Wonen Wonen Wónen Wonen Wonen Wonen Wonen Wonen /7£/V na Wat is uw huis waard? Mei Rabobank Ruis Rjypoiheekad waai u mei une u zaken Rabobank Leiden en Oegstgeest Een goede taxatie levert geld op ODE LEEUW m ADVIESGROEP TE KOOP /SN071 579 31 0 de laat kromhout ZATERDAG 26 FEBRUARI 2000 Huizen-verzekeringi financieren vlnr. Marjan van Harskamp, Marien Colijn en llona Koopman Voor veel mensen is het kopen van een huis de grootste aanschaf van hun leven. En bent u een maal eigenaar van een huis, dan vormt uw huis het fundament van uw financiële planning. De hui zenmarkt is volop in beweging, terwijl ook de belastingregels nogal eens worden gewijzigd. Er verandert veel op het gebied van hypotheken. Wat uw wensen ook zijn, de hypotheekadviseur van de Rabobank is optimaal op de hoogte van alle ontwikkelingen, luistert goed naar u en zet ver volgens een aantal alternatieven op een rij. Samen bespreekt u alle voor- en nadelen, in heldere taal. Kortom, zij gaan met u op zoek naar de beste oplossing die bij uw situatie past. Ook als de hypotheekakte allang getekend is nodigen zij u regelmatig uit voor een adviesgesprek. Wilt u een-persoonlijk advies, maak dan een afspraak met één van onze gecertificeerde deskundi gen, Marjan van Harskamp, llona Koopman of Marien Colijn. Telefoon: (071) 565 93 30 Schipholweg 105 te Leiden. Taxeren is vakwerk! Uw huis laten taxeren voor bijvoorbeeld de vérkoop, oen hypotheek of een nalatenschap? De Leeuw Taxateurs weten uw woning op de juiste waarde te Dankzij onze gespecialiseerde kennis van de woningmarkt besparen wij u tijd én geld; meteen professionele taxatie Rijnsburg tel 071-4001816- Katwijk tel 071-4076144 Hoofddorp tel 023-6620282 Schoolstraat 210 te VOORSCHOTEN Goed onderhouden maisonette, gelegen midden in het centrum van Voorschoten. Indeling: entree, hal, gang, toilet, badkamer met douche, vaste wastafel, grote doorzon woon/eetkamer met deur naar balkon, slaapkamer moderne keuken met apparatuur le etage: overloop grote slaapkamer met kastenwand en berging, grote zolderruimte met de mogelijkheid tot het maken van een derde slaapkamer, w.m.a. en cv combiketel (1996). De bijdrage voor de Vereniging Van Eigenaren bedraagt f. 900,-- per jaar De woning is zowel binnen als buiten goed onderhouden. Woonoppervlakte van het appartement bedraagt 140 m2 en de inhoud van de woning is 350 m3. Oplevering: in overleg Vraagprijs: f 349.000,-- K.K. Voorstraat 1 - 2251 BL Voorschoten Tel. (071) 561 89 75. Homepage: www.bax-spendel.nl - Lid M.D.C. Huizen-verzekeringen financieren Door dc forse stijging van de huizenprijzen hebben veel mensen ongemerkt een flink vermogen opgebouwd. Dit extra vermogen kan heel goed van pas komen. Bijvoorbeeld voor: - een nieuwe keuken, badkamer of andere grote uitgave - het inlossen van een dure lening of doorlopend krediet - hel opbouwen van een royaal vermogen - een beter pensioen en/of eerder stoppen met werken Bereidt u voor op de nieuwe belastingwetgeving De fiscale wetgeving rond het eigen huis verandert aanzienlijk per 2001. Daardoor is het lonend om nu uw financiële situatie onder de loep te nemen. De adviseurs van Fiën Adviesgroep maken graag een afspraak met u voor een analyse. Dit is vrijblijvend en kostenloos. Objectief advies Fiën Adviesgroep is een innoverende onderneming met een snel groeiende (financieel onaf hankelijke) klantenkring. De formule: Maximaal rendement voor de klant door-deskundig en objectief advies. Onze jaarlijkse begeleiding zorgt ervoor dal uw financiële plan ook in de toekomst optimaal blijft. Sx Bon voor Gratis Financieel Advies Ja, neemt u met mij contact op voor vrijblijvend advies Naam Adres Postcode/Plaats Tel. overdag Tel. s avonds Wilt u s.v.p. aankruisen wal u wenst? Ik ben benieuwd wat ik kan besparen Q door het oversluiten van mijn hypotheek vanwege de lagere rentestand Q met het insluiten van mijn dure persoonlijke lening in mijn hypotheek Ik ben geïnteresseerd in Q mogelijkheden die de overwaarde van mijn huis mij kunnen bieden Q het doorlichten van mijn totale financiële situatie Deze bon kunt u zonder postzegel in een gesloten envelop sturen naar Fiën Adviesgroep BV. Antwoordnummer 479. 