Personeel Personeel Personeel C M Leidinggevende FotoQuelle ran Ier Poel Magazijn medewerker MENTOR anen op de weg Mfflö Adelbert M College bloemen /eiling I flora verzekeringen bv ERDAG 4 MAART 2000 95 en tor Leiden (dochtermaatschappij van Mentor Corporation Santa Barbara, Californië) nrpsf duceert en ontwikkelt producten ten behoeve van Plastische Chirurgie. 3 64',onze moderne productievestiging werken wij momenteel met 43 medewerkers hecht teamverband samen. jchtl\erband met uitbreiding van onze aktiviteiten zoeken wij op dit moment een medewerker (m/v) \>r de functie van baan: llooi assisteert bij het verzamelen van de door acainen'anc*se en '3U'ten^an<^se afnemers bestelde iare ]>ducten en het verzendklaar maken daarvan. jorts bij het op voorraad nemen en administratief n.nl Kverken van halffabrikaten en gereed product en Ihet verzorgen van voorraadcontroles ij vragen: Opleiding of ontwikkeling op MAVO/LEAO niveau Een hoge mate van accuratesse In bezit van rijbewijs Wij bieden: Naast eigentijdse arbeidsvoorwaarden bieden wij een afwisselende functie. Onze doelstelling is datje na een gedegen inwerk- periode met een grote mate van zelfstandigheid zult kunnen werken. Interesse? Stuur je brief naar Mentor B.V, t.a.v. de heer J. Bos (Manager Personeel Organisatie), Einsteinweg 5, 2333 CC Leiden. Voor informatie over de functie kan je telefonisch contact opnemen met onze controller Martin Vingerling. Tijdens kantooruren te berei ken onder nummer (071) 521 50 07. X] LM Tl 13" dstad Transportdiensten biedt walificeerde chauffeurs ruime mogelijk en om op projectbasis voor opdracht- ers aan de slag te gaan. En zorgt daarbij r goede begeleiding, eventueel aan- ende opleiding en continuïteit, iet nu gaat om vrachtwagen-, taxi-, bus-, rivéchauffeurs. auffeurs/ logistiek ïdewerkers m/v Idstad Transportdiensten organiseert i-rdag 11 maart van 10-15.00 uur een j.NSPORT OPSTAPDAG. Tijdens deze dag kun laten informeren over mogelijkheden om :hauffeur of logistiek medewerker aan de I te gaan via Randstad. Ervaren chauffeurs Inen meedoen aan een behendigheidspar- i s, er is een prijsvraag waarmee een aiding gewonnen kan worden en er zijn vacatures voor chauffeurs die op zoek zijn r een nieuwe uitdaging op de weg. endien zijn diverse organisaties (rijschool nmer, Vakopleiding Transport&Logistiek, Wegvervoer, Arbeidsvoorziening) wezig om je te informeren over oplei- jen en alles wat met transport te maken ft! Kom dus langs op 11 maart in rmatie bij Anita Drillenburg, (071) 523 58 56, termeer, 'Lansinghagè' Radonstraat 100. randstad transportdiensten De Bruidshoek Willem de Zwijgerlaan 16 2316 GC Leiden telefoon 071 -5219519 De Bruidshoek is de grootste bruidsmode de regio. Kwaliteit, service en gezelligheid staan bij ons hoog in het vaandel. In onze winkel zijn geduld, nauwkeurig werken en kijk op mode vereisten, maar wij zoeken ook ie mand die onze gezellige sfeer kan uitdragen. Wij zoeken: Verkoopmedewerkster Voor 7>h dag per week Coupeuse Oproepbasis, voor de drukkere tijden Wij verwachten: gezellige representatieve dame geduld en zelfstandigheid interesse in de bruidsmode ervaring in de verkoop handig met naald en draad flexibele werktijden Reacties schriftelijk voor 15 maart 2000. 555 Wassenaar Vraagt per 1 april voor een volledige weektaak een: TECHNISCH ONDERWIJS ASSISTENT (TOA) Functieomschrijving: - van 1 april tot 8 juli 2000 ter vervanging - met uitzicht op voortzetting aansluiting in een vacature baan of les assistent - assisteren bij de lessen scheikunde, natuurkunde en biologie - het zelfstandig begeleiden van groepen leerlingen bij het uitvoeren van praktica - het beheer en onderhoud van materialen voor de genoemde vakken. