Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Hatenboer 'Wé 4^- Assistent Managers EEN 'STEVIGE' CONTROLLER 1 lp werkomgeving "met feeling voor automatisering" dH> Kamsteeg HEUMANS ZATERDAG 26 FEBRUARI 2000 Stichtingen B.N.S. en Gerto Exploiteren een woon-servicevoorziening voor senioren alsmede een verzor gingshuis in Voorhout. In verband met het vertrek naar het buitenland van de huidige medewerker zoeken wij op korte termijn ADMINISTRATEUR (M/V) (25 uur p.w.) Onze kandidaat is in staat zelfstandig en accuraat te werken, heeft goede con tactuele eigenschappen en werkt servicegericht. Functie-inhoud: - Personeelsadministratie Salarisadministratie met behulp van extern servicebureau Wij verwachten van de functionaris: - Opleiding op MEAO-BA/M.B.A.-niveau - Ervaring met geautomatiseerde administratiesystemen bij voorkeur Cash - Ervaring met MS Office - Flexibele werkhouding Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de directeur van de stichtingen B.N.S./Gerto de heer C. J. M. de Bakker, Rijnsburgerweg 4, 2215 RA Voor hout. Eventuele inlichtingen kunt u bij hem verkrijgen né 5 maart 2000 telefoon 0252-262222. Aangeboden: dynamische en moderne Hatenboer Elektro is een dynamische onderneming en voorraadhoudend impor teur van elektrotechnische materialen met een vestiging in Nederland en België. Het dagelijks uit voorraad leveren van de elektrotechnische componenten is een van de kernpunten van Hatenboer. Servicegerichtheid en klantvriendelijkheid staan hoog in het vaandel bij Hatenboer. De afdelingen verkoop, inkoop en de boekhouding vormen de spil van het bedrijf. Voor deze belangrijke afdelingen zijn Wij met spoed op zoek naar versterking en zoeken wij COMMERCIËLE BINNENDIENST MEDEWERKERS vacaturenr. 02/1 De commerciële binnendienst medewerkers staan direct in contact met onze klanten. De werkzaamheden bestaan uit het telefonisch adviseren en verkopen van ons uitgebreid leveringsprogramma, het actief verder uitbouwen van ons klantenbestand en het verwerken van de opdrachten. Technische uitleg en advi sering van de klanten is een belangrijk aspect van de dagelijkse werkzaamhe den. Voor deze functie is een commerciële instelling en een voltooide opleiding in de sterktstroom-elektrotechniek gewenst. Tel. inliohtingen: 0252-219012, de heer Nol den Elzen. ASSISTENT INKOOP vacaturenr. 02/2 De taken van de assistent inkoop bestaan ondermeer uit het verwerken van in kooporders, het controleren van inkoop- en transportfacturen, veelvuldig telefo nisch contact met de veelal buitenlandse leveranciers over levertijden en prijzen en het behandelen van reclamaties. De assistent inkoop is tevens intern aan spreekpunt voor de afdeling verkoop met betrekking tot levertijden en prijzen, e.d. Voor deze functie vragen wij een voltooide opleiding MEAO, HAVO of VWO met een goede beheersing van het Duits en Engels. Tel. inlichtingen: 0252-233144, de heer Niels Hulsebosch. ASSISTENT BOEKHOUDER vacaturenr. 02/03 Tot de taken van deze assistent boekhouder behoren het volledig kunnen vervan gen van het hoofd financiën bij alle voorkomende financiële werkzaamheden, ty perend voor een handelsonderneming, zoals: het zelfstandig onderhouden en controleren van de debiteuren/crediteurenadministratie en het grootboek, zelf standig opstellen van de maandrapportages, opstellen, analyseren en rapporte ren van financiële verslagleggingen, BTW-kwesties en aangiftes, het mede-lei- di.ng geven aan de boekhoudkundige medewerkers. Wij bieden in de toekomst voldoende ontplooingsmogelijkheden. Voor deze