2100 WB Heemstede. U mag ons natuurlijk ook bellen. Fiën Adviesgroep. Heemstede, telefoon (023) 548 33 88 860.000,- Zeer royaal herenhuis (ca. 750 m3), gelegen in rustige woonwijk m. winkelcentrum op loopafstand. Voortuin, oprit n. inpandige garage, fraai aangelegde achtertuin (Z/O) m. achterom. Ind: Hal, toilet, L-wo'onkamer (aan de tuinzijde over de volle breedte) m. open haard en open keuken m. ingeb. apparatuur, verwarmde garage m. kasten. 1e et: Hal, 4 kamers, royale complete badkamer, groot terras. 2e et: Hal, waskamer m. douche, 2 flinke slaapkamers, hobbyruimte, berg- en C.V.-ruimte (C.V.-combi *98). 3e et: Steektrap n. grote zolder, geschikt voor extra kamers. Groot en degelijk gebouwde woning v.z.v. gedeeltelijk isolerende glas, hardhou ten ramen, spouwisol., alarm en plavuizenvloer op de parterre. NVM BEDRIJFSHUISVESTING Kabelbaan 20 te Leiderdorp Circa 225 m2 bedrijfsruimte Circa 75 m2 verdieping Het onroerend goed is gelegen op bedrijventerrein "De Baanderij" te Leiderdorp. De bedrijfsruimte beschikt onder andere over een over- headdeur. Op de verdieping bevindt zich o.a.: kantoor, kantine, pantry en toilet. Voorts beschikt het pand over parkeergelegenheid op eigen terrein. Koopsom: 600.000,- k-k. te vermeerderen met de wettelijk ver-schuldigde omzetbelasting NVM LEIDEN VRAAGPRIJS DE SITTERLAAN 61 650.000,- K.K Royale eengezinswoning met diepe achtertuin op het zuiden 22 m). Gunstig gelegen t.o.v. openbaar vervoer, NS-station "Lammenschans" en uitvalswegen. De woning is gebouwd omstreeks 1937 en aangepast aan de hedendaagse woonwensen. De verwarming en de warmwatervoor ziening geschieden d.m.v. een cv-combiketel uit 1998. De totale perceels- opp. bedraagt circa 159 m2. Indeling: beg.grond: entree, gang met grani tovloer en kleine trapkast, toilet, L-vormige woonkamer met erker en glas-in-lood, moderne luxe keuken met gaskookplaat, oven en afzuigkap, bijkeuken. 1e verd.: overloop, 2 slaapkamers, in stijl vernieuwde badkamer met ligbad, wastafel en toilet, dakterras. 2e verd.: overloop,'2 slaapka mers met dakkapellen, bergruimte met wma en cv-ketel, via vlizotrap te be reiken zolderruimte met stahoogte. LEIDEN-CENTRUM VRAAGPRIJS HERENGRACHT 61 625.000,- K.K, Ruim grachtenpand met diepe achtertuin en prachtig uitzicht over de gracht. De woning is eind dertiger jaren gebouwd, goed onderhouden en voorzien van c.v.-gas. Indeling: entree, gang, -trapkast, toilet, woonkamer met parketvloer, open haard en deur naar achtertuin, kebken. 1e etage overloop, badkamer met ligbad, douche, wastafel en wasmachine-aan sluiting, apart toilet, achterslaapkamer met vaste kast, wastafel en balkon, voorslaapkamer met kast, wastafel en origineel plafond, kleine kamer met kast. 2e etage: overloop, twee kamers, beide met wastafel en dakkapel, tussenruimte met veluxraam en cv-opstelling. De perceelsoppervlakte be draagt circa 135 m2. LEIDEN VRAAGPRIJS MIES RUTHPLAATS 64 579.000,- K.K Op de 3e etage (top) gelegen royaal penthouse met een riant zonnig dakterras 120 m2 op het zuiden en fraai uitzicht, berging op de begane grond, alsmede een parkeerplaats in de ondergelegen parkeergarage. Het appartementencomplex "Het Montfoortpark" ligt nabij de Oude Rijn, naast