Juick Boys s veel te lief Voor Capelle Niets kan het Rijnsburgse feestje bederven Amateurvoetbal FC Lisse vloert Barendrecht B—».l ■lm ■60*1 iÜBIESf v» -- - ARC moet zich zorgen maken Noordwijk houdt het in Maassluis tot aan de laatste minuten spannend Velbelovende start levert weinig op )e start van Quick Boys, op zoek naar punten en eerher tel, was nog veelbelovend. In het duel met de bikkelaars ™an Capelle hielp Jeffrey Rutten zijn team al na drie mi- uten aan een voorsprong. In het verdere verloop van de trijd ging het elftal van trainer Tempelaar echter ten on er in het fysieke geweld dat zijn tegenstander ontketen- e. De 2-3 nederlaag betekent de zoveelste tegenvaller oor de Katwijkers in dit seizoen. ITWUK CHRIS HARTMAN m niet te degraderen zal uick Boys de komende wed- rijden toch echt meer strijd tei loeten leveren dan het zater dag op Nieuw-Zuid deed. Of eter moeten voetballen. „Na ie vroege openingsgoal heb- en we verzuimd de rust te be- aren", meende Tempelaar. n plaats van de bal in de oeg te houden zijn we meege- uan in het spel van Capelle. ^'ij gingen ook de lange bal Oielen, iets wat een counter- oeg als Capelle veel beter kan in wij. Dat verwijt ik jongens Gert Aandewiel en Richard in Schijndel. Dat zijn spelers juist voor letballende op- issingen moe- n zorgen." Als het zou een mouwen maar weinig oegen die het n Capelle - in ■J)00 in competi- ïverband nog er maar moeilijk mee. Nog die per in de put geraakte de degra datiekandidaat toen Capelle in de tweede helft na krap ander halve minuut wegliep naar 1-2. Op aangeven van John Kroon doelpuntte John Kraan bij de eerste paal. Vanaf dat moment was de or ganisatie zoek bij Quick Boys. Laatste man Aandewiel meldde zich aan het front, waar storm ram René Ruwaard al snel de goed spelende Rutten afloste. Rutten zakte een linie, waar hij de plaats innam van de falende Jan Schaap. Veel meer dan een schot van Ruwaard dat via de lat over het doel verdween le verden de omzettingen niet op. Het counte- BARENDRECHT RONNO BROEKHOF Barendrecht-FC Lisse 2-3. De uitslag doet een spannende wedstrijd vermoeden, maar daar was geen sprake van. De Lissese formatie had, op de laatste zeven minuten na, na melijk geen kind aan de Baren- drechters. Eerst kwam Baren drecht door een van richting veranderd schot van 0-3 op 1-3. Een minuut later miste Nick Schnater een strafschop en verzuimde zo de wedstrijd definitief op slot te gooien. Toen Barendrecht in de bles suretijd ook nog 2-3 in het doel frommelde, werd het zo waar nog even spannend. Meer tegendoelpunten bleven de ploeg van Wim Schaap even wel bespaard. Ander leed niet. Een op het oog hooguit 'gele' overtreding van verdediger Er- win van der Lugt werd door ar biter Stofkooper met rood be straft. Wim Schaap liep na het laatste fluitsignaal direct op Stofkooper af en uitte zijn on genoegen over diens beslissing. „Hij zegt dat Van der Lugt die gozer moedwillig onderuit schopte. Kan hij gedachten le zen? Als dat zo is, moet hij bij de politie gaan werken", foe terde Schaap, die zelf recher cheur is. De 28-jarige Stofkoo per was evenwel een heel an dere mening toegedaan. „Code 43, lees het er maar op na. Moedwillig onbesuisd de te genstander onderuit halen zonder intentie de bal te spe len. Daar past alleen rood