'ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel V L.I.A.M. in jij een "doener" en wil je graag werken met en voor andere mensen? VBN is het al doende behalen van een opleiding in de zorgsector misschien wat voor jou! JAG 12 FEBRUARI 2000 uwsgierig naar sent) mogelijkheden? dan naar de open dagen op ag 18 februari a.s. van 16.00 tot 21.00 uur of op zaterdag ebruari a.s. van 10.00 uur tot 0 uur bij het ROC Leiden Haarkade 6a te Leiden. zijn ook de verpleeghuizen uit )uin- en Bollenstreek en (de eving van) Leiden vertegen- rdigd, die je meer kunnen ver- n over de combinatie leren en een. lurlijk kun je ook rechtstreeks act opnemen met een van de leeghuizen. naast vind je een overzicht van jressen en de contactpersonen. Rijnlands Zeehospitkum Elda van Duijn, praktijkbegeleider Drieplassenweg 17, 2225 Jj Katwijk aan Zee, telefoon 071 - 406 01 00. Stichting verpleeg- en zorgcentra Duijn en Rhyn, locaties Overduin, Haagwijk en Overrhyn Ewoud Kraaij, personeelsfunctionaris Jade van Duin, opleidingscoördinator Nachtegaallaan 5, 2225 SX Katwijk, telefoon 071 -405 61 II. Zorgcentra Vlietlanden Joop van Gammeren, hoofd opleiding Aaltje Noorderwierlaan 50, 2324 KS Leiden, telefoon 071 - 579 83 00. Zorggroep Valent locatie Bernardus Berta Wildöer Hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim, telefoon 0252-219 004. Zorggroep Valent locatie De Wilbert Ineke Janssens Overrijn 7,2223 ER Katwijk a/d Rijn, telefoon 071 -406 15 25/406 15 00. Verpleeghuis Leythenrode Jannie Demaret, hoofd opleiding Hoogmadeseweg 55, 2350 CB Leiderdorp, telefoon 071 - 589 92 42. Verpleeghuis Oudshoorn Len Groenendijk, hoofd opleiding Delftzichtweg 2, 2402 NB Alphen a/d Rijn, telefoon 0172-443 434. Verpleeghuis Mariënhaven Hilde Beukema, Mgr. Aengenentlaan I 2361 GB Warmond, telefoon 071 - 305 19 56. Stichting Elisabeth Van Wijckerslooth Verpleeghuis van Wijckerslooth, José Wiiderink. opleidingscoördinator Henny Vreeman, praktijkopleider, Van Wijckersloothplein I, 2341 BB Oegstgeest, telefoon 071 -517 12 34. Verpleeghuis St. Elisabeth Gasthuishof Thera de Mooij, praktijkopleider Willeke Kromhout, praktijkopleider, Caeciliastraat 16, 2312 XB Leiden', telefoon 071-512 23 46. ogeschool Leiden zoekt voor de jtie Centrale Diensten een: LEFONISTE/ ICEPTIONISTE/ (MINI STRATI EF EDEWERKER In een gloednieuw gebouw in Leiden volgen ruim 3300 studenten opleidingen bij de Hogeschool Leiden op het gebied van Gezondheidszorg, Sociaal Cultureel werk, Management, Arbeid Recht, bij het Laboratoriumonderwijs en de Lerarenopleiding Basisonderwijs. De uitgangspunten voor het onderwijs zijn vastgelegd in de BAS-visie: Beroepsgericht, Actief studeren en Studentgericht. De hogeschool ligt op loopafstand van Leiden Centraal Station. Bij de hogeschool zijn circa 330 medewerkers werkzaam. week/vacaturenummer 2000/B urea u/14] hogeschool Leiden sovtiu ne n,:' nsT n9nnj>li909d tern nnlnnib nss 9 Wij zoeken een enthousiaste collega die het vindt om op een correcte en representatieve ze studenten en bezoekers te ontvangen en te 3rd te staan. Daarnaast wordt u regelmatig ;schakeld bij administratieve ondersteunende •kzaamheden, die voor het Centrale :retariaat verricht dienen te worden. nctie-inhoud: tedienen van telefooninstallatie. let ontvangen en te woord staan van gasten, lezoekers e.d. Mondeling/telefonisch verstrekken