Personeel Personeel Personeel Personeel Person Rijnaeest HOE BESPAART M0NR0I Z'N MERK EEN OPIATE R? J sroep Verpleegkundigen m/v HOVENIER Samen werken aan betere geestelijke gezondheidszorg ZATERDAG 12 FEBRUARI 2000 Co-adverteren is ook voor een schokdemperfabrikant een effectieve manier om met zi|n detaillisten te adverteren zonder het zicht op z'n merk te verliezen Meer weten over deze gratis service' Bel het Cebuco. het aanspreekpunt voor krantenadverteerders (020) 430 91 00 of ki|k op wwwcebuco nl SAMEN ADVERTEREN OM SAMEN TE VERKOPEN Cebuco^/Z Hoveniersbedrijf P. Th. Prins Leidseweg 330 Voorschoten Wij zoeken op korte termijn een: (aankomend/leerling) Voor het in teamverband aanleggen en onderhouden van particuliere tuinen. Voor telefonische reacties: 071-5323546 Met ons Hotelschip de ALI-B2 (12 J organiseren wij vanuit Alphen aan dej vakantiereizen in het westen van Net' Voor het seizoen 2000 (apr. - sept.) i een zelfstandig werkende (hobby) KOK m/v (38 uur); Verzorgd en servicegericht. Wij bieden een boeiende, uitdagende een interessante werksituatie en aan- sfeer. Tevens gevraagd een enthousiaste FIETSGIDS m/v met goede sociale vaardigheden en beheersing Duits. Voor meer informatie: Gerrit WassenS Tl tel. 0172-416014 of 06-54673681 De Rijngeest Groep is een organisatie voor geestelijke gezondheidszorg met ruim 1850 medewerkers, op 1 januari 2000 ontstaan door de fusie van GGZ-partners ZHN, GGZ Rijnland, Langeveld Centrum voor psychiatrie, RIAGG ZHN, Algemeen Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest en RIBW ZHN. Het werkgebied is de regio Zuid-Holland Noord; een regio met circa 550.000 inwoners. De Rijngeest Groep biedt een breed pakket van behandelingsmogelijkheden, verzorging en begeleiding, toegesneden op de vraag van cliënten met psychische en psychiatrische problemen. De Rijngeest Groep is volop in beweging. Er wordt hard gewerkt aan de verdere integratie van het aanbod en de totstandkoming van zorgcircuits. Daarbij nemen betrokkenheid met de cliënten, de continuïteit van de zorg en deskundigheidsbevordering een belangrijke plaats in. Op het terrein van opleiding, onderwijs en onderzoek wordt intensief samengewerkt met het Leids Universitair Medisch Centrum. De Rijngeest Groep biedt haar medewerkers een inspirerend en verantwoord werkklimaat met ruime mogelijkheden tot ontplooiing. Voor verschillende afdelingen op de locaties Alphen aan den Rijn, Noordwijk en Oegstgeest zoeken wij Verpleegkundige voor 36 uur Kortdurende zorg Noordwijk Verpleegkundige begeleider voor 32 uur Langdurige behandeling en rehabilitatie Noordwijk Voor onze kliniek van het Centrum GGZ Duin- en Bollenstreek op de locatie Noordwijk zoeken wij op korte termijn een verpleegkundige voor 36 uur per week. De afdeling Het Centrum GGZ Duin- en Bollenstreek is een multi functioneel centrum voor kortdurende geestelijke gezondheidszorg ten behoeve van de inwoners van de regio. Door een programmatische aanpak wordt vorm gegeven aan een breed en samenhangend pakket van behandelingsmogelijkheden voor volwas senen, waarbij de behandelaar de cliënt volgt. Het Centrum beschikt, naast een afdeling voor ambulante en poliklinische behandeling, over een afdeling van 25 open en 15 gesloten opnamebedden en 24 dagklinische plaatsen. Het Centrum GGZ Duin- en Bollenstreek wordt medio 2001 in Voorhout gevestigd. De functie Wij zoeken een ervaren professional die een con structieve en loyale houding combineert met een gezond relativeringsvermogen en een goed gevoel voor humor. Daarbij stellen wij hoge eisen aan de respectvolle omgang met