Personeel Personeel Personeel Hoe Content tien jij? Wie biedt je een baan én studie mogelijkheden? NWO Rijnland gericht op resultaat Deloitte& Touche «KZOCHT SECRETARESSE senior secretaresse/ coördinator (m/v) HOGESCHOOL HAARLE Management-Assistent (m/v) HOGESCHOOL HAARLE RDAG 4 MAART 2000 911 Op schrikkeldag 29 februari 2000 heeft Content officieel haar deuren van een nieuwe 2e vestiging ge opend op de Stille Mare 11-13 tegenover het terras van Scarlatti. Speciaal aan deze vestiging is dat zij als een van de eerste Content-vestigingen geheel in nieuwe stijl is ingericht. Deze nieuwe vestiging specialiseert zich tevens in de bemiddeling van jonge hbo-ers en academici, zowel startend als met enige werkervaring. Daarvoor is een speciale desk opgezet, genaamd Content Young Professionals! Gericht banenaanbod Samen met ons vind je altijd de functie en het bedrijf die bij jou passen. Hoe is dit mogelijk? We brengen jouw ambities, interesses en capaciteiten in kaart en zorgen daarnaast bij de bedrijven voor een grondige inventarisatie van de vacature. Met volledige informatie kun nen we je zo de baan aanbieden die bij je past. Ons banenaanbod in Leiden: Secretaresse m/v Via Content kun je aan de slag bij een verkoopmaatschappij op het gebied van o.a. geneesmiddelen, kantoor artikelen en automaterialen in Zoeter- woude. Voor meerdere afdelingen zijn er mogelijkheden voor kandidaten met een (internationale) secretariële achter grond. Zoek je een functie die goede carrièremogelijkheden biedt en hecht je veel waarde aan eigen initiatief, aarzel dan niet en loop even binnen voor meer informatie. Sales trainee m/v Bij diverse banken in de regio Leiden zijn er mogelijkheden tot het volgen van een trainee ship. Je baan: het verkopen van diverse bankprodukten. Daarnaast heb je een adviserende rol naar cliënten en collega's. Beschik je over de volgende talenten: commercieel daadkrachtig, communicatief vaardig en ben je gedreven? Je hebt een hbo- of academische achtergrond en affiniteit met het bankwezen. Je bezit een rijbe wijs en bent bereid om in de avonduren te werken, dan biedt de bank een baan met goede salariëring, provisieregeling, auto, laptop, mobiele telefoon, goede doorgroeimogelijkheden en interne opleidingen. Financieel/administratief medewerker m/v Bij een dynamisch en internationaal georiënteerde producent in schud- en mengmachines in Sassenheim hebben wij een functie voor een medewerker met pd-diploma. Het bedrijf biedt interne opleidingen en begeleidt je bij het vol gen van een mba-opleiding om door te groeien binnen het bedrijf. Je baan: samen met 6 collega's van de financië le afdeling ben je verantwoordelijk voor het inboeken en coderen van facturen, het telefonisch te woord staan van cliënten, het voeren van corresponden tie en verricht je diverse hand- en span diensten ter ondersteuning. Ben je rond de twintig jaar, heb je een opleiding op mbo-niveau en beheers je de engelse taal, reageer dan snel! De vrijheid van flexibel werken met de zekerheid van een vast contract. Maar wij kunnen je ook een vast con tract aanbieden bij Content. Je kiest dan voor Content Detachering. Werken als detacheringsmedewerker via Content biedt je vrijheid en zekerheid. Dat klinkt ingewikkelder dan het is. Wij nemen je in dienst op basis van een vast con tract. Vervolgens ga je via ons werken bij verschillende bedrijven. Je beslist zelf over je secundaire arbeidsvoor waarden en vrije tijd. En bovendien kun je gratis opleidingen volgen. Tot ziens op onze vestiging Content Leiden, Stille Mare 11-13 Tel.: (071) 512 89 80. 4aa Werken? Deloitte Touche is een van de grootste financieel-zake- lijke dienstverleners van ons land, landelijk gespreid over 90 vestigingen, meer dan 6.000 medewerkers, interna tionaal werkend in meer dan 130 landen met meer dan 90.000 mensen. Kortom een inspirerende omgeving met tal van kansen om je ambities volledig waar te maken.Voor onze kantorén Den Haag, Zóetermeer en Leiden zijn wij op zoek naar. nieuw personeel. Met je VWO-diploma kun je direct bij ons aan de slag. Je gaat vanaf de eerste dag verdienen, terwijl je binnen onze organisatie een brede oriëntatie volgt in de accountancy. Studeren? Met je VWO-diploma op zak en met Wiskunde A en bij voorkeur Economie 1 in je vakkenpakket kun je verder studeren bij Nivra-Nijenrode. Je werkt dan vier dagen per en volgt op vrijdag colleges. Verder is het binnen onze organisatie mogelijk om verschillende vakinhoudelijke opleidingen en trainingen te volgen. Ook op het gebied van commerciële en sociale vaardigheden bieden wij een inten sief programma. Werken en studeren? Waarom