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring tussen f 2.821,-- en f 4.183,-- (functie met max. schaal 6) op basis van een volledige werkweek. Schriftelijke sollicitaties binnen acht dagen te richten aan rector drs. j.A.M. Buijs. R.K. Scholengemeenschap voor Gymnasium, Atheneum, HAVO en MAVO, Deljlerweg 163, 2241 AE Wassenaar. Tel. 070-5119224. Of vla Internet lnfo@adelbert.nl Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg,onderzoek,onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuur lijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome struc tuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. Divisie 4 wordt gevormd door 12 afdelingen en diensten die de patiëntenzorg direct ondersteunen. De divisie heeft 680 medewerkers. Afdeling Radiologie Op onze afdeling wordt gewerkt met alle moderne medische beeldvormende (digitale) technieken waarbij gebruik gemaakt wordt van röntgenstraling, magneetvelden, radiogolven en computers. De afdeling beschikt over 34 onder- zoekkamers waaronder twee op het Centrum Eerste Hulp. Naast onderzoeken, worden weten schappelijke projecten uitgevoerd en wordt onderwijs verzorgd. De afdeling telt ongeveer 200 medewerkers, waaronder 35 (assistent)radio logen, 66 radiodiagnostisch laboranten en 9 leer ling radiodiagnostisch laboranten. De inservice opleiding tot radiodiagnostisch laborant De inservice opleiding tot radiodiagnostisch labo rant is een drie-jarige opleiding op HBO-niveau. Tijdens deze opleiding werk je als leerling radio diagnostisch laborant op de afdeling Radiologie. Het theoretisch deel van de opleiding (totaal 42 les- weken) wordt verzorgd door de Hogeschoo Haar lem, waarbij het praktijk- en het theorieonden/vijs volledig op elkaar zijn afgestemd. In de opleiding is aandacht voor anatomie, fysiologie, ziekteleer; tech niek (röntgenfysica, röntgentechniek, digitalisering, e.d.), stralingshygiëne, insteltechniek, beroepsmatig patiëntgericht werken, psychologie en sociale vaar digheden. Per 28 augustus 2000 zoekt de afdeling Radiologie: Leerling Radiodiagnostisch Laborant m/v Vac.nr00.T.I I.09.HD Functie-inhoud: Als radiodiagnostisch laborant voer je, zowel zelf standig als in samenwerking met collega laboranten en radiologen, onderzoeken uit op het gebied van de medisch beeldvormende technieken (zoals rönt genonderzoek van het maagdarmkanaal, hart en longen, skelet, bloedvaten, CT- en MRI-scans). Om optimale informatie te verkrijgen ten behoeve van de diagnosestelling of behandeling moetje een rela tie leggen tussen de patiënt, de gegevens op de onderzoeksaanvraag en de wijze waarop het onder zoek moet worden uitgevoerd, Door de combinatie van patiëntenzorg en het werken met geavan ceerde apparatuur is het beroep veelzijdig en zeer afwisselend. Toelatingseisen: HAVO-/VWO-diploma (met wiskunde en natuur kunde) of een gelijkwaardige vooropleiding. Salaris: De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor Academische Ziekenhuizen, Het salaris bedraagt (met uitzondering van de beroepsvoor bereidende periode) in het eerste leerjaar f2.219,-, in het tweede leerjaar f2.436,- en in het derde leer jaar f2.696,- bruto pér maand bij een fulltime dienst verband. De opleidingskosten komen voor rekening van het ziekenhuis. Informatie: Ben je enthousiast geworden en wil je meer weten? Wij kunnen je een informatiebrochure toesturen. Ook bestaat de mogelijkheid om, na sollicitatie, een dag(deel) mee te kijken op de afdeling. Aarzel niet om contact op te nemen met Ada Vogelaar, coördinator opleiding en scholing (071 - 526 18 83) en met Nicoline Zwanenburg of Astrid de la Rie, praktijkbegeleiders (071 - 526 42 90). Vermeld in de brief je vooropleiding (en vakken pakket). De selectieprocedure vindt plaats in april. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw H. Blom Postbus 9600 2300 RC LEIDEN FotoQuelle Nederland B.V. is een dynamische verkooporganisatie op het gebied van foto-film- en video-apparatuur en zoekt een VERKOPER BINNENDIENST M/V Onze afdeling verkoop binnendienst heeft behoefte aan assistentie bij haar dagelijkse taken: - telefonische ondersteuning van onze klanten - het ondersteunen van de afdeling inkoop en verkoop buitendienst - het verwerken van binnengekomen orders Uw profiel: - een commerciële en dienstverlenende instelling - (verkoop)ervaring in de fotobranche - creativiteit en flexibiliteit - ervaring met computers Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van pasfoto kunt u richten aan: FotoQuelle Nederland B.V. Postbus 165 2150 AD Nieuw- Vennep T.a.v. de heer J. C. v.d. Weijer Wij zijn op zoek naar een en snijbloemen vinden via Bloemenveiling Flora g over de hele wereld. 