bij", sprak hij gedecideerd. Erwin van der Lugt begreep er niets van. „Ik raakte hem wel, maar zeker niet met opzet." De boosheid van Schaap is gezien de gevolgen wel te be grijpen. Van der Lugt, opnieuw sterk spelend als centrumver dediger, wacht een schorsing en Barry Langeveld is de ko mende vier weken afwezig van wege een vakantie. In defensief opzicht heeft Schaap dus de nodige problemen op te los sen. Problemen waren er aan vankelijk niet in de wedstrijd. Alleen Richard Groeneweg moest op de doellijn een keer handelend optreden na een schot van Lars van Delzen. Verder was het over en sluiten met Barendrecht. Met Jerrel Linger en Aad Bo- zuwa in de spits en Remco van Bemmel daar vlak achter, speelde Lisse conform de voor af gemaakte afspraken (veel mensen achter de bal) behou dend. Het liet de bal rustig rondgaan waarbij Kee-Hoei Tan en Murat Böke regelmatig inschoven. In het begin hield Barendrecht nog wel stand, maar naarmate Lisse meer de aanval zocht, kwam de thuis ploeg onder druk te staan. Toch duurde het een half uur voordat Barendrechtse verde diging capituleerde. Linger gaf van rechts voor op Bozuwa die de kans koel benutte. Tien mi nuten later soleerde Linger door de Barendrechter defen sief waar hij op de rand van de zestien" onreglementair werd gestuit. Stofkooper liet door spelen en kreeg daarmee heel Lisse meer dan kwaad. Veel maakte het niet uit. Ook na de rust was Lisse superieur aan Barendrecht. Al na drie mi nuten lag nummer twee achter Barendrecht-keeper Brian No- teboom. Uit een voorzet van Murat Böke schoot Tan de 0-2 binnen nadat hij eerst Finaal miste. Binnen tien minuten stond het 0-3. Leon van der Zwet benutte de strafschop na dat Jerrel Linger door Frans Brienen in het strafschopge bied was gevloerd. De voor Aad Bozuwa ingevallen Jeffrey Te- tro en zeker Kee-Hoei Tan misten uitgelezen kansen op 0-4. In plaats van op de oude voet de wedstrijd uit te spelen, sloeg de onzekerheid toe. Na de gelukkige 1-3 van Ton Stam was de Lissese superioriteit in eens verdwenen. Helemaal na dat Schnater de tweede straf schop miste (Van Bemmel werd onderuit gehaald), Niels Rooders Barendrecht op 2-3 bracht en Van der Lugt werd weggezonden. Dat gebeurde allemaal ver in blessuretijd, zo dat verdere Lissese schade werd voorkomen. FC Lisse: Kromhout; Langeveld. Van der Lugt, Van der Zwet, Schnater; Tan, Van Bemmel, Boke, Groeneweg; Bozuwa (78. Teiro), Linger. VS _^1 Hans van der Plas: 'Op dit momen t is Quick Boys de grootste tegenstander van Quick Boys' innen winnen. ondervond pen. urjik Quick Boys, Zonder veel r^*at zijn eerste scoringskans di- overtuiging probeerde Quick ct benutte. Rutten speelde Boys nadien te redden wat er te ïap een tegenstander uit en redden viel. Een goal van Ruw- illeerde de bal achter doel- aard in de negentigste minuut an Gary Smits. Capelle rea- was de beloning voor de in- ;erde als door een wesp gesto- spanningen. Hans van der Plas n. Het ging nog agressiever te mikte de bal uit een vrije trap erk dan het was begonnen en op de paal, waarna Ruwaard de laakte bij tijd en wijle zelfs een rebound verzilverde. Kennelijk ïgecontroleerde indruk (mid- had Heusden medelijden met invelder Wim Bubberman). Quick Boys, want hij plakte er et veel bravere Quick Boys om onduidelijke redenen