niet? De combinatie werken en studeren is ide aal om direct je capaciteiten te demonstreren, terwijl je tegelijk werkt aan je carrière als accountant. Wil je geld verdienen en studeren? Bel dan met Karen Dijkstra voor een informatiepakket, telefoon 070 - 300 62 84 of schrijf haar een brief met cv Postbus 90721, 2509 LS Den Haag. Ons kantoor Den Haag is gevestigd tegenover het station Voorburg direct aan de A-12. Ook de kantoren Zóetermeer en Leiden zijn gevestigd op goed bereikbare lokaties. verge niCad ACCOUNTANTS - BELASTINGADVISEURS CONSULTANTS Meer dan 90 vestigingen in Nederland. Internet: www.deloitte.nl Wij zoeken voor ons makelaarskantoor te Voorschoten een secretaresse voor 5 dagen per week, die zich bezig zal houden met de dagelijkse werkzaamheden op ons kantoor, zoals telefoonaannemen, verzorgen van de correspondentie, agenda beheer, het maken van aktes, bijhouden van de administratie. Wij vinden spontaniteit, goede contactuele eigenschappen, communicatief vermogen en zelfstandigheid belangrijke eigenschappen, alsmede kennis van Word en Excel. Ervaring in een soortgelijke functie en kennis van de Engelse taal is een pre. Een secretariële opleiding op MBO-niveau is gewenst. Wij bieden een prettige en informele werksfeer waarin eigen initiatieven welkom zijn en een actieve houding wordt gewaardeerd. Indien u interesse hebt in deze functie dan kunt u een brief met C.V. sturen naar: Bax Spendel Makelaars/Taxateurs o.g. T.a.v. de heer F. M. Spendel Voorstraat 1 2251 BL Voorschoten 071-5618975 ziekenhuis Het Rijnland Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met circa 470 bedden op twee locaties, in Leiderdorp en in Alphen aan den Rijn. Op de wisselunit ontstaat een vacature voor een: Unitcoördinator wissel unit1? 24-28 uur per week (66,67-77,78%) De unitcoördinator werkt mee in het team en is voor 4 uur per week vrij gesteld voor leidinggevende taken. Het team waaraan leiding wordt gege ven bestaat uit verpleegkundigen en poliklinieksecretaressen Taken: - Coördineert de dagelijkse gang van zaken van de wisselunit op beide locaties; - ziet toe op de planning en uitvoering van de werkzaamheden en zorgt dat genomen besluiten worden uitgevoerd; - geeft uitvoering aan een gestructureerd team/werkoverleg; - is werkzaam als poliklinieksecretaresse; - is bereid op beide locaties te werken. Kennis en ervaring: - Is gediplomeerd doktersassistente of medisch secretaresse; - heeft ruime werkervaring op een polikliniek; - heeft ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking. Persoonlijkheidsprofiel: - Is stressbestendig en flexibel; - heeft tact en doorzettingsvermogen; - kan motiverend, stimulerend en waar nodig corrigerend optreden. Het salaris wordt bepaald door de inschalingscriteria voor unitcoördinatoren en bedraagt minimaal 2.993,- en maximaal 4.429,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband (FWG 40). De CAO voor de Ziekenhuizen is van toepassing. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door de heer J W. van Steen, clustermanager, telefoon 071-545 45 45, pieper 182 of mevrouw H. Limburg, sectorhoofa poliklinische zorg, telefoon 071-545 44 22. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen tien dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, t.a.v. mevrouw WC.M. Beurze, afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vacaturenummer: 170LD. De Nederlandse Organisatie voor Wetenschappelijk Onderzoek (NWO) stimuleert fundamenteel en toegepast onderzoek van hoge kwaliteit. Internatio nale oriëntatie staat daarbij centraal. Via diverse programmalijnen financiert NWO ruim 4300 arbeids plaatsen in het wetenschappelijk onderzoek, zowel bij universiteiten als bij NWO-instituten. Het Gebied Exacte Wetenschappen (E) opereert binnen het kader van NWO en heeft tot taak het onderzoek op het terrein van de exacte weten schappen te bevorderen. Eén van de middelen die daartoe worden aangewend is het financieel steunen van onderzoeksprojecten. Het Gebiedsbestuur wordt ondersteund door een gebiedsbureau, dat onderdeel is van het bureau van NWO. Bij het gebiedsbureau Exacte Wetenschappen (E) wordt 1 gemiddelde 38-urige werkweek (1,0 fte) Taakomschrijving: algehele coördinatie van de secreta riële/administratieve ondersteuning gebiedsbestuur, alsmede leidinggevende werkzaamheden ten behoeve hiervan; secretariaatsvoering directie gebiedsbureau, administratieve planning en archivering en voortgangs bewaking gebiedsbestuur; ondersteuning begrotings werkzaamheden; begeleiding subsidie-afhandeling met behulp van standaard en specifieke kantoorautomatise ring; redactie-/publicatiewerkzaamheden. Vereisten: