Personeel Personeel Welke secretaresse voelt zich thuis in de wereld van de elektronische media? Commercieel medewerker projectverwerving (m/v) <XX> ZOEKT STERKE TEAMSPELERS Herteld Welke professionals stappen in de dynamische wereld van een internationaal concern? nirap*5 nnsu mnaw rrlMim* ninip8^ ZATERDAG 26 FEBRUARI 2000 Swets Zeitlinger is een innovatief en professioneel informatie- en uitgeef- concern met ruim 800 medewerkers en vestigingen in 18 landen. Het hoofdkantoor bevindt zich in Lisse. Het bedrijf bestaat uit de volgende vijf divisies: Swets Blackwell verzorgt het volledige beheer en verwerking van abonnementen op gedrukte en elektronische publicaties. Swets Backsets Service levert antiquarische wetenschappelijke Swets Farrington Document Systems opereert op de markt van document informatiesystemen en -diensten, Swets Test Publishers is uitgever van psychologische tests en levert consultancydiensen en trainingen. Swets Zeitlinger Publishers publiceert wetenschappelijke tijdschriften en Nederlands- en Engelstalige boeken op verschillende vakgebieden. De grootste activiteit van Swets Zeitlinger wordt ondergebracht in Swets Blackwell, een samen werking die zal ontstaan uit een fusie tussen Swets Subscription Service en BlackwelI's Information Services, met het hoofdkantoor in Lisse. Swets Blackwell wordt hierdoor de grootste provider voor gedrukte en elektronische wetenschappelijke publicaties ter wereld. Een innoverend, initiatiefrijk en wereldwijd opererende information services provider, die optreedt als intermediair tussen gerenommeerde uitgevers van wetenschappelijke informatie en hun afnemers. De afdeling Global Marketing Sales Support is binnen Swets Blackwell verantwoordelijk voor de formulering en vormgeving van global marketingplanning en -ontwikkeling, alsmede het verlenen van sales support aan de commerciële groepen (nationaal en internationaal). Deze afdeling heeft derhalve een belangrijke dienstverlenende en adviserende functie. De afdeling Innovation Web Commerce 'is binnen Swets Blackwell verantwoordelijk voor het analyseren van ontwikkelingen en trends in elektronische media en de vertaling daarvan naar zowel bestaande als nieuwe elektronische producten. Voor deze afdelingen zijn wij op zoek naar een full time Secretaresse Veelzijdig en boeiend werk Je ondersteunt de afdelingsmedewerkers bij het uitoefenen van hun taak door met hen mee te denken, te anticiperen en door de voortgang van werkzaamheden en processen te bewaken. Daarnaast bereid je zakenreizen voor en organiseer je deze ook. Tevens vervul je de gebruikelijke secretaressetaken zoals agendabeheer, behandeling van in- en uitgaande correspondentie (zeer veel e-mail), telefoonverkeer en archivering. Jouw profiel Je hebt een afgeronde middelbare schoolopleiding (HAVO/VWO) en beschikt over minimaal een MBO werk- en denkniveau. Je mondelinge en schriftelijke kennis van de Nederlandse en Engelse taal is uitstekend. Daarnaast heb je ruime ervaring met MS Office (Word, Powerpoint, Excel) en Internet en kun je planmatig en efficiënt werken. Ook kun je goed prioriteiten stellen en heb je interesse in elektronische media cn alle ontwikkelingen daaromheen. Ben je daarnaast ook initiatiefrijk en zelfstandig en een teamplayer met een goed sociaal Inlevingsvermogen, dan jij degene die wij zoeken. Belangstelling? Meer informatie over deze functie kun je krijgen van Ellen Croes, Manager afdeling GMSS, telefoon 0252-435258. Je schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae en motivatie stuur je binnen twee weken naar Swets Zeitlinger B.V., afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. mevrouw I. van den Berg, Postbus 800, 2160 SZ lisse. Emailen kan natuurlijk ook: ivdberg@swets.nl Meer informatie over onze dienstverlening vind je op onze website: www.swets.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ingenieursbureau Wolter Dros B.V. besteedt veel tijd, geld en aandacht aan de ontwikkeling van het eigen personeel, voor een beter product, nu én in de toekomst. Ons bedrijfsresultaat wordt namelijk bepaald door de kennis, ervaring en inzet van alle 1300 medewerkers, verspreid over diverse Nederlandse vestigingen. Investeren in kwaliteit is daarmee kernpunt in onze bedrijfsfilosofie. Een succesformule waarmee Wolter Dros uitgroeide tot een van de grootste Nederlandse installatie bedrijven op het gebied van onder andere klimaatbeheersing, sanitaire voorzieningen, koel- en brandbeveiligingstechniek en industriële installaties. Wolter Dros Groep (ns'tallati etech n iek Omdat techniek toekomst heeft /Tilli installatietechniek In