Personeel Personeel Personeel Personeel Personee if KADER ZOEKT KADER w Ursula 1e groepsbegeleiders m/v administratief medewerker ❖Collis =K»ATUESR" Coördinator oplageverkoop "ik denk aan ee sabbatical year "Zorg nou maa| eerst dat je overgaat Harry! rt VESTIGINGSSECRETARESSE M/V ZATERDAG 26 FEBRUARI 2000 niéériïarizorQ... Als zorgcentrum biedt 5tichting Ursula talrijke voorzieningen voor wonen en werken van ca. 475 mensen met een verstandelijke handicap. Zij maakt onderdeel uit van de Angela Stichting. In de dienstverlening van de Angela Stichting staat centraal dat bewoners de gelegenheid hebben: - eigen mogelijkheden en vaardigheden te ontwikkelen en te gebruiken; - deel te nemen aan de samenleving; - eigen keuzen te maken over de invulling van hun leven; - relaties op te bouwen en te onderhouden met familie, vrienden en kennissen. Als onze bewoners zich bij jou thuis voelen... ...betekent dat, dat je op een professionele en menselijke manier inhoud geeft aan intensieve zorg en begeleiding. Het betekent ook dat onze bewoners kunnen rekenen op je volledige aandacht, betrokkenheid en hulp, daar waar dat nodig is. Kortom, jij bent een belangrijke sfeermaker in het leven van onze bewoners. Momenteel hebben wij vacatures bij de leefgroep Den 6 voor de functie van voor 25,5 uur per week. Functie-inhoud Den 6 is een groep die bestaat uit 7 mannen en 1 vrouw in de leeftijd van 21 tot 57 jaar. De bewoners functioneren op een laag tot midden niveau en bezoeken allen het dagactiviteitencentrum. De bewoners hebben een meervoudig complex handicap en bewegen zichzelf voort in een aangepaste elektrische rolstoel. De communicatie in de groep gebeurt grotendeels met behulp van gebarentaal en er wordt gebruik gemaakt van ondersteunend communicatiemateriaal. Binnen Den 6 zijn zelfstandigheid en een zo normaal mogelijk leven belangrijke aspecten. Het is een levendige groep waarin veel sociale interacties plaatsvinden. Het team bestaat uit 10 medewerkers in diverse functies. Zo'n groot team vraagt om een goede organisatie, vandaar dat wij werken met taakgebieden. Wij verwachten van jou om ook in zo'n taakgebied plaats te nemen. Verder vragen wij een collega die: - betrokken is bij onze bewoners en op enthousiaste wijze antwoord kan geven op hun hulpvragen - flexibel is en bereid is te investeren in de opbouw van het team - een positieve instelling en een gezonde dosis humor heeft - beschikt over een Z-diploma (of gelijkwaardig) Wij bieden - je de kans je kwaliteiten te benutten - een team in ontwikkeling - ruimte voor eigen initiatieven - een leuke, actieve groep De functie is ingedeeld in functiegroep 40. Solliciteren? Nadere informatie is te verkrijgen bij Dorette Bontekoe, clusterhoofd, tel. 0172-535603 of Karen van Vliet, teamleider, tel. 0172-535610. Ben je enthousiast, schrijf dan naar de Personeelsdienst onder vermelding van vacaturenummer 99-03-62. Stichting Ursula A.H. Kooistrastraat 130 2441 CP Nieuwveen Sinds 1 januari 1999 werken wij in fusieverband samen met de Stichtingen Cunera, Hooge Burch en Schievaart.- Museum Boerhaave, Rijksmuseum voor de Geschiedenis van de Natuurwetenschappen en van de Geneeskunde Museum Boerhaave verzamelt, beheert, bestudeert en presenteert voorwerpen, documenten en afbeeldingen uit de geschiedenis van de natuurwetenschappen en van de geneeskunde in Nederland. Beveiligingsmedewerker De dagelijkse bewaking wordt uitgevoerd via een gesloten T.V. systeem en door persoonlijk toezicht Heeft roosterdiensten. Overige werkzaamheden. Basis-diploi liliging EHBO-diplom aantekening r MBO niveau, spreekvaardig heid in Duits en Engels. Maximaal f 3.871,- per maand (excl toeslagen). Sollicitaties BOERHAAVE Museum Boerhaave De heer J P.B Straathof Postbus 11280 2301 EG Leiden 071 - 521 42 24 jjr ww van der Klugt registeraccountant jif^ Ambachtsweg 7a, 2222 AH Katwijk ZH S, Tel. 071-4080982 fax 071-4029183 Wij zijn een accountantskantoor met cliënten voornamelijk in het midden- en kleinbedrijf. Ter uitbreiding van ons team is er op korte termijn plaats voor een: (m/v) De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: - het voeren van financiële administraties - het verzorgen van loonadministraties Wij zijn op zoek naar iemand met een opleiding op MBO-niveau en/of ervaring in een soortgelijke functie. Ervaring met Exact en het verzorgen van loonadministraties is een pre. Voor deze vacature bieden wij een afwisselende en zelfstandige functie in een team van enthousiaste collega's, een aantrekkelijk salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden (waaronder 13e maand en premiespaarregeling). Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u sturen naar: Accountantskantoor Van der Klugt T.a.v. Anita van der Ree Postbus 3069 2220 CB Katwijk Collis is een jong automatiseringsbedrijf met bijna twintig medewerkers. In verband met de uitbreiding van ons kantoor op het Leidse bedrijventerrein Room burg zijn we op zoek naar een allround receptioniste om zorg te dragen voor de receptie en het telefoon verkeer. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het beheer van de kantine en voor enkele administratieve taken. De functie kan eventueel in deeltijd worden uitgevoerd. Je bent representatief en communicatief vaardig en je beheerst de Nederlandse en Engelse taal goed. Je hebt een opleiding op havo- of mbo-niveau, je bent zelfstandig en je' kunt omgaan met programma's als Microsoft Word, Excel en Access. Ervaring in een soort gelijke functie vinden we een pre. Collis is een bedrijf met een professioneel en een open karakter en biedt je, naast goede arbeidsvoorwaarden, een actieve en stimulerende werkomgeving. Voor meer informatie kun je bellen met Jolanda de Keizer, telefoon (071) 581 3636. Je sollicitatie kun je sturen naar Collis, t.a.v. Jan Geluk, De Heijderweg 17, 2314 xz Leiden. Onze opdrachtgever is Anthos Consult, een in Amsterdam gevestigd kantoor dat voor C&A Nederland staftaken vervult op juridisch, fiscaal en financieel gebied. Daarnaast wordt onderzoek en advieswerk verricht voor C&A-ondernemingen in binnen- en buitenland. Binnen deze organisatie speelt de afdeling Archief/Postkamer een essentiële rol in een correct verloop van de informatievoorziening. Voor deze afdeling zoeken wij kandidaten (m/v) voor de functie van ALLROUND HOOFD ARCHIEF/POSTKAMER De functie U geeft lejding aan 4 medewerkers, waarbij u zelf ook de handen uit de mouwen steekt. U bent verantwoordelijk voor het zelfstandig up-to-date houden van diverse deelarchieven, het leveren van informatie hieruit en het periodiek saneren van de archieven. U neemt de modernisering van het archief ter hand. In dit kader neemt u deel aan een nog op te richten internationale projectgroep. Daarnaast beoordeelt, registreert en draagt u zorg voor verspreiding en archivering van de binnenkomende en uitgaande post. Periodiek verleent u assistentie bij het voorbereiden van vergaderingen en werkzaamheden op audiovisueel gebied ter ondersteuning van bijvoorbeeld presentaties. Het profiel minimaal MBO-niveau aangevuld met een afgeronde archief opleiding (bijv. GO-BII of vergelijkbaar) goede beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal brede algemene ontwikkeling ervaring met automatisering en het gebruik van audiovisuele middelen Leeftijd: ca. 30 jaar. Procedure Uw sollicitatie met curriculum vitae kunt u binnen 10 dagen richten aan: KADER/Adviesgroep BV, t.a.v. mevrouw M.S. Sindorf-Slingerland, Postbus 6045, 2001 HA Haarlem. U kunt bij haar vooraf informatie inwinnen, telefoon (023) 531 93 46. E-mail: info@kader.nl Adviesbureau voor Personeelsvoorziening Dagbladuitgeverij Damiate b.v. Dagblad uitgeverij Damiate b.v. Oudeweg 12-14 2031 CC Haarfem Telefoon (023) 5 150 450 Telefax (023) 5 343 010 Dagbladuitgever/1 zelfstandig onderdeel van de Hollandse Dagbladcombinatie b Dagbladuitgeverij Damiate b.v. is uitgeefster van Haarlems Dagblad, Leidsch Dagblad en IJmuider Courant. Met onze titels voorzien we dagelijks 270.000 lezers van nieuws, meningen, achtergronden en advertenties. In de plaatselijke vestigingen van het bedrijf zijn in totaal ruim 350 mensen werkzaam. Ook ónze uitgaven kunnen niet zonder abonnementenverkoop en abonneebeheer. Het enthousiaste team van de afdeling Oplage Verkopp en Promotie werkt daar dan ook vol overgave aan. Sponsoring, deelna me aan evenementen, het verzorgen van speciale