havo/vwo of vergelijkbaar niveau met relevante vervolgopleiding; bewezen leidinggevende capaciteiten; ruime ervaring met de organisatie van administratieve processsen; brede kennis en inzicht in operationele zin; affiniteit met begrotingswerkzaam heden en kantoorautomatisering; organisatie- en impro visatievermogen; grote mate van zelfstandigheid, initiatief, accuratesse, communicatieve vaardigheden, flexibiliteit. Standplaats: Den Haag. Arbeidsvoorwaarden: aanstelling zal geschieden in tijdelijke dienst van NWO met uitzicht op een dienst verband voor onbepaalde tijd. Salariëring, afhankelijk van opleiding en ervaring, tot maximaal 5.271,- bruto per maand, overeenkomstig schaal 8 bijlage 1 van de CAO-Onderzoekinstellingen, Inlichtingen: inlichtingen over de functie zijn in te winnen bij mevrouw dr. A.P. Meijler, directeur gebieds bureau Exacte Wetenschappen, tel. 070-3440698 of dr. N.J. Kos, plv. directeur gebiedsbureau Exacte Wetenschappen, tel. 070-3440696. Sollicitaties: belangstellenden kunnen hun sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 1.00.006 in de linkerbovenhoek van zowel de brief als de enveloppe, tot uiterlijk 18 maart a.s. richten aan het hoofd van de afdeling Personeel Organisatie van NWO, Postbus 93138,2509 AC DEN HAAG. Wij nodigen 1 n met nadruk uit te solliciteren. 1 actuele vacatures: De Hogeschool Haarlem verzorgt 22 beroepsopleidingen op het Het Hoger Economisch Onderwijs bestaat uit gebied van Hoger Technisch, Hoger Gezondheidszorg, Hoger 3 academies: Economisch, Hoger Pedagogisch en Hoger en Middelbaar Sociaal Commerciële Economie (CE) Agogisch Onderwijs. De 22 opleidingen zijn daartoe ondergebracht Small Business en Retail Management (SB) In 9 academies. De hogeschool heeft ongeveer 10.000 studenten en Management, Economie en Recht, Bedrijf s- 900 personeelsleden. economie, Logistiek en Economie BELMER Bij zowel de academie SB als de academie CE zijn wegens uitbreiding van de administratieve staf, vacatures ontstaan voor de functie (fulltime) TAKEN Het inventariseren van gegevens ten behoeve van beleidsontwik keling, bijvoorbeeld ten behoeve van de onderwijsontwikkeling, taakbelastingsoverzichten, kwaliteitszorg, personeelsplan en dergelijke. Het rapporteren hierover aan het hoofd van de academie. Het verzorgen van schriftelijke communicatie (nieuwsbrieven, gidsen, brochures e.d.) in de academie. Het leveren van een bijdrage aan de roostervoorbereiding. Notuleren van specifieke vergaderingen en gesprekken. Andere beleidsondersteunende taken ten behoeve van het hoofd van de academie. FUNCTIE-EISEN HBO werk- en denkniveau. •Analytisch vermogen; hoofd- en bijzaken gemakkelijk kunnen onderscheiden. Adviesvaardigheid; kunnen kijken met de ogen van de opdracht gever. Nauwkeurigheid; gegevens ordelijk kunnen verzamelen en presenteren. Op de arbeidsovereenkomst zijn de arbeidsvoorwaarden van toe passing, zoals deze zijn geregeld in de CAO voor het Hoger Beroeps Onderwijs 1999-2000. De Hogeschool Haarlem streeft ernaar meer vrouwen te benoemen Indien zij binnen de hogeschool In functies zijn ondervertegenwoordigd. Dit geldt tevens voor geïnteresseerden uit etnische minderheden en voor gehandicapten. Mogelijkheden voor kinderopvang zijn aanwezig. Schriftelijke taalbeheersing; snel en trefzeker kunnen formuleren. Samenwerken; soepel en effectief met anderen kunnen omgaan. Integriteit; zorgvuldig omgaan met vertrouwelijke informatie. ALGEMEEN De werktijden worden in overleg vastgesteld. De management-assistent werkt rechtstreeks ten behoeve van de hoofden van de academie. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt minimaal 3.419,-- (aanloopschaal 7 CAO-HBO) en maximaal 5.245,-- (schaal 8 CAO-HBO) bruto per maand bij volledige werktijd. De aanstelling vindt plaats in tijdelijke dienst voor de duur van één jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de hoofden van de academies. Voor de academie SB kunt u zich richten tot de heer C. de Both (023) 5412 314 of de heer H. Fris (023) 5412 316. Voor de academie CE is beschikbaar mevrouw C. Noom (023) 5412270. Bij de afdeling Personeel Organisatie kunt u informatie inwinnen bij de heer L. Lieverse (023) 5412463. Schriftelijke sollicitaties, o.v.v. het vacaturenummer LL 99/00-5B (academie SB) of vacaturenummer LL 99/00-6B (academie CE) links onder op de envelop, ontvangen wij graag binnen 14 kalenderdagen na verschijnen van dit blad. U kunt uw sollicitatie richten aan: Hogeschool Haarlem, Afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 137, 2000 AC HAARLEM

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 47