Personeel Personeel Personee L M U c MIMQMOM Meewerkend Uitvoerder CONTINU tri SECRETARESSE (m/v) ZATERDAG 19 FEBRUARI 2000 9% Sinds 1912 is aannemersbedrijf W~~ WK Proper actief in de bouwwereld. Zij is bv k n m e s s e o i ij f actief in de verbouw-, onderhouds- en renovatiewerkzaamheden en werkt vanuit Oegstgeest met een vaste kern zorgvuldig geselecteerde onderaannemers, waardoor zij een compleet pakket kan aanbieden. Momenteel is Proper wegens uitbreiding op zoek naar een Uw werkzaamheden - Meewerken op de werkplek - Het verzorgen van alle noodzakelijke registraties - Uittrekken en bestellen van materiaal - Aansturen van onderaannemers - Controle en coördinatie op de werkplek - Maken/ controleren offertes - Voorbereiding werkmethoden - Meer- en minderwerk begroting - Calculatiewerkzaamheden Wij bieden: - Een vaste baan met zelfstandig en verantwoordelijk werk - Een prettige werksfeer in een hecht team - Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer R. Krietemeijer: 0182 - 560 110. Reacties worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld. Acquisitie n.a v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ENGINEERING Bent u degene die wij zoeken Stuur dan binnen 10 dagen een brief met c.v. naar: Continu Engineering, t.a.v. de heer R.J. Krietemeijer, Hanzeweg 19, 2803 MC Gouda of e-mail: gouda@continu.nl AS/tri doet onderzoek en consultancy op het terrein van arbeid en sociale zekerheid. Projecten worden uitgevoerd in opdracht van overheid en andere instanties, in binnen- en buitenland. Ons bureau, dat dichtbij trein- en busstation Leiden Centraal is gevestigd, telt 15 medewerkers die in een informele sfeer samenwerken. Twee secretaresses voeren samen de gevarieerde werkzaamheden uit. In verband met vertrek van één van hen zoeken wij een voor minimaal 32 uur per week. Tot de taken behoren o.a. verzorgen van correspondentie en rapporten, afhandelen van telefoon, post en E-mail, regelen buitenlandse reizen, interne en externe PR, beheer van bibliotheek en projectdocumentatie. De juiste kandidaat heeft ervaring in soortgelijke functies, beheerst Word en Excel, spreekt vloeiend Nederlands en Engels (Duits is een pré), heeft een actieve en sociale instelling en is bestand tegen pieken met stress. Een eventueel "WAO-verleden" hoeft bij ons geen bezwaar te zijn. MICROLOON B.V. is een bedrijf dat succesvol opereert in de markt voor loon- en salaris- administraties ten behoeve van Personal Computers. Dit succes geef ons de mogelijkheid omi [iet korte termijn twee nieuwe medewerkers aan te trekken. Wij zoeken: EEN SALARISADMINISTRATEUR/HELPDESK MEDEWERKER (M/V) Om onze cliënten optimaal te begeleiden bij het gebruik van ons programma zorjf" onze afdeling cliëntbegeleiding voor teletonische ondersteuning, het bijhouden vi informatie op onze Internet site, nieuwsbrieven en andere klantgerichte informatie Deze afdeling willen wij uitbreiden met een persoon die ervaring heeft in het voeri van een loonadministratie en beschikt over een goede beheersing van de Neder! I0) se taal en communicatieve vaardigheden, EEN AANKOMEND PROGRAMMEUR (M/V) Om in ons vakgebied steeds een koppositie te behouden dient ons programma cJ»Pl nu aangepast te worden aan de veranderende omstandigheden, zoals ontwikkel! die door de wetgever gedicteerd worden, maar ook de ontwikkelingen van de teel niek. Deze taak wordt uitgevoerd door onze afdeling ontwikkeling. Deze afdeling I bij het ontwikkelen van o.a. de Windows versie versterking nodig in de vorm vam persoon die gaat programmeren met behulp van een visuele ontwikkelomgeving, eventueel ontbrekende kennis voor deze functie kan binnen Microloon aangevuM den. Microloon biedt een goede salariëring en een werkweek die bestaat uit 4 dagen, binnen een enthousiast team. Bent u geïnteresseerd, stuur dan uw schriftelijke reactie, voorzien van uw C.V. aan: MICROLOON B.V., DIJKGRAVENLAAN 1,2352 RN LEIDERDORP.TEL.NR. 071-5415995. Het bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs te Voorhout vraagt met ingang van 3 april 2000 of eerder: Voorde R.K. basisschool "Andreas": Remedial teacher m/v voor 4 ochtenden per week Het bestuur zoekt een leerkracht die - enthousiast en flexibel is - het belangrijk vindt dat er een goede sfeer is op een school en daar een positieve bijdrage aan levert - beschikt over goede contactuele eigenschappen - gestalte wil geven aan de R.K. identiteit van de school Voor inlichtingen en/of een profielschets kunt u contact opnemen met de directeur van de school, de