Personeel Personeel Persom #L I T I E Verkeersassistenten m/v Medewerker Personeelsadministratie vi Administratief medewerker v/m Administratief medewerker v/m ZATERDAG 12 FEBRUARI 2000 Ideal Standard gevestigd te Hoofddorp is een dochter van de Ideal Standard divisie van American Standard. Ideal Standard is een van de toonaangevende producenten van sanitaire producten in de wereld. In verband met uitbreiding van de verkoopactiviteiten willen wij ons enthousiaste team graag versterken met een: Verkoopassistent m/vr (binnendienst) De functie Ter ondersteuning van de Sales en Marketing Manager en het verkoopteam bent u bij vele as pecten binnen onze verkoopactiviteiten betrokken. Zoals bijvoorbeeld het invoeren van orders in het computersysteem, het adviseren van cliënten over levertijden, productinformatie en het versturen van documentatie of onderdelen naar onze relaties. Uw profiel HAVO of MEAO niveau, liefst in een administratieve richting. Ambitieus en flexibel. In staat uw werk goed te organiseren. Goede kennis van de Engelse taal. Ervaring met Microsoft Office software Wij bieden Een uitdagende, veelzijdige functie met mogelijkheden om u te ontwikkelen, waarbij wij u zullen trainen in het gebruik van ons computer systeem en het verkoopproces. Een salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Indien u meer wilt weten over deze interessante functie stuur dan uw CV naar Diane Earle, Ideal Standard, Postbus 3054, 2130 KB Hoofddorp. Tel. 023-5680 213 Fax: 023-5680 413 Email: dearle@trane.com pt-> Wij, een jong en dynamisch bedrijf, zoekt op zeer korte termijn een: (aankomend) TIMMERMAN HOUTBEWERKER voor het vervaardigen van (houten) trappen, met doorgroeimogelijkheden. Ben jij degene die wij zoeken. Neem dan contact op, of schrijf een briefje met C.V. naar: Trappenmakerij v/d Geest B.V. NijverheidSWeg 21 (Industrieterrein Grote Polder) 2382 NM ZOETERWOUDE Tel. (071) 541 73 38, Fax (071) 582 08 60 Het bestuur van de Stichting Samenwerkende Basisscholen Alkemade roept sollicitanten op voor de volgende vacature: Remedial teacher - de vacature bestaat 15 uren (wtf 0,3947) - de benoeming gaat in per 01-03-2000 en eindigt per 31-07-2000 - verlenging van de benoeming is mogelijk - de werkzaamheden bestaan uit het hulp bieden bij de uitvoering van het Beleidsplan Taal Alkemade - de werkzaamheden vinden plaats op verschillende scholen - de hulp richt zich op leerlingen van groep 2 Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr.T. Bijman. Tel. school: 071-3313039 Privé: 071-3313941 Uw schriftelijke reactie zien wij gaarne voor 19 februari 2000 tegemoet op het secretariaat van de stichting SSBA Postbus 32 2370 AA Roelofarendsveen Lisse is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente en telt ca. 22.000 inwoners. Lisse ligt op geringe afstand van strand en duinen. De steden Leiden, Haarlem en Amsterdam zijn goed bereikbaar. Lisse heeft een uitstekend voorzieningenniveau (regio functie) op vele terreinen. De organisatie kent vier sectoren te weten de sectoren Middelen, Welzijn, Openbare Werken en Ruimtelijke Ordening en Bestuurszaken. Een onderdeel van de sector Middelen is de afdeling Financieel Beleid en Belastingen die belast is met alle beleids(voorbereidende) en uitvoerende taken op het gebied van financieel beleid en belastingen. Op deze afdeling is de functie vacant van S/iedewerker financieel beleid m/v voor 36 uur per week Functie-inhoud: - u verricht uitvoerende werk zaamheden op het terrein van financieel beleid, te weten: - het verzorgen van de be grotingswijzigingen; - het opstellen van de investe- rings- en financieringsstaten; - het opstellen van de bijlagen ten behoeve van de begroting en de gemeenterekening; - u voert het treasurymanagement uit; - u (mede) ontwikkelt