Blom tackelt mistroostigheid Koeman voelt zich 'beetje' bekocht Titel komt steeds dichterbij voor PSV Sport iRDAG 26 FEBRUARI 2000 illeyballers loten tegen Frankrijk o« De Nederlandse volleyballers zijn vrijdagavond bij de ïg voor het laatste olympische kwalificatietoernooi (OKT3) oordeeld' tot een reis naar Frankrijk. Behalve het gastland Oranje daar verder Taiwan en Canada. De winnaar van het ïement in Castelnau-le-Lez (25-27 juli) gaat naar Sydney. [umann blijft geschorst Dieter Baumann blijft voorlopig geschorst wegens een fiefrïeve dopingtest. Vorig jaar zijn bij een controle tijdens de ing tot twee keer toe sporen van het verboden spierverster- le middel nandrolon gevonden in de urine van de atleet. De ipisch kampioen van Barcelona op de 5000 meter heeft al- ON jontkend iets te hebben hebben gebruikt. Hij vermoedt dat ibarjtube tandpasta is geïnjecteerd met het spul. er wil Beckham tNInter Milan heeft interesse in David Beckham. De Itali- ;e club van Clarence Seedorf heeft dit bevestigd naar aanlei- r1> van berichten in kranten. Inter ontkent al een bod op de ;lse international van Manchester United te hebben ge- nbiih. Volgens de krant La Gazzetta dello Sport heeft Inter voor iam een bod van ruim 100 miljoen gulden gedaan. rpi^ete voor Kanu ?en» Arsenal heeft Nwankwo Kanu een geldboete van een 4maandsalaris opgelegd. De Nigeriaan is gestraft, omdat hij flater dan was afgesproken in Londen terugkeerde van het nooi om de Afrika Cup. Ondanks de disciplinaire straf voor j speelt de begaafde aanvaller zaterdag wel gewoon mee te- ISouthampton. Trainer Wenger heeft hem nodig wegens de prsing van de Fransman Thierry Henry. Ha doet Nilis aanbieding i Luc Nilis speelt volgend seizoen vrijwel zeker in de tlse Premier league. De aanvaller van PSV hoopt volgende k zaterdag overeenstemming te bereiken met Aston Villa J een contract van twee seizoenen. Dieudonné Vanlee, zijn iouwenspersoon: „Het is voor 70 procent zeker dat Luc T" Aston Villa deed Nilis gisteren 'een aantrekkelijke aanbie- t'. In Engeland ligt voor de Belg een grote zak met geld en jverbintenis voor twee seizoenen klaar. ndinavië wil EK 2008 in» Denemarken, Noorwegen, Zweden en Finland wil- ich gezamenlijk kandidaat stellen voor de organisatie van ld Europees kampioenschap voetbal in 2008. De Deense mi- n c«r Elisabeth Gemer Nielsen verklaarde gisteren, na een ver ren ering met haar Scandinavische collega's in Kopenhagen, dat mpjegeringen van de vier landen in principe akkoord gaan met "T~i)lan van de betreffende voetbalbonden, gh 2'iud voor Chinese vrouwen /b 5,a lumpur De Chinese tafeltennissters hebben tegenTai- facij met succes de wereldtitel voor landenteams verdedigd. Het eeltin in Kuala Lumpur 3-1. China behaalde daarmee voor de tacalende keer de wereldtitel. Roemenië en Zuid-Korea verdien- burcjbrons. In de politiek beladen finale, China maakt nog Hei.njs aanspraak op Taiwan, zorgde wereldkampioene Wang arr tegen Chen Jingvoor de winst: 2-0 (21-7 21-11). De Taiwa- ,51 is de nummer drie van de wereld en won tijdens de Spelen Seoul in 1988 nog goud voor de Volksrepubliek. Daarna ND ze naar Taiwan. Als troostprijs krijgen de verliezers ie- V^SIuim 200.000 gulden van het Nationaal Olympisch Comité ets