Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Projectleider techniek (m/v) Zorg jij voor de kroon op ons werk? Adm. medewerker Inspecteur m/v bloemen /eiling flora Fietswereld Walenkamp fietsmonteur/verkoper Technici ac/cv (m/v) <xx> Wolter Dros Groep InTerHolland FERDAG 26 FEBRUARI 2000917j1 Miljoenen snijbloemen vinden jaarlijks via Bloemenveiling Flora hun weg over de hele wereld. Zo'n 4.000 kwekers uit binnen- en buitenland rekenen op Flora voor de afzet van hun producten aan groothandelaren en andere afnemers. Met 700 medewerkers realiseren we een jaaromzet van ca. 1 miljard gulden. Het resultaat van hard werken, een eigentijdse bedrijfsvoering en producten en diensten van topkwaliteit. Aan verzoeken om deze advertentie in andere media te plaatsen zullen wij geen medewerking verlenen. e-mail: pz@flora.nl Wij zijn op zoek naar een creatieve die een wezenlijke bijdrage kan leveren aan de ambitieuze doelstellingen die wij ons hebben gesteld. Uw taak als projectleider is het begeleiden van projecten van de ontwerpfase tot en met de oplevering. Hierin krijgt u te maken met geautomatiseerde- en mechanische bedrijfsmiddelen en transport- en gebouwinstallaties. Wij vragen een collega met een brede technische belangstelling, een creatieve en prakcische instelling. Deze functie vraagt om een HTS werktuigbouwkunde opleiding of gelijkwaardig. Daarnaast heeft u al enige jaren werkervaring met projecten. Wij bieden een veelzijdige baan in een boeiende omgeving. Primaire en secundaire arbeids voorwaarden passen bij de zwaarte van de functie. Meer informatie kunt u verkrijgen door contact op te nemen met de heer Kees Kuyt, project leider techniek, telefoon 071-4094263. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van c.v. stuurt u binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie naar Bloemenveiling Flora, t.a.v. de heer Jaan Ype Jansen, Postbus 10, 2230 AA Rijnsburg. Wij verzoeken u in de linkerbovenhoek van de envelop te vermelden: Sollicitatie projectleider techniek. Royal Cotton ELMI, Shirtmakers since 1916 is een Nederlands bedrijf dat shirts en blouses produceert en onder de merknamen Elmior, Royal Cotton (shirts) en La Kerko (blouses) op de markt brengt. Sinds 1997 wordt met enthousiasme gewerkt aan een nieuw Business Plan. Daarom zoeken we een zelfstandige MEDEWERKER (MA/) RECEPTIE /TELEFONISCHE KLANTENSERVICE Functie Het professioneel te woord'staan van bestaande en potentiële klanten/relaties. Deze optimaal informeren en eventueel orders noteren. Zorgdragen dat de juiste actie wordt ondernomen. Het actief bewerken van afnemers in binnen- en buitenland, telefonisch en schriftelijk m.b t ons voorraadprogramma. Profiel ±22-30 jaar, goede telefoonstem Havo niveau, evt aangevuld met cursus telefonische verkoop/service Secretariële/PC vaardigheden zijn een pré Klantgericht, met gevoel voor mode Minimaal 2 jaar ervaring in soortgelijke taken Spreekt uitstekend Nederlands en Engels, evt ook Duits Indien u meent aan het bovenstaande te voldoen en de mogelijkheden van deze uitdaging ziet, stuurt u dan een sollicitatiebrief met c.v. naar. ELMI B V. t.a.v mevr. B Vlek Postbus 197, 2300 AD LEIDEN Telefoon 071-5793540 FEEL BETTER A T ELMI Administratief medewerker/coördinator Royal Moving Company^ De Gruijter Co. i foil»»'! Sin» W81 Koninklijk verhuisbedrijf De Gruijter Co is opgericht in 1881 en kent een rijke historie. In 1920 werd het predikaat 'koninklijk' verleend en daar Dit predikaat heeft alles te maken met kwaliteit en dat leveren wc nog steeds. Dag in, dag uit. We werken met een jong team van 45 enthousiaste mensen vanuit een modern pand in Zoctcrwoudc-RIjndijk. We gaan informeel en collegiaal met elkaar om. Koninklijk verhuisbedrijf De Gruijter Co verzorgt nationale- en internationale verhuizingen, projectverhuizingen en opslag. We nemen sdb? De Gruijter Co. Koninklijk Verhuisbedrijf eist. Je vindt het leuk om in leersje de baan met veel afwisseling. Verkoopmanager binnendienst Bij De Gruijter Co is de klant nog echt koning en dat vind je terug in onze hele organisatie. Onze salesafdcling speelt hierbij een belangrijke rol. Als verkoopma nager binnendienst ben je verantwoordelijk voor een goede verwer king van aanvragen en opdrachten