functie vragen wij een afgeron de opleiding op HBO-niveau aangevuld met SPD, enige jaren ervaring, kennis van financieel-logistieke systemen, oog voor efficiency, ruime kennis van ver schillende financiële en boekhoudkundige software-programma's, initiatiefrijke en flexibele instelling, uitstekend analytisch en boekhoudkundig inzicht, gevoel voor cijfers en niet op de laatste plaats een teamspeler met goede contactuele eigen schappen. Tel. inlichtingen: 0252-218534, de heer Piet Timmers. Als teamgeest, snelheid, actie, verantwoordelijkheid, klant- en servicegericht heid, een goed salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden en jonge collega's in een zeer moderne werkomgeving je aanspreken reageer dan snel op een van deze veelzijdige functies door voor 7 maart een briefje te schrijven naar Haten boer Elektro BV, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, Postbus 200, 2170 AE Sassenheim. Trias Woondiensten TRIAS WOONDIENSTEN is een jonge, ambitieuze woningcorporatie met groeipotentie ontstaan uit een fusie tussen drie woningcorporaties uit Lisse en Voorhout. Met het oog op de toekomst wordt gebouwd aan een dynamische en professionele organisatie met het beheer over 3.500 woningen. Naast uitbreiding van het dienstenpakket aan haar huurders oriënteert Trias zich ook op het gebied van samenwerking met zorginstellingen. Voor de sector Financiën zoekt zij een ambitieuze JUNIOR ADMINISTRATEUR Functie: Als Junior Administrateur fungeer je als rechterhand van de Administrateur, waarmee je samen de afdeling runt. Door de breedte van je functie zul je zelfstandig je plek moeten vinden, waarbij je goede samenwerking met de medewerkers Financiën voorop staat. Qm uiteindelijk te kunnen slagen in de functie zul je tevens mee moeten groeien met technologische ontwikkelingen binnen het netwerkbeheer en informatievoorziening. Profiel: Je bent een ervaren financieel medewerker met een MBA-achtergrond, die zin heeft de nieuwe funètie gestalte te geven en bereid is de handen uit de mouwen te steken. Naast een flexibele houding is een dosis relativeringsvermogen en humor een must. Je bent 25 tot 38 jaar oud en woont in de omgeving van de Duin- en Bollenstreek. Aanbod: Voor deze aantrekkelijke functie zal naast een interessant pakket secundaire arbeidsvoorwaarden een marktconform salaris worden geboden. De werkweek bedraagt 36 uur. Om je goed op de hoogte te houden van allerlei ontwikkelingen zal regelmatig (bij)scholing plaatsvinden. Reactie: Stuur je brief met c.v. aan Trias Woondiensten t.a.v. mevr. J. G. M. Grimergen Nassaustraat 156, 2161 RX Lisse. Of stuur een E-mail naar wbvlisse@worldonline.nl o.v.v. ref: PA/2000-01 Integraal Kankercentrum West Het Integraal Kankercentrum West (IKW) is een kennis- en kwaliteitscentrum op het gebied van de oncologie. Het werkgebied is het noordelijke gedeelte van de provincie Zuid-Holland (circa 1,6 miljoen inwoners). Het IKW is een van de negen integrale kankercentra in Nederland. De doelstelling van het IKW is het verbeteren van de kwaliteit en de toegankelijkheid van de zorg voor mensen met kanker. Het IKW wil dit bereiken door kennisverspreiding en deskundigheidsbevordering, kankerregistratie en onderzoek, documentatie en voorlichting. De activiteiten worden ontplooid in nauwe samenwerking met ziekenhuizen, thuiszorg instellingen en GGD-en in de regio en tal van andere zorginstellingen en beroepsbeoefenaren in de eerste- en tweedelijn. Het IKW is nauw gelieerd aan de Stichting Kankerpreventie West- Nederland (SKPW), die