Personeel Personeel Personeel Person OP WELKE MENSEN MAKEN CITROËN IN DE REGIO TOT EEN GROTER SUCCES? 0 BIJ DEZE KANS! hoofd donorbeheer m- l!LW») Brandweer Leiden Medewerker Financiële Administratie -4 In verband met de groei van ons bedrijf, alsmede pensionering van werknemers, zijn wij op zoek naar flexibele en service gerichte collega's Moor onze vestiging zoeken wij: Chef Werkplaats U vervult een belangrijke rol in de handhaving van het hoge kwaliteits- en serviceniveau. U begeleidt en in spireert uw collega's, terwijl u de con tacten met onze klanten op prettige wijze onderhoudt. Voorts zijn van be lang: MTS autotechniek of vergelijkbare opleiding BOVAG-patroonsdiploma. APK II kwalificatie. Ervaring in een soortgelijke functie. Een flexibele instelling en duidelijke organisatorische en commerciële kwaliteiten. Eerste monteur De moderne autotechniek heeft voor u geen geheimen meer. U bent uitgesproken allround en hebt uw sporen in het reeds verdiend. U bent bekend en hebt ervaring met: Moderne automobiel-elektronica. BTE 2 elektronica/injectiesystemen. Mono- en multipoint injectiesyste men en dieselmotoren. U bent u APK II bevoegdheid. U houdt uw kennis graag op peil door het volgen van update cursussen. Monteur voertuigen U heeft reeds enige jaren ervaring in een dealerbedrijf en bovendien Hebt u de Innovam opleiding afge rond of bent u daar mee bezig. Beschikt over kennis en ervaring op het gebied van uitlijnen, in-bouwen van LPG, airco en dergelijke. U breidt uw kennis graag uit door het volgen van update-cursussen. Verkoper zakelijke markt Gezien het brede spectrum van mo dellen kan Peugeot zich ook in de za kelijke markt in een grote populariteit verheugen. U bent een proffesionele gespreks partner en deskundig adviseur voor de ondernemer uit Leiden en omge ving. U bent gespecialiseerd in f|eetsales, wagenparkbeheer en leasecalcula ties. U hebt ervaring in de buitendienst. Het onderhouden van contacten met bedrijven en zakelijke rijders gaat u gemakkelijk af. U toont veel initiatief, kunt zelfstan dig werken en hebt een commerciële instelling. U beschikt over een uitgesproken servicegerichte mentaliteit. Eerste autoschade hersteller en/of autospuiter Audatex ervaring is een pré Reacties bel: Hans Reizevoort 06-51199245 0 EUROCASION wij hebben al een Citroën Xantia v.a. 13.995,- 1993 Citroën Xantia 2.0 SX blauw 120.000 km 15.995,- Citroën Xantia 2.0 SX groen 149.000 km 13.995,- Citroën Xantia 2.0 SX groen 119.000 km 14.995,- 1994 Citroën Xantia 1.8 X rood 93.000 km 17.500,- Citroën Xantia 2.0 SX groen 64.000 km 17.995,- Citroën Xantia 2.0 SX groen 110.000 km 15.995,- 1996 Citroën Xantia 1.9T Diese groen 150.000 km 20.995,- Citroën Xantia 1.816V blauw 82.000 km 21.995,- 1997 Citroën Xantia 1.816V blauw 62.000 km 27.950,- airco Citroën Xantia 1.6 blauw 58.000 km 27.995,- Citroën Xantia 3.0 V6 grijs 65.000 km 37.995,- airco Citroën Xantia 1.8 X grijs 45.000 km ƒ29.500,- Citroën Xantia 1.816V grijs 56.000 km ƒ28.950,- airco 1998 Citroën Xantia 1.8 Break blauw 65.000 km 33.995,- airco CITROËN DE JONG Hoofdstraat 104-106 VALKENBURG Z.H 071-4016947 Bij inlevering van deze advertentie 2.500,- incl. b.t.w. extra korting boven op uw inruilprijs! (geldig t/m 29 februari 2000) ZATERDAG 12 FEBRUARI 2000 4Ti=l Ons bedrijf is de laatste jaren sterk gegroeid en blijft groeien. Wij zoeken daarom AUTOMONTEURS WERKPLAATS RECEPTIONIST(E) Medewerkers die aan willen pakken, goed in een team kunnen functioneren en interesse hebben in de automobielbranche. Wij zijn niet direct op zoek naar medewerkers met veel diploma's, maar zoeken mensen die het werk goed aankunnen. Onze nieuwe medewerkers kunnen rekenen op uitstekende