'Marianne is een anti-pillenmeisje' <5ge Vitesse neemt onrust niet weg ftderland voor even ii belastingparadijs Sport Arrows in een klap bij de rijkste renstallen Anema steekt hand in het vuur voor Timmer RDAG 4 MAART 2000 Dtte drie jaar naar FC Den Bosch MarkWotteis •nd seizoen de trainer C Den Bosch. Hij heeft Je Brabantse club een Oord voor drie jaar be- Wotte staat nu nog on- itontract bij FC Utrecht. ^'verbintenis werd daar fj verlengd. Assistent J? Adelaar volgt hem aan nde van het seizoen op. 3 Den Bosch neemt de taken over Martin Sman, die besloot na de- irgang op te stappen. Bosch is geen saaie enei Ik denk me daar als ?r verder te kunnen ont- :len", zei Wotte over •"Verrassende keuze. Hij eerder aanbiedingen van de KNVB (docent oplei dingen) en ADO Den Haag van de hand. foto anp liël Noteboom sterk bezet Met 14 internationale meesters en grootmeesters is het |£l Noteboomtoernooi sterk bezet. Het schaakevenement Jsteravond in het Leidse Visser 't Hooft Lyceum van start jkende nog geen verrassingen. In totaal nemen 327 scha kan de zestigste editie deel. Onder hen Leidenaar Erik van n iï0oel en de Fransman Christian Bauer. De meeste kansen rkgjen de deelnemers uit Georgië en Letland toegedicht. Het ^|ooi duurt nog tot en met morgen. :lman Lobont naar Ajax iDAM De Roemeen Bogdan Lobont heeft een contract tekend dat hem voor zes jaar en vier maanden aan Ajax ïdt. De 13-voudig international komt van UFC Rapid Boe- Lobont (22) is na Cristian Chivu de tweede Roemeen in ectie van Ajax. De doelman, ook vijftien maal actief voor AQlfloemenië, kwam eerder uit voor FC Corvinu Hunedoara. yama voldoet aan olympische eis Badmintonner Dicky Palyama heeft bij de Zweedse 3 voor de eerste keer voldaan aan de eis voor deelname aan npische Spelen in Sydney. Hij bereikte in Borlange de "[finales. Palyama voldeed aan de eis door de laatste acht te j. Dat gebeurde ten koste van de Japanner Kozuhiro Shi- ni (15-8 15-7). In de kwartfinales won hij met 15-3 15-12 b Zweed Rikard Magnusson. De Gouwenaar moet in totaal keer de kwartfinales bereiken om zeker te zijn voor een tic- iar Australië. jiieri stapt op bij Atletico Claudio Ranieri is opgestapt als trainer van de Spaanse Mclub Atletico Madrid. De belangrijkste kandidaat voor bvolging is de Joegoslaaf Radomir Antic. Ranieri hield, na g met de verantwoordelijke bestuursleden, de eer aan 'f, omdat zijn ploeg beneden de verwachting presteert. In Ronald de Boer krij- 'jaren hun zin. Neder- prdt in de maand juni n belastingparadijs voor srs. ïlers betalen tijdens Eu- in Nederland en België s nder belasting. Tijdens 'jropees kampioenschap wordt niet meer dan procent over de in- van de voetballers in- en. Normaal staat hej tarief op 60 procent, ijdens een tweedaagse lenkomst, de UEFA (jdat een 'workshop', in 1: am aan de deelnemen- :n meegedeeld. 1 broeders De Boer hou- ieder geval meer over EK dan Ruud van Ni- Frank en Ronald de fitten enkele jaren gele- raor een milder belas- aat in Nederland. De rden toen weggehoond, riminatie' blijft ook nu senmaal terug in Span- and of Italië moeten de onals alsnog een belas- luliertje invullen. In het nd wordt minder belas- lald dan in Nederland, lige internationals die Jederland wonen hou- minder over van de- 1 he schi n !FA wil de selecties van fcn landen een maand ktart van het EK, 10 ju- Jen hebben. Het gaat 1 om de voorlopige lijst roeiers. Uiterlijk 31 mei jjde definitieve ploegen pekend zijn. De bonds- coaches zagen bezwaren. Op de laatste dag van mei worden nog diverse oefenwedstrijden ge speeld. De