L U M C ZATERDAG 4 MAART 2000 Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschap pen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiën tenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. FACILITAIR BEDRIJF In het Facilitair Bedrijf werken ruim 320 medewerkers bij vijf afdelingen. t.w. Beveiliging, Inkoop Logistiek Interne Zaken, Infra en Voeding. Deze verlenen ondersteuning aan vooral de primaire, maar ook de andere processen binnen het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Het Facilitair Bedrijf bevindt zich in een kantelingsproces van aanbodgericht naar vraaggericht, waarbij klantgerichtheid centraal staat en de dienstverlening wordt geprofessionaliseerd. Afdeling Beveiliging De afdeling Beveiliging verzorgt de bewaking en de beveiliging van het LUMC De afdeling zorgt ervoor dat het LUMC-com- plex en het Medipark gastvrij en tegelijk veilig zijn zowel nu als in de toekomst en wil een aangename en zekere omgeving bie den aan patiënten, medewerkers en bezoekers. Bedrijfshulpverlening, het beheer van de parkeergarage en de overige parkeerfaciliteiten maken eveneens deel uit van het dienstverleningspakket van de afdeling Beveiliging. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar een: Hoofd Beveiliging m/v (36 uur per week) Vac.nr. 00.S.03.09.LD Functie-inhoud: - geeft leiding aan een dienst van 33 medewerkers; - organiseert de bedrijfshulpverlening LUMC: - ontwikkelt mede integrale strategische beleidsvoorstellen, afdelingsplannen en dienstverlehingspakketten met een meer- jarenvisie voor het Facilitair Bedrijf, Functie-eisen: - relevante opleiding op HBO-niveau; - mensgerichte managementstijl; - het vermogen zelfstandig handelen te koppelen aan eendui dige procedures en resultaten: - kennis van: rampen-, calamiteiten- en criminaliteitsbestrijding: - klantgerichtheid; - flexibel en initiatiefrijk Salaris: Wij bieden een salaris van maximaal f 6.546,- (schaal 10 RRAZ) bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: Aanstelling zal plaatsvinden in tijdelijke dienst met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw in M.J.Verdier, directeur Facilitair Bedrijf (071 - 526 25 26). Deze vacature is zowel intern als extern bekend gemaakt. Inter ne kandidaten genieten voorrang. Divisie 4 wordt gevormd door 12 afdelingen en diensten die de patiëntenzorg direct ondersteunen. De divisie heeft 680 medewerkers. Afdeling Medische Microbiologie De sectie Moleculaire Virologie maakt samen met het research- laboratorium voor Experimentele Microbiologie en de diagnos tische laboratoria op het gebied van de bacteriologie, parasi tologie en virologie deel uit van de afdeling Medische Microbiologie. Dit jaar worden de activiteiten van de afdeling Medische Microbiologie ondergebracht in eeri Centrum voor Infectieziekten, met onder andere de afdelingen Parasitologie en Infectieziekten. Hierdoor zal er een voor Nederland unieke combinatie van expertise en infrastructuur op het gebied van infectieziekten ontstaan. Ten behoeve van het secretariaat van de afdeling zijn er twee vacatures voor een: Secretaresse B m/v (36 uur per week. parttime aanstelling van minimaal 3 dagen behoort tot de mogelijkheden) Vac.nr. 00.F.04.09.LD Wij zijn op zoek naar kandidaten die in teamverband willen wer ken binneh een dynamische afdeling. U houdt ervan initiatieven te nemen en zaken te regelen zoals het voorbereiden van ver gaderingen en wetenschappelijke bijeenkomsten, het onder houden van contacten met externe relaties en coördineren van allerlei ondersteunende activiteiten ten behoeve van de staf. Functie-inhoud: - correspondentie en behandelen van in- en uitgaande post; - elektronische agendabeheer; - archiveren; - bijhouden van databestanden; - organisatorisch werk ten behoeve van patiëntenzorg, specia- listenopleiding, onderwijs en wetenschappelijk onderzoek; - voorbereiden en notuleren van vergaderingen. Wij zijn op zoek naar enthousiaste, leergierige en creatieve medewerkers die over uitstekende contactuele eigenschappen beschikken én goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal, in woord en geschrift. Functie-eisen: - MAVO-/HAVO-diploma of MBO-secretariële richting of ver gelijkbare opleiding; - goede contactuele eigenschappen; - u kunt goed organiseren, - u bent flexibel en in staat om verschillende werkzaamheden te combineren; - accuratesse; - ervaring met Microsoft Office-pakket; - kennis van de Engelse taal in woord en geschrift. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.222,- bruto per maand op full- Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijk dienstverband met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door prof.dr.W.J.M. Spaan, hoofd Medische Microbiologie, en door mevrouw R Dubbeldeman, secretaresse (071 -526 16 51, fax: 071 -526 67 61 en e-mail: w.j.m.spaan@lumc.nl). SPECIALISTISCHE OPLEIDINGEN De afdeling Specialistische Opleidingen is onderdeel van de cen trale dienst Bureau Opleidingen en Verpleegkundige Ontwik kelingen. De medewerkers van de afdeling richten zich op het ontwikkelen, organiseren en uitvoeren van specialistische vervolgopleidingen voor verpleegkundigen, de opleiding tot operatie-assistent, de opleiding tot anesthesie-assistent en de opleiding tot klinisch perfusionist.Tevens worden cursussen, bij en nascholingen georganiseerd voor verpleegkundigen, opera tie-assistenten, anesthesie-assistenten en klinisch perfusionisten. Alle opleidingen, cursussen, bij- en nascholingen zijn in principe toegankelijk voor medewerkers van andere ziekenhuizen. Binnen de afdeling Specialistische Opleidingen ontstaat een vacature voor een: Secretaresse B m/v (36 uur per week) Vac.nr. 00.R. 10.09.LD Functie-inhoud: Secretariële werkzaamheden: - beheert agenda's van de cursusleiders en het hoofd Specialis tische Opleidingen, regelt, verschuift en annuleert afspraken en houdt rekening met prioriteiten; - behandelt ingekomen post; - voert allerhande correspondentie (cursistenadministratie, correspondentie voor cursusleiders en hoofd Specialistische Opleidingen); - bereidt vergaderingen voor, notuleert, bewaakt de voortgang van actiepunten en rappelleert zonodig; - verstrekt intern en extern informatie over procedures en werkwijzen met betrekking tot het kunnen volgen van vervolgopleidingen, cursussen en bij- en nascholingen. Admimstratief-organisatorische werkzaamheden: - draagt organisatorisch bij aan het realiseren van specialistische verpleegkundige vervolgopleidingen, cursussen en bij- en nascholingen; - verricht administratieve en organisatorische onderwijsactivi teiten, zoals het plannen van cursussen en examens, en verricht de totale administratieve verwerking hiervan; - zorgt (mede) voor de juiste toepassing van administratieve procedures en werkwijzen; - houdt diverse administraties bij (personele en eenvoudige pro ject- en financiële administraties) en stelt hiervoor gevarieer de overzichten en (eenvoudige) conceptbegrotingen op; - verricht archief- en documentatie werkzaamheden. Functie-eisen: - MBO secretariële richting; - cursus medische terminologie; - ruime secretariële ervaring; - accuratesse; - ervaring met gangbare automatiseringsprogramma's. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.222,- bruto per maand (schaal A6 RRAZ), afhankelijk van ervaring. Dienstverband: Aanstelling vindt plaats in tijdelijk dienstverband voor een jaar; met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw J.RM. Hoogeveen, hoofd Specialistische Opleidingen, en door mevrouw S. Defilet, cursusleider (071 - 517 66 68). DIVISIE I In Divisie I zijn de navolgende afdelingen ondergebracht: Heel kunde. Anesthesiologie.Thoraxchirurgie, Orthopedie. Urologie en Revalidatie. Tévens bestuurt de divisie een aantal inter- divisionele centra, te weten: het Centrum Eerste Hulp, het Operatiekamer-centrum, het Intensive Care Centrum, alsmede de tot dè divisie behorende klinieken en poliklinieken, het