'ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel Crab Noomen Volmacht zoekt nieuwe talenten Accountmanager EEN NIEUWE COLLEGA IRDAG 26 FEBRUARI 2000 913 31' Leren en werken bij de Randstad Secretaresse Academie De secretariële functie is sterk in ontwikke ling. Taken worden uitgebreid, automatise ring stelt steeds nieuwe eisen, niveauver schillen binnen de functie nemen toe en carrièrekansen vergroten. Om je te kunnen blijven ontwikkelen, is er nu een modulair opleidingsprogramma, waarbij altijd reke ning gehouden wordt met jouw werkniveau. Voor een optimale combinatie tussen werken en leren kun je terecht bij Randstad Secretaresse Academie. Kom snel langs als je geïnteresseerd bent. ir randstad uitzendbureau I 9 Telefoon (071) 523 13 66 'kt 97 Telefoon (015) 219 55 88 eweg 16. Telefoon (070) 315 53 30 -H Het Rijnlands Voorzieningencentrum zoekt voor de sector Wonen ziekenverzorgenden (m/v) 50% tot U verpleegkundigen (m/v) 80% tot 100% sociaal pedagogisch werkers (m/v) sociaal pedagogisch hulpverleners (m/v) hbo-sph>so% (MBO-SPW) 80% tot 100% Algemene informatie: In de Katwijkse duinen ligt het Rijnlands Voorzieningencentrum, onder deel van het Rijnlands Zeehospitium. Een woonvorm voor mensen met een lichamelijke of meervoudige handicap. Deze bewoners, 110 volwasse nen met elk een eigen geschiedenis, wonen verdeeld over 10 units in groe pen variërend van 6 tot 12 personen. Op dit moment maakt de sector Wonen van het Rijnlands Voorzieningen- centrum een belangrijke ontwikkeling door naar een vraaggestuurde dienstverlening. In overleg met de bewoner wordt bekeken welke onder steuning hij of zij nodig heeft cftn een zo groot mogelijke zelfredzaamheid te bereiken. Uw profiel: - heeft u affiniteit met het begeleiden en verzorgen van mensen met een lichamelijke of meervoudige handicap? - kunt u invulling geven aan het begrip vraaggestuurd werken? - kunt u een goed evenwicht bewaren tussen persoonlijke betrokkenheid en professionele afstand? - kunt u zowel zelfstandig als in een multidisciplinair team werken? Dan is een van deze functies wellicht iets voor u! Voor de OPLEIDING VERZORGENDE I.G. s nog een aantal plaatsen beschikbaar voor de Beroeps Begeleidende Leerweg (BBL), welke start in september 2000 Uw werk: - het ondersteunen en begeleiden van de bewoners in het formuleren van hun individuele wensen/behoeften in het kader van de zelfredzaamheid: - een bijdrage leveren aan de deskundigheidsbevordering van de mede werkers van de sector Wonen; - het leveren van een bijdrage aan de realisatie van een goed woon- en leefklimaat voor de bewoners; - het begeleiden van leerlingen, stagiaires en vrijwilligers. Wij bieden: - voor gemotiveerde mensen met belangstelling een salaris conform de CAO-VGN. Dienstverband en werktijden: - het betreft aanstellingen voor onbepaalde tijd; - er wordt gewerkt in wisselende diensten volgens een 24-uurs rooster; - verpleegkundigen draaien tevens verpleegkundige diensten t.b.v. de gehele sector Wonen. Informatie over de opleiding: Het Rijnlands Voorzieningencentrum start in september 2000 met de opleiding tot Verzorgende Individuele Gezondheidszorg. De opleiding duurt in totaal drie jaar en begint met een voorbereidende periode (theorie) van zeven maanden, waarna gedurende twee jaar en vijf maanden wordt gewerkt op verschillende leefgroepen van het Rijnlands Voorzieningencentrum voor gemiddeld 32 uur per week. |Wij vragen: een minimum leeftijd bij aanvang van de opleiding van 16 jaar en 8 maanden; een afgeronde opleiding op minimaal lbo-niveau met twee vakken op c-niveau, waaronder Nederlands, en de overige vier vakken op b-niveau; voor leerlingen van 23 jaar en ouder gelden afwijkende opleidingseisen. Wij bieden: - een zakgeld van f750,— bruto per maand gedurende de voorbereidende periode; - volledige vergoeding van school- èn boekengeld; - een salaris van tenminste het minimum (jeugd-)loon tijdens de lcer-/werkperiode; - overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO-VGN. Inlichtingen, sollicitaties en aanmelding: - nadere informatie over de functies voor de sector Wonen kunt u t/m 3 maart 2000 inwinnen bij mevrouw R. R. Soetendal, adviseur