van algemene nlichtingen. (erzenden van informatiemateriaal. Mgemeen administratieve werkzaamheden w.o. ypewerk voor het Centrale Secretariaat. nctie-eisen: Jpleiding op MBO-niveau en bij voorkeur irvaring in een soortgelijke functie, rvaring in het werken met een PC. Beschikken over een flexibele en dienstver- enende instelling, ommunicatief en collegiaal. Arbeidsvoorwaarden: De Collectieve Arbeidsovereenkomst voor het Hoger Beroepsonderwijs is van toepassing. De aanstelling is tijdelijk voor de duur van een jaar, en daarna is er, bij gebleken geschiktheid, de mogelijkheid tot een vast dienstverband. Het salaris is, afhankelijk van leeftijd en ervaring, minimaal fl.2.642,— en maximaal fl.3.815,— (schaal 4) bruto per maand bij een fulltime dienst verband. Werktijden op maandagmiddag, dinsdag middag, woensdag en vrijdag. Een functiebeschrijving (19A) is aanwezig Informatie: U kunt informatie over de functie inwinnen bij mevr. W. de Boer-Kiemel, hoofd van het Secretariaat College van Bestuur, telefoon 071 - 5 188 809. Soilicitati-e: U kunt uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae, onder vermelding van het vacaturenummer 2000/Bureau/14 op de enveloppe, binnen 10 dagen richten aan: Hogeschool Lelden t.a.v. dhr. drs. H.M. Weijs Postbus 382 2300 AJ Leiden Hogeschool Leiden WERKEN MET WATER SETEC, Separation Technologies B.V. is een gespecialiseerd bedrijf op het gebied van afval water- en proceswaterbehandeling. Membraan filtratietechniek neemt bij SETEC een bijzonde re plaats in. Het bedrijf ontwerpt, bouwt en in stalleert membraanfilterinstallaties voor o.a. de chemie-, food-, non-food- en elektronicasector. Door een sterke groei heeft SETEC een vacatu re voor een SERVICEMONTEUR Uw werkzaamheden zullen bestaan uit het ver richten van onderhoud, storingsopvolging en re paraties aan reeds geplaatste installaties, als mede installatiewerkzaamheden voor nieuw te plaatsen filtratie-units. Uw werkgebied is voor namelijk Nederland met incidenteel interventies in een West-Europees land. U heeft bij voorkeur ervaring met (onder- houdsjwerkzaamheden in de procesindustrie. Pompen en de daarbij behorende meet- en re- gelapparatuur vormen een groot deel van uw werkgebied. Uw technische kennis ligt op ni veau MTS-wtb/elektra of een vergelijkbaar erva- rings- en/of kennisniveau. U bent gewend om zelfstandig te werken en u heeft een flexibele werkinstelling. Uiteraard mag u van ons ver wachten dat wij deze eigenschappen op de juis te wijze zullen waarderen. Na een gedegen in- werkperiode zult u verder zelfstandig werken. Stuur uw CV ter attentie van de heer J. Mourik. Voor verdere informatie kunt u hem ook bellen. SETEC, Separation Technologies B.V. Postbus 90 2250 AB Voorschoten Rouwkooplaan 13 2251 AP Voorschoten Tel.: 071-561 49 40 Fax: 071-561 81 80 VISSER T HOOFT LYCEUM CHRISTELIJK VOORTGEZET ONDERWIJS LEIDEN LEIDERDORP /isser 't Hooft Lyceum is een groeiende protestants-christelijke scholengemeenschap met vier vestigingen te Leiden, :rdorp en Rijnsburg. cursus bezoeken 2535 leerlingen de school, nze school zijn door ziekte de volgende vacatures ontstaan: ENGELS 9 lesuren LICHAMELIJKE OEFENING 21 lesuren >nen die nog bezig zijn met hun studie en potentiële herintreders t nadrukkelijk in overweging gegeven te solliciteren. hen is een speciaal begeleidingsprogramma ontwikkeld. nt