Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel RATIONAL JOS MATHOT VERKOPER GOUDSMID M/V (fftyfvan fernenj HOOFD FINANCIËLE ADMINISTRATIE/ CONTROLLER M/V Office Assistant Finance (v/m) Media executant m/v ^FAKRON ■OPZOEK NBÜAvl IcOllEGA'S VOOftl mmm'ec intensive care verpleegkundige m intensive care- verpleegkundige als vaste nachtdienst m/v ZATERDAG 4 MAART 2000 Grafisch Centrum Drukkerij Jos Mathot is een modern en veelzijdig grafisch bedrijf te Haarlem. Met een team van ruim 42 medewerkers wordt vooral meerkleuren kwaliteitsdrukwerk vervaardigd. Wij lopen steeds voorop met alle nieuwe ontwikkelingen binnen de branche. De benadering van bestaande en nieuwe relaties kenmerkt zich door kwaliteit, betrouwbaarheid, flexibiliteit en loyaliteit. In verband met verdere uitbreiding van ons bedrijf zijn wij op zoek naar versterking voor onze drukkerij, t.w. een: speedmaster 72-2/2-ploegendienst met een brede grafische kennis (25 tot 45 jaar) Voor deze functie geldt dat wij geïnteresseerd zijn in echte 'teamspelers' (m/v). Verder beschikt u bij voorkeur over ruime werkervaring op 2-kleuren GTO, Speedmaster-52 en/of Speedmaster-72 offsetpers. Uw energieke persoonlijkheid en goede communicatieve vaardigheden zijn gepaard aan een flexibele instelling. Onder druk bewaart u overzicht. Kwaliteit staat bij u hoog in het vaandel. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Bert Slisser 023 55 333 55. Spreekt deze job je aan stuur dan voor 14 maart a.s. je sollicitatiebrief met CV naar: Grafisch Centrum Drukkerij Jos Mathot b.v., t.a.v. Ed H.A. Mathot, Waarderweg 56, 2031 BP Haarlem GRAFISCH CENTRUM DRUKKERIJ RATIONAL Nederland Grootkeukentechniek BV Oostermaat 2 7623 CS BORNE Rational is de importeur van de Rational ClimaPlus Combi en marktleider op haar gebied in de grootkeukens van de horeca, slagerijen, gezondheidszorg, catering en de rijksoverheid. RATIONAL Nederland Grootkeukentechniek BV zoekt voor haar "verkoopteam" een enthousiaste en gedreven Commercieel inzicht zit u in de vingers en u beschikt over een groot doorzettingsvermogen. Na een gedegen interne inwerkperiode bent u verantwoordelijk voor de omzet binnen uw gebied en bent u het gezicht van ons bedrijf naar uw relaties. Affiniteit met de doelgroep is een pre. U werkt vanuit huis waarbij het benodigde "gereedschap" u ter beschikking zal worden gesteld. Een representatieve bedrijfsauto en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden behoren bij het werken binnen ons team van specialisten. U bent woonachtig in zuidelijk Nederland. Schriftelijke reacties voorzien van CV kunt u richten aan bovenstaand adres, t.a.v. de directie. Voor telefonische informatie kunt u contact opnemen met de heer P.H. Swaen. Tel.: 074-2657585 Ons juweliersbedrijf/goudsmederij in het Centrum van Leiden zoekt die ons verkoopteam kan versterken met vakman schap en creativiteit. Werktijden in overleg. Goede presentatie en contactuele eigenschappen zijn vereist. Sollicitatie met alle info gaarne richten aan: ^Weliers"0^ Maarsmansleeg 212311 EE Leiden SIKKES INTERNATIONAL TEXTILES B.V. Konnetlaan 10 1435 HW Rijsenhout tel.: 0297-348021 Sikkes International Textiles B.V. te Rijsenhout is een groei ende handelsonderneming, die zich richt op de import en export van stoffen. Bij Sikkes zijn 14 mensen werkzaam. Wegens vertrek van de huidige functionaris zoeken wij zo spoedig mogelijk een: Functie-inhoud: Verantwoordelijk voor de financiële administatie en alle aspecten die daarmee verband houden. Opstellen en verder uitbouwen van (periodieke) manage ment informatie. Verder uitbouwen van de AO. Financieel en cijfermatig ondersteunen van het manage ment t.b.v. bedrijfsvoering. Functie-eisen: Opleiding op HBO-niveau, opleiding en/of ervarinq (SPDII-HEAO). Kennis en ervaring en affiniteit met geautomatiseerde gegevensverwerking. Sterk in administratieve automatisering en administratieve organisatie. Goede communicatieve vaardigheden. Leidinggevende capaciteiten. Reactie: Uw schriftelijke reactie kunt u binnen veertien dagen richten t.a.v. Sikkes Int. Textiles B.V. Konnetlaan 10. 