Personeel Personeel Personeel NWO BJe eigen usiness n en Vliet Als Vestigingsmanager Universiteit Leiden een goed klimaat voor kwaliteit secretaresse De top starjc ZATERDAG 26 FEBRUARI 2000 Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen van wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken. FACULTEIT DER WISKUNDE EN NATUURWETENSCHAPPEN Directiesecretaresse/ hoofd secretariaat (v/m) (28 uur per week) vacaturenummer: 0-050/1766 Het Leiden/Amsterdam Center for Drug onderzoeksinstituut waarin het volledige gebied van geneesmiddelenonderzoek van discovery, design, delivery en targeting tot de evaluatie van de werking in proefdier en mens wordt bestreken. Het instituut neemt op dit terrein internationaal een vooraan staande positie in en ambieert voor de medewerkers een stimulerende werkomgeving Ter ondersteuning van de Wetenschappelijke Directie van het lacdr wordt een ervaren directiesecretaresse/hoofd secretariaat gezocht die in staat is op zelfstandige wijze haar of zijn taken uit te voeren op het Taak: de voorbereiding van het wekelijkse directieoverleg en het toezien op de afhandeling en uitvoering van de gemaakte afspraken; het aansturen van de twee medewerksters en het coördineren van de werkzaamheden, waaronder het zorgdragen voor de bereikbaarheid, de correspondentie, het archiefbeheer, agendabeheer, t bestandsbeheer en het boeken van reizen; het coördineren van kopij en het onderhouden van bestanden ten behoeve van diverse pr-activiteiten; het organiseren en het verlenen van assistentie bij internationale cursussen en wetenschappelijke symposia. Vereist: MEAo/vwo-niveau; gedegen kennis van de Engelse taal; gedegen kennis van onder meer Microsoft- compu terprogra m ma 's; organisatievermogen; pro-actieve houding; stressbestendig; uitstekende contactuele en representatieve eigenschappen; bereidheid zich bij pieken in de werkzaamheden buiten de afgesproken werktijd in te zetten. Salaris minimaal 3.419,- tot maximaal 5-245,- bruto per maand bij een volledige werkweek en afhankelijk van opleiding en ervaring. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van een jaar met uitzicht op een dienstverband voor onbepaalde tijd. Inlichtingen bij: de huidige functionaris, Flora Velthorst, tel. 071-5274406 en/of de Wetenschappelijk Directeur, prof.dr. D.D. Breimer, tel. 071-5274295. Sollicitaties, voorzien van een curriculum vitae en onder vermelding van het vacature nummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Faculteit der Wiskunde en Natuurwetenschappen, Dienst Personeel Organisatie, t.a.v. Mw. C. Keizer, Postbus 9504, 2300 ra Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in de functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. b.v. v. Ruiten Kreyger Binnenvaartrederij Transportbedrijf Zoekt enthousiaste (aankomend) Planner m/v schr. reacties: Plantage 27 2377 AA Oude Wetering telefoon: 071-3312267 De Nederlandse Organisatie voor Wetenschappelijk Onderzoek (NWO) stimuleert fundamenteel en toegepast onderzoek van hoge kwaliteit. Internatio nale oriëntatie staat daarbij centraal..Via diverse programmalijnen financiert NWO ruim 4300 arbeids plaatsen in het wetenschappelijk onderzoek, zowel bij universiteiten als bij NWO-instituten. Het Gebied Maatschappij- en Gedragsweten schappen (MaG) opereert binnen het kader van NWO en heeft tot taak het onderzoek op het terrein van de maatschappij- en gedragsweten schappen te bevorderen. Eén van de middelen die daartoe worden aangewend is het financieel steunen van onderzoeksprojecten. Het Gebiedsbestuur wordt ondersteund door een gebiedsbureau, dat onderdeel is van het bureau van NWO. Bij het gebiedsbureau Maatschappij- en Gedragswetenschappen (MaG) wordt, ten behoeve van het cluster Economische, Sociaal- Culturele en Ruimtelijke Wetenschappen (ESR), gevraagd een :en gemiddelde 38-urige werkweek (1,0 fte) Taakomschrijving: begeleiden van behandelings- en beoordelingsprocedure subsidie-aanvragen; verrichten van secretariële en administratief-organisatorische werkzaamheden; verrichten van overige werkzaam heden. Vereisten: havo/vwo of vergelijkbare opleiding; bij voorkeur secretaresse-opleiding; ervaring met secretariaatswerk