Bestuurt u binnenkort deze bus? conne» ion Personeel Personeel Personee Hoe Mint ben f] ROPflPin interpapier0" Mensen bij elkaar brengen ->r randstad transportdiensten VERKOPER BUITENDIENST M/V het Spalier —8( ZATERDAG 26 FEBRUARI 2000 Goed personenvervoer vraagt om de juiste mensen achter het stuur. Randstad Transportdiensten is voor haar opdrachtgever conneXXion op zoek naar aankomende en ervaren buschauffeurs (m/v). Om belangstellenden kennis te laten maken met het vak van buschauffeur organiseren Randstad Transportdiensten en conneXXion open dagen. Tijdens de open dagen kunt u: - informatie krijgen over het vak van buschauffeur, - informatie krijgen over de opleiding tot buschauffeur, - een rijles op een bus volgen (vergeet uw rijbewijs niet mee te nemen). Belangstelling? Kom dan tussen 10.00 uur en 14.00 uur naar conneXXion op: Zaterdag 4 maart, Rijnsburgerweg 1 (achter centraal station), Leiden Zaterdag 11 maart, Industrieweg 13, Krimpen a/d IJssel Of bel tijdens kantooruren voor meer informatie: Randstad Transportdiensten 0800 1493. ConneXXion is een jonge, ambitieuze organisatie met tegelijk een enorme traditie op het gebied van openbaar vervoer, taxi's, tourbussen en vervoer over water. Per dag vervoert conneXXion 1 miljoen reizigers. Bij de werkeenheid Interne Zaken van de sector I l m] Faciliteiten kan wegens zwangerschaps- en beval- frflyt I L, ooi' lingsverlof en aansluitende werktijdvermindering t, u..,rhrDPjk van een medewerkster per 15 april 2000 worden geplaatst een assistent documentair informatieverzorger m/v Gedurende het zwangerschaps- en bevallingsverlof van de medewerkster voor 36 uur per week; per 1 september voor 16 uur per week, i.e. 2 dagen (de woensdag vast en de donderdag/vrijdag variabel in overleg met colle ga). Ook diegenen, die niet gedurende de periode 15 april tot 1 september 2000 voor 36 uur beschikbaar zijn, kunnen reageren. Algemene informatie: De gemeentelijke organisatie bestaat uit drie sectoren (Grondgebied, Inwoners en Faciliteiten) en een stafbureau met drie stafafdelingen (Personeel en Organisatie, Informatievoorziening en Automatisering en Brandweer). Taken, bevoegdheden en verantwoordelijkheden van onze 80 medewerk(st)ers (full- en parttime) zijn zo verdeeld, dat zij in staat zijn vanuit een integrale aanpak een klantgericht kwaliteitsproduct te leveren en een slagvaardige organisatie te vormen. Vergaande vormen van met name mandaat dragen daartoe bij. Binnen de gemeentelijke organisatie is een proces van vernieuwing gaande met onder andere als uitgangspunten verbetering van de efficiency, klantgerichtheid en invoering van de één- loketgedachte. Functie-informatie: De te benoemen medewerk(st)er wordt belast met werkzaamheden op het terrein van post- en archiefzaken, waaronder dossiervorming, postbehan- deling, ordening statisch en dynamisch archief en abonnementenadmini stratie. Ook andere op de afdeling voorkomende werkzaamheden kunnen tot zijn of haar taken gaan behoren. Functie-eisen: - mbo werk- en denkniveau; - het bezit van het diploma archiefverzorging sod I of een gevorderde stu die hiervoor, strekt tot aanbeveling; - ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking; - goede contactuele eigenschappen; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Salariëring: Salaris afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleidingsniveau tot maximaal f 4.132,- bruto per maand (salarisschaal 5) bij een 36-urige werkweek. Overige informatie: De gemeente kent een doelgroepenbeleid. Daarom worden vrouwen, gehandicapten en leden van minderheidsgroepen uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijkwaardigheid van kandidaten wordt aan de benoeming van kandidaten uit bovengenoemde doelgroepen de voorkeur gegeven. Bij voldoende plaatsingsmogelijkheid kan gebruik worden gemaakt van kinderopvang. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer J.H. Zandvliet, hoofd van de sector Faciliteiten dan wel bij zijn afwe zigheid door de heer E.H.J. van Vlaanderen, tel. (0252) 343 761/343 781. Sollicitaties: Indien u geïnteresseerd bent in deze functie zien wij uw sollicitatie met belangstelling binnen 14 dagen tegemoet. U kunt deze richten aan het college van burgemeester en wethouders van Noordwijkerhout, Postbus 13, 2210 AA Noordwijkerhout, onder vermelding van vacaturenummer 00/02 in de linkerbovenhoek van de enveloppe en brief. en brier. f WONINGBOUWVERENIGING DE SLEUTELS De Sleutels, samen thuis in wonen. Dat is onze lijfspreuk. Het geeft aan wat wij als organisatie willen zijn en waar wij continu mee bezig zijn. Continu, want klantgerichtheid en het leveren van kwaliteit zijn doorlopende processen. In januari 2000 heeft de corporatie het KWH-huurlabel gekregen. Dat geeft haar huurders de zekerheid dat ze kwaliteit voor hun huur krijgen. Het bedrijf heeft circa veertig enthousiaste medewerkers en bestaat uit drie afdelingen: Financiën, Techniek en Wonen Ontwikkeling. Drie van onze collega's zetten een nieuwe stap in hun carrière. De opengevallen plaatsen willen wij graag invullen met net zulke enthousiaste collega's als zij waren. Daarom zoeken wij op korte termijn een Medewerker Huurzaken m/v (32 uur per week) Samen met geroutineerde collega's zorg je ervoor dat onze huurders op tijd hun huur betalen. Je zoekt en vindt hierbij iedere keer weer de balans tussen ons bedrijfsbelang en ons sociale gezicht. Je bent zo accuraat dat ook de administratie rond de incasso-werkzaamheden aan jou kan worden overgelaten. Als je een afgeronde MEAO-of vergelijkbare opleiding achter de rug hebt en je hebt een klantgerichte en klantvriendelijke instelling, dan is dit een uitnodiging om te reageren. Medewerker Woondiensten m/v (36 uur per week) De belangrijkste taak van onze afdeling Wonen is leegkomende woningen opnieuw te verhuren. Als onderdeel van een klein team zorg je er voor dat woning zoekenden alle informatie over onze woningen krijgen. Binnen vastgestelde richtlijnen bemiddel je tussen vraag en aanbod. Daarnaast hou je onze verhuur administratie up-to-date en ben je verantwoordelijk voor het contractbeheer. Als je de combinatie tussen klantcontacten en administratieve-werkzaamheden leuk vindt, en je hebt een afgeronde MEAO- of vergelijkbare opleiding is dit de baan die je past. Consulent Woondiensten m/v (36 uur per week) Jaarlijks krijgen wij zo'n 350 huuropzeggingen. De consulent Woondiensten speelt hier een cruciale rol in. Samen met een geroutineerde collega leid jij deze huur opzeggingen in goede banen. Je maakt afspraken met de vertrekkende huurder hoe de woning wordt achtergelaten. Je zoekt hierbij de balans tussen de belangen van de vertrekkende huurder en de verhuurbaarheid van de leegkomende woning. Je geeft interne opdrachten om de woning aan vooraf bepaalde eisen aan te passen. Je bent procesverantwoordelijk voor het gehele traject van huuropzegging tot nieuwe verhuring. Zeer goede communicatieve vaardigheden zijn net zo belangrijk als technisch inzicht en flexibiliteit. Een afgeronde MBO-opleiding is minimum vereist voor deze functie. Reageren Wij streven naar een getrouwe weergave van de beroepsbevolking binnen ons personeelsbestand. Daarom roepen wij met name medewerkers met een allochtone achtergrond op te reageren. Bij gelijke geschiktheid krijgen zij de voorkeur. Wil je eerst meer informatie over de functie, dan kun je contact opnemen met Pieter Ouwehand, manager Financiën en interim-manager Wonen Ontwikkeling (071-579 87 75). Je brief kun je, binnen twee weken, opsturen naar: Woningbouwvereniging De Sleutels t.a.v. Pieter Ouwehand Postbus 1041 2302 BA Leiden. Ropapin Interpapier BV is een toonaangevende leverancier van een compleet assortiment van verpakkingsmaterialen en -machines en vertegenwoordigt een groot aantal buitenlandse fabrikanten in de Benelux. Ropapin levert aan industrie en (verpakkings) groothandelsbedrijven vanuit de vestigingen Oud Beijerland, Hoogeveen en Merksem (B). Onze divisie industrie zoekt voor het rayon Noordwest-Nederland een De functie: U verkoopt