en heb je veel contact met klanten en onze agenten in het buitenland. Je rapporteert rechtstreeks aan de sales marketing manager. Vereisten zijn een MBO/HBO opleiding en beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift Kennis van andere talen en affiniteit met de branche is een pré. Bel gerust voor meer informatie. Chauffeur/Verhuizer/Emballeur Als Chauffeur/Verhuizer/Emballeur werkje als all-rounder altijd in een team Als nationaal- en internationaal verhuizer werk je afwisselend in binnen- en buitenland De baan is veelzijdig en uitdagend. Goed mate rieel staat tol jouw beschikking en vroeg opstaan mag geen probleem zijn. Heb je een groot rijbewijs, ben je enthousiast en collegiaal, dan wacht er een leuke baan in een professionele werkomgeving. Geïnteresseerd? Ben je geïnteresseerd in één van bovenstaande vacatures schrijf dan binnen 10 dagen een brief met curriculum vitae naar Koninklijke De Gruijter Co NV. Postbus 105,2380 AC Zoetcrwoudc T.a.v. de heer A. Reijm. Mailen mag ook. Ons e-mail adres is: admin@degruyter.nl. Voor meer informatie over ons bedrijf en de vacatures kun je contact opnemen met Arend Reijm 071-5899313. zoekt op korte termijn een allround in een nieuw te openen fietswinkel in Leiderdorp Schriftelijke sollicitatie naar: M. Walenkamp Roodenburgerstraat 6 2313 HK Leiden Tel. info na 6 maart 071-5133723 of 06-22607907 automotive JTÏmannesmann I VDO Kienzle VDO Kienzle Nederland is specialist op het gebied van tankstation automatisering en brandstofmanagement. Hiervoor levert VDO Kienzle een uitgebreid programma hi-tech tankautomaten van Hectronic Kienzle en brand- stofpompen van het toonaangevende merk Salzkotten, Deze apparatuur wordt geplaatst op zowel commerciële tankstations als op tankstations van transportbedrijven. VDO Kienzle maakt deel uit van het interna tionale Mannesmann-concem. Ontdek je mogelijkheden bij VDO Kienzle als projectbegeleider op de afdeling tanksystemen (m/v) In deze administratief-commerciële functie ben je de spil in de projectbegelei ding; je coördineert mondeling en schriftelijk tussen klanten, leveranciers, com merciële en technische collega's, (onder-)aannemers enz., enz. en begeleidt de projecten van offerte-aanvraag tot aftersales, met alle daarbij behorende admini stratieve handelingen. Je bent dan ook een flexibele, doortastende persoonlijkheid die zich mondeling en schriftelijk in het Nederlands maar ook in het Duits en Engels goed kan uitdrukken Je hebt een middelbare administratief/commerciële opleiding en werkervanng, liefst in een binnendienstfunctie. Ben je daarnaast bekend met Microsoft Office-programma's en geïnteresseerd in techniek in het algemeen, schrijf of mail je sollicitatie c.v.) dan aan: VDO Kienzle Nederland BV, t.a.v. mevrouw Y. E, van Oostveen, Postbus 8265, 1005 AG Amsterdam, e-mail. vdokienzlenl@de I vdo. Voor meer informatie over deze functie- telefoon 020-6821952 en vraag naar de heer E. Millenaar. VDO KIENZLE PractiComfort is een internationaal bedrijf dat gespecialiseerd is in verkoop en service van producten die het leven plezieriger maken zoals trapliften, elektroscooters en relaxfauteuils. Functie: boeken van KBG en facturen onderhoud debiteuren, crediteuren verwerken van dagelijkse betalingen correspondentie met klanten Profiel: 22-30 jaar bij voorkeur MEAO-opleiding of in bezit van PDB bekendheid met Word en Excel positieve instelling Interesse? Stuur binnen 14 dagen uw sollicitatie met CV naar: Degroot DSS BV, t.a.v. de direktie, Wasbeekerlaan 24a, 2171 AE Sassenheim. Voor meer informatie kunt u bellen met dhr. F. H. van der Heiden: 0252-221549 Ingenieursbureau Wolter Dros besteedt veel tijd, geld en aandacht aan de ontwikkeling van het eigen personeel, voor een beter product, nu én in de toekomst. Ons bedrijfsresultaat wordt namelijk bepaald door de kennis, ervaring en inzet van alle 1300 medewerkers, verspreid over diverse Nederlandse vestigingen. Investeren in kwaliteit is daarmee kernpunt in onz bedrijfsfilosofie. Een succesformule, waarmee Wolter Dros uitgroeide op het gebied van onder andere klimaatbeheersing, sanitaire, koel- en brandbeveiligingstechniek en industriële installaties. Voor onze vestiging in AMSTERDAM, waar circa 100 medewerkers werkzaam