nog oest na een half uur de gelijk- acht minuten blessuretijd aan aker toestaan. Na een vrije vast. In de extra speeltijd gunde ap van Ton van Bremen kopte de arbiter bovendien in alle ntrumspits Arne van Gelder twijfelgevallen de bal aan de ïgehinderd in. Katwijkers, die er echter weinig Verdediger Ronald van Dijk, zinnigs mee uitrichtten. e geschorst vanaf de tribune Aanvoerder Van der Plas: „Op ekeek: „Wij zijn geWoon te dit moment is Quick Boys de A. Die bal had nooit ingekopt grootste tegenstander van 4 ogen worden. Je kunt altijd Quick Boys. Met name mentaal mand dusdanig hinderen dat zijn we niet sterk." Tempelaar: niet kan koppen." „Ik had niet de indruk dat ie- Scheidsrechter Heusden, dereen tot op de bodem is ge- inaf het eerste fluitsignaal 'be- gaan. Kennelijk zit dat niet in erkt' door zeurende Capelle- sommige spelers. Het was jam- iren, eiste vervolgens een mer dat we in deze wedstrijd tofdrol voor zich op. In plaats juist Raymond Flaton en Ro- in rood te geven toen doel- nald van Dijk misten. Dat zijn I K an Smits de doorgebroken wel jongens die tot het uiterste arnix van der Gun onderuit gaan. Hoe het nu verder moet? lalde, toverde hij een gele Dat moet voor iedereen duide- nt uit zijn borstzak. Ook leg- lijk zijn: de komende wedstrij- hij de bal net buiten het den zijn allemaal finalewedstrij- iBËffiS tééüS&L -■«mmrrirrnrr^nii h iuiiiih émmi mmm m\\m\ Na een rommelige situatie valt een inzet van Jimmy Simons voor het Scheveningse doel. Martin den Haan gaat scoren. Keeper Marcel Uzendoom is geklopt. *4 v i. - FOTO MARK LAMFRS RUNSBURG JANET VAN DUK fschopgebied, terwijl de voi rertreding er toch echt binnen aatsvond. Quick Boys, dat voor de pau- den." rei Peter Kruit en Michel van Quick Boys: Van der Niet; Faerber. Van Schijndel. Aandewiel. Var Plas; Van Dam (73. Dijkdrent). van ing »oy respectievelijk kansjes op Hooy, Schaap H5 Rm;,aardK Kru,,. vc 0 en 2-1 zag missen, had het Rutten. Van der Gun (81. Viereck) Er heerste zaterdagmiddag een euforische stemming bij Rijnsburgse Boys, dat naaste belager Scheveningen in blessuretijd van zich afschudde (2-1) en nu alleen aan kop gaat in de hoofdklasse A. De wedstrijd was niet best, de overwinning was niet verdiend, maar het feestje was er niet minder om. Het gaat in deze fase om de punten en het publiek zag een spectaculaire wedstrijd, zei trainer Henk Wis man. Het was allebei waar, maar Wisman overdreef wel een beetje toen hij zei dat 'dit soort wedstrijden wekelijks op de BBC zijn te zien'. „En dan roept ieder een: Wat een spektakel." Even later vergeleek de trai ner zijn geschorste middenvelder Raymond Buis zelfs met Edgar Davids in Oranje - „Hoewel zijn voetbal kwaliteiten wel minder zijn." De wedstrijd was boeiend, doordat beide ploegen hard werkten en er voor de doelen aardige kansen ont stonden. Maar de wedstrijd was niet goed. Daarvoor leed met name Rijnsburgse Boys veel te veel balverlies. Wisman onderkende dat, maar bleef zaterdagmiddag een tevreden man. Toch moet de trainer zich zorgen maken als hij kampioen wil worden. Want op zo veel geluk als zaterdagmiddag mag zelfs een koploper niet rekenen. Rijnsburgse Boys dwong de overwinning op Scheve ningen niet af. Daarvoor speelde de winnaar van de eerste-periodetitel te slecht. De