ook solliciteren op een deel van de vacature. atum van indiensttreding wordt in onderling overleg vastgesteld. Inlichtingen over de vacatures worden verstrekt door de heer A. Tieleman, directeur Personeel Beheer, telefoon 071-5144447 (school) of 071-3615443 (privé). Uw sollicitatie kunt u voor 21 februari a.s. richten aan de directeur Personeel Beheer, Burggravenlaan 11, 2313 HM Leiden. Gelieve op de enveloppe het woord sollicitatie te vermelden. De Vereniging van Bloemenveilingen in Nederland (VBN) is de branche-organisaie van en voor de 6 bloemenveilingen in Nederland de VBN (totaal 25 medewerkers) behartigt de belangen van haar leden in binnen- en buitenland. Daarnaast voert de VBN vele projecten met de veilingen uit op het gebied van transportmiddelen verpakkingen, kwaliteit, informatie, automatisering, product en markt. Het bedrijfsbureau, de facilitaire dienst van de VBN, zoekt een secretaresse (m/v) 80% bij voorkeur op woensdag vrij. De werkzaamheden bestaan onder andere uit: agendabeheer, postbehandeling, archivering, zelfstandig uitwerken van correspondentie, notuleren van vergaderingen. Wij zoeken een enthousiaste kandidaat die voldoet aan de volgende eisen: opleiding op HAVO/VWO-niveau, aangevuld met een secretaresseopleiding, minimaal drie jaar relevante werkervaring, goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift, enige beheersing van de Duitse en Franse taal is een pré. ervaring met Word en Excel, vlot en accuraaat, flexibel, initiatiefrijk, teamgeest. Wij bieden een zelfstandige en uitdagende baan, plezierige informele werksfeer, aantrekkelijk arbeidsvoorwaardenpakket. Voor nadere inlichtingen over de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met mevrouw N. Ros tel. (071) 565 95 93. Uw schriftelijke reactie kunt u richten binnen twee weken naar VBN, hoofd bedrijfsbureau, de heer N: de Jager, Postbus 9324, 2300 PH Leiden. ONDERSTEUNENDE DIENSTEN Wie vooruit wil komen, moet de juiste mensen naast zich hebben. Overal kun je jezelf omringen met grote stapels werk. Ook bij Ernst Young. Maar bij Ernst Young weet je je dan ook nog omringd door collegiale en slagvaardige mensen. In een stimulerende omgeving waarin je verder komt. Ernst Young Interim is een zelfstandige organisatie van de binnen Ernst Young samen werkende maatschappen van accountants, belastingadviseurs, juristen en management consultants. Ernst Young Interim is georganiseerd naar de marktgroepen Handel Industrie. Overheid/Non-Profit, Zakelijke Dienstverlening en Interim Financials. Onze activiteiten richten zich op het oplossen van tijdelijke management vraagstukken, management van projecten en het oplossen van specifieke operationele problemen. Met een centrale vestiging in Maarssen en 8 kernvestigingen in Nederland wordt een landelijke dekking gegarandeerd. Voor onze vestiging in Den Haag zijn wij per direct op zoek naar een fulltime Secretaresse (m/v) In deze afwisselende functie werk je voor twee managers die regelmatig buiten de deur zijn. Dat betekent dat je niet alleen de gebruikelijke secretariële werkzaamheden verricht, maar dat je ook zaakwaarnemer moet zijn tijdens hun afwezigheid. Je houdt je onder meer bezig met het verzorgen van correspondentie en contracten, agendabeheer en het bewaken van kwaliteit. Daarnaast verzorg je de facilitaire onder steuning en organiseer je