zijn in de installatietechniek - voornamelijk in de utiliteit - zoeken wij op korte termijn Omdat techniek toekomst heeft /-? }ïï£inde I /Mil imitatietechniek Voor deze functies zoeken wij kandidaten met MTS, aangevuld met MIT W1 en/of W2, die bereid zijn in teamverband te gaan werken op: a. onze afdeling Projectuitvoering utiliteit. Tot de werkzaam heden behoren het maken van technische berekeningen, opstellen van planningen per project, opstellen van kostprijs calculaties, opstellen van materiaalstaten en het bestellen vai materialen, werkvoorbereiding, etc. b. onze afdeling Ontwerp en calculatie. Naast participatie in h reguliere ontwerp- en calculatieproces neemt u de calculatie van de meet- en regeltechniek voor uw rekening. Beide functies bieden voldoende carrièremogelijkheden voor die personen die zich aangetrokken voelen om te werken bij ei van de grotere installateurs in Nederland. Wij bieden aan de juiste kandidaat uitstekende arbeids voorwaarden en opleidingsfaciliteiten. Kandidaten dienen woonachtig te zijn in Amsterdam of nabije omgeving. Interesse? Meer informatie over deze functies kunt u verkrijgen bij de hee K.P. Schijff, vestigingsdirecteur, of de heer J.M. Riteco, bedrijfsleider, telefoon (020) 692 48 05, e-mail: k.p.schijff@wolterendros.nl. Meteen solliciteren kan ook Natuurlijk is uw schriftelijke sollicitatie meer dan welkom. Richt deze aan Wolter Dros Groep, Postbus 47, 3800 AA Amersfoort, telefoon (033) 467 15 11, t.a.v. mevrouw M.Ch. de Groote, personeelsfunctionaris, VERSPREIDERS InterHolland Verspreiders Postbus 2 1800 AA Alkmaar Telefoon (072) 518 8800 (072)512 7811 InterHolland Verspreiders zelfstandig onderdeel van de Hollandse Dagbladcombinatie b.v InterHolland Verspreiders, met vestigingen in Alkmaar en Haarlem, verspreidt wekelijks bijna 2 miljoen huis-aan-huisbladen en een veelvoud daarvan aan ander reclamedrukwerk. Bovendien vervoert het bedrijf dagelijks ca. 250.000 dagbladen in Noord- en Zuid-Holland. Er werken 110 mensen in vaste dienst. Daarnaast beschikt de organisatie over meer dan 7.500 bezorgers en 125 agenten. InterHolland Verspreiders is een werkmaatschap pij van de Hollandse Dagbladcombinatie (HDC). WIJ ZOEKEN voor de afdeling inspectie een kandidaat voor de functie van voor 40 uur per week. die verantwoording draagt voor de verspreiding van huis-aan-huis bladen en folders in de regio Leiden - Alphen aan den Rijn. De belangrijkste taken in deze functie zijn: - zorgdragen voor de afgesproken verspreiding binnen de overeengekomen regio - begeleiding van agenten (per inspecteur 15 - 20) - inspecteren van klachten in de regio op aanwijzing van de afdeling - het zoeken en toepassen van manieren van werving van de juiste bezor gers in samenspraak met de afdeling bezorgerscontacten en de agenten. WIJ VRAGEN Kandidaten voor deze functie dienen te voldoen aan de volgende eisen: - een opleiding op het niveau van HEAO - goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift - ervaring niet moderne computerprogramma's (MS-OfFice) - gewend aan zelfstandig te werken en initiatief te nemen - creativiteit en doorzettingsvermogen - zakelijk en sociaal inzicht. WIJ BIEDEN Bij gebleken geschiktheid zal de kandidaat een zelfstandige en verant woordelijke functie bekleden. Uiteraard zijn de verdere primaire en secondaire beloningen passend bij deze interessante functie. Op deze functie is de CAO voor üeroepsgoederenvervoer over de weg van toepassing, aangevuld met de arbeidsvoorwaarden van de Hollandse Dagbladcombinatie. MEER INFORMATIE Voor nadere informatie over de functie kunt u zich wenden tot de heer P.C.C. de Boer (adjunct-directeur) of de heerJ.J. van der Zijdei (directeur), telefoon 072-5188800. UW REACTIE Een schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken na plaatsingsdati sturen naar InterHolland Verspreiders, afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. mevrouw M.E.W. Kurris, Postbus 2, 1800 AA Alkmaar. Vermeld op de envelop: vacaturenummerT 145. U kunt ook reageren via e-mailadres personeel.organisatieffl/ihv.hdc.nl, onder vermelding van Vacaturenummer T 145. Een assessment en psychologisch onderzoek kunnen deel uitmaken van .•dun

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 38