verantwoordelijk is voor de organisatie van het Bevolkingsonderzoek Borstkanker. Het IKW en de SKPW tellen gezamenlijk ongeveer 100 medewerkers. Het kantoor van het IKW en de SKPW is gevestigd in Leiden. Het coördinatiecentrum Chronisch Zieken West (CCZ West) maakt sinds september 1997 deel uit van het IKW te Leiden. Ten behoeve van de reguliere kankerregistratie (50%) e tumoren uit de jaren 1995 t/m 1999 (50%) zien wij uit na n retrospectief onderzoek naar de diagnostiek en behandeling van alle gynaecologisd [ten et e eini Hvll iet I in e e m i rel c j'n i Medewerker kankerregistratie projectmedewerker gynaecologie m/v De werkzaamheden van deze fulltime functie worden grotendeels verricht in 10 regionale ziekenhuizen en daarnaastop het IKW, in samenwerking met Jv. collega-registratiemedewerkers (5), de teamleider kankerregistratie, uw collega-projectmedewerker en het hoofd kankerregistratie. De medewerker zal beide onderdelen van de functie een 'training on the job' krijgen om deze gecombineerde functie adequaat te kunnen vervullen. De functie-inhoud gegevens verzamelen, interpreteren en coderen van patiënten met kanker vanuit het medisch dossier zorgdragen voor administratieve en geautomatiseerde verwerking van de gegevens zorgdragen voor de kwaliteit van de gegevens (datavalidatie) participeren in de stuurgroep "uniforme registratie gynaecologische maligniteiten" de voortgang van het project rapporteren in de begeleidende stuurgroep Gevraagd minimaal een HBO-opleiding bij voorkeur met een paramedische achtergrond kennis van de oncologische en medische terminologie kennis van en ervaring met geautomatiseerde gegevens verwerking, bij voorkeur SPSS mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid administratieve en organisatorische vaardigheden contactuele vaardigheden zowel zelfstandig als in teamverband kunnen functioneren bereidheid tot reizen in de hele IKW-regio Wij bieden een aanstelling voor vooralsnog één jaar. Afhankelijk van de ontwikkelingen binnen de afdeling en de personele formatie zijn er mogelijkheden tot verlenging van het contract arbeidsvoorwaarden conform CAO Ziekenhuiswezen. De functie is gewaardeerd in FWG 40/45 minimaal 3180,- en maximaal 4864,bruto per maand spaarloon- en kinderopvangregeling Nadere informatie voor meer informatie neemt u contact op met mevrouw J.H.H. Zijdenbos-Van Berkel, teamleider Kankerregistratie of met mevrouw M.J. Oostindiër, hoofd Kankerregistratie, telefoon (071) 525 97 59 De procedure Uw reactie met cv zien wij graa voor 8 maart tegemoet. Richt ui brief aan het IKW t.a.v. mevrou A.G.J. van 't Hoog, hoofd Perso en Organisatie, onder vermeldi van vac.kr/proMZ. De werving vindt tegelijk in en extern plaats, waarbij interne kandidaten de voorkeur geniete De 210 miljoen omzet, die de totale Kamsteeg Groep op jaarbasis realiseert, vraagt op het gebied van financieel beheer nogal wat. Onder supervisie van de financieel directeur wordt de administratie gevoerd door twee afde lingen. Voor de sector autobedrijven (en een aantal wat minder hectische werkmaatschappij en) zoekt Kamsteeg een capabele man/ vrouw, die als controller vanuit de financiële adminis tratie gegevens genereert, waardoor de directie in staat wordt gesteld het beleid te optimalise ren. Voor de uitvoering kan hij/zij een beroep doen op een aantal gemotiveerde medewerkers, maar de controller zal zelf ook de handen Uit de mouwen moeten steken. De Kamsteeg Groep is in Rijnland hèt mobiliteitsbedrijf: naast de dealer- bedrijven (VW, Audi en VW- Bedrijfswagens) biedt