lezers-aanbiedingen, foldering, telefonische verkoop, reclamecampagnes en tal van andere activiteiten worden er geïnitieerd en tot in detail verzorgd. Een deel van die veelomvattende werkzaamheden valt onder de directe verant woordelijkheid van de Voor deze belangrijke functie zijn we op zoek naar een man of vrouw die zowel beleidsmatig als uitvoerend kan werken. Het bouwen aan dc merken Haarlems Dagblad, Leidsch Dagblad en IJmuider Courant is je centrale taak. Als zodanig ben je mede-verantwoordelijk voor de com municatie rond de titels. Je treedt sturend op bij de bestaande reclame- en verkoopactiviteiten. Maar ook verwachten we dat je zelfstandig ideeën uitwerkt, loyaliteitsprogramma's opzet en in samenspraak met de directie marktbewerkingsstrategieën bepaalt. Je kunt daarbij rekenen op van een administratief medewerker en goed getrainde ïn- :rkoopteams aan wié je leiding geeft. Zelf leg je verant woording af aan de adjunct-directeur. WIJ VRAGEN We zoeken een creatieve denker, maar ook een doener. Een initiatiefrij ke enthousiasteling met lef en doorzettingsvermogen. Je bent in staat om op de juiste wijze te communiceren met diverse groepen en eche lons binnen en buiten de uitgeverij. Daartoe behoren onder meer onze (autonome) redacties, ons managementteam, reclamebureaus, drukkers, vormgevers, tekstschrijvers e.d.Je beschikt vanzelfsprekend over leiding gevende kwaliteiten; je kennis bevindt zich op HEAO CE-niveau en je weet het een en ander van grafische technieken. WIJ BIEDEN. ...een hartstikke leuke en interessante baan voor een man of -vrouw die vindt dat goede marketing niet alleen van achter een bureau kan plaats vinden. Onze organisatie biedt je volop kansen en mogelijkheden 0111 jt vakmanschap te- bewijzen en 0111 door te groeien. Je kunt vanzelfspre kend rekenen op een plezierige werksfeer, een prima beloning en goedi secundaire arbeidsvoorwaarden.- JE REACTIE Lijkt het je wat? Stuur je brief vóór 11 maart a.s. met CV naar Anita Smeets van onze afdeling Personeel Organisatie, Postbus 507, 2003 PA Haarlem. Je kunt ook per e-mail reageren: personeel.organisatie@damiate.hdc.nl Wil je eerst meer informatie, dan kun je bfcllen metWim Bouterse, adjunct-directeur (023-5150427). Incasso- en Deurwaarderskantoor Korenhof de Braak zoekt: een incasso-medewerk(st)er op MEAO- of HAVO-niveau, voor administratieve en overige werkzaamhe den. Het betreft een vacature voor 40 uur pef week. De medewerk(st)er moet goed kunnen typen en nauwkeurig kunnen werken. Sollicitaties te richten aan: Incasso- en Deurwaarderskantoor Korenhof de Braak Laan van Nieuw Oost Indië 42 2593 BV 's-Gravenhage iVii]iiiiiJ:W!iuii;i*<i; WANT GE1D MAAKT WlLGEUJKKlC ABJ, het Ambulant Bureau Jeugdwelzijnszorg, gevestigd te Leiden, Den Bosch en Amsterdam, is een psj logisch, pedagogisch en psychiatrisch adviesbureau, dat onderzoek verricht bij kinderen en hun ouders, overwegend in opdracht van justitiële instellingen. Momenteel telt de organisatie circa 70 medewerkers. Voor het kantoor in Leiden wordt een voor 38 uur per week gezocht. De vestigingssecretaresse werkt onder directe, verantwoordelijkheid van het vestigingshoofd Leide* In overleg met het vestigingshoofd wordt uitvoering gegeven aan alle voorkomende secretarieel- administratieve werkzaamheden. Het takenpakket bestaat uit: zorgdragen voor het beheer van de vestigingsgegevens: de ondersteuning van de werk processen door goede registratie van gegevens met betrekking tot cliënten-, personele- en materiële zaken; begeleiden van het secretariaat (secretariaatswerkzaamheden); verrichten van alle andere voorkomende secretariële werkzaamheden. Gevraagd wordt: opleiding HAVO/VWO en/of secretaresse-opleiding en ruime werkervaring uitstekende beheersing van Word 97/WP 5.1 en andere geautomatiseerde systemen inzicht in administratieve organisatie Salariëring: de werknemer wordt gesalarieerd volgens de door ABJ gehanteerde salarisregeling. Uw sollicitatie kunt u tot uiterlijk 8 maart a.s. sturen naar het vestigingshoofd ABJ, Postbus 216, 2300 AE Leiden. Telefonische informatie is te verkrijgen bij mw. Rijpstra, vestigingshoofd/mw. Gallert, tel.nr. 071-522.73.55-

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 32