Personeel Personeel Personeel Personeel Personee M C Rijnland Ie MONTEUR (MA/] Se MONTEUR CIWV] MAGAZIJN MEDEWERKER CM/V) I" Ass Accountant: vol en filevrij .SRA Secretaresse Leidsch Dagblad Advertentie-adviseur m/v ZATERDAG 26 FEBRUARI 2000 914 Boot-Rialto is officieel dealer voor Fiat:, Alfa Romeo en Lancia, met: vestigingen in Alphen aan den Rijn, Leiderdorp, Hoofddorp en Noordwijk. Voor onze vestigingen zijn wij op zoek naar gemotiveerde medewerkers met het Italiaanse autohart op de juiste plaati In ons gebouw 'De -zonderfile bereikbaar!- aan (N 207J van Alphen aan den Rijn is goede atmosfeer in ons werk van belang. "Belangrijke ingrediënten daarbij zijn afwisselende werkzaamheden, collegialiteit, zelfstandigheid, uitstekende teas, I arbeidsvoorwaarde/2 en interessante vooruitzichten! 'Beschikt u over enige jaren ervaring op een accountantskantoor meteen mkb- praktijk bovenstaande u ook aan Stuur dan een korte brief met c.v. t.a.v. de heer H.fj.Sigtermans ra. j LANCfVELD «I SlGTERMANS "DE lAPPELENBURG' j Herenweg 113 Postbus 2150,2400 CD Alphen old Rijn, T 0172-442425 j vestiging 'Boskoop: T 0172-215740). n (7/JI-Z,I Web: www.lensacc.nl ziekenhuis Wie zorgt er samen met mij voor dat het secretariaat van de raad van bestuur op rolletjes draait? Onze organisatie, het Rijnland Ziekenhuis, is een algemeen ziekenhuis voor 200.000 bewoners in de regio Zuid-Holland Noord en heeft 2 locaties: in Leiderdorp en Alphen aan den Rijn. voor 36 uur per week (100%) Het betreft een "dienstverband voor onbepaalde tijd. Een duobaan behoort tot de mogelijkheden. Uw taken bestaan onder andere uit: - Bijhouden van de agenda van de leden van de raad van bestuur; - verzorgen van de in- en externe correspondentie; - afhandelen van in- en uitgaande telefoongesprekken; - ontvangen van bezoekers; - verrichten van werkzaamheden voor diverse vergaderingen; - archiefbeheer. Wij vragen van u enthousiaste inzet met als achtergrond een relevante opleiding op Mbo-niveau en enkele jaren werkervaring op secretarieel gebied. Daarnaast heeft u natuurlijk kennis en vaardigheid op het gebied van kantoorautomatisering (Word, Outlook, PowerPoint). Wij bieden u een goede werkomgeving en een passend salaris van maxi maal 4.429,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband (FWG 40). De CAO voor de ziekenhuizen is van toepassing. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door mevrouw G. Klinkenberg, hoofd secretariaat raad van bestuur, telefoon 071-545 44 44. Bent u geïnteresseerd, stuur dan binnen 10 dagen uw schriftelijke sollici tatie aan het Rijnland Ziekenhuis, t.a v. de heer C W A. Langedijk, afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder ver melding van het vacaturenummer: 052LD. Wij bieden: - Goede salariëring - Mooie werkomgeving - Moderne organisatie - Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Je kunt je sollicitatie richten aan: Boot-Rialto BV, t.a.v. Ghr. G. Middeldorp, Postbus 90, S4QO AB, Alphen a/d Rijn. Alphen a/d Rijn Zaagmolenweg 2-4 017S.4416B9 Hoofddorp Nijverheidsstraat: 5 □23-561 631 Leiderdorp Weversbaan 12 □71-5898900 Noordwijk U Van Berckelweg 34 071.3600040 D.C.C. BV is een zilver sieraden fabriek in Zoeterwoude-Rijn- dijk. Op zeer korte termijn zoeken wij in verband met onze grote or derportefeuille PRODUCTIEMEDEWERKERS en MODELMAKERS Functieomschrijving productiemedewerkers m/v: Functieomschrijving modelmakers m/v: Precisie, creativiteit en affiniteit met het product is een eerste vereiste. Indien u ervaring heeft indeze branche en denkt iets voor ons te kun nen betekenen aan willen wij graag iets van uw werk zien. Als u handig bent en denkt een van de hierboven omschreven werk zaamheden te beheersen, neemt u dan zo spoedig mogelijk contact op met: Dhr. C. van Ypenburg Telefoonnr.- 071-5890500 (tussen 8.00 tot 16.30 uur) Telefoonnr.: 071-5616489 (tussen 19.00 en 21.00 uur) D.C.C. BV, Oranjelaan 37, 2382 PK Zoeterwoude-Rijndijk Dagbladuitgeverij Damiate b.v. Oudeweg 12-14 2031 CC Haarlem Telefoon (023) 5 150 450 (023) 5 343 010 Dagbladuitgever!) Damiate b. v. zelfstandig onderdeel van de Hollandse Dagbladcombinatie b.v. (HDC) Feiten, meningen en achtergronden. Daar draait het om bij Leidsch Dagblad. Actualiteiten uit de regio, maar ook uit binnen- en buitenland. Want juist in die combinatie ligt de kracht van een regionaal dagblad. Voor zowel nieuws als advertenties rekenen dagelijks zo'n 138.000 lezers op hun krant. Leidsch Dagblad is een uitgave van Dagbladuitgeverij Damiate, waartoe ook Haarlems Dagblad en IJmuider Courant behoren. Bij het bedrijf zijn in totaal ruim 300 Voor de afdeling Advertentieverkoop Leiden zoeken wij een (voor de buitendienst) Na een inwerkpcriode bouw je geheel zelfstandig'een goede relatie op met onze bestaande en nieuwe adverteerders. Met behulp van je contactuele vaardigheden 'en vakkennis adviseer je hen over alles op het gebied van