1 'ersoneel Personeel Personeel Personeel Personee BJe eigen usiness Ton de gun$T Als Vestigingsmanager KELLY WIJ ZOEKEN MEDEWERKERS MET INCASSERINGSVERMOGEN CS De top starjc ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER VrijUit^ Start F Werkt zekl ZATERDAG 26 FEBRUARI 2000 Kelly Services B.V. is een professionele organisatie op het gebied van flexibele arbeid, opgericht in 1946 in de VS. Onze diensten in Nederland zijn uitzenden, detacheren, werving selectie en opleiden. Wereldwijd nemen we de 5e positie in met meer dan 1700 vestigingen in 20 landen. Kwaliteit en betrokkenheid zijn voor ons belangrijk. Voor klanten, maar ook voor onze eigen mensen. Je mening en ideeën worden bij ons gehoord en op prijs gesteld. In Nederland heeft Kelly op dit moment 20 vestigingen. Voor onze vestiging in Den Haag (semi-overheid) zoeken wij CONSULTANTS M/V Je werkzaamheden Je onderhoudt contacten met relaties, werft en selecteert flexkrachten en matcht vraag en aanbod op de arbeidsmarkt. Daarnaast ontwikkel je promotionele activiteiten en houd je de administratie bij. Onze wensen Je hebt minimaal MBO werk- en denkniveau, je hebt bijvoorbeeld Hotelschool of een Facilitaire opleiding gevolgd en enkele jaren werkervaring. Je werkt zelfstandig en hebt een flexibele en klantgerichte instelling. Servicegericht werken en resultaat willen zien is voor jou vanzelfsprekend. Daarnaast heb je uitstekende contactuele eigenschappen en ben je in bezit van rijbewijs B. Ons aanbod Een leuke, afwisselende baan met aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden, een interessante bonusregeling en uitstekende ontplooiingsmogelijkheden, onder meer door onze in- en externe opleidingen. Doorgroeien is bij ons vanzelfsprekend en wordt gestimuleerd. Heb je interesse? Bel, schrijf of e-mail onder vermelding van Den Haag (semi-overheid): Kelly Services Nederland B.V. Afdeling Human Resources, Postbus 3220, 3502 GE Utrecht Tel. 030 - 280 66 00 E-mail: NL Human_Resources@kelly.nl Voor meer informatie zie onze website www.kellyservices.nl SERVICES UITZENDEN DETACHEREN WERVING SELECTIE OPLEIDEN WNTERCÉDÉ bezoekadres Prof. Asserlaan 1 Voorschoten Tel: 071 -5ó 10106 Inlercédé Pfomotie-Produkfen is een jong en dynamisch bédrijf gespecialiseerd in (promofionele miniverpakkin- gen met pepermunt/snoep en chocolade), Relatiegeschenken, Kerstpakketten en Hotelbenodigdheden. Tot haar klantenkring behoren naast nationale en internatio nale luchtvaartmaatschappijen ook gerenommeerde, Voor uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar: Een medewerker Verkoop binnendienst m/v Met een uitstekend gevoel voor commercie. Degene die wij zoeken houdt van scoren en heeft een duidelijke affihiteit met de promotionele markt. De verantwoordelijkheden bestaan o.a. uit: het maken en opvolgen van offertes assisteren bij het verzorgen van mailings telefonisch contact onderhouden met klanten en prospects Telemarketeers m/v voor 20 uur en. 16 uur per week de werkzaamheden zullen o.a bestaan uit: het nabellen van mailings het bijhouden van adressenbestanden het maken van afspraken voor de verkoop buitendienst Een creatieve DTP-er/ontwerper m/v die in staat is om zelfstandig zijn/haar creatieve geest los te laten op de reeds in ons assortiment opgenomen miniverpakkingen, maar ook in staat is om nieuwe modellen te ontwerpen. Naast een afgeronde grafische opleiding en erva ring op de Mac met Phbtoshop, Illustrator en Quark Xpress zijn inzet en liefde voor het vak een must. Voor alle functies geldt een flexibele instelling en de bereidheid om in drukke tijden een stapje extra te Bent u degene die wij zoeken, schrijf dan uw sollici tatie met (uitgebreide) C.V. o.v.v, de beoogde vaca ture binnen 14 dagen naar: Intercédé Promotie-Produkten bv, t.a.v. mevr. C. Rullens-Eijkelboom. Postbus 80 2250 AB Voorschoten BOEDER GERECHTSDEURWAARDERSKANTOOR Boeder CS is een gerenomeerd, gerechtsdeurwaarderskantoor in Haarlem. Het bedrijf ver leent assistentie aan organisaties bij het innen van vorderingen en handelt in eigen beheer het gehele incassotraject af. Opdrachtgevers komen veelal uit het midden- en kleinbedrijf in heel Nederland. Het bedrijf heeft circa 20 medewerkers en kenmerkt zich door deskundigheid, kwaliteit en betrokken heid. In verband met sterke groei zoeken wij een (m/v) MEDEWERKER DEBITEURENBEHEER