L M U C Commercieel medewerker if America LubaW Uitzend^ Biiro Dobey Enthousiaste ondernemer Brezan zoekt: B ZATERDAG 12 FEBRUARI 2000 America Digitaal Druk, een dynamische onderneming die in opdracht van reclamebureaus promotioneel drukwerk (Bus- en tramstickers, affiches en banieren) verzorgt, is op zoek naar: LEIDINGGEVENDE DTP'ER V/M Heeft de Apple Mac geen geheimen voor jou, heb je ruime en/a- ring in de grafische sector en ben jij toe aan een nieuwe uitda ging? Dan heeft Luba de baan voor jou! BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER V/M je houdt je bezig met de facturering en het inboeken van gege vens. Parttime voor drie dagen of functie in combinatie met orderbegeleiding voor vijf dagen. Enige werkervaring en kennis van Excel zijn noodzakelijk voor deze functie! TELEFONIST(E)/ RECEPTIONIST(E) V/M Het beantwoorden van de telefoon, het ontvangen van bezoe kers en licht administratieve taken zijn jouw werkzaamheden. Ben je stressbestendig en flexibel? Reageer dan snel! PRODUCTIEMEDEWERKER V/M Ben je handig, weet je van aanpakken en heb je affiniteit met de grafische sector? Dan is dit een creatieve, afwisselende functie, waarbij je meewerkt aan de realisatie van grafische producties. Ben je geïnteresseerd in één van bovenstaande functies? Neem dan snel contact op met Luba Leiderdorp! Luba Leiderdorp Winkelhof 9 tel. 071-5899862 LUBA. MENSEN WAAR E WAT AAN HEBT. K3EC3 financiële talenten gezocht m/v Ben jij op zoek naar een leuke uitdagende functie en heb je affiniteit met de financièle wereld? Bij diverse banken in Leiden en omstreken hebben wij verschillende functies openstaan Heb je minimaal mbo niveau en ben je voor langere tijd beschikbaar? Bel dan snel voor meer informatie! Informatie bij Alexandra Robbe, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6 Secretaresses die zich willen ontwikkelen m/v De Randstad Secretaresse Academie is het opleidingsinstituut van Randstad voor secretarieel personeel De Academie biedt de mogelijkheid om je kennis en vaardigheden op jouw vakgebied uit te breiden en te perfectioneren Dit kan door middel van het kiezen van specifieke modules, of door het volgen van een opleiding gericht op secretaresses met een paar jaar ervaring. Onze opleidingen en cursussen vinden over het algemeen in de avonduren plaats. Overdag kun je het geleerde in de praktijk brengen in een voor jou passende baan Ben je geïnteresseerd in werken via Randstad, en het volgen van opleidingen via de Academie, neem dan contact met ons op. Informatie bij Margriet van de Kamp, tel. (071) 523 13 66, Leiden, Schuttersveld 9. ■ÏI'liHHM kamerdames m/v Ben jij op zoek naar een baan m internationale hotels in Noordw zoek naar gemotiveerde kamerd it het schoonmaken v i de met uitzicht op zee? Voor diverse Iwijk en directe omgeving zijn wij op irdames De werkzaamheden bestaan lotelkamers en de algemene ruimtes. Heb jij al enige ervaring opgedaan in de schoonmaakbranche en beschik jij over een zelfstandige en flexibele instelling dan hebben wij zowel fulltime als parttime mogelijkheden. Informatie bij Sandra Hertzberger, tel. (071) 523 27 22, Leiden. Schuttersveld 9. ~ir randstad uitzendbureau ,;SV9 I délMMMFkCIAAlJAAk 'Dobey' is de naam die slaat voor een snelgroeiende franchise winkelkelen van dierenspeciaalzaken. Ze maakt onderdeel uil van Samenwerkende Dierenspeciaalzaken Nederland B.V. (SDN) Ie Hel. Mei inmiddels zo'n 100-tal zaken is 'Dobey' dé toonaan gevende keten van dierenspeciaalzaken in Nederland. die op franchisebasis een 'Dobey' dierenspeciaalzaak wil gaan exploiteren in de regio Leiden/Haarlem. Voelt u zich aangesproken? Hebl u de vereiste papieren en enig eigen kapitaal? Meldt u dan telefonisch of schriftelijk bij European