1435 HW RIJSENHOUT t.a.v. dg heer R. E. Sikkes of Roger-Sikkes@Sikkes.com Molecular Probes is een Amerikaans bedrijf gericht op de research, ontwikkeling, productie, marketing, Molecular verkoop en distributie van fluorescentie chemicaliën lÉi*l«I=B voor biologisch onderzoek. Over de afgelopen 25 jaar heeft het bedrijf zich ontwikkeld tot de wereldwijde In 1995 werd Molecular Probes Europe B. V. opgericht. Vanuit dit kantoor in Leiden wordt zorggedragen voor de marketing, verkoop, distributie en technische ondersteuning naar Europa, Afrika en het Midden-Oosten. Thans hebben wij op ons kantoor in Leiden een vacature voor een full time Gewenst proflei: Opleiding op MEAO /HAVO niveau Enkele jaren administratieve ervaring, bij voorkeur in finance Computerervaring met Windows (Word en Exel) Redelijke beheersing van de Engelse taal Flexibiliteit en zelfstandigheid Enthousiasme en teamplayer- mentaliteit Leeftijdsindicatie 20 tot 30 jaar Voornaamste taken: Algemene ondersteuning van de afdeling Finance Verwerking van de binnenkomende betalingen Intensivering klantencontact met betrekking tot uitstaande vorderingen Het verzorgen van betalingsherinneringen Algehele postverzorging Assisteren in marketing, verkoop en logistieke activiteiten Wij bieden: Een zeer zelfstandige en verantwoordelijke positie Een hecht team binnen een zeer gezond internationaal bedrijf Ruimte voor eigen inbreng en mogelijkheid tot verdere ontplooiing Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Voor meer informatie omtrent Molecular Probes: www.probes.com Geïnteresseerd Stuur, fax of e-mail dan uw sollicitatiebrief met cv naar: Molecular Probes Europe B.V. Poortgebouw - Rijnsburgerweg 10,2333 AA Leiden Telefoon: 071 - 32 33 378 - Fax: 071 - 52 33 419 - E-mail: lesley@probes.nl Of bel even en vraag naar Lesley Waters (European Office Manager) Akron is een erkend reclamebureau met een gevarieerd klantenpakket. Met li medewerkers m/v maken we iedere dag bijzonder werk voor onze klanten. We maken advertenties, ontwerpen huisstijlen en websites, drukken posters en brochures en geven media-advie zen. Om alle moge lijke communicatie problemen het hoofd te kunnen bieden heb ben we alle disciplines in eigen huis, full- service dus. We werken snel en goed en daar door zijn we succesvol. Op de media-administratie werken drie man m/v. Deze'afdeling is verregaand geautomatiseerd. Een 'must' omdat we jaarlijks ruim 11.000 adver tentieopdrachten orderen. Zowel de (advertentie) contractenadministratie als de facturering zijn aan dit (advertentie) ordersysteem gekoppeld. Vanwege een interne verhuizing zijn wij op zoek naar ie hebt al enkele jaren media-ervaring opgedaan bij een reclame- of mediabureau of anders aan uitgevers zijde. Zaken als het opstellen van mediabegrotingen, plaatsingsschema's en contracten kennen voor jou geen geheimen. Je maakt materiaalbonnen en reserveert advertenties. Je werkt zelfstandig, maar kan ook goed in teamverband werken. Servicegerichtheid en goede adviezen is wat onze klanten willen en dat kan jij geven. Natuurlijk heb je ervaring met geautomatiseerde ordersystemen, bij voorkeur met CMS, Wat heeft Akron te bieden? Een passend salaris, spaarloonregeling en pensioenregeling vinden we vanzelfsprekend. Belangrijker is de inspirerende werkomgeving in ons monumentale pand in hartje Leiden, de gezellige collega's en de unieke werksfeer. Stuur je reactie met een (uitgebreid) CV naar Michael Breel. Wil je eerst meer informatie, dan kun je bellen naar onderstaand nummer. IÉkrECLAME MARKETING Akron Reclame Marketing bv Rapenburg 35 postbus 366 2300 AJ Leiden telefoon 071 - 516 0016 telefax 071 - 514 3° 38 e-mail mdbreel@akron.nl Rijnlands Zeehospitium bestaat uit 4 centra: het Rijnlands Revalidatiecen trum. het Centrum voor Hart- en Longrevalida- tïe, het Rijnlands Voomeningencentrum en de Mytvl\Tvltylschool 'De Vicrbot'. Het Rijnlands Zeehospitium is toonaangevend op het gebied van zorg op maat en ontwikkelt zich tot een expertise centrum op het terrein van de revalidatie, de gehandicaptenzorg en het mytyl/tyltvlonderwijs. Wij vragen: - kennis van de medische terminologie; - bij voorkeur een afgeronde secretaresse-opleiding; - accuratesse, flexibele instelling en representativiteit; - ervaring met tekstverwerkende apparatuur (Windows 95, WordPerfect 7.0). - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO- Ziekenhuizen. Het Rijnlands Revalidatiecentrum zoekt ter ondersteuning van het medisch secretariaat zo spoedig mogelijk een secretarieel medewerker (m/v) Algemene informatie: Het Rijnlands Revalidatiecentrum (RRC) werkt met vier multidisciplinair: behandelteams onder leiding van teamcoördinatoren en revalidatieartsen, en