rsoneel Personeel Personeel Personeel Personeel duin KPD medewerker dewerk(st)er koop Binnendienst K Baars Bloemhoff KEUKENVERKOPER M/V uc'E: WOODWARD fulltime intercedenten H[ msai m De Haasbi Een nieuwe bouwmarkt in Katwijk: maak er - jouw karwei van! JiG 12 FEBRUARI 2000 eefi Wp ontwikkelt sofware voor de totale bouw- verzorgt de advisering, itie training, helpdesk jerhoud van deze het jong en enthousiast verkoopteam va een ervaren en commercieel ingestelde e vestiging in Oegstgeest i fulltime functie maar parttime is bespreekbaar. j— G^R O E P De werkzaamheden zullen onder meer bestaan uit: Beheer algemeen secretariaat Algemene ondersteuning van het verkoopteam Telefonisch contact onderhouden met klanten Verrichten van acquisitie in samenwerking met het verkoopteam Onderhouden en uitbouwen van het klantenbestand Debiteurenbeheer De functieverelsten zijn: Secretariële opleiding (Schoevers, MEAO-secretarieel of gelijkwaardig) Enige ervaring in soortgelijke functie Kennis van Windows 95, Word en Excel Commerciële instelling Zelfstandig kunnen en willen werken Een flexibele instelling Wij bieden u: Een zelfstandig functie «Goede salariëring Een gezellige informele werkomgeving Uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden Mogelijkheden om zich verder te ontplooien binnen ons bedrijf Interesse? Bent u geïnteresseerd in het werken voor een dynamisch bedrijf, aarzel niet om te reageren. Indien u nadere informatie wenst, kunt u tijdens kantooruren bellen met mevrouw Lisette Middelburg, telefoon 071-5194867. Uw schriftelijke sollicitatie met CV kont u richten aan: KPD Groep BV, vestiging West t.a.v. dé heer R.I. Wiegers Rhijngeesterstraatweg 58 2341 BV Oegstgeest SPECIAL PRODUCTS ijs dit) is P uropal Let Pu 10 tl inplaat erancier rbouw yk van PLEnn en __lkens en UNiis o.a. i u ftag en Voor onze afdeling Keukendivisie zoeken wij een: die ons kleine verkoopteam full-time wil komen versterken. De werkzaamheden bestaan o.a. uit: Het verkopen (op afspraak) en adviseren in onze showroom. Het uitwerken van offertes en tekeningen op de computer. Door onze groothandelsfunktie krijgt u nagenoeg niet te ma ken met de particuliere verkoop en zijn onze werkdagen van maandag t/m vrijdag (DUS GEEN WEEKEINDEN). Als het werken in een dynamisch en groeiend bedrijf u aan spreekt en u graag de weekeinden vrij bent, nodigen wij u uit om te solliciteren door middel van het sturen van een brief met c.v. naar: Baars Bloemhoff Amsterdam Keukendivisie B.V. T.a.v. de heer J. A. Koole Jarmuiden 52 1046 AE AMSTERDAM Kikker JIJ iemands dag op? HORECA Wassenaar LiSi inrell is 365 dagen per jaar geopend, ook voor feesten en partijen en is van Attractiepark Duinrell te Wassenaar. Naast De Schaapskooi, Het Tikibad, ina en het Kikkertuin complex zijn er vele Fun- en Fastfood Kiosken, tuin complex is het gehele jaar geopend. Het complex bestaat uit drie met ruim 600 zitplaatsen, een Irisch Pub, Bowlingbanen, en een Snackbar i. Daarnaast zijn er 5 moderne vergaderzalen voor vergaderingen en congres personen. Ter uitbreiding van ons huidige team van medewerkers zoeken wij te dames en heren voor de onderstaande functies op fulltime en parttime basis, amheden zijn overdag en/of 's avonds ook in de weekeinden. 'dewerker bediening m/v n if ing geven aan medewerkers in één van de restaurants, plaatsvervangend tanager bij diens afwezigheid. Lichte administratieve werkzaamheden Tichten, nauwkeurig kunnen werken. De omzetten van een restaurant roosters voor medewerkers maken, en ig werkende koks m/v ndig bereiden van eenvoudige maaltijden in één van de restaurants, kunnen geven aan een aantal keukenmedewerkers, verzorgen van de dagelijk- igen en de zorg voor de hygiëne van de keuken op zich nemen. n restaurant en Jungle restaurant m/v en van gasten tijdens het ontbijt, de lunch en het diner, mise-en-place maken. werkende koks en keukenmedewerk(st)ers voor diverse werkzaamheden keukens. rkt ie winkel- en kassamedewerk(st)er (v.a. 16 jaar) verricht u verschillende leden zoals artikelen bij vullen en het afrekenen met klanten, n wij nog fulltime caissières