Kamsteeg met leasing, verzekeringen, verhuur en schadeherstel een compleet pakket om alle (auto)mobiliteitsproblemen s op te lossen. "Afspraak is afspraak" is daarbij de basis voor het succes en de groei van de onderneming. die door zijn (of haar) inzet aanzet tot omzet Voor deze zware en verantwoordelijke func tie ben je een goede kandidaat als je beschikt over financiële kennis op HBO-niveau (SPD, HEAO-BE of Nivra), en een kritisch-analytisch ingestelde prakticus bent, die niet om de "hete brei" heen draait, maar gewoon zegt waar het op staat. Tot de categorie 'beste kandidaat7 behoor je als je daarnaast ruime ervaring hebt opgedaan in een omgeving, waarin produktie, commercie en financiële dienstverlening hand in hand gaan. Je bent een kei in het analyseren van cijfers en het signaleren van trends en in staat hieromtrent helder te communiceren. Deze veelomvattende, veeleisende en uitdagende functie wordt bij een goede invulling uitstekend gehonoreerd. ©eïnteresseerd? Stuur snel je brief (met c.v.) naar PE Advies, t.a.v. drs. Pim Epping, Postbus 274, 3440 AG Woerden. Mailen mag ook: drspim@pe.nl Informatie? Bel 0348-433335. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Personeels Expi GLI Europe BV, de Europese vestiging van het Amerikaanse Gan laboratories international, is een aantal jaar geleden in en v< Hillegom, Nederland begonnen om haar bedrijfsactiviteiten li n A Europa verder uit te breiden. Door toenemende drukte is dit onafh kelijke test laboratorium voor speelautomaten (zoals fruitautomat. e.d.) op zoek naar uitbreiding. Er worden kansspelautomaten in N derland getest en gecertificeerd voor Amerika, Europa en Afrika. Dit impliceert dat er af en toe n deze landen zal moeten worden afgereisd om aldaar testen uit te voeren. Voor deze technische en avontuurlijke functie zijn wij op zoek naar een: MTS-er elektronica/computertechniek Functie inhoudelijk Na een gedegen inwerkperiode wordt u verantwoordelijk voor het analyseren en testen van technologisch hoogwaardige, hard- en software van de aangeboden kansspel- en fruit- vaststellen of apparatuur voldoet aan nationale en internationale technische normen er wetgeving op het gebied van kansspelapparatuur; onderhouden van contacten met binnen- en buitenlandse klanten en de moederorganisatie ir ■'Vv Amerika. ublt Geboden: f|c| P Een uitdagende dynamische functie binnen een groeiend professioneel team van engineers; uitstekende doorgroeimogelijkheden; uitstekende primaire- secundaire arbeidsvoorwaarden (afhankelijk van leeftijd/ervaring). Gevraagd: Afgeronde MTS-opleiding elektronica of computertechniek; interesse in zowel hardware- als softwarematige aspecten van geautomatiseerde systemen; bereidheid tot reizen; beheersing van de Engelse taal; Wie durft Wij nodigen avonturiers u GLI Europe BV De heer K. J. Bosch Wilsonweg 20 2182 LR Hillegom 0252-529838 keesjan@gli-eu.com Bastion Hotel is met 27 hotels in Nederland en 1 hotel in Düsseldorf de snelst groeiende hotelketen van Ne derland. Bastion richt zich hoofdzakelijk op de zakelijke markt in het drie sterren segment. De hotels hebben 40, 66 of 80 kamers. Alle hotels beschikken over een grill restaurant, een gezellige bar en een poolbiljart/dart room. Alle kamers zijn voorzien van kleurentelevisie, telefoon, minibar en badkamer met douche en toilet. De gast staat bij ons centraal. Uitgangspunten daarbij zijn persoonlijke gastvrijheid, goede faciliteiten en com fort tegen een scherpe prijs. Op het gebied van reserveringen werken wij samen met Travelodge en Climat de