voorwaarden en gaan werken in een modern bedrijf waar het altijd druk is, maar waar een uitstekende sfeer heerst. Geïnteresseerd? Bel, schrijf of kom langs. Autoservice Schot B.V., t.a.v. de heerT. Stolker, Wagenmakerstraat 2, 1991 JA Velserbroek Telefoon 023 - 538 64 64 E-mail: autoserviceschot@autoserviceschot.nl .Auloservice Schot B.K is Hyundai dealer voor Haarlem en omstreken en heeft e uitstekende naam op hel gebied van gebruikte auto's, niet alleen door de lange garantietermijnen. Ook reparatie en onderhoud staan op een hoog peil. E V vacaturenummer 2003 Bloedbank Leideji-Haaglanden De afdeling Donorbeheer zorgt ervoor dat er voldoende donoren schriftelijk of telefonisch voor donaties worden uitgenodigd om steeds voldoende bloedproducten beschikbaar te hebben voor patiënten. Het gaat om een complex logistiek proces dat ertoe moet leiden dat de juiste dono ren op het juiste moment op de juiste plek worden uitgenodigd. Soms is grote haast geboden als iemand met spoed bloed nodig heeft of moeten donoren speciaal geselecteerd worden op bepaalde medische kenmerken. Bij dit alles hoort een optimale dienstverlening aan de donoren. Zij staan tenslotte vrijwillig bloed af. Donorbeheer geldt daarbij bij uitstek als vraagbaak voor de donoren. De medewerkers beschikken over basale medische kennis, waarmee ze veel vragen zelf kunnen beantwoorden en zelf anamneses kunnen afnemen om te beoordelen of een donatie veilig en verantwoord kan plaatsvinden. Klantvriendelijkheid staat hierbij natuurlijk hoog in het vaandel. Aangezien het huidige hoofd binnenkort van functie verandert, zijn wij op zoek naar een voor 20-28 uur per week. De functie kan worden uitgebreid met projecttaken tot een fulltime dienstverband (36 uur per week). Wat houdt de functie in? Als hoofd Donorbeheer geeft u leiding aan de afdeling (12 medewerkers) en bent u verant woordelijk voor het administratief beheer van al onze donoren en bepaalt u het uitnodigings- beleid ten aanzien van donoren. U zorgt voor een goede bezetting van de afdeling en signaleert ontwikkelingen die aandacht behoeven. Daarnaast vervult u een spilfunctie binnen het logistieke proces: het uitnodigingsbeleid is bepalend voor de planning op de donorcentra en productieafdelingen. Wat maakt je tot de juiste man of vrouw? Wij zoeken een ervaren WO- of HBO-er die affiniteit heeft met geautomatiseerde admini stratieve systemen en logistiek. U kunt uitstekend overweg met cijfers om aan de hand van analyses van het donorbestand de bloedafnamen in kaart te brengen en te bewaken. Iemand die zich wil inzetten voor een goede bloedvoorziening en een uitstekende dienstverlening aan donoren en die in staat is een afdeling adequaat aan te sturen en goed weet samen te werken met andere afdelingen. U beschikt over goede analytische vaardigheden, een sterk gevoel voor een systematische aanpak, accuratesse en alertheid. Voeg daarbij een natuurlijk overwicht en tact en heeft u grote bereidheid tot samenwerken, dan bent u voor ons de ideale kandidaat. Wat hebben wij te bieden? Werktijden kunnen bij een parttime dienstverband in onderling overleg bepaald worden. Gaat u er projecttaken bij vervullen, dan betekent dit een interessante aanvulling op uw func tie als hoofd, mede vanwege de spilfunctie die u vervult. De functie is vooralsnog ingeschaald in FWG-schaal 50 (maximumsalaris fulltime 5526,- bruto per maand). Afhankelijk van ervaring en de definitieve invulling van de functie behoort inschaling in FWG-schaal 55 (maximumsalaris 6203,- bruto) tot de mogelijkheden. