Personeel Personeel Personeel Personeel Personef \V. I Schoolverlater opgelet (m/v) SASSENHEIM Verkoper m/v Motorhuis Groep Systeembeheerder m/v ZATERDAG 4 MAART 2000 «5 ^AG' Waterschap De Oude Rijnstromen Het waterschap De Oude Rijnstromen is werkzaam in het noordelijke gedeelte van de provincie Zuid-Holland. Het zorgt o.a. voor veilige dijken en een verantwoord beheer van de waterpeilen in ruim 100 polders. Het gebied van het waterschap is ongeveer 28.000 ha groot. Kenmerken van dit gebied: de aanwezigheid van de Randstad met haar stedelijke problematiek, het Groene Hart met het veenweidege- bled en zijn droogmakerijen en de bollenpolders in de kuststrook. Bij het stafbureau Personeelszaken, Informatievoorziening en Automatisering (P.I.A.) is plaats voor een SYSTEEMBEHEERDER/PC-ONDERSTEUNER Bij het stafbureau werken vier medewerk(st)ers. De functie maakt deel uit van het taakveld automatisering waarin twee medewerk(st)ers werkzaam zijn. De functie... je bent werkzaam op de terreinen van netwerkbeheer, systeembeheer, telecommunicatie en werkplekbeheer. Je kunt storingen en problemen analyseren en structurele oplossingen daarvoor aandragen. Je beheert de PC-applicaties in het kader van de kantoorautomatisering, signaleert opleidingsbehoeften en verzorgt zonodig zelf de opleidingen gericht op het PC-gebruik en de PC-applicaties en lost de voorkomende problemen op. Je neemt deel aan het werkoverleg van het stafbureau. Wij zoeken... een medewerker met een afgeronde HBO-opleiding of technische computerkunde en 2 a 3 jaar ervaring in de IT. Specifieke kennis van Novell-netware 4.x inclusief beheertools.(ZEN, Groupwise), NT-workstation en MS Office 97. Ervaring met PC's en KA-software. Je bent goed in staat samen te werken en bereid je in te zetten binnen het gehele stafbureau. Behoren creativiteit, inventiviteit, een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid tot je bagage dan is dit een kans voor jou. Wij bieden... een interessante baan in een prettige werksfeer voor 38 uur per week. Je salaris bedraagt maximaal 5.373,- bruto per maand (functieschaal 8); voor een ervaren kandidaat behoort een arbeidsmarkttoelage (maximaal 700,- bruto per maand) tot de reële mogelijkheden. Daarnaast bieden wij je prima secundaire arbeidsregelingen voor studie, sparen, ziek tekosten en pensioen, een vakantietoelage van 8% en een eindejaarsuitkering. Als je interesse hebt... stuur dan binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie een brief met je CV aan het waterschap De Oude Rijnstromen, Postbus 160, 2350 AD te Leiderdorp. Vermeld op je brief en envelop het vacaturenummer 2000/pia-01. Als je meer informatie over deze baan wilt hebben, neem dan contact op met het hoofd van het stafbureau, de heer B. Wiegman, en b.a. de secretaris, de heer D. de Blaeij, of de systeembeheerder, de heer B. Blauw, allen bereikbaar tijdens kantooruren via telefoonnummer 071-5410511. Meer algemene informatie over het waterschap kun je ook vinden op onze website www.rijnstromen.demon.nl. NB: Acquisitie op deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Fa. Freek van Os Kom leren en werken in de CV-Techniek Fa. Freek van Os heeft twee opleidingsplaatsen voor aankomende Service Techniekers. Het betreft hier een 3- tot 4-jarige opleiding, gecombineerd met werken. Dit houdt in dat je tijdens de studie reeds een loon ontvangt. Je combi neert theorie en praktijk. Na geslaagd te zijn voor Service Technieker is je niveau tussen MBO en HBO. Indien je verder wilt kan dit. Na enkele korte studies eindig je op HBO-niveau in de verwarmings- en gas-techniek. Een wereld van mogelijkheden ligt dan'voor je open. Geïnteresseerd