bijeenkomsten. Ook verzorg je het personeelsbeheer van een aantal van onze interimmanagers. Je hebt bij voorkeur een afgeronde secretaresseopleiding en minimaal 3 jaar relevante werkervaring. Een goede beheersing van de Nederlandse taal is vereist, evenals kennis van Word, Je werkt graag in een team, maar je durft ook zelf initiatief en verantwoordelijkheid te nemen. Vanzelfsprekend werk je zelfstandig en georganiseerd. Je bent in staat anderen tot actie aan te zetten. Wij weten dat we veel van je vragen! Maar je mag dan ook veel van ons verwachten: uitstekende arbeids voorwaarden en de ruimte om je verder te ontwikkelen door het volgen van cursussen en opleidingen En bovenal een collegiale en prettige werksfeer. Stuur je schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae aan Ernst Young Intërimmanagement BV. t.a.v. Mariëlle Kuijsten. Personeelsfunctionaris. Postbus 1010, 3600 BA Maarssen.Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Jaap Maan AA telefoon 070 - 328 67 17. ill Ernst Young From thought to finish Mercedes-Benz In het midden van de Randstad is L.I.A.M. al meer dan dertig jaar een vooraanstaand automobielbedrijf. Niet in het minst door de strategische ligging van onze vijf vestigingen in het hart van bedrijvig Nederland. Een bedrijf waarin de voortdurende groei uitstekende toekomstperspectieven biedt. Door de groei van onze onderneming zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's voor de functie van: L.I.A.M. is officieel Mercedes-Benz dealer, ISO-gecertificeerd voor Kwaliteit Arbeidsomstandigheden Milieuprestatie Met vestigingen in: Alphen aan den Rijn Haarlem Leiden Lisse Rijnsburg Wie bij de L.I.A.M. komt werken, kan rekenen op: een uitgekiend opleidings programma. Alle trainingen worden verzorgd door een professioneel opleidingscen trum in Nijkerk. Zo ontstaan voor jou legio doorgroeimo gelijkheden in een toonaan gevend autobedrijf in de re gio. Tel daarbij op de uitste kende arbeidsvoorwaarden en de goede werksfeer. Meer hoeven we niet te vertellen toch? (1e) Monteurs BEDRIJFSWAGENS EN PERSONENWAGENS De functie: Het uitvoeren van reparatie- en onderhoudswerkzaamheden, revisie en afleveren. Eventueel begeleiden en coachen van leerling monteurs. Koelmonteurs BEDRIJFSWAGENS De functie: Het uitvoeren van reparatie- en onderhoudswerkzaamheden aan transportkoeling en airco-installaties. Diagnose-technicus De functie: Het uitvoeren van reparatie- en onderhoudswerkzaamheden. De diagnose technicus vervult in onze klantgerichte, ISO-9002/14001 en Arbo gecertificeerde organisatie een belangrijke rol. Receptionist BEDRIJFSWAGENS De functie: Het stellen van diagnose, facturering, werkplaatsplanning en het behalen van garantieclaims naar de importeur. Magazijnmedewerker L.I.A.M. Mercedes-Benz, de motor achter je carrière. De functie: Beheer van het magazijn. Inname en uitgifte van onderdelen. Alsmede licht administratief werk. Voor alle functies dien je te beschikken over een passende opleiding, goede contactuele eigenschappen en een klantgerichte instelling. Interesse? Reageer snel! Stuur een kort briefje met CV naar: B.V. L.I.A.M. t.a.v. afdeling personeelszaken postbus 25 2300 AA LEIDEN Bellen kan ook, voor meer informatie of een afspraak met: Mevrouw E. van Dam, telefoon: (071) 576 93 03

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 43