100 kwekers uit binnen sland rekenen op Flora afzet van hun producten othandelaren en andere rs. Met 700 medewerkers en we een jaaromzet van iljard gulden, ultaat van hard werken, entijdse bedrijfsvoering ucten en diensten van leken om deze advertentie in edia te plaatsen zullen wij geen king verlenen. e-mall: pz@fiora.nl i die het beste uit mensen haalt. Jouw werkterrein, de afdeling afleverservices (verdeling): Binnen de afdeling afleverservices (verdeling) worden wekelijks zo'n 18.000 karren met geveilde bloemen verdeeld waarbij in totaal circa 130 medewerkers betrokken zijn. Die gebeurt 's ochtends vanaf 06.00 uur totdat alle bloemen zijn verdeeld. In deze functie ben je 30 uur, verdeeld over 5 ochtenden, bij ons actief. Je krijgt de verantwoordelijkheid voor een groep van circa 40 medewerkers. Naast leidinggeven, motiveren, instrueren, werkoverleg en functioneringsgesprekken zijn verder belangrijke taken: kwaliteitszorg, efficiencybewaking en -verbetering. Doel van dit alles is dat je samen met je medewerkers voldoet aan de verwachtingen van onze klanten: het snel en accuraat verdelen van de geveilde producten. JOUW bagage: Deze veelzijdige en boeiende baan' op MBO-niveau vraagt om leidinggevende ervaring en kwaliteiten. Je bent een "echte regelaar" en je kunt uitstekend met mensen omgaan. Je kunt makkelijk "knopen doorhakken" maar ook medewerkers ruimte geven voor eigen inbreng. Kennis van logistiek en distributie is gewenst. Daarnaast stellen wij PC ervaring op prijs (Word, Excel). Je werktijden zijn vastgesteld van 06.00 tot circa 12.30 uur. Een psychologisch onderzoek kan onderdeel uitmaken van de selectieprocedure. Heeft Flora je interesse gewekt? Dan kun je contact opnemen met de plaatsvervangend chef afleverservice, Leo Keijzer, telefoon 071-4094453- Of direct schriftelijk solliciteren met een brief naar Bloemenveiling Flora, t.a.v. de heer Ron van Viersen, afdeling personeelszaken, Postbus 10, 2230 AA Rijnsburg. Wij verzoeken je in de linkerbovenhoek van de envelop re vermelden: Sollicitatie leidinggevende (verdeling). makelaars in assurantiën H. Van der Poel Verzekeringen B.V. is makelaar in assurantiën, assuradeur, gevolmachtigde van 7 maatschappijen en pensioenspecialist. Het hele team van 35 medewerkers zet zich in om maatwerk te leveren voor zowel onze particuliere als onze bedrijfsrelaties in geheel Nederland met als kerngebied de Randstad. Door o.a. een sterk innovatief beleid op het gebied van productontwikkeling presentatie en kwali tei ts bewaking kent ons bedrijf een gezonde groei. yaCiid Momenteel werken wij met 31 medewerkers in de binnendienst en 5 in de buitendienst. Door vertrek van twee van onze medewerkers zoeken wij per direct een: Commercieel medewerker Binnendienst bedrijven (m/v) en een Commercieel medewerker Binnendienst particulieren (m/v) Profiel Je hebt een middelbare schoolopleiding eventueel aangevuld met diverse assurantiediploma's. Je hebt ruime ervaring op het gebied van schadeverzekerin gen, bij voorkeur bij het assurantie-intermediair. Bovendien beschik je over een goed commercieel inzicht. Werkzaamheden Je werkzaamheden zullen bestaan uit o.a. telefoni sche advisering van particulieren c.q. bedrijven, on derhandelingen met maatschappijen en correspon dentie/offerte aktiviteiten. De beloning - een salaris dat geheel in overeenstemming is met de aard van de functie, genoten opleiding en ervaring - standaard 13e maand - collectieve arbeidsongeschiktheidsregeling - premievrij pensioen - mogelijkheid tot het volgen van opleidingen Sollicitatie Heb je belangstelling voor één van deze functies en beantwoord je aan het geschetste profiel? Dan zien wij je sollicitatiebrief en CV, gericht aan de directie, graag binnen 2 weken na publicatie, tegemoet op onderstaand adres of op het volgende e-mail adres: ton@hvdpoel.nl Voor nadere informatie omtrent deze functies kun je altijd telefonisch contact opnemen met Ton van der Poel: tel. 071-5810525. Kopperwetering 1, 2382 BK Zoeterwoude Postbus 312350 AA Leiderdorp Telefoon: 071-5810510 Telefax: 071-5891923

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 23