trainers zouden dan nog maar een of twee uur heb ben om de ploeg definitief in te vullen. Bovendien vonden de keuzeheren een maand voor de start van het toernooi hoogst ongelukkig. Been: „Ik heb het idee dat de coaches water zien branden. De trainers zijn bang dat er gedonder komt van die lijst. Dat de pers er op duikt en zich ermee gaat bemoeien." De bondscoaches hebben echter weinig invloed op die gang van zaken. Been: „Het staat gewoon in de reglementen." De stichting EURO 2000 wil kaarten opkopen op de zwarte markt. De organisatie hoopt zo inzicht te krijgen waar zich eventuele problemen met sup porters kunnen voordoen. Eer der haalde een wetsvoorstel om zwarthandel strafbaar te stellen het niet in de Tweede Kamer. Het Nederlands elftal is on- .der de Europese voetbaljourna listen de grote favoriet om ko mende zomer de Europese titel te veroveren. Wereldkampioen Frankrijk staat er volgens de 'kenners' slecht voor. De ex perts geloven niet in een Euro pese titel voor de Fransen. Het onderzoek van pers agentschap Reuters werd onder vijftig sportjournalisten uit der tig landen gehouden. Oranje kreeg 27 voorkeursstemmen. Spanje is de tweede kandidaat voor de titel, maar kreeg slechts van zeven journalisten het ver trouwen. Titelverdediger Duits land bezet de derde plaats met vijf stemmen. AMSTERDAM GPD Het mooie sobere zwart van de Arrows van Jos Verstappen zal plaatsmaken voor fel oranje, de kleur van de nieuwe sponsors, zoals die gisteren werden ge presenteerd. Het Britse bedrijf in mobiele telefonie Orange, breedband internet-provider Chello en het Britse wedkan toor Eurobet, dat ook Man chester United steunt, hebben zich verbonden aan de renstal van de Nederlandse coureur. Ook het softwarebedrijf Baan hoort er nog bij. Daarmee is Arrows in een klap doorgedrongen tot een van de rijkste stallen in het For mule 1 -wereldje, vlak achter de Ferrari's, McLarens, Jordans en BAR. Hoofdsponsor Orange, marktleider in Engeland, maakte als enige het bedrag bekend; ruim 250 miljoen gul den in drie jaar. Jos Verstappen glunderde van oor tot oor. Het pakket van Arrows, de nieuwe auto in combinatie met de Supertech motor, was al veelbelovend. Nu, met de nodige financiële armslag ziet het er nog beter uit. Tom Walkinshaw, de eige naar van de renstal, lichtte dat toe. „Waren er in voorgaande jaren de budgetten te klein om de wagen verder de ontwikke len, nu kunnen we dat gedu rende het hele seizoen doen." Verstappen, zo zei Walkins haw, heeft altijd hoog op zijn verlanglijstje gestaan, samen met Olivier Panis. Tom Coro- nel, de andere Nederlander, is nooit echt in beeld geweest. „Dat Jos in het verleden wel eens een fout maakte, is voor mij nooit een maatstaf geweest. Het is een snelle wereld, waar in iedereen fouten maakt. Mis schien is Jos te vroeg ingestapt, was hij nog te jong, te onerva ren. Nu is hij topfit en heeft een schat aan ervaring opge bouwd." Over de verwachtingen wensten Walkinshaw en Ver stappen geen uitlatingen te doen. „We hebben goed getest in Barcelona", meende Ver stappen, „maar dat zegt meest al niet zoveel. Ik heb nog geen flauw idee waar we op dit mo ment staan. Dat zal volgende week in Australië moeten blij ken. Als we bij de eerste tien kunnen komen zou dat al fan tastisch zijn." Walkinshaw: „Natuurlijk hadden we graag wat langer willen testen, maar dat wil ieder team". Al in november waren de meeste deals met de sponsors rond en was Walkinshaw zelfs al in bezit van getekende con tracten. Waarom dan zo laat bekend maken? Tot en met de tests in Barcelona zag het