achterhoede had zijn zaakjes redelijk goed voor elkaar, maar het middenveld speelde geen enkele rol en de drie aanvallers (Smerko taoszynski speelde op links voor de zieke Patrick Heemskerk) raakten geen bal. Centrumspits Jimmy Si mons presteerde het bovendien om in de eerste helft achter elkaar buitenspel te staan. Scheveningen speelde ook niet sterk, maar de linies van deze ploeg konden elkaar beter bereiken, waar door er uiteindelijk ook meer kansen ontstonden voor de bezoekers. Dat die niet wonnen komt door de slech te afwerking, vooral in de eerste helft, en het goede keeperswerk van Lennert Hegie van Rijnsburgse Boys. De thuisploeg kwam in de eerste helft op voor sprong, dankzij een prachtig, hard, ver en onverwacht schot in de rechterbenedenhoek van het doel, van Mi chael de Roode, die enige weken niet had gespeeld vanwege een schorsing en trainingsachterstand. Het bleek de enige manier waarop Rijnsburgse Boys door de fysiek sterke en slimme Scheveningse barrière heen PHEN AAN DEN RUN NICK VERWOERD In de eerste helft ging het min of meer gelijk op. SHO speelde iets minder pover dan ARC (zonder de gekwetste Pascal Bloemheuvel) en beide teams creëerden een paar kansen. Ard en Remco Blok misten aan Alphense zijde en Pieter Batenburg en Lennaert van Kalker deden dat na mens SHO. Toch leidde de Viergever-equipe hal verwege met 0-1 dankzij een doelpunt in bles suretijd van Lennaert van Kalker. De roodzwarten, bij wie Stefan Schaafsma de geblesseerd geraakte Arthur van Orssagen ver ving, kregen na rust kansen om die stand te wijzi gen, maar slaagden in eerste instantie niet. De beste kans was voor René van Meggelen. De doorgebroken Fabian Gelderblom legde vanaf de achterlijn netjes terug, maar die raakte de bal half. Ruud Bos, die door Van Meggelens misser onverwacht aan bod kwam, slaagde evenmin. Ook Remco Blok en Gelderblom bleven droog staan. Toen halverwege de tweede periode Balkhoven ook nog eens moest afhaken, leek het duel be slist. Met een mannetje minder kwam de Berc- kenkamp-brigade echter toch nog terug. Met dank aan SHO-verdediger William van Grieken, die in balbezit onderuitging en zo Bos een vrije doorgang bood: 1-1. Het was overigens pas de eerste competitiegoal van de vroegere topscorer. Nadat even later ook Lima mocht gaan douchen, kreeg Bos na een mislukte uittrap van Groenen dijk opnieuw een kans. In plaats van te kiezen voor een voor de hand liggende lob verspeelde Bos de bal, waarna Batenburg aan de andere kant profiteerde van zwak verdedigen van ARC. Geen 2-1, maar 1-2 dus. Die tik kwam de Al phense ploeg niet meer te boven. Door een goal van opnieuw Batenburg werd het zelfs nog 1-3. ARC: Admiraal; Van Orssagen (46. Schaafsma), Balkhoven, lansen. Van Tol; Michel Bloemheuvel. Van Meggelen. Ard Blok (81. Schouten); Gelderblom (81. Reinders Folmer), Bos. Remco Blok. MAASSLUIS LOMAN LEEFMANS Breed grijnzend zat hij op de verlaten tri bune een sigaretje te roken. Michael van der Laan maakt een moeilijk seizoen door, maar als invaller de winnende goal voor Noordwijk scoren; dat smaakt. Beheerst had hij in de slotfase de bal vanaf de elf- meterstip langs keeper Rob Grauwmeijer geschoten (0-1). Geen eenvoudige opgave, want Van der Laan stond koud tien minu ten in het veld terwijl de doelman van Ex