Taiwan. De finale bij de mannenteams gaat tussen China ogel weden. tgolfj 4/8-trows stelt presentatie uit nl |en* Arrows, de renstal van Jos Verstappen, heeft de presen- ritenivan de nieuwe Formule 1-bolide een paar dagen uitge- 043-|. Volgens de Engelse teamleiding is dat een gevolg van de Tlst van een nieuwe, grote sponsor. Daardoor is meer voor- fn jidingstijd nodig, aldus Arrows. De Engelse formatie zou ko ren maandag de Supertec A21 officieel introduceren op de gd". fcbasis in Oxford. Arrows verwacht later in de week wel klaar lijk f1n voor de demonstratie. Het Grand Prix-seizoen begint 12 v Jrt in Melbourne. 1547 bereidt terugkeer voor ewiji^LDiNCECees Priem bereidt een terugkeer in de wielersport De ploegleider is bezig een nieuw professioneel team op jmbi|tten. „Ik ben hersteld en barst van de energie", aldus de Bf heiw. Het bedrijf Libema, eigenaar van onder meer Autotron i 3 yjjeekse Bergen, gaat Priem helpen met zijn comeback. De fir- \l eSaat hem ondersteunen bij de zakelijke begeleiding en het oor ijrekken van sponsors. 0475 Tibel snelste in spurt fgicfLLON De Duitser Erik Zabel heeft vrijdag de vierde rit in de Me van Valencia gewonnen. Hij won in de straten van ;llon de massaspurt voor de Italiaan Mario Cipollini, de 75-3fch Jan Svorada en Jeroen Blijlevens. Tourwinnaar Lance trong verscheen niet meer aan de start. Hij gaf in zijn eerste le van het seizoen op wegens conditiegebrek. Doordat er al- nog vlakke ritten op het programma staan, is Koos Moe- lout al zeker van de eindzege in het bergklassement, met de >tel ièhorende blauwe trui. Ilijkspel Bax De zaalvoetballers van Bax hebben in de eredivisie gis- h een verrassend gelijkspel behaald tegen Bunga Melati. In irg werd het 3-3. Eigenlijk hadden de Voorhouters moeten Mien. Bax kreeg veel kansen maar bij de rust was het slechts Joor een treffer van Mohammed Bougrine. In de tweede draaide Bunga Melati de rollen om. Binnen anderhalve mi- scoorde de voormalig landskampioen drie keer. Twee ei- Idoelpunten, waarvan de laatste drie seconden voor tijd, Iden ervoor dat het alsnog gelijk werd. kielen in gevaar voor Jansen Het olympisch perspectief van Hadewych Jansen is ter. De Leidse roeister, geselecteerd voor de 'acht', kampt 'iteeds met een ribblessure. De amper 20-jarige Femke Dek- eveneens uit Leiden, traint tijdens het belegde trainings- 3 in Sevilla uit voorzorg volop mee met de overige selectie- 1. De succesvolle scullsters Eeke van Nes en Piëta van Dis- jlk toonden bij testen op de Guadalquivir meermalen aan de J harder te laten varen als zij meeroeien in het middenschip, jiiainen in Sevilla daarnaast apart in hun specialiteit dubbelt- F stelt afscheidstoernee uit Steffi Graf moet haar afscheidstoernee door Duitsland lellen. De tennisster, die vorig jaar haar indrukwekkende (baan beëindigde, kampt met een knieblessure. Graf zou lende vrijdag in Stuttgart met een tour beginnen. Volgens de jnisatie van de serie van invitatietoernooien is het nog on lelijk wanneer ze weer fit zal zijn. tarten Gehner coach Jong Oranje ik De Koninklijke Nederlandse Hockey Bond (KNHB) Maarten Gehner benoemd tot trainer/coach van Jong je vrouwen. De 29-jarige Leiderdorper fungeerde de laatste jaar als assistent van Caroline van