beleids adviezen op het terrein van financieel beleid; - u verricht, indien nodig, overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: -een diploma bestuursambte naar, differentiatie Financiën danwel een gelijkwaardige opleiding (bijvoorbeeld mba aangevuld met kennis van de gemeentelijke administratie); - ervaring in en affiniteit met soortgelijke werkzaamheden; - ervaring met geautomatiseerde financiële systemen alsmede de automatiseringspakketten Word en Excel; - een klantgerichte, flexibele en accurate werkhouding; - goede contactuele en redactio nele vaardigheden. Het salaris: Afhankelijk van uw opleiding en ervaring bedraagt het salaris voor deze functie maximaal 4.759,--/ 5.392,— bruto per maand bij een 36-urige werkweek (salarisniveau 7/8, peildatum 1 oktober 1999). Algemene informatie: De gemeentelijke rechtspositie regelingen zijn van toepassing waaronder mogelijkheden voor kinderopvang, ouderschaps verlof, deelname aan spaarloon regeling, periodieke deelname aan fiets- en pc-privé project, variabele werktijden etc. Wilt u eerst meer weten over de verschillende werkzaamheden of heeft u andere vragen? Neemt u dan contact op met de chef van de afdeling Financieel Beleid en Belastingen, de heer R.H.G.M. van den Broek, tel. (0252)433 142. Bij zijn afwezigheid kunt u ook bellen met de waarnemend chef van ae afdeling, de heer A.N.M. van Wieringen, tel. (0252) 433 156. Wilt u solliciteren? Wij nodigen vooral vrouwen en allochtonen uit om te solliciteren. De gemeente Lisse wil gelijke kansen voor mannen en vrouwen en een evenredige vertegenwoor diging van allochtonen in haar personeelsbestand. Bij gelijke geschiktheid geven wij de voor keur aan een kandidaat uit deze doelgroepen. Uw sollicitatie ontvangen wij graag binnen twee weken na het verschijnen van dit blad. U schrijft uw brief aan burgemeester en wethouders van Lisse, Postbus 200, 2160 AE Lisse. Acquisitie naar aanleiding van deze adyertentie wordt niet op prijs gesteld. BLOEIEND CENTRUM VAN DE BOLLENSTREEK Politie Hollands Midden werkt aan de veiligheid en leefbaarheid in het groene hart van de Randstad, het gebied tussen de vier grootste steden van het land. Dit gebied telt 35 gemeenten met in totaal 725.000 inwoners. Bij ons korps, dat volop in beweging is, werken ongeveer 1.600 mannen en vrouwen, verdeeld Hollands Midden over 8 districten, korpsrecherche, stafdiensten en de korpsleiding. Momenteel zijn wij op zoek naar mannen en vrouwen die willen werken in een dynamische werk omgeving bij een bedrijf dat midden in de maatschappij staat. Daarom nodigen we enthousiaste en flexibele mannen en vrouwen uit om te reageren op de volgende vacatures: Voor het regionaal Verkeershandhavingsteam zoekt de Politie Hollands Midden: Altijd al bij de Politie willen werken? Nu kan dat!! e politie Hollands Midden zoekt enthousiaste mensen die zich willen inzetten voor de verkeersveiligheid. De regio Hollands Midden heeft een verkeersprobleem. In 1998 vielen r 46 verkeersdoden en werden 578 mensen in ziekenhuizen opgenomen ten gevolge van verkeersongevallen. Bovendien is gebleken dat in deze regio het aantal bestuurders dat na het nuttigen van alcohol een voertuig bestuurt het hoogste van Nederland is. De samenwerkende instanties in Zuid Holland, die zich inzetten voor het bevorderen van e verkeersveiligheid, hebben zich ten doel gesteld het aantal verkeersdoden en ?gewonden drastisch te verminderen door gedragsbeïnvloeding van bestuurders. it willen zij o.a. doen door het anders inrichten van wegen en het intensiveren van de handhaving van verkeersregels. Hiervoor is door de politie Hollands Midden en het Openbaar Ministerie het Regio Verkeershandhavingsplan 2000-2004 ontwikkeld en wordt het regionaal verkeershandhavingsteam opgericht. v