en bereidheid om in voorkomende gevallen vergaderingen te notuleren; ervaring met PC's (MsOffice-pakket); beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift; organisatie- en improvisatiever mogen; zelfstandigheid, accuratesse, communicatieve vaardigheden en flexibiliteit Standplaats: Den Haag. Arbeidsvoorwaarden: aanstelling zal geschieden in tijdelijk dienstverband met NWO. Salariëring afhanke lijk van opleiding en ervaring, tot maximaal ƒ4.224,- bruto per maand, overeenkomstig schaal 6 van de CAO Onderzoeksinstellingen, bij een volledige werkweek. Inlichtingen: inlichtingen over de functie zijn in te winnen bij de coördinator van het cluster ESR, drs. H.W. Waaijers, tel. 070-3151913. Sollicitaties: belangstellenden kunnen hun sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 199049 in de linkerbovenhoek van zowel de brief als de enveloppe, tot uiterlijk 11 maart a.s. richten aan het hoofd van de afdeling Personeel Organisatie van NWO, Postbus 93138, 2509 AC DEN HAAG. Wij nodigen Iruk solliciteren. actuele vacatures: CENTRUM VOOR OUDEREN IN ZUID-WEST Rijn en Vliet is een modern verzorgingshuis gelegen in Leiden Zuid-West. Naast de verzorging van 80 ouderen vervult Rijn en Vliet een belangrijke wijkfunctie in de vorm van tijdelijke opname, dagverzorging, restaurant en sociaal culturele activiteiten. Op dit moment zijn wij op zoek naar: BEJAARDENHELPENDEN/VERZORGENDEN VOOR 10 a 25 UUR PER WEEK Taken assisteren en begeleiden van de bewoners bij hun dagelijkse verzorging deelname aan het teamoverleg. Gevraagd diploma bejaardenhelpende of verzorgende, ook kandidaten die de opleiding (nog) niet hebben afgemaakt worden gevraagd te solliciteren volwassen houding tegenover afhankelijke bewoners Werktijden dag- en avonddiensten en 1 keer per 14 dagen weekenddienst Geboden salaris conform CAO verzorgingshuizen, afhankelijk van opleiding en ervaring een prettige werksfeer die gekenmerkt wordt door collegialiteit en saamhorigheid mogelijkheid tot het volgen van scholing Tevens zijn wij op zoek naar: VAKANTIEMEDEWERKERS voor de sector verzorging gedurende de maanden juni, juli en augustus. De voorkeur gaat uit naar kandidaten die een opleiding als verzorgende volgen of reeds een diploma hebben. leeftijd vanaf 18 jaar gedurende minimaal 3 weken beschikbaar zijn bereidheid om 1 keer per 14 dagen een weekenddienst te verrichten salaris conform CAO verzorgingshuizen Sollicitaties: Mw. G. E. H. Paddenburg-Visser Verzorgingshuis Rijn en Vliet Aaltje Noordewierlaan 1 2324 KP Leiden Telefoon 071-5793600 The Trane Company is a leader in developing, manufacturing and servicing high quality mm rmmiE and technologically advanced air-conditioning systems for commercial, industrial and *2||s£|3|g|f residential use. Trane is a division of American Standard Companies, a U.S. public company trading on the NYSE with over 6 billion in annual sales and 57,000 employ ees worldwide. To optimise the Company's customer focused strategy Trane has established its European headquarters in Hoofddorp and now requires secretarial support for Executive staff. MANAGEMENT ASSISTANT The Position: Co-ordinating travel and hotel accommoda tion for international meetings and special events. Responsible for daily administration support, prioritizing and organizing mail and correspondence. Assisting in making presentations for corporate meetings. Assist team members when necessary, ready to share information and workload. You can expect to receive a highly competitive compensation and benefits package and be part of a progressive team. Additional training will be provided on an ongoing basis. If you would like to find out more about these exciting opportunities please forward your resu me in English to Diane Earle Trane (Europa) B.V., P.O. Box 3054, 2130 KB Hoofddorp Telephone: 023 5680213 Fax: 023 5680400 E-mail: dearle@trane.com Candidate Profile: A mature, independent person with good business sense, who can deal with confiden tial matters. Excellent knowledge of Microsoft Office sui te (Word, PowerPoint and Excel). Enthusiastic and self motivated with strong customer-focus. •Thorough knowledge of Dutch and English, written and