celsior Maassluis zich met een paar schit terende reddingen had ontpopt tot de bes te man van het veld. De Noordwijk-aan- hang had met samengeknepen billen ge zeten op het moment dat Van der Laan zich over het buitenkansje ontfermde. „Nou, en dat was bij mij niet anders", be kende de Lissenaar. Verzorgd combinatievoetbal spelen, grote kansen missen en dan toch toeslaan op het moment dat iedereen uit gaat van een remise. Dat was onbedoeld de 'kracht' van Noordwijk in het afgelopen kampi oensjaar en dat was ook precies het scena rio zaterdag in Maassluis. Spanning tot het einde. De overwinning hield de Noordwijkers op koers voor het tweede kampioenschap op rij en terloops werd concurrent Excelsi or teruggeworpen. De strafschop in de 85ste minuut maakte het verschil. „Dat kan wel eens het belangrijkste moment van het seizoen zijn", zei coach Ruud Bröring na afloop. „Nu geef ik ons een grote kans op de titel." Noordwijk verloor eerder dit seizoen van Excelsior (1-2) en had ook in voor gaande jaren veel moeite met de hardheid van de elf uit Maassluis. Zaterdag bleek de thuisploeg het Noordwijk ook met geoor loofde middelen moeilijk te kunnen ma ken. Zo werden de vleugelspelers Rocky Pitti en Patrick Scheurwater volledig afge troefd door de twee snelle, kleine backs Ivo Reemnet en Yalmard Kusten. Doordat libero Hans-Jörgen Nicolaï spits Patrick van Dam wijwei het gehele duel uitscha kelde, leek het lange tijd de dag van de verdedigers te worden. Ook al doordat aan de andere kant Patrick de Jong en Martin van Kins om beurten aanvaller Mario Bier vliet de baas bleven en Cees Smit geen kind had aan Leo Letworry. Noemens waardige kansen deden zich zodoende niet voor in de eerste helft. Dat beeld veranderde na rust toen libero Jelle Korbee, spits van nature, zich steeds vaker voorin liet zien. Dat gaf meer druk, maar in de 57ste minuut verprutste de Zoeterwoudenaar een prachtkans. Geheel wijstaand kopte hij op pakweg een meter voor het doel een voorzet naast. Pitti kreeg vijf minuten later een zo mogelijk nog fraaiere mogelijkheid. Na een leep door kopballetje van Van Dam mocht Pitti in al le rust alleen op Grauwmeijer afgaan. De doelman kwam als winnaar uit de strijd. Noordwijk drong zeker in het laatste half uur stevig aan maar had de pech dat het vizier van Geerlig Azier niet op scherp stond. Veel aanvallen eindigden voor zijn voeten. De wijetrappenspecialist leverde uit de tweede lijn echter de ene afzwaaier na de andere af. Door het gebrek aan stootkracht leek het treffen op 0-0 af te stevenen. Arbiter Van Gilst had spits Patrick van Dam in zijn vinnige duels met Excelsiors Nicolaï een aantal maal bestraft voor een aanvallende fout. Tot ergernis van Van Dam die zo zijn dreigende rushes steeds met een wije trap tegen zag afgestopt. Tien minuten voor tijd gaf Van Gilst voor het eerst Van Dam het voordeel van de twijfel bij een onder ling duw- en trekpartijtje in het straf schopgebied. Dat betekende wel de beslis sing want Nicolaï kreeg zijn tweede gele kaart en Van der Laan mocht vanaf de stip aanleggen. Door de winst klimt Noordwijk naar de derde plaats en is Excelsior min of meer uitgespeeld. Het team uit Maassluis staat maar drie punten achter op de kampioen, maar het elftal verloor na de 0-1 de zelfbe heersing. Dat kostte nog eens vier gele kaarten waardoor zeker vijf spelers de ko mende weken zijn geschorst. „Voor ons is het voorbij", was de conclusie van coach Eric Gudde. Noordwijk: KorfT Van Kins, Korbee. Smit, P. de Jong. W. de long. Reinders. Azier. Scheurwater. Van Dam. Pitti (68. Van der Laan). HOOFDKLASSE A Derde periode:ARC-SHO 1-3 (0-1). 