geheel zelfstandig aan nieuwe en bestaande relaties en werkt dagelijks samen met uw vérkoop binnendienst en technische collega's U rapporteert aan de verkoopleider van ons hoofdkantoor in Oud-Beijerland Uw profiel: U bent resultaatgericht, wilt graag scoren en bezit een pioniersmentaliteit Uw werk- en denkniveau is MBO/HBO; u werkt reeds enkele jaren in een commerciële buitendienstfunctie en bent 25 tot 35 jaar U bent woonachtig in de regio Amsterdam, Haarlem, Leiden Wat wij bieden: interessant, afwisselend werk met een hoge mate van zelfstandigheid en verantwoording goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een representatieve auto van de zaak met de juiste communicatiemiddelen ondersteuning door de verkoop binnendienst van onze hoofdvestiging Oud-Beijerland Afhankelijk van uw ervaring is een inwerktijd voorzien, die u grondig laat kennismaken met onze producten en productie Bent u geïnteresseerd, richt dan uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van uw curriculum vitae en recente pasfoto aan: Ropapin Interpapier bv, tav. dhr. F. de Bot, Postbus 1558, 3260 BB Oud-Beijerland Tel. (0186) 617 017 - Fax (0186) 619 933 - email: info@ropapin.nl Het Spalier is een multifunctionele organisatie voor (ortho-)pedagogische en mr kinder- en jeugdzorg in Kennemerland. Het brede aanbod omvat: intensieve am hulp, dagbehandeling en residentiële voorzieningen. De hulp wordt geboden va visie van contextueel werken. Wij voeren een diversiteitsbeleid en nodigen graag allochtone kandidaten uit te solliciteren. Voor de pedagogische administratie van het Centraal Bureau te Haarlem kon graag in contact, met ingang van 1 juni, met een MEDEWERKER SECRETARIAAT M/V voor 32 uur per week - vacaturenummer 008 Uw belangrijkste taken: registreren, completeren en verwerken van cliëntgegevens; inrichten, bijhouden en archiveren van cliëntdossiers; verwerken van rapportages en hulpverleningsplannen van pedagogische en/i medewerkers; verrichten van ondersteunende werkzaamheden voor stafmedewerkers; notuleren van vergaderingen. Uw functie vraagt: een op de functie afgestemde opleiding op MBO-niveau; uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; zorgvuldigheid in de omgang met privacygevoelige gegevens; basiskennis van computerprogramma's Windows en MS Office; zelfstandigheid en organisatievermogen bij het uitvoeren van de eigen werkzaamheden; goede contactuele vaardigheden en stressbestendigheid; bereidheid om in ieder geval op de vrijdag te werken. Ons aanbod: Een aanstelling voor de duur van één jaar, waarna bij gebleken geschiktheid de m< heid bestaat tot omzetting voor onbepaalde tijd. De arbeidsvoorwaarden zijn conf CAO-Jeugdhulpverlening, salarisschaal 6 tot 19, minimaal 2.731,- en maximaal bruto per maand op fulltime basis. Meer weten? Meer informatie over de funtie kunt u inwinnen bij mevrouw M. Verhoef, hoof secretariaat, telefoon (023) 529 31 52. Het Medisch Kleuter Dagverblijf Margriet van het Spalier te Aerdenhout he unit baby-ouderdagbehandeling en biedt diagnostiek en dagbehandeling aan ki van 0-2 jaar die in hun ontwikkeling bedreigd worden. De ouders ontvangen st Voor dit project zijn wij met ingang van 1 april op zoek naar een OUDER-KINDBEGELEIDER M/V voor 32 uur per week - vacaturenummer 011 Uw belangrijkste taken: begeleiden stimuleren van ouder-kindinteracties; ontwikkelingsstimulering bij 0-2 jarigen; leveren van een bijdrage aan de vormgeving van het dagprogramma; verrichten van rapportage. Uw functie vraagt: een opleiding op HBO-SPH- of gelijkwaardig niveau; inzicht in ontwikkeling van ouder-kindrelaties; ervaring in het werken met ouders en kinderen; kennis van de ontwikkeling van 0-2 jarigen; creativiteit, flexibiliteit en stressbestendigheid; een sterke persoonlijkheid met overwicht. Ons aanbod: Wij bieden u in eerste instantie een aanstelling voor de duur van één jaar en daa gebleken geschiktheid, een omzetting in onbepaalde tijd. De arbeidsvoorwaarc conform de CAO-GGZ. Het salaris ligt op FWG-niveau 