Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel ru u c 3 u ÏÏJ O 1^ Q) Ducatï World of 2 SECRETARESSES (M/V) DUCATI II #|1 Z 2 Bij ons in dien 2 zeker van uitd projecten 1 r randstad polytechniek Fietswereld Walenkamp fietsmonteur/verkoper Civieltechnisch medewerker m/v Leide ZATERDAG 4 MAART 2000 GROENHOVEN Stichting Groenhoven Stichting "Groenhoven" zorgcentrum voor oude ren op Protestants-Christelijke grondslag ver leent onder meer huisvesting en verzorging aan 105 bewoners (directiesecretaresse en secretaresse - parttime - ieder 16 uur per week - echtend ot middag functie) Taak o.a.: Het leveren van organisatorische, communicatieve en administratieve voorzieningen voor het optimaal functioneren van de directeur. Van de medewerkers wordt verwacht dat hij/zij zelfstandig gestalte gaat geven aan deze functie. Meest voorkomende werkzaamheden zijn: - Agenda-organisatie - Receptie directie - Correspondentie en archief - Vergaderdiensten - Postbehandeling Deskundigheid o.a.: - Kennis van secretariële ondersteuning - Kennis van de organisatiestructuur en werkprocessen van het verzorgingshuis en het relatienet van de directeur - Kennis van het gebruik en de toepassing van geautomatiseerde informatiesystemen (o.a. Word 97) - Uitdrukkingvaardigheid voor het afhandelen van vragen en het vormgeven van correspondentie - Sociale vaardigheid voor de dagelijkse omgang met bezoekers, ouderen en externe relaties. Arbeidsvoorwaarden: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor maximaal een jaar. Aanstelling in vast dienstverband zou tot de mogelijkheid kunnen beho ren. Rechtspositie en arbeidsvoorwaarden zijn comform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Salariëring minimaal 2.442,- met een uitloop tot maximaal 3.752,-. Inlichtingen bij: dhr. A. Dijkstra, tel. 071-5120745 Sollicitaties binnen twee weken na het verschijnen van deze krant zenden aan: Stichting "Groenhoven" zorgcentrum voor ouderen Witte Rozenstraat 212311 XS Leiden Welcome to the DUCAT!een naam die iedere rechtgeaarde motor rijder als muziek in de oren klinkt. Een merk n een enorme historie en reputatie. DUCATI BENELUX B.V. is als volledige fabrieks dochter verantwoordelijk voor de distributie alle DUCATI producten in de Benelux landen. DUCATI BENELUX B.U., gevestigd te Leidschen dam, bestaat uit een klein team van i medewerkers met eigen taakgebieden en direct rapporterend aan de directeur. cJm 't Door de sterk toenemende vraag naar DUCATI producten en verdere professionalisering van ons team is er een vacature onststaan voor een enthousiaste (m/v) MANAGEMENT ASSISTENT Hij of zij moet goed bekend zijn met moderne softwarepaketten zoals bijv. Excel en Word. Gezien het internationale karakter van ons bedrijf is een goede beheersing van de Franse en Engelse taal in woord en geschrift een vereiste. We verwachten de bereidheid om een aantal malen per jaar deel te nemen aan evenementen zoals tentoonstellingen en motorsporteve nementen welke meestal in het weekend plaatsvinden. Wij zijn op zoek naar iemand met - Minimaal een MEAO opleiding Administratieve of secretariële ervaring Ben jij toe aan een brede, uitdagende functie met veel ruimte voor eigen inbreng, vind je het leuk om in een klein en actief bedrijf te werken, heb je geen 9 tot 5 instelling en spreekt de motorwereld je aan, dan is dit de baan voor jou. Iemand met de juiste instelling en ervaring bieden wij een goed gehonoreerde, levendige, sportieve en zeer zelfstandige job. Schriftelijke sollicitaties voorzien van CV kun je binnen 14 dagen sturen aan DUCATI BENELUX B.V. T.a.v. Dhr. E.A. de Vries Moezel 9-11 2267 CK Leidschendam E i o Uw carrière in eigen hand Randstad Polytechniek biedt ruimte voor eigen keuzes. Of het nu gaat om afwisselende en uitdagende projecten en functies, gewenste zekerheden, groeimogelijkheden of opleidingen. Komt u in dienst bij Randstad Polytechniek, dan stelt u samen met de accountmanager uw loopbaantraject vast. Daarna wordt het eerste project gekozen. De accountmanager zal u dan een nieuw project aanbieden, zoveel mogelijk in lijn met uw ambitie. En mocht daarvoor extra opleiding nodig zijn, dan is dat mogelijk. Voor een uiterst interessant project bij Lucent Technologies zoeken wij thans: Telecom engineers (switching/transmissie/site) Uw functie U verzorgt de engineering van zowel switching- als transmissie-apparatuur met behulp van geautomatiseerde systemen. Het engineeren bestaat uit het samenstellen van de apparatuur