Aversa: 1. Svo rada (Tsj) 189 km in 5 17,14, 2. Vain steins (Let), 3 Marcus Zberg (Zwi), 4 Za- notti (Ita). 5. Fontanelli (Ita). 6. Hoi (Dan). 7. Degano (Ita). 8. Zanette (Ita), 9. McE- wen (Aus), 10. Cipollini (Ita). Algemeen klassement: 1 Vainsteins 8 53,43, 2 Freire (Spa), 3 Zabel (Dui) 0,02, 4. Aggia- no (Ita) 0,03, 5. Marcus Zberg 0,047 6. Klier (Dui), 7. Spruch (Pol), 8. Ferrari (Ita) 9. Konisjev (Rus) 0,05, 10. Hianult (Fra). ZEILEN Miami. Bacardi Cup (Star-klasse). Stand, na 4 races: 1. Van der Ploeg/Trujillo (Spa) 21 punten, 2. Walker/Covell (GBr) 23, 3. MacDonald/Bjorn (Can) 28, 46. Ne- eleman/Schrier (Ned) 188.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 21