Personeel Pers< BrittenburG International Merchandising m jak MSK Administratief medewerker bedrijfsbureau m/v W. HOGEWONING BV trendsetters In dried flowers Manager productontwikkeling KLANTGERICHTE DUIZENDPOOT Mi ZATERDAG 12 FEBRUARI 2000 gevestigd in Oegstgeest, is een internationaal geörienteerde handelsmaatschappij, die zich bezig houdt met het ontwerpen van, de im- en export alsmede de groothandel in agenda's en organisers, schoolagenda's en schoolartikelen, luxe lederwaren en acryl fotolijsten. Ons assortiment onderscheidt zich qua smaak en vormgeving van dat van de collega's. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een energieke EXPORTMEDEWERKER VOOR DE BINNENDIENST MA/ (FULLTIME OF PARTTIME) Hij/zij is medeverantwoordelijk voor de verkoop en export aan warenhuizen, kettingbedrijven, postorderbedrijven en groothandelaren buiten de Benelux. De eisen zijn: Dynamische commerciële aanpak t.a.v. het verkrijgen van orders. Ruime verkoopervaring in een soortgelijke functie en branche. HBO-niveau, verkregen door opleiding of ervaring. Goede contactuele eigenschappen en onderhandelingsvaardigheden. Eigen initiatief en ondernemingsgeest. Een gegronde en zeer goede kennis van de Franse, Duitse en Engelse taal in woord en geschrift. Kennis van de Spaanse taal is een pré. Computerervaring (Windows NT, Word, Excel, Exact). Leeftijd tussen 28-45 jaar. Woonachtig in de regio Den Haag- Leiden-Haarlem. SYSTEEMBEHEERDER/ ADMINISTRATEUR MA/ (FULLTIME) Deze veelzijdige functie bestaat in hooflijnen uit: Het sturen, beheren en zorgdragen voor een juist gebruik van het computernetwerk (Windows NT met Exact, Excel en Word). Het regelmatig uitvoeren van controles. Het instrueren van onze medewerkers. Het ondersteunen van de directie d.m.v. management-rapportages. Het voeren van de boekhouding, het opstellen van budgetten en prognoses, alsmede de jaarrekening, e.e.a. in samenwerking met de accountant. Gevraagd wordt: Afgeronde relevante opleiding, minimaal MBO-niveau. Ruime ervaring met kantoor automatisering. Administratieve en organisatorische ervaring, liefst opgedaan in een kleinere organisatie. Goede beheersing van Nederlands en Engels in woord en geschrift. Goede contactuele vaardigheden. Woonachtig in de regio Den Haag- Leiden-Haarlem. Wij bieden u een prettige werkomgeving, een informele werksfeer, en een prima beloning. Heeft u belangstelling voor één van deze functies, schrijft u dan een brief met CV t.a.v. mevr. E.M.E. van den Berg, International Merchandising, Postbus 1090, 2340 BB Oegstgeest. Inlichtingen: 071-5153531. Wij ontvangen uw brief graag vóór 24 februari a.s. ^STA U» Wij vragen: ENTHOUSIASTE RESTAURANT MEDEWERKER en een CREATIEVE ZELFSTANDIG WERKENDE KOK een vereiste voor deze vacature is kennis en ervaring, en een service gerichte instelling. Voor inl. en sollicitaties: Visspecialiteiten restaurant BRITTENBURG Boulevard 70 2225 AG Katwijk t.a.v. Dhr. W. Ouwehand 06/51298939 gesneden verpakte groenten W. Heemskerk BV is een groentebewerkingsbedrijf dat groente snijdt, wast en verpakt. Bij het bedrijf werken inmiddels zo'n 400 mensen. Wij leveren door heel Nederland en ook in Duitsland aan diverse supermarktketens panklare kleinverpakkingen groente, groentepak ketten, rauwkost en salades. Door groei is er op de afdeling bedrijfs bureau ruimte ontstaan voor een: Wat doet de administratief medewerker bedrijfsbureau: Verwerken van productiecijfers Beheren van productsamenstellingen Beheren en verwerken van productiecijfers ter ondersteuning van het management Wat vragen wij van de medewerker bedrijfsbureau: Opleiding en/of ervaring op MBO-administratief niveau Beheersing van Duitse taal in woord en geschrift heeft een pre Beheersing van Microsoft Office Een accurate werkhouding Goed kunnen werken onder tijdsdruk Voor beide functies geldt: Een salaris dat afhankelijk is van opleiding en ervaring 8% vakantietoeslag Spaarloonregeling 26 vakantiedagen Belastingaftrekbare PC voor mensen met een vaste aanstelling CAO voor de groothandel in Aardappelen, Groenten en Fruit