France. Om deze groei ook in de toekomst kracht bij te zetten zoeken wij voor Rotterdam en Leiden: De huidige organisatie omvat ca. 850 medewerkers waarvan 150 managers. De managers zijn verantwoorde lijk voor het reilen en zeilen van de hotels. Je start als Assistent Manager en kunt doorgroeien naar vestigings manager. Als Assistent Manager ben je operationeel en allround in o.a. front office, bar en rstaurant. Tijdens je dienst heb je de verantwoording over het hotel en geef je leiding aan de parttimers. Door middel van een interne opleiding heb je als Assistent Manager uitstekende doorgroeimogelijkheden binnen onze keten. Je krijgt een uitgebreide introductietraining alvorens je aan deze uitdagende baan begint. Wij zoeken kandidaten die: - tussen 21 en 28 jaar zijn; - gastvrijheid hoog in het vaandel hebben; - flexibel zijn en de handen uit de mouwen willen steken; - een opleiding MHS/HHS/vergelijkbare opleiding of werkervaring hebben; - naast Engels ook Duits en/of Frans beheersen; - en een rijbewijs hebben. een succesvol groeiend bedrijf doorgroeimogelijkheden uitstekend salaris reiskostenvergoeding secundaire arbeidsvoorwaarden zoals: spaarloon, pc privé regeling, tegemoetkoming in ziektekosten, collectief verzekeringspakket etc. Kun jij deze functie aan? Zorg dat je cv met je brief voor 10 maart in ons bezit is. Geef nadrukkelijk aan indien je voor een andere vestiging of plaats solliciteert. Bastion Hotels B.V. t.a.v. Marianne v.d. Sterren, Postbus 7024, 3502 KA Utrecht. E-mail: bastion@bastionhotel.nl. Internet: http://www.bastionhotel.nl Heijmans Vastgoes Wordt u onze nieuwe accurate en stressbestendige Secretaresse Voor onze vestiging in Leiderdorp zoeken we op korte termijr een fulltime secretaresse. U verricht alle binnen het secretariaat van de afdeling project ontwikkeling voorkomende werkzaamheden. Deze bestaan o. uit het registreren van in- en uitgaande post, telefoonbehandelin^J" uittypen van verslagen en diverse correspondentie, agenda beheer en het notuleren van vergaderingen. - U beschikt over een opleiding op HAVO-niveau, aangevuld met een gedegen secretaresse-opleiding. - U bent representatief, open en integer en u onderhoudt gemakkelijk in- en externe contacten. - U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken, u bent accuraat en onder druk werken is geen probleem voor u. - U beschikt over aantoonbare secretariële ervaring en u heeft ervaring met het gebruik van computers en de toepassings programma's Word, Excel en Access. - Leeftijd ca. 23 - 35 jaar. :st b inch urer Geïnteresseerde kandidaten verzoeken wij hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan Heijmans Nederland B.V., Centrale Dienst Personeel en Opleidingen, t.a.v. de heer I.S.A.M. Kozica, Postbus 2, 5240 BB Rosmalen, o.v.v. vacaturenummer 20014. Algemene informatie over Heijmans en overige vacatures vindt u op internet, http://www.heijmans.nl. Heijmans Vastgoed B.V. maakt deel uit van Heijmans N.V. Met ruim 6.000 medewerkers en eei omzet van circa 3 miljard gulden is Heijmans één van de toonaangevende ondernemingen in de boi nijverheid. Heijmans Vastgoed is gespecialiseerd het ontwikkelen van woningen, commercieel vast goed en geïntegreerde projecten. Opdrachtgevers zijn verzekerd van een innovatieve partner die permanent de nadruk legt op kwaliteit, onderzoek en advies. En waar mogelijk profiteren zij va sterke, efficiënte achterban: Heijmans N.V. roeft t be efde ïopp e tw< rd rr heel spei rd o1 schi or di er a;

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 28