team er vrij bleek uit, reed de Arrows A21 rond in een glanzend zwarte uitvoering, zonder sponsornamen. „Om meteen na een seizoen waarin we nu niet zo bijster goed hebben ge presteerd met onze nieuwe plannen naar buiten te treden, was niet zo'n goed idee. Bo vendien vonden we die waas van mystiek rond het team wel aardig. Waarom zouden we het eerder doen? Vlak voor het sei zoen is vroeg genoeg." Timmer van streek door uitslag van bloedtest Een hoge hematocriete waarde in het bloedmonster van Marianne Timmer heeft voor opschudding gezorgd in Nagano. Het bloed van de schaatsster dat op donder dagmorgen in Nagano was geprikt bleek een waarde van 47.4 te hebben, een fractie boven de norm van de Inter nationale Schaats Unie (ISU) die ligt op 47.0. NAGANO GUS VAN OOSTEN Een tweede controle, 24 uur la ter, leverde een hematocriet- waarde op van 44.0. De affaire lijkt met een sisser af te lopen, maar de argwaan is gewekt. Vooral omdat de gemiddelde waarde van Timmer nog niet zo lang geleden opvallend lager was. Timmer was gistermorgen toen ze aan het ontbijt door haar coach Egbert van 't Oever op de hoogte was gebracht vol ledig van streek. Ze moest een paar uur voor de start van de 500 meter op het WK afstanden opnieuw haar bloed laten prik ken en had het gevoel dat ze in de beklaagdenbank stond. Het was opvallend dat haar tijd op de eerste 500 meterrit (39,44) aanzienlijk langzamer was dan die op de tweede rit (38.80) een paar uur later. „Dit heeft me een medaille gekost", zei Timmer, die in het klasse ment op een tiende plaats ein digde. Vorig weekeinde was Timmer op het WK sprint in Seoel derde geworden. De hematocrietwaarde geeft de bloeddikte aan en wordt be paald aan de hand van de ver houding tussen de cellen en het vocht in het bloed. De hemato crietwaarde kan duiden op ge bruik van het verboden prepa raat EPO, een natuurlijk eiwit hormoon dat de aanmaak van rode bloedcellen stimuleert. In het schaatsen is de norm voor vrouwen op 47 gesteld, voor mannen op 50. De ISU is dit seizoen begon nen met de bloedtesten. Het is aan de medische commissie om per geval te beoordelen of de gezondheid van de sporter in het geding is en kan om die reden een startverbod uitvaar digen. In het geval van Timmer moest volgens de procedures een tweede bloedproef worden afgenomen. De uitkomst daar van lag onder de norm en daar mee was voor de ISU de kous af. Timmer wilde zelf vandaag na de 1000 meter openheid van zaken geven, omdat ze volgens haar coach Egbert van 't Oever niets te verbergen heeft. „We zijn nergens bang voor", zei Van 't Oever stellig. „We zijn eerlijk en brandschoon. Mari anne is een anti-pillenmeisje. Dit doet zeer. Ze dacht in eerste instantie aan het einde van haar sportloopbaan, ze vroeg zich af wat haar olympische medailles nog waard zouden zijn." Wat bevreemding wekt is dat de hematocrietwaarde van Timmer in 24 uur met ruim drie punten is gezakt. Hans Smid, Marianne Timmer was na het bekend worden van de uitslag van de bloedtest helemaal van streek. De schaatsster en haar begeleider Egbert van 't Oever zijn ervan overtuigd dat het haar een medaille op de 500 meter heeft gekost. foto epa arts van de KNSB, zei de verkla ring te zoeken in de vochthuis houding van de schaatsster. „Het zou kunnen zijn dat door weinig vocht de hematocriet waarde tijdelijk omhoog is ge schoten. Een fluctuatie van vier punten op een dag is niet ab normaal." In de tweede helft van het vo rige jaar is bij Timmer door haar ploegarts van Sanex diver se malen bloed afgenomen en de hematocrietwaarde geme