heer H. J. M. Vink, tel. 0252-224427 (school) 0252-214024 (privé). Sollicitaties dienen uiterlijk 8 maart bij het bestuur te zijn. U kunt uw brieven zenden naar Rembrandtlaan 14, 2215 CK Voorhout. Financiële talenten gezocht m/v Ben jij op zoek naar een leuke uitdagende functie en heb je affiniteit met de financiële wereld? Bij diverse banken in Leiden i omstreken hebben wij verschillende functies openstaan. Heb je minimaal mbo niveau en ben je voor langere tijd beschikbaar. Be Medewerker Personeelszaken m/v Voor een internationaal hotel in Noordwijk zijn wij op zoek naar een medewerker voor de afdeling personeelszaken. De voorkeur gaat uit naar een jonge representatieve dame met enige admini stratieve ervaring. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het verzorgen van de correspondentie, afspraken maken voor solli citanten. post verwerken en archiveren. Deze functie gaat per 1 aanpakker die wij zoeken, loop dan snel even binnen of bel voor een afspraak. •Informatie bij Sandra Hertz, tel. (071) 523 27 22. Leiden, Schuttersveld 9. Catering medewerker m/v Voor een grote bierbrouwerij in Zoeterwoude zijn wij op zoek naa cateringmedewerkers voor de bedrijfskantine. Ben jij S dagen in d< week beschikbaar van 8:15 tot 14 45 uur, dienstverlenend, gastvrij en houd je van aanpakken, neem dan zo snel mogelijk contact mei Catering Medewerker m/v Voor verschillende bedrijven in Leiden en omgeving zijn wij op zoek naar cateringmedewerkers Wil jij zekerheid of flexibilite Alles is mogelijk. Ben jij minimaal 1 dag per week beschikbaar juist alleen in de vakanties, wij hebben volop mogelijkheden. Werktijden tussen 8:00 en 16:00 uur afhankelijk van de locatie Geïnteresseerd? Loop dan snel bij ons binnen of bel voor een Inforn e bij Frank de Zwart. tel. (071) 523 27 22, O E TAIL HANDEL Fulltime hiker m/v Voor een groot auto-verhuurbedrijf in Leiden zijn wij op zoek naar een fulltime medewerker. Je krijgt een afwisselende baan waarbij je veel contact met klanten hebt, auto's aflevert en ophaalt, controleert en schoonmaakt. Je werkt in wisseldiensten in een jong team. Er wordt van je verwacht dat je een dienstverlenende instelling hebt, en dat je minimaal een jaar in het bezit bent van een B-rijbewijs. Ben jij die gemotiveerde, representatieve kandidaat tussen de 20 en 26 jaar, bel dan snel! Informatie bij Muriel Blom, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. ir randstad uitzendbureau Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Uni versiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskun de en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goe de komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwendige geneeskunde ondergebracht. STICHTING EUROPDONOR De Stichting Europdonor is een kleine afdeling 15 medewerkers) die adviseert en bemiddelt inzake zoekopdrachten van transplantatie centra t.b.v. leukemie-patiënten naar onverwante beenmergdonors of navelstrengbloedeenheden. De zoekopdrachten betreffen patiënten uit zowel binnen- als buitenland. Vanwege de weefselcompatibiliteit is uitwisseling van donors met het buitenland noodzakelijk. In Nederland coördineert Europdonor de regionale bestanden van vrijwillige beenmergdonors. De projectleiding van het landelijke computer netwerk is bij Europdonor belegd. Er is een intensief contact met bloedbanken, weefseltypeerlaboratoria, transplantatiecentra in binnen- en buitenland en met buitenlandse zusterorganisaties. Wereldwijd is Europdonor verantwoordelijk voor de registratie en zoekfaciliteiten van de ca. 6 miljoen internationale beenmergdonors en navelstrengbloedeenheden. Ook voert Europdonor het secreta riaatvan de internationale World Marrow Donor Association (zie ook http://www.bmdw.org). Automatisering en datacommunicatie spelen een belangrijke rol en worden verzorgd door de sectie automatisering. Een bedrijfseigen sys teem is gekoppeld aan andere, internationale systemen. De te onder scheiden taken omvatten het gehele werkveld: - het beheer van de hardware en de standaard software; - het beheer van de operationele systemen en datacommunicatie; - het beheer van internet- en intranetapplicaties; - het opleiden en ondersteunen van de gebruikers; - het bijdragen in de verdere ontwikkeling van de operationele en nieuw te ontwikkelen systemen; Voor aanvulling en uitbreiding van de sectie automatisering zoeken wij Medewerker Automatisering m/v (36 uur per week) Vac. nr. 00.W05.07.LD Functie-eisen: - hogere beroepsopleiding (HIO/HTS) of gelijkwaardig niveau; - goede communicatieve vaardigheden; - beheersing van de Engelse taal (mondeling en schriftelijk); - ervaring met 4GL-tools, object-georiënteerd programmeren en internet; - ervaring en kennis van Windows '98, Windows/NT4, Paradox 4.0, HTML, Delphi, CGI-applicaties, Microsoft Office 97; - minimaal I jaar ervaring in een vergelijkbare functie. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 6.546,- bruto per maand. Inschaling is afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor een periode van I jaar, met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer H.G.M. van der Zanden (071 - 526 f e-mail: zanden@rullf2.leidenuniv.nl). Deze advertentie verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. DIVISIE 2 Polikliniekadministratie vierde etage De Polikliniekadministratie op de vierde etage, waar de poliklinieken van de Maag-, Darm- en Leverziekten, Endocrinologie, Infectieziekten en Nierziekten gevestigd zijn, vraagt z.s.m. een: Medisch secretaresse m/v (24 uur per week) Vac.nr. 00.V.02.07.LD Functie-inhoud: - het voorbereiden en afwerken van spreekuren; - het begeleiden van spreekuren aan de receptie; - het typen van medische correspondentie; - het te woord staan van patiënten, ook telefonisch; - het bijwerken van medische dossiers. Functie-eisen: - MAVO/HAVO-diploma; - NAMS of vergelijkbare opleiding; - ervaring met tekstverwerking en in het werken .met de dictafoon; - goede contactuele eigenschappen; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f3.833,- bruto per maand bij een full time dienstverband. Inschaling is afhankelijk van leeftijd. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor een periode van I jaar met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw A. Nubé, hoofd Polikliniekadministratie vloer 4 (071 - 526 19 80). Deze vacature verschijnt intern- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. instandhouding van de veiligheid en openbare orde op het LUMC- complex en het Medipark. Bedrijfshulpverlening, het beheer van de parkeergarage en de overige parkeerfaciliteiten maken eveneens deel uit van het dienstverleningspakket van de afdeling Beveiliging. Voor de afdeling. Beveiliging zijn wij op zoek naar: Beveiligingsbeambten op oproepbasis m/v Vac.nr. 00.S.06.07.LD die op oproepbasis in de beveiligingsdienst werkzaam willen zijn. De werktijden zullen in overleg met u, volgens rooster; worden vast gesteld. Er is een mogelijkheid om ochtenden, middagen, avonden en/of nach ten te werken. Als invalkracht geniet u voorrang bij vacatures, alsj interne kandidaat. Functie-inhoud: - beveiligingswerkzaamheden zoals toegangscontrole, parkeercontro- le en surveillance; - signaleren, rapporteren en adviseren over beveiliging van personenj I goederen en installaties; - een bijdrage leveren aan de bedrijfshulpverlening, waarbij het opstar ten, begeleiden en uitvoeren van hulpverlening tot uw taken hoort Functie-eisen: - basisdiploma beveiligingsbeambte; - EHBO en reanimatiediploma; - rijbewijs B; - dienstverlenende en klantgerichte houding; - minimaal 8 uur per week beschikbaar. Salaris: Afhankelijk van opleiding en werkervaring, bieden wij een salaris van. maximaal f 24,57 bruto per uur. Daarnaast ontvangt u een vakantie toeslag van 8%, alsmede een toeslag voor vakantiedagen van 9%, onre gelmatigheidstoeslagen en een tegemoetkoming in de reiskosten. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer D. van Ingen Schenau, hoofd afdeling Beveiliging (071 - 526 29 9 U kunt solliciteren door een sollicitatieformulier aan te vragen op (071 - 526 41 59) mevrouw A. Aardoom, of een brief te sturen aan LUMC, afdeling Sociale Zaken, Postbus 9600,2300 RC Leiden. FACILITAIR BEDRIJF In het Facilitair Bedr ijf werken ruim 320 medewerkers bij vijf afdelin gen t.w. Beveiliging, Inkoop Logistiek, Interne Zaken, Infra en Voe ding. Deze verlenen ondersteuning aan vooral de primaire, maar ook de andere processen binnen het LUMC. Het Facilitair Bedrijf bevindt zich in een kantelingsproces van aanbodgericht naar vraaggericht, waarbij klantgerichtheid centraal staat en de dienstverlening wordt geprofessionaliseerd. Afdeling Beveiliging De afdeling Beveiliging verzorgt de bewaking en de beveiliging van het Leids Universitair Medisch Centrum. De afdeling is verantwoordelijk voor het preventief en repressief optreden ten behoeve van de Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw H. Blom Postbus 9600 2300 RC LEIDEN

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 22