bel 071-5763559 Vooropleiding Mavo/Havo met exacte vakken pakket Sassenheim is een gemeente met bijna 15.000 i centraal gelegen tussen de steden Amsterdam, Haarlem, Leiden en Den Haag. In verband met het vertrek van een van de medewerkers zoeken wij medewerker bureau milieu m/v voor 36 uur per week Algemene informatie: Het bureau Milieu maakt deel uit van de afdeling Openbare Werken en Milieu en houdt zich bezig met de handhaving van milieuwetten, behandeling van aanvragen voor milieuvergunningen en de voorlichting over allerlei zaken m.b.t. het milieu. Bij het bureau Milieu werken momenteel 5 personen. Functie-informatie: U verricht vooral werkzaamheden in het kader van het milieu, w.o. de controle op de naleving en uitvoering van de Wet milieubeheer, de technische beoordeling van bodemonderzoek rapporten en werkzaam heden in het kader van bodemsanering en geluidshinder. Ook het behandelen van aanvragen inzake milieuvergunningen behoort tot uw takenpakket. Functie-eisen: U moet minimaal beschikken over een afgeronde opleiding mto-milieu- kunde, aangevuld met kennis op het milieugebied (m.n. bodem en geluid). Daarnaast is ervaring vereist op het terrein van de toepassing van de «Jiverse milieuwetten, met name als het gaat om de technische beoordeling. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. U beschikt over een heldere schriftelijke en mondelinge uitdrukkings vaardigheid. Tenslotte verwachten wij van u een flexibele inzetbaarheid en een klantgerichte werkhouding. Overige informatie: Wij bieden u een aantrekkelijke en uitdagende functie. De gemeente Sassenheim past een flexibel beloningsbeleid toe. Afhankelijk van uw opleiding, ervaring en capaciteiten is een maximaal salaris bereikbaar van f 5.392,- bruto per maand (schaal 8). Inlichtingen en sollicitatie: Voor verdere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer D.W. Diekhuis, hoofd van de afdeling Openbare Werken en Milieu of de heer L. Ganzevoort, telefoon (0252) 24 22 42. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitatie te zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Sassenheim, t.a.v. het stafbureau personeel en organisatie. Postbus 26, 2 170 AA Sassenheim, onder vermelding van 'vacature IV/3 in de linkerbovenhoek van de envelop. De reactietermijn sluit op I 7 maart aanstaande. het gemeentelijk beleid is erop gericht om uitvoering te geven aan de Wet Reïntegratie arbeidsgeschikten en de Wet Stimulering Arbeidsdeelname Minderheden. Wie behoort tot een van deze doelgroepen, zoals in deze wetten is bedoeld en aan de functie-eisen voldoet, wordt nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. (acquisitie door derden wordt niet op prijs gesteld). Big Boss Sassenheim Is een bouwmarkt van 1100 m2 net buiten het winkelcentrum van Sassenheim. Wij vinden het belangrijk om onze klanten op een unieke wijze te adviseren. Ons team bestaat uit jonge mensen die het prettig vinden om naast de persoonlijke band met onze klanten het ook belangrijk vinden dat er een goede sfeer heerst tussen de collega's onderling. Op dit moment zijn wij op zoek naar iemand in de functie van: Ervaring in de detailhandel is een pre Leeftijck 20-35 jaar Fulltime (38 uur per week volgens rooster) Wanneer jij ons team wil komen versterken, neem dan kontakt op met: Big Boss Sassenheim t.a.v. Marcel Filippo Koetsiersweg 3 2171 NL Sassenheim Tel.: 0252-221887 Accountant en Belastingconsulenten Karolusgulden 42, 2353 TA Leiderdorp, Telefoon (071) 541 87 81 Ons accountantskantoor heeft zich toegespitst op het midden- en kleinbedrijf. Met een ge degen kennis van financiële administratie, bedrijfseconomie en ondernemingsrecht, van