Personeel Personeel Personeel ViaWerk 3M Requirements Planner rkgevef te w HANS BAKKER projectleider m/v Ooit 9 ZATERDAG 19 FEBRUARI 2000 Albron Albron is de grootste onafhankelijke cateraar in Nederland. Bij Albron werken 3500 goed opgeleide vrouwen en man nen die dagelijks met veel enthousiasme de catering ver zorgen voor een half miljoen mensen. Op het werk, op school, bij feesten, in ziekenhuizen of binnen instellingen én in de trein; overal besteden we veel aandacht aan de smaak en de presentatie van onze producten, aan een vriendelijke service en een ontspannen sfeer. CATERINGMEDEWERKER M/V (Leiderdorp, 30 uur per week) REGIOMEDEWERKER M/V (Leiden, 20-25 uur per week) Als Cateringmedewerker verzorgt u dagelijks een smakelijke lunch. U bent gastvrouw/heer en hét aanspreekpunt voor onze gasten. Als Regiomedewerker verzorgt u de dagelijkse lunch en bent u inzetbaar op verschillende locaties in de regio Ook bent u, samen met uw collega's, verantwoordelijk voor de koffie- en theevoorziening. Wij vragen: gemotiveerde, representatieve en klantvriendelijke medewerkers; een flexibele en zelfstandige instelling; bij voorkeur in het bezit van het OCC-diploma Cateringmedewerker; eigen ven/oer is een pré. Wij bieden; een afwisselende baan; salariëring conform de CAO voor de Contract-catering branche, bij gebleken geschiktheid de mogelijkheid tot doorgroei. Bent u geïnteresseerd dan kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie uw schriftelijke sollicitatie sturen aan Albron Catering, postbus 70, 3454 ZH De Meern, ter attentie van mevrouw J. van Goinga, Personeelsconsultant. Voor meer informatie kunt u ook telefonisch terecht, telefoonnummer 030 6695 838. Albron. Symbool voor gastvrijheid. Zie voor meer informatie onze internetsite op h ttp://www.albron. nl. NBM WEST NBM West B.V. voert gww-werken (grond-, weg- en waterbouw) uit in de provincie Zuid-Holland en is gespecialiseerd in wegenbouwkundige werkzaamheden alsmede riolerings-, bestratings-, en bodemsanerings activiteiten. Kortom, allround in de gww-sector. NBM West B.V. maakt deel uit van NBM Amstelland Bouw Infra B.V., met ruim vijftig over Nederland verspreide werkmaatschappijen actief op het gebied van Beton- en industriebouw, Infrastructuur Milieu, Railinfrastructuur, Verkeer en Telecommunicatie Installaties. NBM West B.V., met vestigingen in Den Haag, Oud Beijerland, Leiden en Honselersdijk is op zoek naar: Ervaren (hoofd)uitvoerder(s) GWW Als uitvoerder rapporteert u aan het hoofd productie en geeft u leiding aan de uitvoering van één of meerdere projecten. U bent verantwoordelijk voor de kwaliteit, de planning en het financieel resultaat. Daarnaast dient u de contacten met onze opdrachtgevers te onderhouden en te versterken. U draagt zorg voor een kwalitatief product en veilige arbeidsomstandigheden op de werkplek. Gewenst is: opleiding MTS/HTS Civiele techniek, weg- en waterbouwkunde vijfjaar praktische ervaring in de uitvoering leidinggevende capaciteiten goede contactuele eigenschappen daadkrachtige, flexibele instelling kostenbewustzijn Wij bieden: een vaste aanstelling binnen één van de grootste wegenbouwbedrijven van Zuid-Holland goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden (w.o. gratificatie en leaseautoregeling) een afwisselende en zelfstandige functie in een dynamische omgeving waarbij uw inspanningen gewaardeerd worden opleidingsmogelijkheden ruime doorgroeimogelijkheden Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de afdeling Personeel Organisatie, mevrouw B. Gerrits, tijdens kantooruren telefonisch bereikbaar onder nummer: 070-3714714- Schriftelijke