ten. De uitkomsten van die me tingen lagen aanzienlijk lager dan de waarden die de afgelo pen dagen zijn geconstateerd. Ze varieerden over een periode van vier maanden tussen 38 en 41 punten. De verschuiving in de waar den doet vermoeden dat er iets in het lichaam van Timmer is veranderd. Smid stelde dat er niet van een uitzonderlijke situ atie sprake is omdat volgens hem bij iedere mens de norma le waarden tussen de 35 en 48 punten schommelen. De waarden zijn gemeten door speciale apparatuur die de ISU een maand geleden tijdens het WK allround in Milwaukee in gebruik heeft genomen. De 'Bayer Advia 120' meet behalve de hematocrietwaarde ook de aanwezigheid van reticulocyten (jonge bloedcellen). In de bloedtest van Timmer wees die parameter op een rustige bloedaanmaak, waaruit opge maakt zou kunnen worden dat EPO-gebruik onwaarschijnlijk is. EPO vergroot het herstel- en duurvermogen van sporters. De vraag is in hoeverre Timmer als explosieve en technische spor ter daarbij gebaat is. De betrouwbaarheid van de procedure staat ter discussie. De schaatsers werden woens dag op de hoogte gebracht van het voornemen van de ISU om op donderdag bloedtesten af te nemen. Er was derhalve genoeg tijd om voorzorgsmaatregelen te treffen. In het geval van Tim mer werd de tweede test nog een dag later afgenomen. In het wielrennen maakt de interna tionale unie (UCI) de testen slechts tien minuten van te vo ren bekend, om manipulatie van de bloeddikte te voorko men. Van 't Oever en Smid laken om andere redenen de gehan teerde procedure van de ISU waarvan Timmer in dit geval volgens hen de dupe is gewor den. Er waren problemen met de apparatuur waardoor de uit slagen van de metingen niet een kwartier maar pas twaalf uur later - om 23.00 uur op donderdagavond - werden vrij gegeven. De uitslag van de tweede test van Timmer was al na tien minuten bekend. „Er is de sporter groot onrecht aange daan", aldus Van 't Oever. „Ma rianne wil naar buiten treden om een verklaring af te geven dat zo niet met sporters dient te worden omgegaan." STOKE ON TRENT afgeladen toen jaar. t Tienduizenden voetbalfans hebben gisteren in Stoke on Trent afscheid genomen van Sir Stanley Matthews. De tribunes waren de begrafenisstoet over het veld van het Brittania Stadium in Stoke on Trent reed. De oud-international van Engeland werd 85 foto reuters LEEUWARDEN JOHANN M/tST Het resultaat van de eerste bloedtest in Nagano, waarbij de hematocrietwaarde van schaatsster Marianne Timmer te hoog was, kwam voor me disch begeleider Jillert Anema van het Sanexteam als 'een vol slagen verrassing'. Anema durft zijn handen 'blind' voor Tim mer in het vuur te steken. „Als er iemand is bij wie het woord doping niet past, dan is het Marianne. Ze neemt niet eens vitaminepilletjes. Toen ze voorhoofdsholte ontsteking had, durfde ze geen medicijnen te nemen. IJzerpilletjes laat ze staan, omdat ze niet weet wat er in zit", aldus de fysiothera peut uit Bontebok, die niet in Nagano is. De schaatsers van het Sanexteam vallen in Naga no onder de verantwoordelijk heid van Hans Smid, de arts van de totale Nederlandse af vaardiging. Anema heeft niet in het minst een verklaring voor de hoge waarde die in de eerste test bij Timmer werd gemeten. Tim mer 'scoorde' donderdagavond een waarde van 47,4 en kwam gisterochtend een drietal keren uit tussen 43 en 44. „Dat ver schil is onevenredig groot. Als je bedenkt dat de hematocriet waarde na een hoogtestage van drie weken bij de gemiddelde schaatser met twee punten om hoog gaat, dan is vier wel heel veel", aldus