die over leidinggevende capaciteiten beschikken. ker uitgifte m/v hand werkt u in één van de selfservice restaurants. U neemt bestellingen eenvoudige maaltijden, vult het buffet aan, rekent af met gasten en ihte schoonmaakwerkzaarnheden. hulpen, vakantiemedewerkers m/v 'e weekeinden, tijdens feestdagen en schoolvakenties wordt Duinrell •ht. Vandaar dat wij in die periode extra mensen kunnen gebruiken. Hing ie slag wilt bij Horeca Duinrell, dan kunt u tijdens kantooruren contact net Marieke Vente Tel: 070-5155226 u een briefje sturen naar het volgende adres: linrell 'ersoneelszaken, t.a.v. Marieke Vente Duinrell, daar kikker je van op! Woordward is een internationaal opererende organisatie, die al meer dan 125 jaar actief is op het gebied van ontwerp, fabricage, applicaties, installaties en onderhoud van digitale en hydraulische systemen en componenten voor regelingen van motoren en turbines. Woodward heeft wereldwijd 3500 medewerkers in dienst op diverse locaties o.a. in de Verenigde Staten, Japan, Australië, India, Brazilië, Engeland, Duitsland en Nederland. Alle activiteiten voor grote delen Europa,. Afrika en het Midden-Oosten worden aangestuurd door de Europese vestiging in Hoofddorp. De vestiging Hoofddorp, valt onder de divisie Industrial Controls en biedt werk aan 250 medewerkers. SERVICE ENGINEERS m/v die in een internationale werkomgeving willen werken. De functie: Het efficiënt en doelmatig oplossen van technische problemen t.a.v. in het veld zijnde Woodward producten. Wij vragen tevens de bereidheid om voor 75% buiten de vestiging te willen werken op onregelmatige tijden. Taken: Uitvoeren en afhandelen van alle opdrachten betreffende service en/of training; In overleg met de coördinator voorbereiden van de service opdracht die voor een efficiënt servicebezoek en/of training nodig zijn; Rapporteren van alle activiteiten en oplossingen die gedaan zijn tijdens het servicebezoek; Organiseren van gerichte trainingen om bij onze klanten op de juiste manier onze producten te onderhouden en te testen; Ondersteunen van de Service Support Engineers t.a.v. vragen van klanten; Bijhouden van technische kennis. Uw profiel: HTS/MTS Werktuigbouwkunde, elektrotechniek of vergelijkbaar; Minimaal 2 jaar werkervaring in een soortgelijke funcite; Inzicht- in werking van diesel/gasmotoren en stoom/gasturbines; Goede kennis van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift, Frans is een pre; Goede communicatieve vaardigheden, overtuigingskracht en tact. Tevens zijn wij op zoek naar een aantal afgestudeerden voor de functie van AANKOMEND COMMISSIONING ENGINEER m/v Waarbij wij de mogelijkheid bieden om door te groeien als commissioning engi neer. Hiervoor vragen wij de bereidheid om veelvuldig te willen reizen. De functie heeft tot doel het in bedrijf stellen van dieselmotoren, gasmotoren, gasturbine en stoomturbineapplicaties. Uw profiel: Technisch HBO, HTS of MTS Werktuigbouw/Elektrotechniek of AOT; Beheersen van Engels in woord en geschrift, een extra taal is een pre. SOFTWARE DEVELOPMENT ENGINEER EMBEDDED SYSTEMS m/v Om werkzaam te zijn aan de ontwikkeling van de nieuwste real-time Engine Control Systems en Smart Actuators. Dit in samenwerking met de meest vooruitstrevende marktleiders op het gebied van gas- en dieselmotorenfabricage. Taken: Het analyseren, ontwerpen en specificeren van real-time embedded software voor on-board microprocessor systemen; Ontwikkelen in C assembier voor bijvoorbeeld de Philips en Motorola's (8-32 bits) microprocessor familie; Selecteren van en werken met real-time kernels en system development tools (emulators, logic and signal analysers, case-tools); Specificeren, ontwikkelen en onderhouden van monitor (PC) software ten behoeve van onze embedded (mechatronic) control systemen; Definiëren van functionele en integrale testprocedures. Uw orofiel: HTS of TU Electronica, Technische Informatica, Technische Natuurkunde, Autotechniek of Operationele Technologie met aantoonbare ervaring in real-time software ontwikkeling; Minimaal 2-3 jaar ervaring in het ontwikkelen van real-time