P&O, telefoon (071) 406 01 65. en vanaf 6 maart 2000 bij de heer E. ten Kortenaar, hoofd sector Wonen, telefoon (071) 406 01 58; - voor inlichtingen over de opleiding kan t/m 3 maan 2000 contact wor den opgenomen met mevrouw R. R. Soetendal. adviseur P&O, telefoon - (071) 406 01*65, en vanaf 6 maart 2000 met de afdeling opleiding; - uw.schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt u t/m 17 maart 2000, onder vermelding van vacaturenummer 200012 en de functie waarnaar u solliciteert richten aan onderstaand adres; - aanmelding voor de opleiding geschiedt door het sturen van een sollici tatiebrief, voorzien van een curriculum vitae en onder vermelding van x200013,aan: Stichting Rijnlands Zeehospitium t.a.v. afdeling P&O Postbus 599 2220 AN Katwijk CRAB NOOMEN VERZEKERINGEN Met vijf vestigingen en ongeveer 100 enthousiaste medewerkers behoort Crab Holding BV tot een van de grootste kantoren op financieel gebied in de Randstad. We zijn werkzaam in heel Nederland onder de namen Crab Noomen Verzekeringen, Crab Noomen Volmacht en Crab Verhoeven makelaars o.g. Tot onze klantenkring rekenen we ook een groot aantal Nederlandse bedrijven met vestigingen in het buitenland. Door onze omvang kunnen we uitstekend inspelen op de behoeften van onze cliënten. Dat kan door toenemende specialismen en een scherpe inkoop van verzekeringen met gunstige voorwaarden. Ons volmachtbedrijf beschikt hiertoe over een tiental volmachten van gerenommeerde verzekeraars. Zowel particulieren als zakelijke relaties profiteren van een complete, geïntegreerde dienstverlening die door onze gespecialiseerde units wordt aangeboden. Junior Polisopmaker M/V In deze uitdagende startersfunctie krijg je de tijd om de kneepjes van het vak te leren. Je hebt al wel ervaring in het werken bij een volmachtbedrijf en je beheerst de verzekeringstechnische basiskennis. Wij zoeken een enthousiaste en leergierige persoonlijkheid. Polisopmaker/acceptant M/V Je hebt gewerkt als polisopmaker of acceptant bij een volmachtbedrijf en hebt zowel de kennis als de ervaring in huis. Je beoordeelt vakkundig de aanvragen voor schadeverzekeringen en bent tevens een kei in de administratieve verwer king van relatie- en polisgegevens. Voor deze functie is kennis van particuliere verzekeringen een vereiste en ervaring met Anva 5 een pré. Ervaren Polisopmaker/acceptant M/V tie bent verantwoordelijk voor de acceptatie van schadeverzekeringen voor de particuliere en zakelijke relaties en de opmaak van volmachtpolissen. Nauwgezet regel je de administratieve verwerking van relatie- en polisgegevens. Daarbij ben je de acceptatietechnische vraagbaak voor onze afdelingen Klantenservice Particulieren en KlantenService Ondernemingen. Uiteraard beschik je over verzekeringstechnische kennis op Assurantie-A niveau en relevante werkervaring op een volmachtadministratie. Ervaring met Anva 5 is een pré. Je kunt bij ons rekenen op een prima salaris (afliankelijk van je opleiding en erva ring), goede secundaire arbeidsvoorwaarden, ruime doorgroeimogelijkheden, een plezierige werkomgeving en een grote mate van zelfstandigheid. Uiteraard ben je accuraat, representatief en cliëntgericht. Reageren' Je sollicitatiebrief en cv kun je sturen naar: Crab Noomen Verzekeringen, T.a.v. de afdeling personeelszaken. Postbus 2100,2301 CC LEIDEN Voor meer informatie over de verschillende functies kun je contact opnemen met de afdeling personeelszaken 071 - 568 56 31. EN Herensingel 10-11 UïllC Leiden nUl> Tel.: 071-5218130 Onze Marijke gaat na bijna 10 jaar een nieuwe uitdaging aan. Daarom zoeken wij om ons team te komen versterken voor 4 ochtenden van 9.30 tot 13.00 uur. Leeftijd vanaf 30 jaar. Heeft u belangstelling? Bel. 071-5218130 (maandag gesloten). Kooyker Ginsberg zoekt wegens het vertrek van één van haar medewerkers voor de afdeling Institutionele Verkoop (ISV) te Oegstgeest een full-time Kooyker Ginsberg I Medewerker Binnendienst M/V Kooyker Ginsberg is de grootste boekhandel in de regio met vestigingen in Leiden, Den Haag (onder de naamVerwijs) en Delft. Naast deze winkels heeft Kooyker Ginsberg in Oegstgeest ook een grote afdeling Institutionele Verkoop (ISV). Op deze afdeling