spoken. Additional language skills are a plus. ACCOUNTANCY Ben jij genoeg? forr irbij ïrd i iClCI ivltfi rrie- Met 85.000 collega's in meer dan 130 landen kom je sneller vooruit. Want samen beschik je over alle kennis die nodig is om succes te boeken voor klanten. Dat is de visie van Ernst Young. Ernst Young is een organisatie van accountants, management consultants, belastingadviseurs en juristen. Ernst Young Accountants adviseert op een breed financieel-economisch terrein. Wij bieden cliënten vakinhoudelijke expertise door gebundelde specifieke branchekennis. Zo werken we in sectorgroepen nauw samen met onze belastingadviseurs, management consultants en juristen. Voor onze kantoren in Den Haag, Zoetermeer, Naaldwijk, Delft en Leiden zoeken wij Assistent accountants (VWO/MEAO) Heb je (bijna) je VWO of MEAO-BA diploma en zoek je een baan waar verantwoor ding en persoonlijke ontwikkeling centraal staan? Dan is de controlepraktijk en/of samenstelpraktijk je werkterrein. Je controleert bijvoorbeeld afschrijvingen, inventariseert voorraden, adviseert bij het opstellen van aangiften en voert voor bereidende werkzaamheden uit voor jaarrekeningen. Naarmate je je verder ontwikkelt, adviseer je meer cliënten op een breed financieel terrein. Dat je daarvoor verder wilt studeren is vanzelfsprekend. Bijvoorbeeld MBA, SPD of NIVRA. Ernst Young biedt een afwisselende baan in een prettige en collegiale sfeer en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Stuur je sollicitatie (met c.v.) naar Ernst Young Accountants, afdeling personeelszaken t.a.v. Natasja van der Woude, Wassenaarseweg 80, 2596 CZ Den Haag. Voor meer informatie bel: 070 - 328 63 46 of kijk op www.ey.nl. heef yen (en zwe md Tackenberg Mastermate Tackenberg is een toonaangeven- de groothandelsondememing in gereedschappen, ijzerwa ren en hang- en sluitwerk. Wij zijn voor onze vestiging te Leiden op zoek naar een: Chauffeur (rijbewijs B) Geboden: een afwisselende koeriersdienstfunctie met doorgroeimogelijkheden. Gevraagd: een leeftijd tussen 18 fen 35 jaar en een flexibele instelling. U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Mastermate Tackenberg t.a.v. de heer J. Verra Hadewijchlaan 15 2331 BC Leiden Kinderen naar school, kom gezellig werken bij van Leeum Wij zoeken parttimers, voor het plukken van champig Werktijden in overleg, met schoolvakanties en verplichtingen t.o.v. de kinderen wordt rekening gehou (bijv. ziekte, doktersbezoek etc.). Ook fulltime mogelijkheden. Wij werken met een groep vrouwen van 16 t/m 52 jaar. Heb je zin om op een leuke manier wat bij te verdienei1 ber ons voor een afspraak. Champignonkwekerij L. van Leeuwen Voorhouterweg 82a 2231 NG Rijnsburg Tel.: 071-4030433 T.a.v. Mevr. M. de Winter zit bij StarJob sms io nr grot ziji Starjob Secretaresse bureau hét gespeel uitzendbureau voor ressen en overige functies. Met één da ogen: Topkwaliteit Eigen baas zijn. Wie wil dit niet? Bij Starjob Secretaresse Uitzendbureau krijg je die kans. Binnenkort openen wij een nieuwe vestiging aan de Stille Mare te Leiden. Als vestigingsma nager ben je verantwoordelijk voor de resultaten van je vestiging. Succesvol word je als je je collega's stimuleert, onderstèunt, laat scoren, bijstaat bij tegenslag, een feestje met hen viert na een geslaagde search. Naar buiten ben jij het Starjob- gezicht; je bezoekt - met je auto van de zaak - prospects, geeft presenta ties op scholen en bent voortdurend op zoek naar nieuwe kandidaten. Een HBO werk- en denkniveau, enke le jaren ervaring in de zakelijke dienstverlening en/of affiniteit met werving selectie ^ijn noodzakelijk. Er wacht je een cultuur die open en direct is; waar eigen inbreng niet alleen gewaardeerd wordt, maar essentieel is voor het succes van Starjob. Stuur je c.v. naar: Starjob Secretaresse Uitzendbureau, ter attentie van Trix van Wijnbergen, postbus 284, 2350 AG te Leiderdorp. Mailen kan ook: info@starjob.nl lestp be[ onze (sollici-)klt ma; Starjob heeft vestii n Amersfoort, Amstt Amsterdam, Arnhem, Den Bosch, Den Dordrecht, Ede, Eiré Rotterdam, Utrechlt Zoetermeer. I'' - ifvoe illen; ncA land! (et ir llüw mie lidat 'riiri.i

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 34