software voor microprocessor systemen. De programmeertaal C is hier onmisbaar; Een gedegen kennis van datacommunicatie-protocollen, bijvoorbeeld: Modbus, CAN, TCP/IP is een pre; Ervaring met industriële controlesystemen (PLC's of distributed control systems) en ervaring in alle fasen van gestructureerde software ontwikkeling volgens Yourdon, Ward Mellor of UML is wenselijk; Interesse en/of kennis in object georiënteerde talen zoals C++ of JAVA is een pre; Uitstekende kennis van de Engelse taal zowel in woord als geschrift. Voor de ETO production zijn wij op zoek naar een flexibele PLANNER/PURCHASER CUSTOM SYSTEMS m/v Inkoop van materialen en diensten van externe leveranciers en van andere Woodward vestigingen; Zorgdragen voor een optimale goederenstroom zowel intern als extern; Onderhouden van contacten met leveranciers om het productieproces zo efficiënt en flexibel mogelijk af te stemmen; Uitvoeren van de administratieve handelingen nodig om dit proces goed U laten verlopen; Oplossen van materiaal beschikbaarheidsproblemen, zowel Intern als extern. Uw profiel: MBO niveau op commercieel en/of technisch gebied; Ervaring met logistieke processen; Ervaring in de Inkoopsector is een pre; Commerciële vaardigheden; Beheersen van Engels In woord en geschrift; Goede communicatieve en sociale vaardigheden. Voor de functie van planner/purchaser kunt u contact opnemen met de afdeling personeelszaken, 023-5661118. Voor informatie over de functie van software development engineer kunt u contact onemen met Scott McWhorther, Product Development Manager, 023-5662331. ku heeft vestigingen in Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Uitrecht en opent op korte termijn vestigingen in Haarlem, Almere en Leiden. Voor de vestigingen Haarlem en Leiden zijn wij op zoek naar enthousiaste Vind jij het leuk om: - gemotiveerde mensen aan een baan te helpen? - persoonlijk contact te onderhouden met bedrijven? - een nieuwe vestiging op te bouwen? - niet te weten wat de nieuwe dag gaat brengen? - in een klein team te werken binnen een informele organi satie? Wij vragen: - minimaal MBO werk- en denkniveau - relevante werkervaring op comm. en adm. gebied - een servicegerichte en dienstverlenende instelling - kandidaten dienen bij voorkeur in de plaats van vestiging woonachtig te zijn - op korte termijn beschikbaar is een pre. Wij verzoeken u uw sollicitatie met C.V. binnen één week te richten ean Uitzendbureau 65+, Nieuwe Hemweg 5L, 1013 BG Amsterdam. T.a.v. mevrouw I. Koene-Lingeman, RZ. functionaris. Met vestigingen in Rotterdam, Leiden, Eind hoven en binnenkort ook in Amersfoort werken wij hard om aan de groeiende vraag naar gemotiveerd en gastvriendelijk horeca- en cateringpersoneel te voldoen. Voor onze vestiging Leiden zijn wij met spoed op zoek naar kandidaten voor de functie van: f vestigingsmedewerker V e"'"f intercedente Horeca-ervaring is vereist. Ervaring met MS Office is een pré. Representatief en spontaan. Flexibel (géén 9 tot 5 men taliteit). Bij voorkeur in het bezit van een rijbewijs. Goede beheersing van de Nederlandse taal. Er wordt ook afwisselend in het weekend gewerkt. Woonachtig in de omgeving van Leiden. Stuur je schriftelijke reactie met CV onder vermelding van het vacaturenummer op de linkerbovenhoek van de envelop naar IMACH Uitzendburo BV, ter attentie van mevrouw D. Rouffaer, Proveniersplein S, 3033 EB Rotterdam. IMACH UITZeNDBURO r Wijnhandel 'De Gouden Leeuw' vraagt voor direct, wegens uitbreiding 22 jaar voor winkel- en magazijnwerkzaamheden. In het bezit van rijbewijs en MAVO-diploma is een pre. Schriftelijke sollicitaties aan bovenstaand adres t.a.v. dhr. H. A. C. Kempens Tevens hebben wij plaats voor parttimers voor de zaterdag en enkele dagen in de week. gesneden verpakte groenten W. Heemskerk BV is een groente verwerkingsbedrijf dat groente snijdt, wast en verpakt. Bij het bedrijf werken inmiddels zo'n 400 mensen. Wij leveren door heel Nederland en ook in Duitsland aan diverse super marktketens panklare kleinverpakkingen groente, groentepakketten, rauwkost en salades. Door groei is er op de afdeling