op basis van klant specificaties. Voor het engineeren van sites, worden er s'rte-surveys gehouden waarbij alle informatie wordt verzameld welke nodig is voor het bestellen van de juiste apparatuur en de installatiematerialen. Als resultaat worden er component-bestellijsten en installatiedocumenten samengesteld (ODM). Deze documentatie dient te zorgen voor een juiste bestelling, installatie en test van de apparatuur. De s'rte-survey informatie, de afspraken met opdrachtgevers en het projectmanagement dient in het document vastgelegd te worden. Uw profiel U heeft een afgeronde mbo-, hbo- en/of wo-opleiding bij voorkeur in een technische richting. Belangrijk is uw motivatie, ambitie en enthousiasme voor een carrière in de telecommunicatie. U ontwikkelt zich graag binnen de telecommunicatie door het volgen van vakgerichte opleidingen. U bent schoolverlater of beschikt reeds over enige jaren werkervaring bijvoorbeeld als engineer. Als persoon heeft u een goed ontwikkeld analytisch vermogen, een hoge mate van zelfstandigheid, doorzettingsvermogen, een onderzoekende instelling en bent u communicatief vaardig. Daarnaast bent u in staat verantwoording te dragen voor de voltooiing van projecten. De opleiding Randstad Polytechniek verzorgt voor deze functie in samenwerking met Lucent Technologies een functiegerichte opleiding telecommunicatie. Deze bestaat uit een generiek deel (basis opleiding) van tien volledige werkdagen en een specifiek deel (producttraining) van eveneens tien volledige werkdagen. Zowel de basis opleiding als de producttraining worden afgesloten met een toets. Uw honorering U krijgt van Randstad Polytechniek een contract van drie jaar met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw salaris is afhankelijk van uw vooropleiding en uw ervaring (maximaal f 85.000,- bruto per jaar), leder jaar worden, afhankelijk van ontwikkeling en functioneren, uw nieuwe arbeidsvoorwaarden bepaald. Daarbij houden we rekening met het voorwaardenpakket waar u de voorkeur aan geeft. Ook investeren wij in uw ontwikkeling door de opleidingskosten volledig te vergoeden. Uw reactie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Klaes Sikkema, Randstad Polytechniek, Australiëlaan 13,3526 AB Utrecht (030) 282 98 50, e-mail: utrecht@polyte£'nniek.com Mark Bol Raap, Randstad Polytechniek, Westeinde 10, 2275 AD Voorburg, (070) 337 00 40, e-mail: voorburg@polytechiek.com Tim Luyt, Randstad Polytechniek, Orlyplein 147,1043 DV Amsterdam, (020) 682 72 70, e-mail: amsterdam@polytechniek.com U kunt ook schriftelijk uw interesse kenbaar maken. U stuurt uw sollicitatie met c.v. naar de voor u dichtsbijzijnde vestiging. Bezoek voor meer informatie en andere vacatures: www.polytechniek.randstad.nl Met ruim 2.400 medewerkers is Randstad Polytechniek een toonaangevende werkgever in de techniek. Randstad Polytechniek biedt technische professionals op mbo-, hbo- en wo-niveau een dienstverband van waaruit zij projecten uitvoeren bij gerenommeerde bedrijven. Door uitdagende projecten, persoonlijke begeleiding en continue opleiding ondersteunt Randstad Polytechniek haar medewerkers in de verdere ontwikkeling van hun carrière. Partner van de ingenieursverenigingen Klvl en NIRIA Lucent Technologies Bell Labs Innovations Restaurant De Beukenhof in Oegstgeest zoekt per direct: AFWASSER Fulltime of 25 uur per week Ruime werkervaring is een vereiste. Heeft u interesse? Stuur uw korte reactie met CV naar: Terweeweg 2-4, 2341 CR Oegstgeest, t.a.v. de directie. zoekt op korte termijn een allround in een nieuw te openen tietswinkel in Leiderdorp Schriftelijke sollicitatie naar: M. Walenkamp Roodenburgerstraat 6 2313 HK Leiden Tel. info na 6 maart 071-5133723 of 06-22607907 is een instelling voor ambulante dienstvei\ ning aan mensen mat een handicap en/olj ouders/verzorgers. Daarnaast biedt zij o/i steuning aan mensen met een ontwikkeld achterstand. Het werkgebied van de stichl omvat de regio's Den Haag, Delft en Leiój Bij het Project Arbeid vragen MET SPOED een TEAMLEIDI voor 28 tot 32 uur per week. De teamleider heeft 0,4 fte, aan leidinggevende taken en de resterende uren voor uitvoerende taken en is werkzaam voor de gehele instelling met als weri plek Den Haag. Het betreft een aanstelling voorlopig voor een periode van 1 j Bij gebleken geschiktheid volgt een dienstverband voor onbepaalde tijd. Deze functionaris valt onder verantwoordelijkheid van de zorgmanager regio Den Haag. Leidinggevende taken zijn o.a.: Verantwoordelijk