onze vestiging AMSTERDAM zijn circa 100 medewerk(st)ers werkzaam in de utiliteit (zowel nieuwbouw, renovatie als service en onderhoud) en realiseren gezamenlijk een jaar omzet van ongeveer 35 miljoen in het gebied Midden- en Noord-Nederland. Als commercieel medewerker projectverwerving bent u in deze vestiging de spil van alle acquisitiewerkzaamheden. U coör dineert alle commerciële activiteiten en onderhoudt contacten met bestaande en potentiële opdrachtgevers. Daarnaast signaleert en selecteert u kansrijke projecten en bent u verant woordelijk voor het uitgebrachte offertevolume. Tevens is het uw taak doelgericht de bekendheid van het bedrijf en haar diensten verder uitte breiden. Kunt u de verantwoordelijkheid aan? Als u deze vraag met een volmondig 'ja' kunt beantwoorden, dan bent u een ervaren commercieel medewerker, die (ook technisch gezien) thuis is in de installatiewereld. Contacten met architecten, projectontwikkelaars, adviesbureaus, overheidsinstellingen en bouwpartners zijn voor u gesneden koek. U beschikt over uitstekende contactuele eigenschappen, een dynamische, extraverte persoonlijkheid en gaat uitdagingen niet uit de weg. Dankzij uw opleiding (bijv. HTS-W of I, aangevuld met commer ciële trainingen) en ervaring, zowel installatietechnisch als commercieel, weet u waarover u praat. Uw leeftijd is tussen de 30 en 40 jaar. Interesse? We kunnen ons voorstellen dat u graag rets meer wilt weten vóór u solliciteert naar deze uitdagende functie. Belt u daartoe met de heer K.P. Schijff, vestigingsdirecteur te Amsterdam, telefoon (020) 692 48 05, e-mail: k.p.schijff@wolterendros.nl. Meteen solliciteren kan ook Natuurlijk is uw schriftelijke sollicitatie meer dan welkom. Richt deze aan Wolter Dros Groep, Postbus 47, 3800 AA Amersfoort, telefoon (033) 467 15 11, t.a.v. mevrouw M.Ch. de Groote, personeelsfunctionaris, e-mail: m.c.d.groote@wolterendros.nl. Hertel, opgericht in 1895, is een internationaal servicebedrijf voor de (petro) chemische indus trie, energie-centrales en de scheepsbouw met ruim 3000 medewerkers. Bovendien is Hertel producent van en handelaar in afdichtings- en rubberproducten. Kortom, een flexibel bedrijf met brede ervaring in de voorbereiding, coör dinatie en uitvoering van nieuwbouw en onderhoudswerk Hertel B.V., opererend vanuit 9 Nederlandse vestigingen alsmede vanuit België, Engeland Frankrijk en Duitsland, weet zich na ruim een eeuw verzekerd van een sterke positie in diverse marktsectoren waaronder (petro-) chemie, centrales en scheepsbouw. Hertel B.V. heeft als kenmerk het voeren van een perma nent innovatief beleid. Onze opdrachtgevers weten zich zo verzekerd van een bedrijfszekere uitvoering en/of levering. De groep Hertel Services, welke onder andere werkzaamheden uitvoert als plaatsen van steigers, het isoleren van leidingen, apparaten en wanden, ht aanleggen van kunstofleidingen en plaatsen van appendages, zoekt voor lokatie op het terrein van Corus (voormalig Hoogovens) op korte termijn COÖRDINATOR WERKEN ADMINISTRATIE M/V De functie U bent verantwoordelijk voor de gehele werkenadministratie. De werkzaal heden bestaan uit het voorbereiden van offertes en overige correspondent Tevens controleert u de kosten en opbrengsten van week- en maandoverz ten en stelt u rapportages op. U bent verantwoordelijk voor een juiste ii van gegevens in het KAM-systeem. Profiel U bent in het bezit van een diploma op MBO-niveau in een technische i ting. U hebt ervaring met calculeren en werkvoorbereiden. Daarnaast ben praktisch ingesteld, resultaatgericht en u hebt een flexibele instelling. Tev werkt u zelfstandig, kunt u klanten goed te woord staan en heeft.u kenni van de aannemerij. Indien u in aanmerking wilt komen voor deze functie, stuur dan uw sollici tiebrief met CV voor 13 maart 2000 naar Hertel B.V., t.a.v. mevr. A.J. Okke Postbus 5190, 3197 ZH BOTLEK-RT of naar ons e-mail adres: p.o@hertel.r Voor meer informatie over de functie kunt u telefonisch contact opnemen de heer H.L.van Kooten, Assistent Bedrijfsleider, telefoon: 0251-226777. Tevens kunt u contact opnemen met de heer W.A.M. Schaasberg, Algeme Bedrijfsleider, telefoon: 020-6360291 Swets Zeitlinger is een innovatief en professioneel informatie- en uitgeef- concern met ruim 800 medewerkers en vestigingen in 18 landen. Het hoofdkantoor bevindt zich in Lisse. Het bedrijf bestaat uit de volgende vijf divisies: Swets Blackwell verzorgt het volledige beheer en verwerking van abonnementen op gedrukte en elektronische publicaties. Swets Backsets Service levert antiquarische wetenschappelijke uitgaven. Swets Farrington Document Systems opereert op