45 Lennart van Kalker 0-1. 68. Ruud Bos 1-1. 76. Pieter Batenburg 1-2, 84 Pieter Batenburg 1-3. Scheids rechter: Van Loenen Toeschouwers: 750. Rode kaarten: Maurice Balkhoven (66. 2x geel - ARC). Dino Lima (74. 2x geel - SHO) Excelsior M-Noordwijk 0-1 (0-0). 84 Michael van der Laan 0-1 (strafschop). Scheidsrechter: Van Gilst. Toeschou wers: 300. Gele kaarten: Raymond Fre- he. Yalmard Kustens, Richard Rasens, Ivo Reemnet (Excelsior M), Geerlig Azier (Noordwijk) Rode kaart: Hans-Jurgen Nicolaï (84. 2xgeel - Ex celsior M). Ter Leede-Katwijk 1-2 (0-1). 23 Pe ter van Dui|n 0-184. Danny Guyt 0-2, 86. Martin de Louw 1-2. Scheidsrech ter: Van der Roest Toeschouwers: 1800 Gele kaarten: Frank Bloemheu vel. Dennis Kramer (Ter Leede). John van der Meer, Pieter Slootweg (Katwijk). Barendrecht-FC Lisse 2-3 (0-1). 28 Aad Bozuwa 0-148. Kee Hoei Tan 0-2, 55. Leon van der Zwet 0-3 (straf schop), 83. Ton Stam 1-3, 93. Niels Rooders 2-3. Scheidsrechter: Stofkoo per. Toeschouwers: 650. Gele kaart: Frans Brienen (Barendrecht) Rode kaart: Erwin van der Lugt (95. Lisse). Bijzonderheden: Nick Schnater mist in de 84e minuut een strafschop. Quick Boys-Capelle 2-3 (1-1). 3. Jet frey Rutten 1-0, 30. Arne van Gelder 1-1, 47. John Kraan 1-2. 69. Tom Broeder 1-3, 90. Rene Ruwaard 2-3 Scheidsrechter: Heusden Toeschou wers: 1200. Gele kaart: Richard van Schijndel (Quick Boys). Andre Hordi|k, Alex van der Made, Gary Smits (Cap Rijnsburgse Boys - Scheveningen 2-1 (1-0). 16. Michael de Roode 1 -0, 62 Marc van den Berg 1-1. 93. Martin den Haan 2-1. Scheidsrechter: Van Haat ten. Toeschouwers: 1000. Gele kaart: Martin den Haan (Rijnsburgse Boys), Mario Lopes de Brito, Paulo Mendonca, Hans Tellier (Scheveningen). Strijen-Zwart Wit '28 1-2 (0-0). 55. Brian Stolk 0-1, 84. Serge da Cruz Lo pes 1-1, 85 Brian Stolk 1-2. Scheids rechter: Rijsbergen Toeschouwers: 900. Gele kaarten: Serge da Cruz Lopes (Strijen), Jan Flokstra, Raymond Visser (Zwart Wit'28). Rode kaart: Richard Lodder (89. Zwart Wit'28). Rijn kon breken. Maar schoten vanuit de tweede lijn waren verder niet te zien. In de tweede helft kwam Rijnsburg goed weg toen een bal tegen het houtwerk van het doel werd gescho ten maar in de 62ste minuut scoorde spits Marc van de Berg de verdiende gelijkmaker. De bal veranderde van richting en was onhoudbaar voor de keeper. Aan de andere kant stond Marcel IJzendoorn in het doel. De Leidenaar schoot een paar keer slecht uit maar maakte dat goed door enkele minuten na de ge lijkmaker een mooi schot van Martin den Haan over het doel te stompen. In het laatste deel van de wedstrijd lag vooral zijn collega Hegie onder vuur, maar het was Rijnsburg dat in de 91ste minuut de winnende treffer scoorde. Den Haan schoot de bal definitief achter de doellijn, nadat een bal van Simons eerst via de lat weer in het veld kwam. Den Haan herhaalde het kunststukje in de 93ste minuut bijna nog een keer, maar toen schoot hij op het dak van het doel. Dat kon het Rijnsburgse feestje niet bederven. Iets anders trouwens ook niet. Rijnsburgse Boys: Hegie. Roest. Van de Velde. Van Lochem, De Roode; Slingerland (75. Aalbersberg). Den Haan, Boer (87. Cadel); Faber, Simons. Kroszvnski (62, Bouïïiyoune). 