mediaplanning en reclame. WIJ VRAGEN Datje kunt denken en werken op MEAO-CE of HAVO-niveau is wat ons betreft vanzelfsprekend. Net als overigens een goed commercieel inzicht en voldoende creativiteit. Je bent natuurlijk ook in het bezit van een rijbewijs en een auto. Maar bovenal voel je je uitstekend thuis tussen ondernemers/middenstanders. >WIJ BIEDEN Ambitieuze mensen die het leuk vinden om in teamverband tc werken, bicden wij een prima salaris, dito secundaire arbeids voorwaarden en een goede autokostenvergoeding. Daarnaast kun je rekenen op voldoende ontplooiingsmogelijkheden cn diverse interne opleidingen en trainingen. J E REACTIE Lijkt zo'n dynamische b^an je op je lijf geschreven? Stuur dan vóór 4 maart a.s. een brief naar Anita Smeets van onze afdeling Personeel Organisatie, Postbus 507, 2003 PA Haarlem. Je kunt ook per e-mail reageren: personeel.organisatie@damiate.hdc.nl Wil je eerst meer informatie, bel dan met Cor Spreeuw, ver koopleider. tel. overdag 071-5356225 en 's avonds 070-3865607. Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuur lijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome struc tuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE I In Divisie I zijn de navolgende afdelingen onder gebracht: Heelkunde, Anesthesiologie, Thoraxchi- rurgie, Orthopedie, Urologie en Revalidatie.Tevens bestuurt'de divisie een aantal interdivisionele cen tra, te weten het Centrum Eerste Hulp, het Opera tiekamer-centrum, het Intensive Care Centrum als mede de tot de divisie behorende klinieken en poliklinieken, het Laboratorium grote proefdieren en het Laboratorium voor bewegingsanalyse. De polikliniek Heelkunde omvat naast de algemene polikliniek specialistische poliklinische spreekuren zoals de fracturenpolikliniek, de oncologische poli kliniek, de polikliniek plastische chirurgie en de vaat- chirurgische polikliniek. In totaal werken ca. 17 administratieve medewerkers op de polikliniek Heelkunde De volgende vacature is vacant: Hoofd Polikliniek administratie m/v (36 uur per week) Vac.nr.00L 15.08.LD Het betreft een zelfstandige, afwisselende functie waarbij eigen initiatief van groot belang is. Functie-inhoud: - leiding, beheer en organisatie van de polikliniek administratie, waaronder het verrichten van taken op het gebied van personeelsbeheer; - beheer voorraden en apparatuur; - neemt deel aan de dagelijkse uitvoering van de werkzaamheden; - neemt deel aan verschillende overlegvormen; - houdt zich bezig.met voorbereiding organisatie en implementatie van projecten. Functie-eisen: - HAVO/MEAO, aangevuld met management opleiding op MBO-niveau; - kennis op het gebied van medische administratie en ervaring in het werken op polikliniekadmini straties: - belangstelling voor c.p. ervaring op het gebied van leidinggeven en management; - kennis van en belangstelling voor automatisering; - goede contactuele eigenschappen. Salaris: Het. salaris bedraagt maximaal f 4.658,- bruto per maand (schaal A7). Dienstverband: De.aanstelling geschiedt voor de periode van I jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door prof.dr. O.T. Terpstra, afdelingshoofd en door mevrouw C.F.M. Hanselman-Verbeek, hoofd staf- secretariaat Heelkunde (071 - 526 40 05). Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwendige geneeskunde ondergebracht. Verpleegkundig Management Divisie 2 Divisie 2 heeft ter ondersteuning van de poli klinische en klinische afdelingen die vallen onder de interne geneeskunde een pool van verpleegkun digen die ondersteuning biedt in 'alle diensten aan de afdelingen in geval van personele tekorten. Het patiëntenaanbod op deze afdelingen is zeer divers, voor alle inwendige specialismen en varieert sterk. De pool bestaat uit een groep van ongeveer 20 tot 25 verpleegkundigen die wordt geleid door twee poolbeheerders. Na een inwerkpcriode vindt de inzet plaats via een oproepsysteem. Het Verpleegkundig Management Divisie 2 vraagt: Poolverpleegkundige m/v (minimaal 16 uur per week) Vac.nr.00W.06.08.LD Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige, MBO-V ofHBO-V; - zowel recent gediplomeerden als verpleegkun digen met werkervaring kunnen solliciteren; - minimaal 2 dagen per week beschikbaar voor alle diensten. I Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.222,- bruto per maand (schaal 6 RRAZ)' bij een full-time dienstver band. Inschaling is afhankelijk van opleiding en rele vante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor een periode van I jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door mevrouw C.A. Duyverman- Slagter, verpleegkundig hoofd (071 - 526 47 17) en door mevrouw M.J G. van Ham, verpleegkundig hoofd (071 -526 26 04). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan; LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw H. Blom Postbus 9600 2300 fcC LEIDEN

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 20