de markt van document informatiesystemen en -diensten. Swets Test Publishers is uitgever van psychologisch^ tests en levert consultancydiensen en trainingen. Swets Zeitlinger Publishers publiceert wetenschappelijke tijdschriften en Nederlands- en Engelstalige boeken op verschillende vakgebieden. De grootste activiteit van Swets Zeitlinger wordt ondergebracht in Swets Blackwell, een samenwerking die zal ontstaan uit een fusie tussen Swets Subscription Service en BlackwelI's Information Services, mét het hoofdkantoor in Lisse. Swets Blackwell wordt hierdoor de grootste provider voor gedrukte en elektronische wetenschappelijke publicaties ter wereld. Een innoverend, initiatiefrijk en wereldwijd opererende information services provider, die optreedt als intermediair tussen gerenommeerde uitgevers van wetenschappelijke informatie en hun afnemers. De afdeling Europa-Export van Swets Blackwell verzorgt de marketing- en verkoopactiviteiten in: Griekenland, Turkije, Israël, Finland, Cyprus en Malta. Onze sales managers zijn native speakers die deze landen prospecteren en regelmatig bestaande cliënten bezoeken. Tot onze klantenkring behoren Universitcits- en researchbibliotheken, bedrijven, overheid, ziekenhuizen en hogescholen. De CHent Service Medewerkers zorgen voor de dagelijkse dienstverlening aan alle klanten: orders/claims, informatie over elektronische uitgaven, mutaties e.d. De communicatie met onze klanten geschiedt per e-mail, fax en telefoon. Daarom wordt voor deze Junctie de voorkeur gegeven aan native speakers. Door de geweldige toename van het aantal Israëlische en Turkse klanten zijn wij daarom op zoek naar een full time Client Service Medeweik(st)ei voor Israëlische Wanten Müfteri -Hizmetleri Elemani Client Service MedewerWst)er voor Turkse Wanten Boeiende en uitdagende functie Als Client Service Medewerker ben je bezig met het voorbereiden van orders, annuleringen, renewals en claims. Daarnaast heb je Frequent contact met klanten via c-mail, fax cn telefoon. Je beantwoordt hun vragen over bestaande en nieuwe abonnementen. Bovendien ben je betrokken bij het voorbereiden van offertes en zorg je voor opvolging van door klanten gesignaleerde problemen. Tiet verstrekken van informatie en prijzen óver elektronische media behoort ook tot je taken. Je profiel Je hebt minimaal een opleiding op HAVO/MEAO - n'rveau en kunt vlot werken met een PC (Windows 95, Word, Excel). Verder heb je administratieve ervaring en een commerciële en klantgerichte instelling. Je beschikt over een perfecte beheersing van de Engelse taal (in woord en geschrift) en het Hebreeuws, respectievelijk de Turkse taal. Daarnaast heb je ook mondelinge kennis van de Nederlandse taal en ben je spoedig beschikbaar. De, afdeling AAA is verantwoordelijk voor de marketing- en verkoopactiviteiten in de gebieden Australië, Azië en Afrika. De customer service-groep binnen deze afdeling riekt zich op dienstverlening aan bibliotheken in deze gebieden. De medewerkers onderhouden nauwe contacten met klanten ter begeleiding van hun orders, claims en betalingen. Voor deze zoeken wij een Administratief Medewerker Veelzijdig en boeiend werk Je correspondeert in het Engels met onze buitenkantoren en klanten. Je maakt offertes, stelt afrekcnlriger op en je behandelt reklames. Ook het bijhouden van gegevens in de computer (mainframe) en het onderhouden van contacten met diverse afdelingen binnen Swets Blackwell behoort tot jouw veelzijdige takenpakket. Belangstelling? Voor meer informatie over de functies Client Service Medewerker voor Israëlische en Turkse klanten kun je contact opnemen met de heer Roel Rademaker, Manager Europa - Export, telefoon 0252 - 435 574. Meer informatie over de functie van Administratief Medewerker krijg je bij de heer Gied Leuven, telefoon 0252 - 435 378. Je schriftelijke of elektronische sollicitatie met curriculum vitac en motiviatie stuur je naar: Swets Zeitlinger B.V., Afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. Mevrouw I. van den Berg, Postbus 800, 2160 SZ lisse. Email: ivdberg@swets.nl Meer informatie óver de dienstverlening van Swets Zeitlinger vind je op onze website: www.swets.nl Acquisitie Kaar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Jouw profiel Behalve een VWO/MEAO-opleiding heb je goede kennis van de Erigëlsé taal en kun je alle correspondente zelfstandig; uitvoeren. Bovendien ben je accuraat, collegiaal en gemotiveerd cn kun jc goed tegen werkdruk. Kennis van de PC is een pre. Verder ben je een echte teamspeler, maar kun je ook prima zelfstandig werken.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 44