sollicitaties, voorzien van uw curriculum vitae, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan NBM West B.V., t.a.v. mevrouw B. Gerrits, Postbus 16125, 2500 BC Den Haag. vakantiewinkels heeft volop werk aan de winkel voor administratieve talenten! D-reizen is met meer dan I25 vakantiewinkels de grootste en snelst groeiende, van touroperators onafhankelijke reisbureauketen van Nederland. Binnen D-reizen wordt veel waarde gehecht aan een klantvriendelijke en deskundige benadering. De cultuur van D-reizen kan omschreven worden als informeel, jong, dynamisch en rendementsgericht. Door de enorme groei zijn er veel kansen voor goede en ambitieuze medewerkers om zichzelf en hun functie binnen D-reizen te ontwikkelen. D-reizen is onderdeel van de Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven. Tot dit concern behoren onder meer supermarkten, slijterijen en drogisterijen. De Administratie Door de explosieve groei van D-reizen is er behoefte ontstaan aan verdere uitbouw en professionalisering van de ondersteunende diensten, waaronder de Administratie. Dit betekent dat de administratie zich momenteel transformeert van een registratieve afdeling naar een informerende en ondersteunende afdeling. De nieuwe medewerkers zullen, waar mogelijk, zeer actief aan dit veranderingsproces deelnemen! De Administratie bestaat momenteel uit 31 medewerkers en is onderverdeeld in de (sub)afdelingen Coördinatie Verkoopadministratie, Debiteurenadministratie, Crediteurenadministratie, Grootboekadministratie en Personeelsadministratie. Voor deze jonge, snelgroeiende dynamische afdeling op ons hoofdkantoor in hartje Hoofddorp (achter Schouwburg 'De Meerse') zoeken wij twee enthousiaste nieuwe fulltime collega's in de functies: MEDEWERKER DEBITEURENADMINISTRATIE (m/v) (SENIOR) MEDEWERKER CREDITEURENADMINISTRATIE (m/v) Als medewerker debiteurenadministratie... cfraag je zorg voor de centrale afhandeling van diverse administratieve processen ten behoeve van de gehele verkooporganisatie, met als doel het zo snel mogelijk incasseren van debiteurenbetalingen. Jouw werkzaamheden bestaan onder andere uit het uitvoeren en bewaken van het totale incassoproces, het bijhouden van diverse grootboekrekeningen en het afhandelen van alle eenmalige incasso's en retourbetalingen. Tevens zorgt de debiteurenadministratie voor het opstellen en onderhouden van de incassorichtlijnen ten behoeve van de verkooporganisatie. Derhalve verwachten wij van jou dat jij een actieve rol wilt gaan spelen in een verdere ontwikkeling van het debiteurenbeleid. Als (senior) medewerker crediteurenadministratie... draag jij zorg voor de centrale verwerking en controle van de betalingen aan de leveranciers, touroperators en luchtvaartmaatschappijen. Jouw werkzaamheden bestaan uit het registreren en controleren van facturen en tickets, het verrichten van betalingen en het bijhouden en analyseren van diverse grootboekrekeningen. Hierbij is er veelvuldig (telefonisch) contact en overleg met leveranciers en andere afdelingen binnen D-reizen. Beschik jij over... een MBO werk- en denkniveau en/of PD Boekhouden goede communicatieve eigenschappen een dienstverlenende instelling? En... ben je flexibel ingesteld kan je goed in teamverband werken ben je gewend assertief te handelen beschik je over administratieve werkervaring? Don ben jij de collega die we zoeken! Reageer snel en schrijf je sollicitatiebrief met curriculum vitae voor I maart a.s. D-reizen Vakantiewinkels Afdeling Administratie T.a.v. Ed Veenstra Postbus 503, 2130 AM Hoofddorp SGR VAKANTIEWINKELS ARCHITEKTENBURO Architektenburo