Nieuwenhuijze-Leen- Zij gaf onlangs aan te willen terugtreden. Gehner kwam ns zijn actieve loopbaan vijf keer uit voor het nationale L Hij speelde van 1988 tot 1996 voor HDM. Hij wón met de in 1992 de landstitel en twee keer de beker. arnhem gpd Hij zei het niet met zo veel woorden, maar op de vraag of hij zich bekocht voelde door Karei Aalbers kon Ronald Koe man geen ontkennend ant woord geven. „Misschien wel een beetje, ja." Het is voor het eerst dat Koeman zich zo uit laat over de bij Vitesse ontstane situatie. Ronald Koeman had halver wege november geen enkele notie wat hem twee maanden later te wachten zou staan bij Vitesse, erkende hij gistermid dag op de persconferentie van Vitesse over de vorige week maandag ontstane commotie naar aanleiding van het ontslag van Karei Aalbers. Ex-voorzitter Karei Aalbers liet financiële beschouwingen ach terwege en schetste een floris sant beeld van de Arnhemse club. De schuldenlast werd tij dens de besprekingen door Aalbers nimmer aangesneden. „Misschien had Aalbers opener moeten zijn", meende Koe man. „Ik vertrouwde op het beeld dat Aalbers schetste vin de club." Ondanks de teleurstelling dat Vitesse er financieel slecht voorstaat, zegt Koeman geen spijt te hebben van zijn keuze voor Vitesse. „Natuurlijk niet, anders zou ik hier ook niet zit ten. Als ik geen plezier heb, dan kap ik ermee. Het gesprek van afgelopen maandag is wat dat betreft heel belangrijk ge weest. Daarin werd duidelijk heid geschapen." Koeman kreeg maandag de garanties van met name Nuon dat hij zijn selectie komend sei zoen kan versterken. „Er is dui delijk aangegeven dat de betere spelers behouden blijven voor Vitesse. Ik ga ervan uit dat bij voorbeeld Pierre van Hooij- donk volgend jaar ook hier speelt. Verder is er geld genoeg om Vitesse kwalitatief nog ster ker te maken, hoewel we daar bij niet moeten denken aan be dragen zoals die elders in Euro pa betaald worden. De club is een weg ingeslagen om bij de top drie van Nederland en de top 40 van Europa te komen. Inmiddels heeft Koeman een inventarisatie gemaakt van de huidige spelersgroep. „Ik heb een duidelijk beeld gekregen en de club weet inmiddels ook met wie ik verder wil en welke jongens wat mij betreft mogen vertrekken. Komend seizoen ga ik uit van een selectie van 22 spelers. Dertig spelers, zoals nu het geval is, is absurd veel. Dat betekent inderdaad wel dat er Helft van Nederlandse EK-gangers krijgt vlotte uitgeleide in Gent In de grande bazaar van de Europese indooratletiek viel gisteren weinig waar devols te ontdekken. De Nedérlandse atleten ken den een rammelende start in Gent. Net wel, net niet. Voor een enkeling pruttelt de motor nog, maar uit hun optredens sprak wei nig overtuiging. CENT FRANS DREISSEN Alleen Rens Blom (polshoog), Lieja Koeman (kogel), Marko Koers (1500 m) en Stella Jong- mans (800 m) overleefden de eerste EK-schermutselingen. Van Balkom (200 meter), Looije (polshoog), Korving (60 horden, blessure), De Wilt (polshoog), Hagen (400 m) en Schutgens (3000 m) daarentegen kregen een vlotte uitgeleide. Gewogen, te licht bevonden en eenvoudig afgeserveerd. De voortekenen voorspelden al weinig goeds. Afgelopen maandag kreeg sprinter Van Balkom op weg naar Gent het merkwaardige doch