Anema. „Dit be staat haast niet." Naarmate de trainingsarbeid afneemt, stijgt de hematocriet waarde. Anema vermoedt dat Timmer door het drukke wed strijdprogramma de laatste da gen weliswaar minder heeft ge traind, maar dat kan volgens hem nooit het grote verschil verklaren. „Het zegt ook iets dat liefst twaalf schaatsers aanvan kelijk boven de grens zaten", al dus Anema. „Of de tests dus niet deugen? Tja, dat kun je vanaf deze afstand niet zeg gen." De medisch begeleider vindt het niettemin een vervelende kwestie voor het team. „Er wordt toch snel gedacht 'waar rook is, is vuur', maar wij zijn zó fel tegen doping. Wij willen het met wortel en tak uitroeien en zijn daarom vanaf het eerste moment volledig open en eer lijk geweest. Als je niets te ver bergen hebt, hoef je ook ner gens over te tobben", aldus Anema. le c SCOREBORD tmbiance van een drei- lelersuitloop en de zo- ma supportersprotesten de nabije sportie- >mst van enige kleur 1we/oorzien. Door een 2-0 iervï op Roda JC hebben •nni emmers n08 de ie en het bekertoer- go icht op een ticket voor novoetbal. odnodige overwinning JC, dat zich na de ne- srkoop het bekertoernooi in concentreren, werd duwd door het toe- :ld van Vitesse voor de ermijn. Koeman kreeg n dat Nuon het grootste de in een lening omge- ild van 60 miljoen gul- gAK'n twee jaar wil zien lPe geldschieter ziet de pep als onderpand en zegt niet te schuwen belangrij ke spelers te verkopen wanneer de Arnhemse voetbalclub niet aan de afgesproken aflossingen kan voldoen. Na afloop van de wedstrijd tegen Roda JC zei Koeman in tegenstelling tot een dag eerder vertrouwen te hebben in de toekomst van de club. „Ik heb een telefoontje van directeur Swelheim van Vitesse gehad. Ik ga er nog steeds van uit dat Vi tesse volgend jaar sterker wordt." Het fanatieke deel van de aanhang van Vitesse droeg niet bij aan de rust rond het duel te gen Roda JC. De supporters be schouwen Karei Aalbers nog steeds als hun idool. Uit protest tegen Nuon bleef de Zuidtribu ne tijdens de eerste tien minu ten van het duel leeg. Tijdens de wedstrijd vervolgden de sup porters hun protest met spreek koren en spandoeken. In de ambiance van financiële onrust en supportersprotesten kon Vi tesse niet overtuigen. Koeman bracht tot grote tevredenheid van het Arnhemse publiek na rust Curovic in de ploeg. Het bleek een goede ingreep want de spits lokte een kwartier voor tijd handig een vrije trap uit die vervolgens door Kreek werd be nut: 1-0. Roda JC bleek niet in staat in een slotoffensief en moest zes minuten voor tijd nog een doelpunt van Sikora toestaan. AZ - Willem U Willem II heeft een van de laat ste kansen op Europees voetbal maar half gegrepen. De uitwed strijd tegen AZ leverde ondanks een technisch overwicht en een hoop kansen slechts een gelijk spel op: 2-2. De Tilburgers ver zuimden de kloof met de kop groep met drie punten te dich ten. Een achttal opgelegde kan sen bleef onbenut, met name door Sjoekov. De eerste helft was heel lang slaapverwekkend. Willem II wachtte gegroepeerd en AZ speelde veel terug op Moens. Gevaar kwam er pas toen de thuisploeg de bal door de lucht speelde. Bij de eerste de beste gele genheid werd het 1-0. In de 37ste minuut tikte Huiberts van dichtbij in. Een minuut later was het gelijk. Sjoekov nam twee meter van het doel een kopbal van de 19-jarige Ma- thijssen aan na een hoekschop van Abdellaoui. Drie minuten na rust krulde Bosman vanaf de 16-meterlijn de bal zomaar tussen de paal en de verstijfd toekijkende Van Fessem in, 2-1. Ramzi maakte gelijk. PRIJSVRAGEN Lucky Day, vrijdag 3 maart. 