Hans Bakker zoekt op korte termijn een: Het bureau: Architektenburo Hans Bakker is een klein, maar veelzijdig bu reau dat zich toelegt op projecten in de utiliteitsbouw in de brede zin van het woord. Zo is er recentelijk gewerkt aan nieuwbouw, verbouw, renovatie en restauratie van gebouwen voor gezondheidszorg, onderwijs, grootschalige detailhandel en lichte en zware industrie. Vanuit een sfeervol klassiek pand aan een Leidse gracht bestrijkt het bureau de gehele Rand stad. De functie: De vacature betreft een spilfunctie binnen het bureau. De pro jectleider begeleidt projecten, houdt toezicht, voert extern overleg en bewaakt de kosten en de voortgang. Daarnaast omvatten de werkzaamheden het controleren van tekeningen, het maken van bestekken en begrotingen en het uitwerken van ontwerpen. Wij vragen: Een allround bouwkundige van HTS-niveau, met circa tien jaar ervaring. Iemand die zelfstandig bouwprojecten tot een goed einde kan brengen. Wij bieden: Goede arbeidsvoorwaarden en verder: ruime eigen verant woordelijkheden, goede opleidingsmogelijkheden en een goe de werksfeer. Informatie en sollicitatie: Stuur voor sollicitatie een brief met curriculum vitae naar: Architektenburo Hans Bakker, t.a.v. dhr. P. J. Bakker, Groenho- venstraat 5, 2311 BT LEIDEN. Voor meer informatie wordt u verzocht contact op te nemen met dhr. Bakker, onder telefoonnummer (071) 5660060. mi 3M Nederland B.V. groeit sterk dankzij haar product- en markt filosofie. De basis hiervan wordt gevormd door de begrippen kwaliteit en innovatie. 30% van de omzet wordt gerealiseerd met producten die vier jaar geleden nog niet bestonden. Momenteel is 3M met 50.000 producten op uiteenlopende markten actief. Kenmerkend voor de aard van het bedrijf is de vrijheid van handelen die elke 3M'er heeft binnen zijn/ haar verantwoordelijkheden. 3M biedt u uitstekende opleidings mogelijkheden en de mogelijkheid om carrière te maken. Op korte termijn zoeken wij kandidaten voor de functie van Requirements Planner voor 40 uur per week. De functie: De Requirements Planner is een vitale schakel in de beheersing van de goederenstroom. En dus in de uitstekende service die wij onze klanten willen leveren. Met zeer moderne logistieke systemen beheerst de planner voor zijn/haar productgroepen de voorraden en bestéllingen. Goed overleg met de 3M fabrieken in vele Europese landen en de U.S.A. is daarbij net zo belangrijk als een uitstekend contact met de 'verantwoordelijke commerciële medewerkers zoals sales marketing. Wij zoeken: Een enthousiaste, representatieve medewerk(st)er met: opleiding op H.B.O.-niveau enkele jaren werkervaring in een servicegerichte omgeving goede beheersing van in ieder geval de Engelse taal prettige en doortastende wijze van communiceren uitstekende PC.-kennis kennis van en ervaring met logistiek en voorraadbeheersing in het bijzonder is een pré doel 3Mgeeft goede mensen de ruimte Wij bieden: een verantwoordelijke, afwisselende functie bij een gezond bedrijf een aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeids voorwaarden uitgebreide (interne) opleidingsmogelijkheden uitstekende carrièrekansen oj I en S' Geïnteresseerd? Stuur dan voor 2 maart a.s. ee> I3 brief met c.v. naar onderstaanir adres o.v.v. vacaturecode 2001 ie^gv t.a.v. mevrouw M.A. Pepers. |s m 3M Nederland B.V. Afdeling Personeelszaken Postbus 193 2300 AD Leiden J hij en c tout 'erde ïebbi eid z De gemeente Warmond heeft zo'n 5.300 inwoners en is rijk aan natuur schoon. Door de bekende Kager- plassen heeft Warmond veel te bieden aan recreatie en watersport. De gemeente ligt in de Bollenstreek en gunstig