dringende verzoek van de bond om zich vooral gauw naar de kassa te spoeden en 25 kaartjes te ko pen, zodat een aantal coaches alsnog het EK kan bijwonen. Daarnaast blunderde de bond bij de inschrijving van 400-me- terloper Julien Hagen door hem in te schrijven met een superi eure tijd van 46.60 (in plaats van 47.60). En op de officiële website van de Europese atle- tiekunie werd Corrie de Bruin opgevoerd als participerend EK-atlete. Bij zoveel amateurisme is het dus niet vreemd dat de Neder landse prestaties redelijk in de pas lopen. Polsstokspringer Rens Blom was eigenlijk de eni ge van de huidige Oranje-lich ting die zich krachtig pianifes- teerde. De talentvolle Sittarde- naar bewees zijn lesje uit het verleden te hebben geleerd. Hij nam vol bravoure de barrières 5.20, 5.40 en 5.50 meter telkens royaal in de eerste aanloop en wil zich vandaag nog eens vol- Stella Jongmans was een van de weinige lichtpuntjes in Gent. Ze plaatste zich voor de finale op de 800 meter. op laten gelden in de finale. „Tijdens het NK was het nog vechten tegen mezelf. Nu voel ik me zekerder. Ik reken op een plaats bij de eerste vijf. En wie weet, zit ik straks met 5.70 me ter dicht bij de medailles." Daar hoeft Lieja Koeman nog niet aan te denken. De Amster damse kogelstootster leefde gis teren drie pogingen tussen hoop en vrees. De Amsterdam se keilde het projectiel in de eerste beurt naar 18.10 meter. Een afstand die uiteindelijk toch de poort naar de finale opende, waarin ze de olympi sche limiet (18.40 m) wil tacke len. „Zevende in een veld, waarin dertien concurrentes konden bogen op een betere seizoensprestatie. Niet slecht achteraf. In de kwalificaties staat iedereen onder druk. Ook ik was zenuwachtig." In de slipstream van Blom en Koeman marcheerden ook Marko Koers (1500 m, 3.42.13) en Stella Jongmans (800 m, 2.03.58) naar de finales. Niet rechtstreeks, maar op tijd. Koers was nog maar net in staat de even gevreesde als onvermij delijke verzuring in de eind sprint te weerstaan. „Door drie jongens eraf te worden gelopen op de laatste meters, doet pijn. Ik had nog maar weinig over." Hetzelfde geldt voor Jong mans. Voor haar was de schif ting een crime. Zij moest haar serie winnen of bij de drie tijd- snelsten finishen om in de eindstrijd te komen. De zege ging naar de Belgische Staals. Jongmans moest hopen en bid den met een tweede plek. Haar tijd bleek net goed genoeg. Van Balkom en Looije ver dwenen roemloos van het Bel gische plankier. De eerste kapi- tuleerde in woord en gebaar. „Dit is balen." Van Balkoms wegwerpgebaar sprak boekde len. De Brabander had met baan drie (21.31 seconden) het verkeerde lot uit de loterij ge kregen. „Geen schijn van kans. Ik moest te veel bijsturen. Ik kon mijn snelheid niet kwijt, omdat de bochten simpelweg te krap zijn." Polsstokspringer Looije Klassieke fouten." kerkrade anp PSV heeft de kampioensschaal al in het vi zier. De Eindhovenaren boekten tegen Ro- da JC een zwaarbevochten zege (2-1). Brug gink was zoals zo vaak de matchwinner. PSV heeft nu tien punten meer dan Ajax, maar wel twee wedstrijden meer gespeeld. Gerets had zijn speelwijze veranderd in vergelijking met de vorige wedstrijd, tegen Vitesse. PSV stelde tegen Roda vier verdedi gers op en maar