Labo ratorium grote proefdieren en het Laboratorium voor bewe gingsanalyse. Heelkunde Poliklinieken Divisie I De administratief-secretariële organisatie is onderverdeeld over verschillende aandachtsgebieden waaronder Algemene Heel kunde, polikliniek Oncologie, Arteriële vaatpolikliniek en de polikliniek Plastische chirurgie. Ten behoeve van de polikliniek Plastische chirurgie is er een vacature voor een: Administratief Medewerker m/v (32 uur per week, werkdagen in overleg) Vac.nr. 00.L. 16.09.LD Functie-inhoud: - voorbereiden en afwerken van spreekuren en het incidenteel begeleiden van spreekuren aan de receptie; - het verzorgen van de medische correspondentie en het bij werken van de medische dossiers; - het beantwoorden van de telefoon; - mede zorgdragen voor het archiefbeheer. Functie-eisen: - MAVO-/HAVO-diploma met de cursus Medische Administra tie of NAMS-opleiding; - ervaring met geautomatiseerde systemen zoals ZIS, Word onder Windows; - kennis van de medische terminologie; - goed kunnen werken in teamverband; - uitstekende sociale vaardigheden; - ervaring met polikliniekwerkzaamheden strekt tot aanbeveling; - flexibel ten aanzien van de werktijden. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f3.833,- bruto per maand (schaal A5) bij een volledig dienstverband. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de periode van I jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw C.F.M.Hanselman-Verbeek. hoofd polikliniekadministratie Heel kunde ad interim (071 - 526 40 05). Divisie 3 omvat de afdelingen Kindergeneeskunde, Huidziekten, Oogheelkunde, Keel-, Neus- en Oorheelkunde, Verloskunde, Gynaecologie, Psychiatrie, Pathologie, Neurologie, Neurochi rurgie, Huisarts- enVerpleeghuisgeneeskunde. Oogheelkunde De afdeling Oogheelkunde is gespecialiseerd in topreferente zorg op het gebied van oncologie en strabologie. Aan research wordt veel belang gehecht, waarbij het accent ligt op immuno logie en thermotherapie. De afdeling is volop in beweging en wordt gekenmerkt door een informele werksfeer. De administratief-secretariële organisatie van de afdeling Oog heelkunde is onderverdeeld in een tweetal secretariaten, te weten het stafsecretariaat en het patiëntenzorgsecretariaat. Het patiëntenzorgsecretariaat bestaat uit het klinieksecretariaat en het poliklinieksecretariaat. Ten behoeve van het patiëntenzorgsecretariaat op de polikliniek wordt gevraagd een: Medisch Secretaresse A m/v (32,4 uur pér week) Vac.nr. 00.C.04.09.LD Functie-inhoud: - het voorbereiden en afwerken van spreekuren en het bege leiden van spreekuren aan de receptie; - het bijwerken van medische dossiers; - het te woord staan van patiënten en artsen, zowel aan de tele foon als aan de balie;>o - het mede zorgdragen voor het archiefbeheer; - het verzorgen van de patiëntencorrespondentie. Functie-eisen: - MAVO-/HAVO-diploma aangevuld met de cursus Medische Administratie danwel NAMS-opleiding; - ervaring met geautomatiseerde systemen, Word onder Win dows en met diverse administratieve werkzaamheden; - positieve instelling, goed kunnen werken in teamverband en goede contactuele eigenschappen; - ervaring met polikliniekwerkzaamheden strekt tot aanbeveling; - ervaring met medische terminologie, evt. aangevuld met een cursus Medische Terminologie; - goede kennis van de Nederlandse taal en enige bekendheid met de Engelse taal. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f3.833,- bruto per maand bij een volledige aanstelling, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de duur van I jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw A. van Schaik, hoofd medisch secretariaat (071 - 526 3151 of 071 -526 26 66). Voor deze vacature wordt tegelijkertijd in- en extern geworven. Indien van toepassing zal eerst de interne procedure worden afgehandeld. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw H. Blom Postbus 9600 2300 RC LEIDEN

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 24