ten opzichte van Amsterdam, Leiden en Den Haag. In verband met het voorkeursbe leid verzoeken wij met nadruk vrouwen, leden van etnische minderheden en gehandicapten te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. recreatïegemeente Warmond is een gemeente die ambitieus is op het gebied van bestuurlijke vernieuwing e? het eigentijds vormgeven van de ambtelijke en bestuurlijke organisatie. Samenwerken en inspireren staan hoog in ons vaandel. Ons uitgangspunt is bedrijfsmatig en klantgericht werken. Ons motto is: geen specialisten maar generalisten. Begrippen als creativiteit, verantwoordelijkheid, flexibiliteit en com mui catie zijn kenmerkend voor ons werkklimaat. Als u zich voelt aangesproken tot deze doelstellingen en voldoet aan de functie-eisen verzoeken wij u te reageren op onze vacature bij de sector Burgerzaken van medewerker Wvg/Abw voor 24 uur per week De sector Burgerzaken bestaat uit verschil lende productgroepen waaronder de afdeling Sociale Zaken. Samen met een collega verricht de nieuwe medewerker deels uitvoeringswerkzaamheden inzake de Wet voorzieningen gehandicapten. Het andere deel bevat uitvoeringswerkzaamhe den inzake het bijstandsmaatschappelijk werk. Functie-informatie - de intake van cliënten in het kader van de Wvg, Abw, loaw, loaz en Bbz verzorgen - (her)onderzoek doen en rapporteren; wijzigingen en beëindigingen van de uitkeringen voorbereiden - in voorkomende gevallen cliënten thuis bezoeken - nauw samenwerken met (indicerende) instellingen, leveranciers van woon- en vervoersvoorzieningen en de woning stichting in het kader van de Wvg - de wetstechnische toetsing van de aanvragen verzorgen. Na verwerking controleren of de beslissingen juist zijn uitgevoerd en de beschikking opstellen - in beperkte mate immateriële hulpverle ning verlenen en zo nodig doorverwijzen. - de financiële afwikkeling van de voorzie ningen voorbereiden en het budget bewaken - in overleg met het sectorhoofd zo nodip de behandeling van bezwaar- en beroep nave, procedures voorbereiden - overleg voeren met de regiogemeenten aangaande actuele ontwikkelingen opl gebied van Wvg-Abw - sociale wetgeving in het kader van vluchtelingenbeleid uitvoeren Functie-eisen - mbo Sociale Dienstverlening of een gelijkwaardige opleiding - ervaring met een soortelijke functie - goede communicatieve en sociale vaardigheden - redactionele vaardigheden. Salaris Afhankelijk van leeftijd en ervaring biede- wij u een salaris van maximaal f. 3.172,- (schaal 7) per maand bij een 24-urige werkweek. Informatie en sollicitatie Meer informatie kunt u inwinnen bij sectorhoofd Burgerzaken, mevrouw J. va was Holland, telefoon (071) 3061110. en r oor i ia sn- len s ïenb U kunt uw sollicitatie binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advei tentie richten aan burgemeester en wethouders van Warmond, postbus 42, 2360-AA Warmond. Dat kan als vestigingsmanager bij ViaWerk Uitzendbureau in Leiden, als je commercieel en enthousiast bent ingesteld; in Staat bent om op diverse niveaus te kunnen onderhandelen; tri bezit bent van een afgeronde MBO- of HBO-opleiding; werkervaring hebt in de zakelijke dienstverlening (bij voorkeur in een leidinggevende functie); een afwisselende baan zoekt, waarbij je veel vrijheid hebt en de mogelijkheid krijgt om veel te leren en door te groeien. Geïnteresseerd? Schrijf een enthousiaste brief met curriculum naar André van Beek, Voorstraat 51,4132 AN Vianen. Voor meer informatie kun je met bovenvermelde contact opnemen op nr. 0347-373670 of 06-51592381. vitae uitzendbureau

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 36