biedt algemene klinische en poliklinische revalidatieprogramma's aan, zowel voor volwassenen als voor kinderen. De teams en artsen worden ondersteund door het,medisch secretariaat. Uw werkzaamheden: - ondersteunen van de medisch secretaresses; - alle verdere voorkomende secretariaatswerkzaamheden, waaronder type werkzaamheden en het verzorgen van het archief; - bij ziekte en vakantie vervangen van de medisch Dienstverband: - het betreft een aanstelling voor onbepaalde tijd; Inlichtingen en sollicitaties: - inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij de heer drs. F.R, Rakcrs, adjunct-directeur RRC HLR, telefoon (071) 40 60 100. - uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt u binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie, onder vermelding van vacaturenummer 200019, richten aan: Rijnlands Zeehospitium, t.a.v. afdeling Personeel Organisatie, Drieplassenweg 17, 2225 JJ KATWIJK nleiding van deze advt vordt niet op prijs gesteld. Vanuit deze positie hebben we goed zicht op de nieuwbouw van het Diaconessenhuis, waarvan de eerste fase eind 2000 I afgerond zal zijn. Met daarin straks de nieuwe gecombineerd intensive/coronary care afdeling van 12 bedden (6 IC en 6 CCV voorzien van moderne apparatuur. In verband met formatie-uitbreiding is het verpleegkundig tearri op zoek naar enthousiaste Diaconessenhuis Leiden Het Diaconessenhuis Leiden is een algemeen, middelgroot, modern ziekenhuis. Er werken ruim 1000 medewerkers. Jaarlijks bezoeken meer dan 140.000 patiënten de poliklinieken en worden ongeveer 13.500 patiënten opgenomen. Patiënten kunnen voor bijna alle zorgvragen in het ziekenhuis terecht, vrijwel alle specialismen zijn vertegenwoordigd. De bouw van een nieuw beddenhuis en de renovatie van andere delen van het ziekenhuis zijn recent gestart. Het Diaconessenhuis ligt in een groene omgeving nabij het centrum van Leiden en is op loopafstand van het NS-station. antwoordstrook U kunt deze antwoordstrook, tezamen met uw naam, telefoon en adresgegevens, in een enveloppe zonder postzegel sturen naar: Diaconessenhuis, dienst Personeel Organisatie, antwoordnummer 10339, 2300 WB LEIDEN. Wat wij bieden: De huidige ICCC heeft een capaciteit van 9 bedden (3 IC en 6 CC). Op deze afdeling houdt een kwaliteitscommissie de dagelijkse zorg op peil en optii seert die waar mogelijk. Ook worden nieuwe ontwikkelingen geïnitieerd, leder jaar volgt een aantal verpleegkundigen de specialistische opleiding tot brede basis IC-verpleegkundige. IC-verpleegkundigen maken deel uit van het reanimatieteam v de Kliniek. Rond de IC-patiënten wordt de dagelijkse medische leiding verzorgd do< de maatschap anesthesiologie. Kernbegrippen voor de functie zijn: zelfstandig werl verantwoordelijkheid dragen, bijdragen aan een goede werksfeer, het begeleiden patiënten en hun familie en het begeleiden van leerling IC-verpleegkundigen. Wat wij vragen: diploma verpleegkundige of HBO-V afgeronde BBIC-opleiding bereidheid tot het meewerken aan projecten of commissies (zowel op afdelingsni als ziekenhuisbreed). Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. Het salaris is ingedeeld in functiegroep 50 en bedraagt maximaal 5.526,- bruto pe maand (op basis van een 36-urige werkweek). Het ziekenhuis heeft verschillende kortingsmogelijkheden en andere voordelen voor personeelsleden ontwikkeld, on( meer: PC-privé project, fietsproject, spaarloonregeling, gunstige betalingsregeling bij N5-abonnementen, korting op het gebied van ziektekosten en pensioenaanvulli Daarnaast beschikt het ziekenhuis over een eigen kinderopvang en is er goede, gra parkeergelegenheid. TEVENS GELDT TIJDELIJK EEN AANTREKKELIJKE TOESLAG. Bent u geïnteresseerd en wilt u meer weten over deze functies, dan kunt u gebruik maken van de onderstaande antwoordstrook. Of u neemt telefonisch contact op m fi René Paieari, teamleider, telefoon 071 - 517 82 77. Als u wilt schrijven, richt uw brie dan aan de dienst Personeel Organisatie, onder vermelding van vacaturenummer en de desbetreffende functie, t.a.v. de heer F.W. Trouw, P&O-functionaris, antwooi nummer 10339, 2300 WB Leiden of via E-mail: p810@diac-leiden.nl o( a. ïl in eli 'Dl Ja, ik heb interesse in: de vacature van IC-verpleegkundige de vacature van IC-verpleegkundige als vaste nachtdienst een oriënterend gesprek een sollicitatiegesprek P

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 44