een nauwkeurig en klantgericht persoon De functie: U bent verantwoordelijk voor de behandeling van dossiers van At/mZ U werkt zelfstandig en nauwkeurig. U behandelt voor uw zaken de correspondentie en de inkomende en uitgaande telefoongesprekken. Uw profiel: Een medewerker die nauwgezet de administratie voert in zijn/haar eigen zaken. HAVO/MEAO-werk- en denkniveau. Geen ervaring vereist, wordt wel gewaardeerd. Een medewerker die actief meebouwt aan het bedrijf. U beschikt over goede communicatieve vaardigheden en werkt graag met collega's. Boeder biedt: Een solide en professionele organisatie met een goede reputatie en een sterk dienstenpakket. Een uitdagende functie met zekerheid en continuïteit, waarbij u uw kennis kunt toepassen en vergroten. Een 20 jaar jong bedrijf met enthousiaste en gemotiveerde collega's. Een interne opleiding met de mogelijkheid om na een jaar externe vakopleidingen te volgen. Uitstekende arbeidsvoorwaarden waaronder veel vrije tijd. Spreekt deze functie u aan? Stuur dan uw sollicitatie met c.v. naar Deurwaarderskantoor Boeder CS, Postbus 5035, 2000 CA Haarlem, t.a.v. de heer O. J. Boeder. Indien u vragen heeft kan u ook telefonisch contact opnemen 023-5177 661 zit bij StarJob Sinds Ï9| Starjob Secretaresse Ui bureau hét gespeciak uitzendbureau voor ressen en overige functies. Met één doe ogen: Topkwaliteit Eigen baas zijn. Wie wil dit niet? Bij Starjob Secretaresse Uitzendbureau krijg je die kans. Binnenkort openen wij een nieuwe vestiging in Haarlem. Als vestigingsmanager ben je verant woordelijk voor de resultaten van je vestiging. Succesvol word je als je je collega's stimuleert, ondersteunt, laat scoren, bijstaat bij tegenslag, een feestje met hen viert na een geslaag de search. Naar buiten ben jij het Starjob- gezicht; je bezoekt - met je auto van de zaak - prospects, geeft presenta ties op scholen en bent voortdurend op zoek naar nieuwe kandidaten. Een HBO werk- en denkniveau, enke le jaren ervaring in de zakelijke dienstverlening en/of affiniteit met werving selectie zijn noodzakelijk. Er wacht je een cultuur die open en direct is; waar eiger| inbreng niet alleen gewaardeerd wordt, maar essentieel is voor het succes van Starjob. Stuur je c.v. naar Starjob Secretaresse Uitzendbureau, ter attentie van Trix van Wijnbergen, postbus 284, 2350 AG te Leiderdorp. Mailen kan ook: info@starjob.nl (sollici-)kk Starjob heeft vestig in Amersfoort, Amste Amsterdam, Arnhem, Den Bosch, Den Dordrecht, Ede, Eindl Rotterdam, Utrecht Zoetermeer. ■I GLAS- EN SCHILDERWERKEN vraagt voor 20 uur per week Flexibele instelling (duizendpoot) ook herintreders zijn welkom om te solliciteren. Sollicitaties na tel. afspraak. Amphoraweg 7B 2332 ED Leiden Tel. 071-5767494 Allround magazijnmedewerkers voor DANZAS Fashion m/v Sinds 1 januari jl. heeft Randstad weer een tweede vestiging in naar gemotiveerd personeel voor DANZAS Fashion. DANZAS satie logistieke dienstverlening voor de kledingbranche. Op dit moment zijn wij op zoek naar mensen met oog voor detail die de afdelling retouren kunnen gaan versterken. De werktijden zijn van 8.00-16.30 u en deze functie is voor langere tijd. Ook op andere afdelingen is ruimte voor nieuwe gemotiveerde collega's. Dus ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging pak dan snel de telefoon om een afspraak te maken en jouw mogelijkheden te besprekenl Informatie bij Wendy Vrijen, tel. (0172) 49 75 45, Alphen a/d Rijn, Antonie v. Leeuwenhoekweg 35. "v randstad uitzendbureau Vakantie is leuk! Of het r. ning k culturi rof vakantie staal hij t elen hoog up hel verlanglijstje. Dat er jaar lijks hijna een miljoen mensen kieren voor een Vrij Uit-vakantie, doet ons dan ook deugd. Er moet echte» zeer veel werk verzet wor den om aan alle verwachtingen i on ituhviduele (auto)vakanties word je niet .-ornaat marktleider. Daarom zoeken wij mensen die weten wat no dig is om anderen e, n fijne vakantie te bémgeh. Mensen die optimaal willen presteien in een bedrijf dat De afdeling Contract Invoer en Contract Onderhoud vormt het koppelpunt tussen de bedrijfsprocessen Inkoop en Verkoop. De afgesloten contracten worden door deze afdeling zodanig verwerkt, dat alle overige afdelingen zo efficient mogelijk kunnen functioneren. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar: MEDEWERKERS CONTRACTBEHEER m/v Fulltime 17,5 uur per week, parttime min. 18,75 uur per week Functie-inhoud Functie-eisen Verwerken, controleren en onderhouden Administratieve opleiding op MBO- van de inkoopcontracten in het systeem niveau Vastleggen van verkoopprijzen - Cijfermatig inzicht Testen van prijs- en kortingsconstructies Zowel zelfstandig als in teamverhand via het reserveringssysteem kunnen werken Onderhouden van contacten met Bestand tegen werkdruk diverse afdelingen Accurate werkwijze Kennis van en praktijkervaring met Windows-95 vakantie op t Dut i I 'it I deze mnele. vriendelijke werksfeer heren we daarbij niet uit het Uvrk moet tenslotte óók leuk Vrij Uit biedt: Salarisindicatie afhankelijk van maand fulltime Een arbeidsvoorwaardenpakket voorzien van CV en motivatie richten a t.a.v. mevr. Y. jonkman, afdeling PikO, Postbus 700, 21.30 AS Hoofddorp. Start Techniek is de jongste specialisatie binnen de Start organisatie. In twintig jaar tijd is Start uitgegroeid tot één van de grootste onafhankelijke arbeidsmarktintermediairs in Nederland met internationale activiteiten in Spanje, Tsjechië, Italië, Rusland en Duitsland. Bij Start werken 4.500 mede werkers, verdeeld over 750 locaties. Elke dag zijn zo'n 60.000 uitzendkrachten en 11.000 gedetacheerde mede werkers via Start aan het werk. Het innovatieve vermogen, de deskundigheid en de betrokken heid van onze medewerkers zijn hier debet aan. Om voort durend in te kunnen spelen op de behoeften van elke branche werkt Start vanuit gespe cialiseerde bedrijfsonderdelen. Start Techniek richt zich vooral op het verzorgen van detacheringen binnen de metaal-, elektro-, proces- en installatie techniek en op onaangeboorde markten zoals de telecommunicatie. Met een landelijke sprei ding van 40 vestigingen is Start Techniek het grootste technisch detacheringsbureau in Nederland. De 140 medewerkers hebben ruime ervaring met de technische arbeidsmarkt en kunnen daarom dienstverlening op maat bieden. Vanwege uitbreiding van activiteiten zoekt Start Techniek vestigingsmanagers en intercedenten. Vestigingsmanager Als vestigingsmanager van Start Techniek weet u een goede balans te vinden in uw commerciële ver antwoordelijkheid voor detachering, werving selectie, uit- en inlenen en poolmanagement. U acquireert bij bedrijven en verzorgt het relatiebeheer. U streeft naar maatwerk in het risicomanagement dat u voor uw klanten voert. U bent een team builder én een teamworker. Intercedent Als intercedent vormt u de spil tussen vraag en aanbod. U bouwt een netwerk van werkzoekenden op, u bent (in overleg met de vestigingsmanager) verantwoordelijk voor acquisitie en 'u onderhoudt een hechte relatie met opdrachtgevers. U voert intakegesprekken met technisch geonënteerde werkzoekenden, adviseert gedetacheerde medewerkers bij hun loopbaanbegeleiding en draagt mede zorg voor het personeelsbeheer. Ook organiseert u leeiwerktrajecten en geeft u invulling aan opleidingsplannen. De locaties Start Techniek zoekt vestigingsmanagers voor haar kantoren in Apeldoorn, Arnhem, Enschede/Hengelo, Leiden en Tilburg. De intercedenten komen terecht op de Start Techniek-vestigingen in Amersfoort, Arnhem, Eindhoven, Enschede/Hengelo, Heerlen, Leiden, Maastricht,Tilburg, Venlo, Zwolle en Veendam. Wij vragen Beide functies vragen om een HBO werk- en denkniveau en een zakelijke, oplossingsgerichte en creatieve instelling. U bent een organisatietalent en kunt zelfstandig werken. Ervaring met techniek, acquisitie en detacheren is een pre. U bezit een rijbewijs B en een auto. De vestigingsmanager beschikt bovendien over aantoonbare managementkwaliteiten. Wij bieden Start Techniek biedt een uitdagend loopbaantraject met een uniek arbeidsvoorwaardenpakket. Uitstekende loopbaanperspectieven, opleidingsfaciliteiten en een 36-urige werkweek zijn hier onderdeel van. Integriteit, klantgerichtheid, ondernemerschap, samenwerking en verantwoordelijkheid kenmerken de Startcultuur. Uw reactie Interesse? Stuur dan uw sollicitatie met curriculum vitae binnen 14 dagen aan Start, afdeling P&0, t.a.v. de heer RF. Swarts, Postbus 117, 2800 AC Gouda. Voor meer informatie over Start Techniek en de aangeboden functies kunt u terecht bij de landelijk manager de heer E. Jansen, telefoon 024 - 38 88 556. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Techniek

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 48