belastingzaken, arbeidsrecht en sociale wetgeving staan wij de ondernemer ter zijde. Wij kunnen daarbij bouwen op een 25-jarige ervaring. Persoonlijke betrokkenheid en dienst verlening zijn daarbij ons "handelsmerk". Wij zijn op korte termijn op zoek naar een PARTTIME ADMINISTRATIEF ASSISTENT(E) De functie In deze afwisselende functie zult u zich gaan bezighouden met het assisteren bij het verzorgen van de boekhouding t.b.v. onze cliënten, het typen van jaarrapporten, het bedienen van de telefoon en het ontvangen van onze relaties. Daarnaast zult u een gedeelte van onze eigen kantooradministratie verzorgen. Deze werkzaamheden zullen worden uitgevoerd in een 24-urige werkweek. Uw profiel U heeft een opleiding op Mavo-niveau, bij voorkeur met het vak economie. Voorts bent u bekend met computers. Ervaring met computerboekhouden wordt op prijs gesteld. U beschikt over goede contactuele eigenschappen en goede sociale vaardigheden. ASSISTENT ACCOUNTANT (m/v) De functie De werkzaamheden van deze fulltime functie bestaan uit het verzorgen van de boekhouding, loonadministratie en belastingaangiften t.b.v. onze cliënten en het assisteren bij het samenstellen van de jaarrapporten. Uw profiel U heeft een opleiding op minimaal Mavo-niveau en het praktijkdiploma boekhouden, dan wel studerend hiervoor. Ervaring met computerboek- houden wordt op prijs gesteld. U beschikt over goede contactuele eigenschappen en goede sociale vaardigheden. Ons aanbod Wij bieden u een afwisselende baan in een klein maar modern accountantskantoor met een gevarieerd cliëntenbestand. De arbeidsvoorwaarden, waaronder een volledige studiekostenvergoeding, zijn zonder meer goed. Indien u interesse hebt in één van deze functies, verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie met C.V. binnen 2 weken te richten aan ons kantooradres, t.a.v. de heer F. N. J. van der Hoeven, AA. Studiekostenvoorzieningen Bedrijfsspaarregeling Hoge personeelskortingen Carrièrekansen Het Motorhuls Katwijk bestaat reeds 30 jaar en tigd aan de drukke Ambachtsweg. Het succes var gevende Opeklealerbedrijf voor de regio Is zo groot dat' gend behoefte hebben aan een enthousiaste Verkoopadviseur (Vacaturenummer MHK 01) ...Of iemand die dat graag wil worden, maar die over verkoopervaring in een andere branche beschikt, resultaatgericht zijn en je gevoel voor commercie kunnen len aan uitstekende communicatieve vaardigheden en ee dosis verantwoordelijkheidsgevoel. Omgaan met onze vraagt om een goede algemene opleiding. Je krijgt vanz kend een auto van de zaak. De heer R. van Vreedendael Je graag meer over deze functie (071 - 402 32 00 of privé "08 31) GR Het Motorhuis Kat Ben je socjaal vaardig én geïnteresseerd in een prima een hartstikke goed en betrouwbaar bedrijf? Schrijf di een brief onder vermelding van het betreffende vacatu mer en stuur deze naar: Motorhuls Groep, afd. Persi Organisatie, postbus 1, 2160 AA Lisse. Het Motorhuls Katwijk biedt je trouwens óók de m heid om telefonisch te solliciteren via bovengenoemd m ORE Goed voor mens én au Dagbladuitgeverij Damiate b Dagbladuitgeverij Damiate b.v. is uitgeefster van Haarlems Dagblad, Leidsch Dagblad en IJmuidei Courant. Met onze titels voorzien we dagelijks 270.000 lezers van nieuws, meningen, achtergronden en advertenties. In de plaatselijke vestigingen van het bedrijf zijn in totaal ruim 3; mensen werkzaam. Ter versterking van de afdeling systeembeheer komen wij graag in t een dynamische In deze functie ben je mede verantwoordelijk voor het beheren v alle informatiesystemen van redactie, prepress-organisatie en van commerciële en administratieve afdelingen. Je bent betrokken bij begeleiden