het kerkje op de hoek van de Stevenshofdreef en de Rijndijk. De servicekosten bedragen thans ca. 250,= per maand Begane grond: fraai gezamenlijk entree, trappenhuis, lift en bergingen; 3e etage: entree, gang, inpandige berging, toilet met fontein, 2 slaapkamers, witte badka-mer met douche+scherm en wastafel, royale, lichte woonkamer ca. 56 m2, half-open door glazen bouwstenen wand afgescheiden keuken, vanuit diverse plaatsen in de woon-eetkamer te bereiken riant dakterras op het zuiden met zeer veel privacy. LEIDEN VRAAGPRIJS CORANTIJNSTRAAT 82 249.000,- K.K, Royaal en licht 3-kamerappartement (voorheen 4) op de 4e etage (top) met 2 balkons en inpandige berging op de begane grond, gelegen aan park, nabij winkels, scholen en uitvalswegen. Het appartement is voorzien van kunststof kozijnen met dubbele beglazing. Het balkon op het zuiden is via schuifpuien te bereiken vanuit woon- en slaapkamer. Verwarming d.m.v. gaskachel, warm water via badgeiser. Indeling: entree, gang met toi let, L-vormige woonkamer, luxe, witte keuken, badkamer met klein lig bad, wastafel en wasmachineaansluiting, 2 slaapkamers, vaste kasten. De servicekosten bedragen thans 125,= per maand. LEIDEN VRAAGPRIJS NEELTJE VAN ZUYTBROUCKHOF 2 235.000,- K.K In het hartje van centrum Leiden, op de 1e etage gelegen, zeer verzorgc en licht 2-kamerappartement met zonnig balkon op het westen en grote berging op de begane grond. Het appartementencomplex is gebouwc streeks 1980. De servicekosten bedragen thans 133,89 per maand in clusief water. Indeling 1e etage: entree, hal, woonkamer met toegang tol balkon (w), in roomkleurige tinten uitgevoerde open' keuken met inge bouwde gaskookplaat, moderne, zwart/wit uitgevoerde badkamer mei douche, toilet, wastafel, desighradiator en wasmachine-aansluiting, slaap kamer met toegang tot klein balkon. VOORSCHOTEN VRAAGPRIJS HET WEDDE 97 625.000,- K.K In Noord-Hofland gelegerv ruim herenhuis met vrij uitzicht, parkeerplaat op eigen terrein, aangebouwde stenen berging, voortuin en royale, fraa aangelegde achtertuin (ZW). Het pand, gebouwd omstreeks 1977, is ge moderniseerd en voorzien van cv-gas en gedeeltelijk dubbel glas. De per ceelsoppervlakte bedraagt 206 m2. Indeling.b.g.: entree, hal, toilet me fontein, tuingerichte woonkamer met open haard en vaste kast, lichte half open keuken met diverse inbouwapparatuur. 1e verd.: overloop, 3 slaap kamers, balkon, badkamer met 2 wastafels in meubel, ligbad met douche scherm, apart 2e. toilet. 2e verd.: overloop, 2 slaapkamers, 2e badkame met douche en wastafel, zolderbérging, via vlizotrap te bereiken grote zol derruimte. VOORSCHOTEN VRAAGPRIJS ALETTA JACOBSPLANTSOEN 49 425.000,- K.K In de wijk "Noord-Hofland" gelegen middenwoning met voortuin, zonnigi achtertuin op het zuiden, vrijstaande stenen schuur en achteruitgang. D( woning is zeer centraal gelegen ten opzichte van scholen, winkeïcentrun "Hofland", openbaar vervoer, NS-station "De Vink" en uitvalswegen. D< woning is gebouwd in 1986 en vanuit de bouw geïsoleerd. De totali grondoppervlakte bedraagt ca. 124 m2. Begane grond: entree, hal, toile met fontein, tuingerichte woonkamer met diepe trapkast, open keuken 1e etage: overloop met vaste kast, 3 slaapkamers, in lichte tinter uitgevoerde badkamer met douche, wastafel en 2e toilet; 2e etage: vr indeelbare zolderruimte, zeer geschikt voor het maken van een extr< kamer, aansluiting voor wasmachine en droger, zolderberging. Nu ook Nieuws TV/Woon TV, kanaal 66iedere dag om ÏQJJQ uur en 22.00 uur! ^^^^nakelaa^i^^g^ Planciusplantsoen 26 B 2253 TS Voorschoten tel. 071 - 579 3I Lammenschansweg 76, 2313 DP Leiden Tel. 071 -5I6

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 46