5-8-10-21-22-33-34-35-36-38 - 43 - 52 - 54 - 55 - 56 - 62 - 65 - 69 - 75 -80. (onder voorbehoud) Toto 13, week 9a. Eerste prijs: geen winnaar; tweede prijs: 7 winnaars, bruto f. 839,20; derde prijs: 102 winnaars, elk f. 143,90. Dubai. Desert Classic, Europese Tour, 3 miljoen gulden. Stand na de tweede ronde: 1. Coceres (Arg) 133 slagen, 2. Spence (Eng) 137, 3. KPN Telecompetitie: Vitesse - Roda JC 2-0 (0-0). 75. Kreek 1- 0. 85. Sikora 2-0. Scheidsrechter Wege- reef. Toeschouwers: 25.500. Gele kaart- Luypers, Van Houdt (Roda JC). AZ - Willem II 2-2 (1-1). 37. Huiberts 1-0, 38. Sjoekov 1-1, 48. Bosman 2-1, 81 Ramzi 2-2. Scheidsrechter: Luinge. Toe schouwers: 6780. Toto divisie: Helmond Sport - Eindhoven 0-2 (0-2). 2. Van Gils 0-110. Van Gils 0-2. Gele kaart: Weijers, Dassen, Evers (Helmond Sport), Konings, Huijksloot, Thijssen, Yahiaoui (Eindhoven). fleck (Eng) 138. 7. McGinley (Ier), I (Eng), Westwood (Eng) 139, 10. Forsyth VOETBAL (Eng) 140, 36. Muntz 145, niet gekwalifi ceerd 94. Lafeber 150. Madrid. Vierlandentoernooi vrouwen: Roemenie - Polen 24-20, Spanje - Neder land 31-20 (16-7). Topscoorster Neder land: Mulder 5. Sundstrom (VSt) 4.24,94. Altenmarkt. NK alpineski. Slalom, mannen: 1. Oosterbaan, 2. Ware- man, 3. De Quartel. Vrouwen: 1. Stek, 2. Sleicher, 3. Maarsse- Kvitfjell. Wereldbeker mannen. Afdaling- 1Rahlves (VSt) 1.28,69, 2. Cu- che (Zwi) 1.28,78, 3. Maier (Oos) 1.28,95, 4. Fritz Strobl (Oos) 1 29.08. 5 Ghedina (Ita) 1.29,26. TENNIS (Spa/8) 6-4 6-4, Sa (Bra) - Malisse (Bel) 3- 6 6-2 7-6, Rafter (Aus/1) - Hipfl (Oos) 6-2 7-5, Goldstein (VSt) - Clavet (Spa/8) 6-4 6-4, Sa (Bra) - Malisse (Bel) 3-6 6-2 7-6, Koubek (Oos) Gambill (VSt) 6-1 7-6 Kwartfinale; Koubek - Sa 6-1 1-66-1. VOLLEYBAL Nagano. WK afstanden. Vrouwen, 3000 m: 1. Pechstein (Dui) 4.05,68, 2. Niemann (Dui) 4.05,75, 3 Tabata (Jap) 4.09,18, 4. De Jong (Ned) 4.09,20, 5. Friesinger (Dui) 4.09,34, 6. Groenewold (Ned) 4.10,46, 7. Bazjanova (Rus) 4 12,02, 8. De Loor (Ned) 4 13,47, 9. Barisjeva (Rus) 4.13,78, 10. Klassen (Can) en Rodriguez (VSt) 4,13.91, 12. Prokasjeva (Kaz) 4.14,18, 13. Overland (Can) 4.14.68, 14 Seo 4,16.26. 15. Li (Chn) 4.16.81, 16. Nanta (Jap) 4 17,13. 17. Visokova (Rus) 4.18.93, 18. Groves (Can) 4.20,42. 19 Wojcicka (Pol) Kopenhagen. Mannen, 800.000 gulden. Kwartfinales: Safin (Rus/1) - Björkman (Zwe/8) 6-4 6-4, Vinciguerra (Zwe) - SCHAATSEN Damm (Tsj) 6-3 6-1. Scottsdale. Vrouwen, 1,2 miljoen gulden. Tweede ronde: Koernikova (Rus/6) Plischke (Oos) 6-1 6-1, Seles (VSt) - Schett (0os/8) 7-6 6-1, Dechy (Fra) - Santiago. Mannen, 800.000 gulden. Tweede ronde: Vicente (Spa/4) - Zib (Tsj) 6-2 6-2, Gaudio (Arg/8) - Garcia (Chl) 7-5 Mannen, eredivisie: Nesselande - Dynamo 0-3. Dynamo kampioen. Vrouwen, eredivisie: Martinus - AMVJ 0 - 3. Reggio Calabria. Finale CEV-beker, vrou- Halve finales: Vicenza (Ita) - Sigorta Es- tambul (Tur) 3-0 (25-19 26-24 25 1 3), Reggio Calabria (Ita) - Isola Tongeren (Bel) 3-0(25-11 25-22 25-16). WIELRENNEN Ronde van Murcia. Derde etappe, Murcia - Lorca: 1. Leoni (Ita) 185 km in 4 14.26, 2 Magnusson (Zwe), 3. Spruch (Pol), 4, Eeckhout (Bel), 5. Beeckman (Bel), 6. Werner (Dui), Zandarin (Ita), 8. Benito (Spa), 9. Lopes (Por), 10. Missaglia (Ita), 33. Van Kessel, 97. Löwik 0.10, 104. Vries, 106 Van Steen, Niet gestart: Jonker Algemeen klassement: 1 Cabello (Spa) 13.40.09, 2. EIIi (Ita) 0.05, 3. Velo (Ita) 0.07, 13. Van Kessel (Ter Aar). 110 Van Steen 23.30. 114. Vries. 132. LOwik 29.28.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 41