financiële admi nistratie ruimte ontstaan voor een: Financieel administratief medewerker m/v Wat doet de financieel administratief medewerker: Het registreren en coderen van facturen Het controleren en goedkeuren van inkoopfacturen Het opstellen van een omzet verdeelstaat Het verzorgen van de debiteuren- en crediteurenadministratie Het verzorgen van de kas- en bankadministratie Het uitvoeren van betalingsopdrachten Assistentie bij diverse rapportages en de balanscontroles Wat vragen wij van de financieel administratief medewerker: Opleiding en/of ervaring op MEAO-niveau Beheersing van Microsoft Office Een accurate werkhouding Goed cijfermatig inzicht Voor beide functies geldt: Een salaris dat afhankelijk is van opleiding en ervaring 8% vakantietoeslag Spaarloonregeling 26 vakantiedagen Belastingaftrekbare PC voor mensen met een vaste aanstelling CAO voor de groothandel in Aardappelen, Groenten en Fruit Sollicitatie Als uw belangstelling naar aanleiding van deze advertentie gewekt is, kunt u een sollicitatiebrief inclusief CV sturen naar: W. Heemskerk BV, t.a.v. de heer Th, van Werkhoven, P&O Manager, Postbus 137, 2230 AC Rijnsburg. De Haas B.V., gevestigd te Leiden, levert monturen- en zonnebrillen collecties aan middelgrote optiekbe- drijven in Europa onder private label. Wij zoeken een financial controller (m/v) voor plm. 24 uur per week. - zelfstandig voeren van de financiële administratie onder supervisie van het accountantskantoor Ernst Young - internationaal betalingsverkeer en valutabeheer - maandelijkse fiscale aangiftes - maandelijkse financiële verslaggeving aan directie Fun<ptje-ei$eai - opleiding en ervaring gebaseerd op genoemde functie-eisen - bij voorkeur ervaring bij een internationaal bedrijf - kennis van de Engelse en Duitse taal - geen specifieke leeftijdseisen Qefrotlgn vyonJt: - werktijden in onderling overleg - salaris in overeenstemming met opleiding en ervaring - goede secundaire arbeidsvoorwaarden - informele werksfeer in een klein team Stuur uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen aan: De Haas B.V. T.a.v. dhr. M. de Haas Rooseveltstraat 14c 2321 BM LEIDEN Voor eventuele' verdere informatie kunt u tijdens kantooruren contact met ons opnemen, tel. (071)576 86 75 r In maart 2000 opent een nieuwe KARWEI bouwmarkt haar deuren aan de Ambachtsweg in Katwijk. Voor deze KARWEI zoeken we enthousiaste mensen die van deze nieuwe bouwmarkt hun KARWEI willen maken. Dus mensen met inzet en gevoel voor service, die in teamverband met ons willen bouwen aan een toekomst. Werken bij KARWEI? Kijk op www.karwel.nl/werken want daar vind je kant-en-klare sollicitatieformulieren. Invullen, printen, opsturen, klaar. Improvisatietalent komt daarbij goed van pas, net als technisch inzicht. Erva ring in de detailhandel is een pluspunt. We zoeken nog mensen voor de functies: VERKOOP- ArtEDEWERK(ST)ERS Je krijgt Je eigen afdeling waar je de voor raden bijhoudt, prijzen op artikelen aan brengt en zorgt voor een piekfijne presen tatie. De nadruk ligt natuurlijk op verkoop, voorlichting en advies aan klanten. Je moet dus commercieel zijn en kunnen meedenken. CAISSIÈRES Het visitekaartje van KARWEI. Tref woorden: secuur, snel, stressbestendig, I representatief en uiteraard vriendelijk. Goede beheersing van de Nederlandse taal is belangrijk en ervaring achter de kassa is een pluspunt. Parttime en fulltime functies. PARTTIME MEDEWERK(ST)ERS Ben je door de week, op zaterdagen of in de vakantieperiode beschikbaar om bij te sprin gen op één van de afdelingen? Bij KARWEI kunnen studenten, scholieren en andere mensen leuk bijverdienen. Als je maar een dienstverlenende instelling hebt, gevoel voor orde en netheid bezit en niet opziet tegen enige fysieke inspanning. BEN JE ER KLAAR VOOR? Wil je meer weten over één van de functies, bel dan met Gauke van Lingen op telefoon (0222) 36 24 65, of stuur meteen je c.v. (met vermelding van de functie waarnaar je solliciteert) naar KARWEI Bouwmarkt Katwijk, t.a.v. de heer G. van Lingen, Postbus 7, 1790 AA Den Burg.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 33