twee spitsen. Dat ging ten koste van Bruggink. Gerets durfde niet zo aanvallend te spelen en had zijn tactiek af gestemd op die van Roda, uit angst voor de uitbraken van de Kerkraadse formatie. Bruggink wordt er ondertussen moede loos van dat hij als een joker wordt ge bruikt. Als Nilis na dit seizoen naar Aston Villa gaat, hoopt de Tukker dat hij dan ein delijk een basisplaats krijgt. Hij heeft in elk geval vaak genoeg bewezen het niveau aan te kunnen. Als PSV wel een vervanger haalt voor Nilis, zal Bruggink zeker zijn heil el ders gaan zoeken. Bruggink, bezig aan zijn derde seizoen bij PSV, wordt in juli 23 jaar en wil wekelijks spelen. Na de hervatting mocht hij invallen voor Nilis, die aangeslagen was na een har de charge van Zafarin. Hij kwam daarbij hard ten val op de sintelbaan en liep een lichte heupblessure op. Bruggink heeft de pech dat hij als invaller zo vaak scoort. Hij speelde 25 miriuten lang anoniem, maar zette PSV toen opeens uiterst koelbloedig op voorsprong. Dat was toch alweer z'n tiende doelpunt in de competitie. Zowel PSV als Roda speelde vrij behou dend en loerde op de counter. Daardoor ontspon zich een vrij vlakke wedstrijd op sportpark Kaalheide. Roda viel in de eerste helft vooral op door het harde, soms geme ne spel. In de eerste helft kreeg het efltal van Vergoossen niet één uitgespeelde kans. Ook PSV had een mindere dag. De koplo per schiep weinig kansen en was vooral af hankelijk van de bevliegingen van Van Ni- stelrooy en Nilis. Al na drie minuten en 36 seconden zette prijsschutter van Nistelrooij zijn ploeg op 1-0 na een voorzet van Bou- ma. Van Nistelrooij, die nu op 29 goals staat, was trouwens weer de beste man bij PSV. De Eindhovenaren hadden vervolgens de wedstrijd al kunnen beslissen, maar speelden in een te laag tempo. Roda wierp na de rust de schroom enigs zins van zich af. De ploeg zette PSV meer onder druk. PSV bood de halve finalist in de beker ook de gelegenheid terug te ko men. In de 56ste minuut werd het 1-1 door Valgaeren na een fout van verdediger Niki- forov. De Roda-invallers Lawal en Tchout- ang, die door de Afrika Cup in totaal zes weken niet uitkwamen voor hun club, zorgden voor meer aanvallende impulsen en kansen voor Van Dessel en Van Houdt. PSV had de wedstrijd na de 2-1 redelijk in handen, zonder goed te spelen. Met kunst en vliegwerk bleef de ploeg overeind in de hectische slotfase. Dat had het aan zichzelf te wijten, want kansen waren er genoeg om de wedstrijd te beslissen. genlijk ook alles mee gezegd. KOERSTIPS Wolvega, 26 februari Eerste koers: Just Beukens- wijk, Konkorde S, Nicolet Victory. Tweede koers: Ka- dans Kingly, Novia Lady GJ, Nick Transs R. Derde koers: Lochties, Lizzy Lipstick, Mil- lionare. Vierde koers: Lex Anderen, Kairos Hanover, Macho Groenhof. Vijfde koers: Victory Groenhof, Marybell, Libero DF. Zesde koers: Liberie Hollande, Lubertus Hanover, Leonar do. Zevende koers: Nel Meerwal, ONM Veronica, Nena Transs R. Achtste koers: Kim Wielinga, Alley Ego, Jado Enzelens. Negende koers: Miss Harley, Leroy B Spirit, Nicole Greenacre. Alkmaar, 27 februari Eerste koers: Nico P Arctic, Laag Limburgia, Melvy. Tweede koers: Kibo Wix, Le Normand, Iywin L Derde koers: Larissa Boko, Lucky- star Tessel, Inter