8 7 8 6 5 7 4 8 5 12 Quick B 18 Strijen 19 Derde periode: Zwart Wit'28 2-6 FC Liss« SHO 2-4 Capelle 32 35-25 31 30-16 30 30-23 29 35-22 8 28 31-26 6 27 26-23 6 27 25-24 8 27 29-29 4 25 35-30 8 23 26-43 7 22 21-28 6 20 18-22 17 22-28 11 22-46 2-4 2-4 PROGRAMMA Volgende week: ARC -Quick Boys. TOPSCORERS: DSteven Faber (Rijns burgse Boys), Martin de Louw (Ter Leede) 11 doelpunten. 3) Alan Campfens (Ter Leede), Barry Dubbeldeman Katwijk) 9 doelpunten. 5) Arne van Gelder (Capelle) 8 doelpunten. 6) Mario Biervliet (Excelsior M), Patrick van Dam (Noordwijk) 7 doel punten. HOOFDKLASSE B GVVV-Achilles Veen 2-3. Huizen-SDC Putten 2-1Kloetinge-Hoek 4-3, Vo- lendam-ASWH 0-0, Spakenburg-Ben nêkom 4-2, Sparta Nijkerk-DOVO 5-2, Kozakken Boys-Heerjansdam 1-1 Spakenb+ 17-39 Kloetinge 17-24 Huizen 17-32 Sparta N 18-24 ASWH 17-29 Heerjans 18-19 GVW 17-28 Achilles V 18-18 Kozak B 18-28 Putten 17-16 Bennekom 18-27 Hoek 17-16 DOVO 18-27 Volendam 17-15 Derde periode: Spakenburg 1-3 Kloetinge 1-3 Huizen 1-3 Achilles V 1-3 HOOFDKLASSE C DVS '33-SC Genemuiden 1-3, Harke- mase Boys*-ONS Sneek 3-1 ACV-Ijsselmeervogels 2-0. Flevo Boys- -Be Quick '28 1-3, WHC-Drachtster Boys 1-1. Olympia '28-W0G 2-2, DOS Kampen-Urk 2-7. Urk 18-47 Sneek 18-23 Be Quick 17-35 ACV 18-23 Genemui 18-34 Flevo Boys 17-21 W0G++ 17-32 Drachtst B 17-15 HarkemB 18-31 DVS'33 18-13 IJss'vogels 17-24 Olymp'28 17-12 WHC 17-24 Kampen 17- 7 Derde periode: Urk 2-6 HarkemB 2-6 ACV 2-6 Be Quick'28 1-3 TWEEDEKLASSEC Honselersdijk-Monster 2-0, PEC Den Haaè-BMT 0-2, Forum Sport-KRV 0-3, Voorschoten '97-Lugdunum 3-0, Leiden-JAC 1-0. Floreant-Vitesse Delft 0-1 KRV 17-34 BMT 17-23 Vitesse D 17-32 JAC 18-22 Voorsc'97 16-27 PEC D H 15-21 Monster 17-25 Leiden 18-21 Forum Sp 18-25 Floreant 18-15 Honselersd 18-24 Lugdunum 17-14 Derde periode: Vitesse D 3-9 Leiden 3-7 BMT 3-7 KRV 4-6 DERDE KLASSE A Aalsmeer-Oegstgeest 4-2, DSO-SEV 3-1. UVS-Kagia 1-2, TAVV-Valken "68 2-1, Duinoord-Alphia 1-2, RCL -Hazerswoudse Boys 5-1. RCL+ 17-45 Aalsmeer 16-18 DSO 16-37 Kagia 17-17 SEV 19-34 Duinoord 19-17 Alphia 17-30 Oegstgeest 18-14 Valken'68 18-29 HazerswB 15-10 TAVV 16-20 UVS 16- 8 Derde periode: SEV 4-9 DSO 3-5 RCL+ 3-5 Alphia 3-5 VIERDE KLASSE A SV0W-LFC 3-1, Koudekerk-Sleutels 2-5, MVKV-Semper Altius 2-5, BSC '68-LSVV '70 1-0, Woubrugge-Ab- benes 1-2, RVC/Rijswijk-Moerkapelle 3-3. Sleutels 15-38 Semper Alt 18-24 MVKV 16-34 RVC/Rijsw 15-21 BSC'68 17-27 LFC 19-17 Koudekerk 16-26 LSW'70 16-15 Moerkapel 16-26 Woubrugge 17-15 SVOW 16-24 Abbenes 17-12 Derde periode: BSC'68 4-12 Koudekerk 3- 6 Abbenes 2- 6 Woubrugge 3- 6 VIJFDE KLASSE A G0L Sport-Blauw Zwart 0-1Forehol- te-VCL 0-3, Wassenaar-DWO 1 -1 Zwammerdam-Roodenburg 8-2, SJC-WSB 2-2, GWS is vrij DWO 15-38 Roodenb 14-20 Blauw Zw 17-34 SJC 17-19 VVSB 16-31 Foreholte 16- 9 Wassenaar 16-26 GWS 15- 8 VCL 13-25 GOL Sport 14- 4 Zwammerd 15-21 Roodenburg 2 punten in mindering. Tweede periode: Blauw Zw 7-17 DWO -» 5-11 Wassenaar 7-15 WSB 6-11

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 23