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. Oriënteren, solliciteren, kortom reageren. We nodigen u uit om vóór 28 februari a.s. schriftelijk te solliciteren onder vermelding van het vacaturenummer. Richt uw brief met c.v. aan Bloedbank Leiden-Haaglanden, t.a.v. Rob Drost, personeelsfunctionaris, Leyweg 297, 2545 CJ Den Haag. Voor nadere informatie kunt u zich richten tot Yvonne Goorman, het huidige hoofd Donorbeheer, telefoon 070-308 30 51. Hymo Nederland B.V. is een Zweedse fabrikant van elektro-hydraulische schaarheftafels met dochterondernemingen in Duitsland, Engeland en Fn In Nederland is dit merk al jaren op de markt via een agentschap. Voor ons nieuw op te richten dochteronderneming Hymo Nederland B.V. Leiden zoeken wij een full-time Industrieel Verkoper (M/V) met een goede technische achtergrond. Functie-omschrijving: adviseren en offreren van onze produkten afspraken maken en het bezoeken van onze relaties telefonische verkoop contact onderhouden met de leverancier Functie-eisen: grote mate van zelfstandigheid goede spreek- en schrijfvaardigheid in Nederlandse en Engelse taal technische achtergrond in combinatie met een commerciële instelling Vanzelfsprekend bieden wij je voor deze functie een goed salaris, prima secundaire arbeidsvoorwaarden en een auto van de zaak. Interesse? Dan zien wij je sollicitatiebrief graag tegemoet. Sollicitatieadres: Hymo Nederland B.V. T.a.v. de directie P/a Postbus 70 2400 BA Alphen a/d Rijn Tel. 0172-493311 Vestigingsadres: Hymo Nederland B.l Frambozenweg 67 2321 KA Leiden De Regionale brandweer Rijnland is een gemeenschappelijke regeling waarin 22 gemeenten vertegei zijn. Het betreft zowel korpsen die volledig uit vrijwilligers bestaan, korpsen met een beroepskern en dig beroepskorps. De gemeente Leiden is de centrumgemeente van deze regionale brandweeroq De bureaus van de Regionale brandweer Rijnland en de centrumgemeente zijn geïntegreerd. De Regiona weer Rijnland bestaat uit de afdelingen Technische dienst Logistiek en Beheer, Inlichtingen, Waarschui Verkenningsdienst en Opleiding, Oefening en Rampenbestrijding (OOR). Voor preventie en ondersteunen wordt gebruik gemaakt van de diensten van Brandweer Leiden. Bij de Repressieve Dienst van de Leidse Brandweer is een vacature in de dagdienst voor een Chef autowerkplaats m/v voor 34,1 uur per week De brandweer heeft een wagenpark van ongeveer 50 voer tuigen. Het onderhoud wordt gedaan door de brandweer zelf. De Leidse brandweer heeft twee kazernes, waardoor de werkzaamheden over twee werkplaatsen verdeeld zijn. De chef werkplaats heeft de beschikking over een roulerend team van ongeveer 12 automonteurs. De automonteurs hebben als hoofdtaak de hulpverlening, dus zal de afstem ming van de werkzaamheden in de autowerkplaats in nauw overleg met de bevelvoerder plaatsvinden. De chef auto werkplaats is mede verantwoordelijk voor de technische paraatheid van de voertuigen. Functietaken: - plannen en organiseren van de werkzaamheden in de autowerkplaats: - afstemmen van de werkzaamheden met de bevelvoerders; - meewerken aan en begeleiden van het werk; - functioneel leidinggeven aan de automonteurs - voertuigenadministratie bijhouden in een geautomatiseerd systeem: - inspecties en keuringen uitvoeren; - vastleggen van bevindingen in technische rapportages; - de leiding adviseren over aanschaf en onderhol* voertuigen. Functie-eisen: - Ie monteur grote voertuigen; - opleiding hydrauliek, eventuele bereidheid de opl volgen; - minimaal 3 jaar ervaring in het werkveld; - leidinggevende capaciteiten; - bekendheid met automatisering in een Windows-f - goede contactuele eigenschappen; - goede uitdrukkingsvaardigheden; - in teamverband kunnen werken; - flexibele instelling. Rechtspositie: De Brandweer volgt de rechtspositie van de gemeen! Inschaling vindt plaats naar opleiding, leeftijd en e Salaris is maximum 5.100,- (schaal 8) bij 34,1 week. Informatie kunt u krijgen bij de heer Stam, le officii sieve dienst of de heer Jonker, officier technische via telefoonnummer 071-524 07 77. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 2 weken verschijnen van dit blad richten aan; Brandweer Le Gooimeerlaan 25, 2317 JZ Leiden. Wilt u op de ei aangeven dat het om de vacature chef autowerkp Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. De Hogeschool Leiden zoekt voor de afdeling Financiële en Economische Zaken (FEZ) een: In een gloednieuw gebouw in Leiden volgen ruim 3300 stude: opleidingen bij de Hogeschool Leiden op het gebied van Gez« Sociaal Cultureel werk, Management, Arbeid Recht, bij Laboratoriumonderwijs en de Lerarenopleiding Basisonder» De uitgangspunten voor het onderwijs zijn vastgelegd in dei Beroepsgericht, Actief studeren en Studentgericht. De hoges loopafstand van Leiden Centraal Station. Bij de hogeschool 330 medewerkers werkzaam. 0.50 FtE/5,5 dagen pei hogeschool Functie-inhoud: - Crediteurenadministratie, zoals invoeren nieuwe crediteuren, inboeken en archivering van facturen. - Declaraties inboeken en registreren. - Betaalopdrachten verwerken. Functie-eisen: - MAVO bij voorkeur aangevuld met MEAO en ervaring in een soortgelijke functie. - Zelfstandig en nauwkeurig kunnen werken met een geautomatiseerd administratiesysteem. - Administratief inzicht. Arbeidsvoorwaarden: De Collectieve Arbeidsovereenkomst voor het Hoger Beroepsonderwijs is van toepassing. De aan stelling geschiedt is tijdelijk voor de duur van een jaar en daarna is er, bij gebleken geschiktheid de mogelijkheid tot een vast dienstverband. Hogeschool Leiden Het salaris is, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring minimaal fl.2.585,— bruto en maximaal fl.3.619,— (schaal 3) bruto-per maand bij een fulltime dienstverband. Een functiebeschrijving is aanwezig. Informatie U kunt informatie over de functie inwinnen bij mevr. Y. Hockx, medewerker FEZ, 071 - 5 188 828. Sollicitatie: U kunt uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae, onder vermelding van het vacaturenummer 2000/CD/29FEZ op de enveloppe, binnen 7 dagen richten aan: Hogeschool Leiden t.a.v. dhr. W.H. van der Linden, Hoofd Dienst Financiële en Economische Zaken Postbus 382 2300 AJ Leiden H De Stichting Sanquin Bloedvoorziening verzorgt op not-for-profit-basis de bloedvoorziening in Nederland H en bevordert transfusiegeneeskunde zodanig dat wordt voldaan aan de hoogste eisen van kwaliteit, veiligheid en doelmatigheid. Zij levert producten en diensten, verricht wetensdiappelijk onderzoek en verzorgt onderwijs. Sanquin hanteert de grondbeginselen van het Internationale Rode Kruis. Sanquin is een zelfstandige organisatie met in het totaal 2.400 medewerkers en bestaat uit het CLB te Amsterdam en de regionale Bloedbanken. Bloedbank Leiden-Haaglanden voorziet in de behoefte aan bloed en bloedproducten voor de behandelingen van patiënten in de regio Den Haag, Leiden en Delft. Dankzij de vrijwillige medewerking van ruim 50.000 donoren kunnen jaarlijks 200.000 eenheden bloed producten worden geproduceerd ten behoeve van de patiëntenzorg. Door middel van het ontwikkelen van nieuwe bloedproducten en het verbeteren van transfusietechnieken, draagt de Bloedbank bovendien actief bij aan ontwikkelingen binnen de transfusiegeneeskunde. Bij de Bloedbank werken ongeveer 200 medewerkers, verdeeld over vijf locaties. Bloedbank Leiden-Haaglanden Den Haag Leyweg 297 2545 C| Den Haag Tel: 070 - 308 30 30 Leiden LUMC Postbus 2184 2301 CD Leiden 'acquisitie wordt niet op prijs gesteld*

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 30