Attack. Vierde koers: Adonis Guard, Linck Dakota, Keystone Sy- camor. Vijfde koers: Navan- to V, Naikey Transs R, Mee valler. Zesde koers: Henny Meerdijk, Bison Pride, Ivanka Gowi. Zevende koers: finale. Achtste koers: Pontus Lep, Melissa Boko, Khalif. Negende koers: Mr Swarvis, Lesley Kroon, Lion Dakota. van een aantal spelers afscheid genomen moet worden." Het is echter niet ondenk baar dat er weer een aantal (jonge) spelers - net als dit sei zoen - verhuurd zullen worden aan andere clubs. „Die jongens doen het goed bij die clubs", aldus Koeman, die daarmee vooral doelde op Amoah, Van der Schaaf (beiden Fortuna Sit- tard), Ax (Graafschap) en Col- len (NEC). „Het is zonde om die jongens in het tweede elftal van Vitesse te laten spelen, als ze bij andere clubs ervaring op doen en kunnen wennen aan het niveau. Ja, het is goed mo gelijk dat het volgend seizoen ook weer gebeurt." SCOREBORD PRIJSVRAGEN Lucky Day van vrijdag 25 februari: 3 - 5 - 11 - 13- 14- 15- 18- 27-28-32-37 - 38 - 43 - 44 - 46 - 57 - 60 - 64 - 73 - 74. (onder voorbehoud) VOETBAL Roda JC - PSV 1-2 (0-1). 4, Van Nistelrooy 0-156. Valgaeren 1-1,70. Bruggink 2-1 Scheidsrechter: Uilenberg. Toeschouwers: 8700. Roda JC; Kalac; Rudge, Vrede (75. Doomernik), Luypers en Van Haaren; Za farin, Valgaeren en Van der Luer; Van Houdt (60. Tchoutang), Peeters en Van Dessel (59. Lawal). PSV: Waterreus; Van der Weerden, Nikifor- ov, Ooijer en Heintze (89. Van der Doelen); Rommedahl (67. Kolkka), Vogel, Van Bom mel en Bouma; Nilis (46. Van Nistelrooy. PSV Feyenoord FC Twente Heerenveen 22 13 AZ 23 13 Vitesse Willem II Roda JC RKC FC Utrecht Sparta Graafschap NEC MW Fortuna S. Den Bosch Cambuur L. 24 18 2 4 56 73-20 22 14 4 4 46 56-32 22 12 7 3 43 43-26 2 42 38-21 6 42 41-25 8 41 47-36 5 40 45-35 7 37 37-39 8 34 36-31 22 10 2 10 32 32-42 2 11 29 36-41 3 12 24 31-46 8 11 20 27-38 4 13' 19 28-44 5 13 17 29-47 7 12 16 27-38 6 15 12 22-58 5 15 11 17-46 22 11 23 11 22 11 22 10 Julien Hagen mocht slechts 48.57 seconden in dromenland leven. De EK-debutant op de 400 meter berustte in zijn uit schakeling. ,,lk heb een kans gekregen en helaas niet benut." Monique de Wilt worstelt met haar vorm. Zij kon zich niet over 4.20 meter katapulteren. Ook voor Sander Schutgens viel het doek. Elfde en laatste in de 3000 meter. Het is tobben, sukkelen, kwakkelen voor de Nederlandse atleten. Dat ondervond ook ze venkamper Chiel Warners. Met knieproblemen verspeelde hij wenste weinig woorden aan een kans op een goede klasse zijn echec (drie miskleunen op ring. Hij meldt zich vandaag 5.40 meter) vuil te maken. „Ge- voor de tweede dag. Gehavend woon gefaald. Geklooi met de weliswaar. De machinerie aanloop, de stok en stellage, draait echter nog. En daar is ei- Duitsland: Rostock - Freiburg 1-1 ATLETIEK Gent. EK indoor. Mannen. 200 meter, eerste ronde: 1 Mar coullides (Cyp) 20,81, 2. Malcolm (GBr) 20,85, 17. Van Balkom (Ned) 21,31. Van Balkom uitgeschakeld 400 m, vierde se rie: 5. Hagen 48,57. Hagen uitgeschakeld. 1500 m, tweede serie: 1. Baala (Fra) 3.41,76, 2. Sjaboenin (Rus) 3.41,84, 4. Koers (Ned) 3.42,13. Koers naar finale 3000 m, eerste serie: 10. Schutgens (Ned) 8.13,31. Schutgens uitgeschakeld. 