40, minimaal 3.180,- e maal 4.429,- bruto per maand op fulltime basis. Meer weten? Meer informatie over de funtie kunt u inwinnen bij mevrouw T. Diteweg, inhc behandelcoördinator, telefoon (023) 524 69 80. Voorts hebben wij binnen onze organisatie volop werkmogelijkheden voor INVALRACHTEN M/V Uw schriftelijke reactie onder vermelding van het juiste vacaturenummer, gra 11 maart richten aan het Spalier, t.a.v. mevrouw J.M. Jenner, medewerker P&O, 3204, 2001 DE Haarlem. studio fotografie BREESTRAAT 4, 2311 CR LEIDEN TEL. 071 - 5120982 GEVRAAGD Part-time medewerk/ster Voor in onze foto studio donderdag en vrijdag Voor informatie kom even langs of bel voor afspraak Strandpaviljoen "t Centrum Strandvak 11, Katwijk (recht t.o. Hotel Noordzee) tel. 071-4013049 bgg 06-22373046 't zoekt voor aankomend seizoen (v.a. begin maart vlotte en enthousiaste meiden en ioneens v.a. 16 jaar. Wij bieden goede verdiensten, leuk en vooral afwisselend werk en een paviljoen waar altijd wat te beleven is. Werktijden zijn in overleg. Ervaring is geen vereiste, goede inzet en enthousiasme wel. Ben jij spontaan, gezellig en in staat om goed met mensen en geld om te gaan, bel dan snel voor een baantje. Als het gaat om werk heb jij het bij Content voor het zeggen. Dus vertel ons welk werk je graag doet, bij welk bedrijf je wilt wer ken en of je een vaste baan wilt of een baan op detacheringsbasis. Bij Content zijn de rollen namelijk omgedraaid: wij luisteren naar jouw wensen en begeleiden je op weg naar nieuwe uitdagingen. Loopbaanbege leiding is immers ons vak. Op 29 februari 2000 opent de tweede Content-vestiging van Leiden officieel haar deuren aan de Stille Mare 11-13 (tegenover het terras van Scarlatti). Speciaal aan deze vestiging is dat zij als eerste Leidse vestiging geheel in nieuwe stijl is ingericht. Deze nieuwe vestiging specialiseert zich ook in de bemiddeling van jonge hbo'ers en aca demici, zowel startend als met enige werkervaring. Daarvoor is een speciale desk ingericht binnen deze vestiging, de Content Young Professionals! Gericht banenaanbod Samen met ons vind je altijd de functie en het bedrijf die bij jou passen. Hoe is dit mogelijk? We brengen jouw ambities, inte resses en capaciteiten in kaart en zorgen daarnaast bij de bedrijven voor een gron dige inventarisatie van de vacature. Met volledig informatie kunnen we je zo de baan aanbieden die bij je past. Ons banenaanbod in Leiden: Administratief medewerkers Commercieel medewerkers Secretaressen HBO'ers en Academici Het betreft banen op elk niveau van Ib en met universitair niveau en name in de administratieve en finar sector, zakelijke dienst verlening, in export, verkooporganisaties, het tran: en de overheid. De vrijheid van flexibel werken m< zekerheid van een vast contract. Maar wij kunnen je ook een vast cor aanbieden bij Content. Je kiest dan Content Detachering. Werken als det ringsmedewerker via Content biedt ji heid en zekerheid. Dat klinkt ingewikk dan het is. Wij nemen je in dienst op van een vast contract. Vervolgens via ons werken bij verschillende bedr Je beslist zelf over je secundaire arb voorwaarden en vrije tijd. En bove kun je gratis opleidingen volgen. MNMMNI Veel extra's Ga je via Content aan de slag, dan ve je behalve je salaris ook nog BrainPoints (die je tot 25% korting ople voor de avondcursussen van Schoe\ Daarnaast kun je bij ons ook deelni aan het Belastingvrij Spaarloonplan de opgebouwde vakantiereserve ki een vast bedrag sparen. Efficiënter dan zelf solliciteren Bedrijven weten dat Content breed genwoordigd is en leggen daarom een gerust hart hun vacatures neer. Dat werkt voor jou dus veel eff ter dan zelf reageren op een afzonde personeelsadvertentie. Wil je weten Content voor jou kan betekenen? dan even binnen of vraag een ge: aan. Je zult zien dat je niet alleen nu ook in de toekomst content met je bent. Tot ziens op onze vestiging. Content, Stille Mare 11-13 (tegenov terras Scarlatti), tel. (071) 512 89 8

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 42