voor beleidsvoorbereiding; Verantwoordelijk voor aansturing Consulenten Arbeid en de dagelijkse gang van zaken. Uitvoerende taken zijn o.a.: Activeren, informeren en consulteren over wet- en regelgeving van arbe; zowel intern als extern; Netwerkontwikkeling met partners uit de zorg en partners uit de regulier dienstverlening en deze in stand houden; Indien nodig het uitvoeren van trajecten. Voor deze functie vragen wij: Een afgeronde HBO-opleiding, kennis van wet- en regelgeving en de ontwikkeling op het gebied van arbeid; Een stevige persoonlijkheid die zelfstandig kan werken en beschikt ove goede contactuele- en sociale vaardigheden; Innovatief en collegiaal; Ervaring met projectmanagement; PR kwaliteiten en presentatie; Bij voorkeur ervaring met het werk en de doelgroep; Een service gerichte, flexibele en enthousiaste houding; In het bezit van rijbewijs en de beschikking hebben over een auto; Een assessment behoort tot de mogelijkheden. Binnen de SPD is de CAO Welzijnswerk van toepassing. Salaris min. fl. 4.737,-- en max. fl. 6.271,-- op full-time basis. Belangstellenden worden verzocht dit uiterlijk 13 maart 2000 schriftelijk kent te maken bij de afdeling Personeelszaken, Postbus 207, 2260 AE Leidschendam. Voor informatie kunt u bellen met mevrouw R. van Aken, tel. 070 312312 Onze organisatie De afdeling Leiden is de Sleutelstad. De sleutels horen bij een stad die al eeuwenlang haar poorten wijd open zet: gastvrij en gezellig, tolerant en vernieuwend. De historische en monumentale sfeer die de stad uitstraalt, gaat samen met moderne zakelijkheii Met Nederlands oudste universiteit is Leiden een internationaal vermaard centrum van hoogwaardige kennis en innovatii Het veelkleurige Leidse publiek (116.000 inwoners) geniet van het ruime aanbod van musea, kroegen en alle andere voorzi ningen die de Sleutelstad zo uniek maken. De gemeentelijke organisatie past in de Leidse sfeer: laagdrempelig, open en creatief. Vijf diensten werken slagvaardig, gericht op kwaliteit en resultaat. Zij zijn zelfstandig verantwoordelijk voor personeel, informatie, communicatie, organisatie en financiën. De gemeente Leiden kent vijf diensten: de Bestuursdienst, Milieu Beheer, Cultuur Educatie, Economische Sociale Zaken en Bouwen Wonen. De dienst Bouwen Wonen bestaat onder meer uit de sectoren Wonen, Ontwikkeling en Realisatie. De sector Realisatie is opgebouwd uit de afdelingen Data, Grondzaken en het Ingenieursbureau. Het Ingenieursbureau realiseert civieltechnische werken. De medewerkers zijn verantwoordelijk voor de voorbereidin en coördinatie van werkzaamheden van derden en houden toezicht op de uitvoering. Ook dragen zij zorg voor een adequate openbare verlichting door het beheren en onderhouden hiervan. Daarnaast beheersen zij grondtransporten door middel van de grondbank.' De afdeling, die bestaat uit ongeveer dertig medewerkers, is op zoek naar een Wat u kunt en weet Wat u krijgt met een relevante opleiding (bijvoorbeeld MTS Weg- en Waterbouw) en ervaring in het vakgebied. Onze ideale kandidai heeft goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheden, en ervaring met geautomatiseerde bestek- en calculatiesystemen (de RAW-systematiek) en het ontwerpen (met behulp van Autocad) en berekenen van civiel technische constructies. Als u in het profiel past, bieden wij u een boeiende functie in een organisatie die in beweging is. i opleiding en ervaring en bedraagt Het salaris voor deze functie (vacaturenummer BOWO 00.004) is afhankelijk v maximaal 5.750,- bruto per maand (schaal 9, bij 34 uur per week). Wij bieden u verder goede studiefaciliteiten, een eindejaarsuitkering van 0,8% en de mogelijkheid uw werktijden flexibel in te delen. Ookj kunt u gebruik maken van de regelingen voor gedeeltelijk betaald ouderschapsverlof en bedrijfsfitness. Aangezien de gemeente Leiden de mobiliteit van haar ambtenaren wil bevorderen, krijgt u een aanstelling in algemen dienst. Tevens vindt de gemeente dat haar personeelsbestand een afspiegeling zou moeten zijn van de verschillende groepen in de samenleving. Vandaar dat vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen nadrukkelijk uitgenodi; worden te solliciteren. Uw sollicitatie kunt u binnen twee weken sturen aan de Gemeente Leiden, dienst Bouwen Wonen, afdeling P&O, ter attentie van Ingrid Mazurel, postbus 9100,2300 PC Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Dienst Bouwen en Wonen

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 48