60 m horden, eerste ronde: Korving (Ned) trekt zich terug, polshoog, kwalificatie: 1 Blom (Ned), Duval (Bel), Otto (Dui), Spie- gelburg (Dui), Lobinger (Dui) 5,50, 12. Looije (Ned) 5,20. Blom naar finale, Looije uitgeschakeld zevenkamp, stand na vier onderdelen: 1 Dvorak (Tsj) 3665 punten (60 m-. 6,92-ver: 7,81-kogel: 16,82-hoog 2,04), 2 Sebrle (Tsi) 3577, 7 Warners (Ned) 3289 <7.01-7,49- 14,30- 1,92). Vrouwen. 800 m, tweede serie: 1 Stals (Bel) 2.03,33, 2. Jongmans (Ned) 2.03,58. Jongmans naar finale, polshoog, kwalificatie: 1. Hamackova (Tsj) 4,30, 11. De Wilt 4,00. De Wilt uitgeschakeld, ko gel, kwalificatie: 1 Pelesjenko (Rus) 19,08, 2 Danilczyk- Zabawska (Pol) 18,69, 7. Koeman (Ned) 18,10. Koeman naar finale, vijfkamp: 1. Ertl (Dui) 4671 Q' ;n (60 m horden: 8,31-hoog; 1,86- 13,96-ver: 6,24-800 m: 2.18,57), 2. Vostrikova (Rus) 4615, 3. Wlodarczyk (Pol) 4590, 4. Hautala (Fin) 4580, 5. Prokhorova (Rus) 4555. BASKETBAL SKI Innsbruck. WB afdaling, vrouwen. 1. Götschl (Oos) 1.33,72, 2. H3usl (Dui) 1.34,17, 3. Dorfmeister (Oos) 1.34,22, 4. Kostner (Ita) 1.34,31, 5. Turgeon (Can) en Jacquemod (Fra) 1.34,55, 7. Rey-Bellet (Zwi) 1.34,56. Stand WB algemeen: 1. Götschl 1153 punten, 2. Dorfmeister 1057, 3. Ca- vagnoud (Fra) 810. Stand WB afdaling: 1. H3usl (Dui) 468, 2. Kostner 432, 3. Götschl 404. TAFELTENNIS Kuala Lumpur. WK landenteams. Vrouwen, finale: China - Taiwan 3-1. Li Ju - Hsui-Li 21-10 21-11, Wang Nan J.ng 21-7 21-11, Yining - Jirtg 19-21 17-21, Wang Nan - Hsui-Li 21-8 21-19. Londen. Mannen, 1,8 miljoen gulden. Kwartfinales: Kafelnikov (Rus/1) - Santoro (Fra) 6-3 6-2, Rusedski (G8r/5) - Zabaleta (Arg) 6-4 7-5, Enqvist (Zwe/4) - Pioline (Fra/6) 7-6 4-6 7-6. TOUWTREKKEN Slagharen. WK touwtrekken. Mannen, clubteams tot 560 kg: 1 Beti Gazte (Spa), 2. Areso (Spa), 3. Kllroe (GBr) WIELRENNEN Ronde van Valencia, vierde etappe Xativa - Caste I Ion: 1. Zabel (Dui) 187 km in 4.29.12. 2. Ci pollini (Ita), 3 Svorada (Tsj), 4. Blijlevens, 5. Magnusson (Zwe), 6. Wust (Dui), 7 Bal- dato (Ita), 8. Ivanov(Rus). 9. Fagnini (Ita), 10. Konisjev (Rus), 30. Dekker. 65. Van der Ven, 78. Boogerd, 80. Van Kessel, 122. De Groot 0.55, 124. Moerenhout, 125. Van Bon. Klassement: Di Grande (Ita) 18.04 50, 2. Jalabert (Fra) 0.02, 3. Llorente (Spa), 4. Martinez (Spa), 5 Olano (Spa), 6. Domin- guez (Spa), 7. Kivilev (Kaz), 8. Tauler (Spa), 9. Belli (Ita), 10. Galvan (Spa) 0.27, 11. Dekker, 22, Boogerd 0.29, 79. Van Kessel 14.50, 103. De Groot 19.06, 104. Moerenhout, 126. Van der Ven 22.36, 139. Van Bon 27.23, 159. Blijle vens 35.11. IJSHOCKEY Playoffs NK, halve finales (best-of-seven): Nijmegen-Amsterdam 14-5 (7-2 3-2 4-1) Stand: 2-1. Tilburg - Heerenveen 4-3 (2-1 2-2 0-0). Stand: 3-0. VVSB uit Noordwijkerhout is voor het komende seizoen op zoek naar: een gediplomeerde trainer voor de E-junioren en een gediplomeerde trainer voor de D-junioren De D1 van VVSB komt uit in de Hoofdklasse. Van de D-junioren trainer verwachten wij dat hij/zij eindverant woordelijk is voor de trainingen van gehele D-jeugd. Verder draagt hij/zij zorg voor de begeleiding/coaching van de wedstrijden van de D1 op zaterdag. Voor nadere informatie kunt u zich richten tot Theo Nulkes, technische zaken. 0252 37 41 68

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 25