waar 9 medewerkers in vaste dienst werken, worden alle boekbestellingen en abonnementen voor bedrijven en instellingen uitgevoerd. De belangrijkste taken zijn dan ook: Onderhouden van contacten met klanten (eigen klantgroep) en leveranciers Bewaken van orderstromen en abonnementsleveringen Initiëren mailings en signaleren markttrends De functle-elsen zijn: Goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse en de Engelse taal Durft initiatieven te nemen en is een flexibele teamplayer Is gewend om met een PC en programmatuur onder Windows te werken Het gaat hierbij om een aanstelling voor 1 jaar met uitzicht op maximum salaris is f 3685,- bruto per maand bij een flail-tin :n vast dienstverband. Het dienstverband (35 uur). Wilt u meer over deze functie weten, dan kunt u bellen met Geert yan Lieshout, manager ISV, tel (071)5191439 of met Peter Paul Langejan, medewerker binnendienst, tel. (071)5191432. Sollicitaties kunt u richten aan: Kooyker Ginsberg B.V., t.a.v. Geert van Lieshout, Postbus 24,2300 AA Leiden Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Adviseur op HBO niveau (rayon west) Nelf Lakfabrieken BV, gevestigd in Groningen, is een middelgrote producent van een grote verscheidenheid aan beschermende en verfraaiende coatings. Sinds 1916 ontwikkelt, produceert en levert Nelf kwalitatief hoogwaardige producten voor de Nederlandse en Europese markt, zowel onder eigen merknaam als onder private labels. Het totale productenpakket omvat verven en coatings voor de woning- en utiliteitsbouw, de scheepvaartsector, staalconstructies en houtrenovatieproducten. Met het vorig jaar overgenomen bedrijf RK. Koopmans Lakfabrieken BV te Marrum is het productenpakket nog verder verruimd en wordt ook de doe-het-zelf markt bediend. De onderliggende filosofie van Nelf als 'partner in verfzaken' is het leveren van totaaloplossingen. Functie. Al uw inspanningen zijn gericht op het bevorderen van de afname van Nelf producten bij de regionale verfgroothandel en de schildersbedrijven. U vormt daarbij een twee-eenheid met uw collega waarmee u de omzet- én margeverantwoorde lijkheid voor het rayon deelt. U werkt vanuit het volledige besef dat klantenbinding alleen tot stand kan komen door tevreden gebruikers die duidelijke voordelen behalen in termejn van besparing en rendement bij het toepassen of voorschrijven van Nelf producten. Richting grossiers bent u ondersteunend in alle verkoopbevorderende activiteiten. Schildersbedrijven worden door u voorzien van alle noodzakelijke technische adviezen omtrent toepassing van Nelf verfsystemen. U wordt daarbij ondersteund door de verftechnici van Nelf. U zorgt voor een goede begeleiding en afhandeling van projecten in het complexe samenwerkingsverband tussen opdrachtgever, verwerker, de grossier en Nelf. Profiel. U heeft een HBO opleidingsniveau en uw leeftijd ligt tussen 25 en 35 jaar. Commerciële buitendienstervaring is een pre, commerciële 'drive' een must. U kunt vooral goed luisteren en u kunt zich goed inleven in de positie van de eindgebruiker van Nelf verfsystemen. Van daaruit weet u de vertaalslag te maken naar een optimale dienstverlening naar de klant. U bent bereid om te investeren in het opdoen van alle kennis die nodig is om uw vak goed te kunnen uitoefenen. Uw mogelijkheden. Nelf is bereid om in u te investeren door u te voorzien van alle kennis en de instrumenten die u nodig heeft om uw vak goed te kunnen uitoefenen. U krijgt een functie binnen een bedrijf met een informele sfeer en een nadruk op hard werken, gezamenlijk presteren en neerzetten van resultaten. U wordt door Nelf voorzien van alle faciliteiten om vanuit uw thuisbasis invulling aan de functie te kunnen geven. Procedure. Impactum Apollo ondersteunt Nelf Lak fabrieken BV bij de werving en selectieprocedure. Commerciële mannen en commerciële vrouwen worden uitgenodigd een korte brief met CV, onder vermelding van het referentienummer DB005040 te sturen naar Impactum Apollo, Postbus 433, 8440 AK Heerenveen, ter attentie mevrouw drs IJ. Heidstra de heer drs B. Raap. Reageren per E-mail kan naar info®metha.net. IMPACTUM APOLLO

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 31