de cliënt en de goede samenwerking met andere disciplines. Verpleegkundigen voor 32 - 36 uur Langdurende zorg Oegstgeest U dient te beschikken over het diploma verpleeg kundige B of HBO-V (BIG-geregistreerd) en goed opgewassen te zijn tegen wisselende omstandig heden. Verder beschikt u over affiniteit met de doel groep, een flexibele instelling en de bereidheid om mee te denken op beleidsmatig terrein. U bent ook in staat om in een multidisciplinair team te werken en bent zowel inzetbaar op de open als de gesloten afdeling. Informatie Voor meer informatie over deze functie of een oriënterend gesprek kunt u contact opnemen met mevrouw P. Verhart of mevrouw F. van Burgel, respectievelijk hoofd en waarnemend hoofd van de Kliniek Centrum GGZ Duin- en Bollenstreek, telefoon (0252) 342 734. Of met de heer H. Kokhuis, manager beheer Centrum GGZ Duin- en Bollen streek. telefoon (0252) 342 711. Vacature 000275/LC Voor Cluster 3 van de Sector R&V Rijnstreek zoeken wij een verpleegkundige/begeleider voor circa 32 uur per week voor de ondersteuning van cliënten die onder begeleiding wonen in onze woonhuizen op de locatie Noordwijk. De afdeling Cluster 3 maakt deel uit van de Sector R&V Rijnstreek. Deze sector biedt langdurige behandeling en rehabilitatie aan cliënten met beperkingen ten gevolge van een chronische psychische stoornis. De sector bereidt zich voor op de totstandkoming van het Centrum voor Langdurige Zorg voor de Rijnstreek, dat gevestigd zal worden in Alphen aan den Rijn. Cluster 3 bestaat uit een vijftal woonhuizen met elk 5 cliënten. De functie De ondersteuning binnen Cluster 3 richt zich op het bevorderen van een zo groot mogelijke graad van zelfstandigheid van de cliënt. Er wordt gewerkt volgens de uitgangspunten van de psychosociale rehabilitatie. Veel aandacht wordt besteed aan de acceptatie van handicaps tengevolge van de psychiatrische stoornis. Tot uw takenpakket behoren de dagelijkse begelei ding van cliënten en het zonodig bieden van onder steuning bij de verzorging. U stelt zelfstandig bege- leidings- en rehabilitatieplannen op en voert die mede uit. Verder participeert u in individuele en groepsgerichte (therapeutische) activiteiten. Voor deze functie dient u te beschikken over het diploma verpleegkundige B of HBO-V of een andere passende opleiding. Verder bent u bekend met het ontwikkelen en uitvoeren van individuele rehabilita tieplannen. U kunt zowel in teamverband als zelfstandig goed functioneren en bent bereid om op onregelmatige tijden te werken. Ook bent u in staat om bij dreigen de crisissituaties te interveniëren. Informatie Voor meer informatie over de afdeling en de functie kunt u contact opnemen met mevrouw M. Broeders, afdelingshoofd Cluster 3, telefoon (0252) 342 673, of de heer J. van der Heijden, manager R&V Rijnstreek, telefoon (0252) 342 510. Vacature 000275/VR Verpleegkundige voor 36 uur Zorgprogramma Stemmingsstoornissen Oegstgeest Voor de afdeling Centrale Unit op de locatie Oegstgeest zoeken wij beginnende èn ervaren verpleegkundigen voor 32 - 36 uur per week. Wij zoeken zowel startende kandidaten, die ervaring op willen doen, als meer erva ren collega's, die hun kennis en ervaring willen verdie pen en zich bijvoorbeeld actief willen inzetten bij de ontwikkeling van afdelingsplannen en de coaching van collega's. De afdeling De afdeling Centrale Unit maakt deel uit van de sector Langerdurende Zorg. Deze sector biedt behandeling, resocialisatie en woonbegeleiding aan cliënten die langdurende zorg nodig hebben. De afdeling Centrale Unit biedt tijdelijke onder steuning aan