Sollicitatie Als uw belangstelling naar aanleiding van deze advertentie gewekt is, kunt u een sollicitatiebrief inclusief CV sturen naar: W. Heemskerk BV, t.a.v. de heer Th. van Werkhoven, P&O Manager, Postbus 137, 2230 AC Rijnsburg. Van der Snoek Schilders- en Onderhoudsbedrijf is een gerenommeerd totaal onderhoudsbedrijf met circa 70 professionele medewerkers. Het bedrijf heeft als thuisbasis Alphen aan den Rijn en opereert in dé gehele Randstad. Tot onze opdrachtgevers behoren woningbouwverenigingen, institutionele beleggers, bedrijven, instellingen, aannemers en particulieren. Van der Snoek is gespecialiseerd in: onderhouds-, renovatie- en nieuwbouwschilderswerk wandafwerking hout- en kozijnreparatie betonreparatie glasreparatie plaatsen van isola tieglas planmatig onderhoud verwijderen van graffiti Interesse in een baan met perspektief? Neem dan voor meer informatie contact op met Mw. De Koeijer. vandcrsnoek Van der Snoek Schilders- en Onderhoudsbedrijf Bedrijfsweg 4 2404 CB Alphen aan den Rijn Telefoon 0172-445541 n h< over emri ULI. Hogeujoning B.V. gevestigd te Rijnsburg, is een toonaangevend im- en exportbedrijf in natuurlijke decoratiematerialen, ujaaronder droogbloemen, giftartikelen en materialen voor de dlsplaymarkt. Het bedrijf steekt veel energie in het ontwikkelen van nieuwe producten, materialen, vormen en kleuren en is op haar gebied internationaal trendsetter. In de loop der jaren zijn diverse productie- en verkoopbedrijven gevestigd in Nederland, U.S.R., India en China. Op het Bedrijfsburo houdt men zich bezig met inkoop, artikelbeheer en productontwikkeling, de nieuwe gegevens worden hier verzameld en verwerkt om jaarll ,g v catalogi uit te brengen. oi Om het product-ontwikkelingsproject administratief te ondersteunen en te visualiseren er'al ter uitbreiding van de afdeling een (40 uur per week) De funktie: aansturen van leveranciers- en productiebedrijven in diverse landen, en het voeren vcje correspondentie voornamelijk in de Engelse taal bewaking ontwikkelingstrajekt nieuwe producten verzamelen en verwerken van digitale beelden en bijbehorende productgegevens planning bijhouden voor het uitbrengen van diverse catalogi en overleg hebben met overige voorkomende werkzaamheden Gevraagd: MBO-opleiding (administratief) goede kennis von administratieve processen en automatisering o.a. MS-office, uitstekende kennis van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift groot organisatietalent onder werkdruk kunnen presteren affiniteit met creatieve processen Geboden wordt: Een afwisselende baan met een plezierige werksfeer. Deze funct N ruimte voor eigen inbreng en verdere ontplooiing binnen een org met korte communicatielijnen en een informele sfeer. De beloning is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Verder bieden wij uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden drie enig nigs Pas jij bij deze beschrijving? Ris je interesse gewekt is, stuur dan een brief met motivatie en binnen 10 dagen naar: UJ. Hogewoning B.V., Postbus 265, 2230 RG Rijnsburg, .t.a.v. Hanneke Hogewoning. Voor verdere informatie kun je uiteraard ook even bellen: 071 40to t mi je lo deli ïdt lom latic leef KONINKLIJKE PORCELEYNE FLES ANNO ROYAL DELFT DELFT De N.V. Koninklijke Delftsch Aardewerkfabriek de Porceleyne Fles Anno 1653 is Nederlands van sieraardewerk, onder andere van het wereldberoemde originele Delfts Blauw. Tevens is De Porceleyne Fles een toeristische attractie die circa 180.000 bezoekers per jaar ontvangt. Momen 80 medewerkers in het bedrijf. De Koninklijke Porceleyne Fles gaat een samenwerkingsverband met een bedrijf in Amsterdam mk zijn wij voor demonstratiewerkzaamheden in het centrum van Amsterdam of voor De Keukenhi zoek naar jonge serieuze PLATEELSCHILDERS (M/V) Aan deze functie zal een interne en fulltime opleiding in Delft vooraf gaan. Werkzaamheden (o.a.): Het met de hand beschilderen van aardewerk en porselein Het geven van demonstraties Overige voorkomende werkzaamheden Vereisten: Goede teken- en handvaardigheid Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift Goede contactuele eigenschappen en doorzettingsvermogen Affiniteit met een toeristische omgeving Het spreken van een tweede taal heeft een zeer grote pré De Koninklijke Porceleyne Fles biedt een afwisselende functie met goede secundaire arbeidsvoi c sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan Dhr. H.J.B. Nijenhuis, Adjunct-Directeur. Hij is beschikbaar voor meer informatie. Rotterdamseweg 196.2628 AR DELFT. Telefoon: 015 -251 20 30. internet: www.rovaldelft.il. et d Uso Chubb Insurance Company of Europe S.A. Is een dyna mische. innovatieve en finan cieel zeer sterke verzeke ringsmaatschappij met een geheel eigen visie op scha- debehandeling,kwaliteit, dienstverlening en carrière mogelijkheden. Wij behoren tot de Chubb Group of Insurance Companies, een wereldwijd werkende verze keringsgroep met kantoren in Europa. Azië. Noord- en Zuid-Amerika, en Australië. In Nederland werken wij van uit Hoofddorp en Rotterdam met een jong en enthousiast team aan een succesvolle toekomst met een sterke nadruk op een aantal speci fieke doelgroepen en markten. Functie-eisen: Opleiding op MBO-niveau 1 a 2 jaar administratieve ervaring, bij voorkeur opgedaan in het verzekeringsbedrijf Goede kennis van de Engelse taal Ervaring met geautomatiseerde systemen (Word, Excel) Gevoel voor service en stressbestendig Teamgeest. Wij bieden: Afwisselend, zelfstandig werk in een enthousiast team van professionals. Een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden, waaronder een 13e maand winstdelingsregeling, premievrij pensioen, mogelijkheden voor studiekostenvergoeding. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u binnen 14 dagen richten aan Chubb Insurance Company of Europe S.A., t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 704, 2130 AS Hoofddorp. Batelaan Kunststoffen B.V. te Voorschoten is specialist op het gebied van plastics vervormen (bijvoorbeeld displays en verpakkin In de ruim veertig jaar van ons bestaan hebben wij het vakmanschap en de techniek opgebouwd om naast kant-en-klare ontwei i ook ideeën van klanten optimaal te kunnen realiseren. Goed, snel en met een goede prijs-kwaliteitverhouding! Wij zijn een i (8 medewerkers), enthousiast en informeel productiebedrijf. Klantvriendelijkheid staat voorop. Plezier in het werk, loyalite praktisch blijven denken zijn sleutelwoorden binnen de onderneming. Om ons team te kunnen versterken zijn wij op zoek naar GROEIMOGELIJKHEDEN VOOR EEN COMMERCIEEL ASSISTENT De functie! - Na een gedegen inwerkperiode bent u medeverantwoordelijk voor het gehele commerciële traject. U hebt veel telefonisch contact met klanten. Natuurlijk denkt u met hen mee en weet u de juiste vertaalslag te maken van klantgericht advies naar resultaat. - U werkt zelfstandig offertes uit. Daarnaast bent u commercieel verantwoordelijk voor de succesvolle opvolging hiervan. Ook calculatie en inkoop maken deel uit van uw takenpakket. - Bij Batelaan Kunststoffen krijgt u de kans om uzelf binnen deze afwisselende, commerciële binnendienstfunctie te blijven ontwikkelen. Wie zoekt Batelaan Kunststoffen? - Een enthousiaste persoonlijkheid die zelfstandig binnen het team kan functioneren. - U bent positief ingesteld, flexibel en u hebt affiniteit met techniek. Uitstekende contactuele en commerciële vaardigheden spreken voor zich. - Uw niveau is MBO. verkregen door opleiding en/of ervaring. U\y leeftijd? Tussen de 20 en 30 jaar. Werkervaring is voor deze functie geen vereiste, wel de bereidheid om te leren en 'de handen uit de mouwen te steken'! Geïnteresseerd? Bent u op zoek naar een uitdagende, afwissel functie binnen een enthousiast team? Met vast salaris en uitstekende sociale voorz Stuur of e-mail dan binnen 10 dagen voorzien van C.V. naar Batelaan Kunststoffen B.V. t.a.v. mevrouw A. Batelaan Postbus 22,2250 AA Voorschoten E-mall batelkun©tref.nl Een psychologisch onderzoek door Van der fl Werving en Selectie te Vught maakt deel uit vl selectie procedure. IATELAAN KUNSTSTOF?

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 36