functie: U verricht snelheids- en rood-licht-controles; U controleert op het dragen van gordels en helmen; U controleert het alcoholgebruik van bestuurders; U handelt de administratieve verwerking van verbalen af. v profiel: U heeft een opleiding op minimaal LBO/MAVO-niveau; U bent bereid tot het volgen van vakgerichte opleidingen; U bent in het bezit van het rijbewijs categorie B; U bent 18 jaar of ouder; U heeft goede communicatieve vaardigheden; U bent een stabiele persoonlijkheid. Wij bieden: Een opleiding tot buitengewoon opsporingsambtenaar met het ta; Verkeersassistent; U wordt gedurende de opleiding tijdelijk aangesteld voor de duur Daarna volgt een tijdelijke aanstelling met een proeftijd van een jaar. H goed functioneren een vast dienstverband; Het regionaal Verkeershandhavingsteam wordt voorlopig voor 4 jaai werkzaamheden van het team niet worden voortgezet, vindt bemiddeli werkers naar een passende functie binnen of buiten de Politie Hollands Voor de functie geldt salarisschaal 4 BBP (min. 2.916,00 tot max. 4.4 maand voor 36 uur per week). Inschaling is afhankelijk van kennis Pensioenopbouw vindt plaats bij het ABP. Hierbij wordt opgemerkt dat: Inzet regiobreed zal plaatsvinden. Overige informatie: Informatie kan worden ingewonnen bij de heer M. Fluit, Regionaal Verkeei telefoon (071) 5459842 en de heer R. Zoetemelk, personeelsmanagementa telefoon (06) 50290879. Een psychologisch en antecedenten onderzoek ma' van de selectieprocedure. Uw sollicitatie: Belangstellenden worden verzocht binnen twee weken na publicatie schril gemotiveerd (inclusief curriculum vitae) te solliciteren bij: Het hoofd operationele ondersteuning, Postbus 4240, 2350 CE Leiderdorp o.v.v. vacat verkeersassistenten. Bij de afdeling Personeelsbeheer van de dienst Personeel, locatie Leiderdorp, is de functie voor 36 uur per week v functie: U geeft ondersteuning aan de personeelsmanagementadviseur; U verzamelt en ordent gegevens op het gebied van personeelsinformatie; U verwerkt mutaties op personeelsgebied; PP* U beheert personeelsdossiers; U stelt rechtspositionele brieven en besluiten op; U fungeert als vraagbaak inzake rechtspositionele aangelegenheden; U signaleert knelpunten op personeelsgebied en bespreekt deze met de personeelsmanagementadviseur. v profiel: U bent in staat om zelfstandig en zorgvuldig te werken; U heeft kennis van rechtspositionele aangelegenheden; U heeft ervaring en affiniteit met het uitvoerend personeelswerk; U heeft ervaring met geautomatiseërde gegevensverwerking; U beschikt over goede communicatieve vaardigheden; ,£-!• U bent stressbestendig, klantgericht en representatief; (jJ(* U bent flexibel en integer; U bent bereid tot het vervangen van collega's op andere plaatsen van tewe U beschikt over een afgeronde MBO opleiding Personeel en arbeid; U heeft ervaring op het gebied van personeelsadministratie. Wij bieden: Voor de functie geldt salarisschaal 5 BBP (min. 3.063,00 tot max. 4.6: per maand voor 36 uur per week). Inschaling is afhankelijk van leeftijd, Pensioenopbouw vindt plaats bij het ABP. Overige informatie: Informatie kan worden ingewonnen bij de heer M. Willemstein, chef persoi1 telefoon (071) 5459515 of bij mevrouw M. Emmen-llmer, personeelsmanag telefoon (071) 5459513. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure Uw sollicitatie: Belangstellenden worden verzocht binnen twee weken na publicatie hun (inclusief curriculum vitae) te richten aan de korpschef Politie Hollands Mii het hoofd van de dienst Personeel de heer E. Mavromatis, Postbus 4240, 2350 CE Leiderdorp, o.v.v. vacature personeelsadministratie. In het District Rijn en Braassem, locatie Leiderdorp, is de functie vacant van: 20 uur per week v functie: U verricht alle administratieve handelingen ter ondersteuning van meerdere stafmedewerkers; U voert administratieve gegevens in geautomatiseerde systemen in en verwerkt en verstrekt gegevens; U draagt zorg voor overzichtelijke archivering van relevante stukken; U behandelt inkomende- en uitgaande post; jf U verricht alle voorkomende werkzaamheden in relatie tot deze functie; U verricht in voorkomende situaties taken van het secretariaat. v profiel: U bent in staat om accuraat te werken; U heeft ervaring in en affiniteit met administratieve werkzaamheden; U heeft een klantgerichte en serviceverlenende instelling; U bent sociaal en contactueel vaardig; U bent stressbestendig en flexibel; U heeft een afgeronde opleiding op MAVO/MBO-niveau; U heeft relevante administratieve opleidingen; U kunt in teamverband werken; U heeft kennis en ervaring op het gebied van werken met geautomatiseerde systemen (Word, Excel). Hierbij wordt opgemerkt dat: De werktijden in onderling overleg met de andere medewerkers van m met vrijdag tussen 08.00 en 16.30 uur worden ingevuld. Wij bieden: Voor de functie geldt salarisschaal 4 BBP (min. 2.916,00,- tot max. 4, per maand vooV 36 uur per week). Inschaling is afhankelijk van leeftijd, ervaring; Pensioenopbouw vindt plaats bij het ABP. Overige informatie: Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Informatie kan worden ingewonnen bij: Mevrouw C. Wesselius, secretaresi H.A.G. de Bruin, personeelsmanagementadviseur, beiden te bereiken onde: telefoonnummer (071) 5810101. Uw sollicitatie: Belangstellenden worden verzocht binnen twee weken na publicatie hun (inclusief curriculum vitae) te richten aan de korpschef Politie Hollands Mid l h de districtschef van het District Rijn en Braassem, Postbus 39, 2350 AA Leid o.v.v. vacature administratief medewerker. rd Bij de korpsrecherche, locatie Leiderdorp; is de functie vacant van: 20 uur per week v functie: U verricht alle administratieve handelingen ter ondersteuning van meerdere stafmedewerkers; jert administratieve gegevens in geautomatiseerde systemen in en verwerkt en verstrekt gegevens; U draagt zorg voor overzichtelijke archivering van relevante stukken; U behandelt inkomende- en uitgaande post; U verricht alle voorkomende werkzaamheden in relatie tot deze functie; y profiel: U bent in staat om accuraat te werken; U heeft ervaring in en affiniteit met administratieve werkzaamheden o.a. op het gebied n planning; U heeft een klantgerichte en serviceverlenende instelling; U bent sociaal en contactueel vaardig; U bent stressbestendig en flexibel; U heeft een afgeronde opleiding op MAVO/MBO-niveau; U heeft relevante administratieve opleidingen; U kunt in teamverband werken; U heeft kennis en ervaring op het gebied van werken met geautomatiseerde systemen (Word, Excel). Hierbij wordt opgemerkt dat: Over de urenverdeling afspraken worden gemaakt. Wij bieden: Voor de functie geldt salarisschaal 4 BBP (min. 2.916,00,- tot i per maand voor 36 uur per week). Inschaling is afhankelijk van ervaring;- Pensioenopbouw vindt plaats bij het ABP. nax./4.< leeftijd, n de selectieprocedure. ik Informatie kan worden ingewonnen bij: De heer E. Visser, telefoonnumme Uw sollicitatie: Belangstellenden worden verzocht binnen twee weken na publicatie hun s (inclusief curriculum vitae) te richten aan de korpschef Politie Hollands Mid het hoofd van de korpsrecherche, Postbus 4240, 2350 CE Leiderdorp, o.v.v administratief medewerker korpsrecherche. Deze functie is ook intern opengesteld. Bij gelijke geschiktheid voorkeur uit naar een interne kandidaat. Aanvullende selectiemt!?! psychologische test en assessment kunnen deel uitmaken van d ELC selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze adverten niet op prijs gesteld. °t mam t r. tr;i

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 34