voornamelijk cliënten met een schizo frene stoornis en een dubbele diagnose (verslavings problematiek èn psychiatrische stoornis). De behan deling richt zich op een spoedig herstel van het auto nome handelen van de cliënt in het persoonlijke en maatschappelijke leven. Met dit doel wordt intensief samengewerkt met ambulante behandelaars. De functie Als persoonlijk begeleider richt u zich op de begelei ding van een aantal cliënten. U krijgt daarbij een belangrijke regiefunctie. Tot uw taken behoort dan ook regelmatig overleg met andere disciplines. Verder dient u bij crises de veiligheid van collegae en cliënten te kunnen waarborgen. De ideale kandidaat heeft een afgeronde verpleeg kundige opleiding B, Z of HBO-V. beschikt over kennis van verpleegkundige methodieken (Gordon) en ervaring met zorg- en begeleidingsplannen. Verder kunt u goed samenwerken en levert u een actieve bijdrage aan de ontwikkeling van behande- lings- en afdelingsbeleid en zorgvernieuwing. Ook bent u bereid om incidenteel op andere afdelingen te worden ingezet. Informatie Voor meer informatie over de afdeling en de functies kunt u contact opnemen met mevrouw A. Mulder, teamcoördinator Centrale Unit. telefoon (071)5179 543/540. Vacature 000275/EB Voor het Zorgpogramma Stemmingsstoornissen op de locatie Oegstgeest zoeken wij een verpleegkundige voor 36 uur per week die stevig in haar of zijn schoenen staat. Het zorgpgrogramma Het Zorgprogramma Stemmingsstoornissen maakt deel uit van de Sector Crisisinterventie. Psychiatrische en Psychotherapeutische behandeling voor volwassenen. De functie Binnen dit programma draagt de verpleegkundige zorg voor zowel individuele begeleiding als groeps gerichte activiteiten aan cliënten die intensieve zorg nodig hebben. Daarnaast behoren crisisinterventie en intensieve verpleging, verzorging en begeleiding in het kader van suïcidaliteit tot het takenpakket. Verder coördineert u de zorg, pleegt u overleg met andere disciplines en begeleidt u nieuwe collega's. Voor deze functie dient u te beschikken over het diploma verpleegkundige B of HBO-V, doorzettings vermogen en goede sociale vaardigheden. U bent in staat om methodisch te werken en kunt goed omgaan met conflicten. U bent oplettend en betrokken, maar weet waar nodig ook afstand te bewaren. U heeft een flexibele instelling ten aanzien van uw inzetbaarheid, ook buiten de afdeling. Verder verwachten wij van u dat u een actieve bijdrage levert aan de ontwikkeling van het klinisch programma. Informatie Voor meer informatie over de afdeling en de functie kunt u contact opnemen met mevrouw A. de Smit, teamcoördinator, telefoon (071) 5179 343 325. Vacature 000275/EA Het aanbod Wij bieden een boeiende, afwisselende werkomgeving met goede mogelijkheden tot verdere ontplooiing. Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Geestelijke Gezondheidszorg. Voor de vermelde vacatures is functiegroep 45 van de Functiewaardering Gezondheidszorg (FWG) van toepassing.Daarnaast biedt de Rijngeest Groep u goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals mogelijkheden voor kinderopvang, een spaarloonregeling en een aantrekkelijk collectief verzekeringspakket. Er is ook een uitgebreid opleidingsplan, gericht op deskundigheidsbevordering en verbreding van uw functie. Solliciteren Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie graag uiterlijk 26 februari a.s. onder vermelding van de vacaturecode. U kunt uw brief richten aan: Rijngeest Groep Dienst Personeel en Organisatie Postbus 5000, 2200 KA Noordwijk

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 42