en implementeren van nieuwe systemen. Daarnaast on steun je applicatiebeheerders en fungeer je 'als vtaagbatik voor de eindgebruikers. WIJ VRAGEN Een opleiding op MBO-HBO niveau, kennis Windows NT, en MacOs zijn vereist. Kennis werktechnieken is een pré en natuurlijk ben je bereid aanvullende cursussen te volgen. Uitstekende communicatieve eigenschappi voldoende stressbestendigheid zijn vanzelfsprekend. Je kunt in verband werken en bent in het bezit van een rijbewijs. n Windows 95, i database- en h< JU1 Dagbladuitgeverij Damiate b.v. Oudeweg 12-14 2031 CC Haarlem Telefoon (023)5150 450 Telefax (023)5 343 010 combinatie fc-v. {F/ÖO >WIJ BIEDEN Je maakt deel uit van een groep van 7 systeembeheerders die de diverse serveromgevingen en de daarop aangesloten PC's en Apple Ik dt beheert. De activiteiten vinden voornamelijk in Haarlem plaats, ook op een aantal andere locaties. Het gaat om een fulltime dien) verband van 36 uur per week. Daarnaast is het noodzakelijk dat je bereid bent periodiek oproepdiensten ('s nachts/weekend) te len. Het betreft een zelfstandige en afwisselende baan in een orga satie met een informele sfeer. >JE REACTIE Wil je meer informatie bel dan tijdens kantooruren met Piet den Hartog, chef systeembeheer, tel. 023-5150319; op andere tijden 06-20211894. Een schriftelijke sollicitatie met CV kan binnen 10 dagen gericht worden aan de afdeling Personeel Organisatie Dagbladuitgeverij Damiate, t.a.v. Anita Smeets, Postbus 507, 2003 Haarlem. Je kunt ook per e-mail reageren: personeel.organisatie@damiate.hdc.nl. naai ik iet denk deer "laklii keen tt OOi kor} zow als u ie spc is he het o n dat 6 X 3 C t personeelsintermediair plezier in je leven, plezier in je werk. Office Manager voor een internationaal ICT bedrijf Werkzaamheden: Binnen deze functie fungeer je als spil op de afdeling service support. Als office manager ben je o.a. verantwoordelijk voor: het onder steunen van de manager met organisatorische en administratieve werkzaamheden, het verrichten van assistentie bij projecten, het organiseren van meetings/ cursus sen/ reizen, het beheren van budgetten en het verzorgen van de managementrapportages. Profiel: Je hebt een HBO werk- en denkniveau en een aantal jaren relevante werkervaring. Je beschikt over een goede beheer sing van de Nederlandse en Engelse taal, bent communicatief vaardig, weet goed het overzicht te bewaren en bent organisato risch zeer sterk. Commercieel Assistent voor een cosmetica concert Leiden. Werkzaamheden: Je bent commercieel assistent werkz op de export afdeling voor artikelen. De verkopen v hoofdzakelijk plaats in het buifel land. Binnen deze functie je de volgende werkzaamhe je coördineert de uitvoering orders vanaf het binnenkomst tot uitlevering bent het aanspreekpunt klanten, je behandelt klachtei lost deze op en je neemt sporai deel aan beurzen. Profiel: Je beschikt over goede beheersing van Nederlandse en Engelse taal. is een pré als je tevens de Du Franse of Spaanse taal beh« Je bent accuraat, klantgerich een teamplayer. Wij vertellen je graag deze functies! Bel onzi in Leiden 071-5142020 of met leiden@exactpi.nl. ik he 'ond i heb en it indet ga n dan tived: zui \ten, rde ik 'rklee tilijk loeiU Ikb •ns vi 'an te ,c 'est ii al hei uitzenden, detacheren, werving en selectie Leiden, Prinsessekade 2a T 071 514 2020 Haarlem, Kruisstraat 14 T 023 531 5215 Den Haag, No T 070 362 4736 Kon. Julianaplein 30/15 (Babylon) T 070 347 4141 Rijswijk, Haagweg 116 T 070 Zoetermeer, Oostwaarts 3e T 079 341 7281 Delft, Hippolytusbuurt 24 T 015 219 0500 Rotterdam, li 010 414 1311 internet www.exactpi.nl

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 36