Franchise Consultants, Fred v. d. Waals, postbus 4092, 3006 AB Rotterdam, telefoon 010-2424200. teco<,*° ai Kwaliteit en klantgerichtheid. Daar draait het om bij Brezan, toeleverancier van automateria len, gereedschappen en accessoires. Op korte termijn is in ons verkooppunt in Lei derdorp plaats voor een commercieel medewer ker. De te verrichten werkzaamheden zijn o.a.: het ver kopen van automaterialen, verzorgen van aanbie dingen en acties, beheren van het magazijn, ver zorgen van orde en netheid in het verkooppunt en het bezorgen van goederen. U komt te werken in een hecht team waarbij uw initiatieven en collegiale instelling zeer worden ge waardeerd. Het verkoopteam staat onder leiding van een bedrijfsleider. Voor deze functie zoeken wij een collega, met een MBO-diploma, bij voorkeur een diploma MTS-au- totechniek, een MDS-diploma, of ei ma, aangevuld met technische kern presentateif en heeft een klantvrienc ding. Wij bieden voor deze functie een ze werkkring, een prettige informele w goede primaire en secundaire arbei Indien u geïnteresseerd bent in dez( voldoet aan de gestelde eisen, schnïr pasfoto naar onderstaand adres (pt ook). Voor verdere inlichtingen kun rder contact opnemen met: B.V. Brezan Automaterialen - Eugène Post, Kabelbaan 4, 2352 BL Leiderdorp. Tel.: 071-5820968. Fax 071-5820551. E-mail vkp109@brezan.nl Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Uni versiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 manner, en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskun de en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goe de komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE I In Divisie I zijn de navolgende afdelingen ondergebracht: Heelkunde. Anesthesiologie,Thorax-chirurgie. Orthopedie, Urologie en Revalida tie. Tevens bestuurt de divisie een aantal interdivisionele centra, te weten: het Centrum Eerste Hulp, het Operatiekamer-centrum, het Centrum Intensive Care, alsmede de tot de divisie behorende klinie ken en poliklinieken, het Laboratorium grote proefdieren en het Labo ratorium voor bewegingsanalyse. De afdeling Thorax-chirurgie is op zoek naar een: Datamanager m/v (36 uur per week) Vac.nr. 00.L. 12.06.LD De datamanager ondersteunt onderzoekers (Medisch Specialisten) bij de voorbereiding, organisatie en voortgang van onderzoek, verza meling van gegevens, statistische bewerking én publicatie van onder zoeksgegevens. Bij de onderzoeken kunnen ook andere ziekenhuizen en/of instellingen betrokken zijn. De datamanager heeft dan tevens tot taak de deelname van deze andere ziekenhuizen en/of instellingen te coördineren. Functie-inhoud: - voorbereiden van gegevensverzameling en -beheer; - verzamelen, bewerken en verwerken van gegevens, - verrichten van algemeen-technische statistische bewerkingen: - verrichten van overige werkzaamheden. Functie-eisen: - HBO-opleiding in een paramedische richting; - ervaring met opzet en beheer van databases; - ervaring met ontwikkelen van applicaties voor het koppelen van de gegevens van verschillende databasesystemen; - ervaring op het gebied van datamanagement; - ervaring met statistische programmatuur; - goede communicatieve vaardigheden. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.658,- bruto per maand (schaal 7). Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst, met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door drs. M.I.M. Versteegh. chef de clmique (071 - 526 23 55). De polikliniek Urologie is op zoek naar enthousiaste: Medisch Secretaresses A m/v (32 uur en 36 uur per week) Vac.nr. 00.L02.06.LD Op de afdeling zijn 4 urologen en 4 assistenten werkzaam. Binnen de polikliniek is een multidisciplinair bekkenbodemcentrum gesitueerd waarin de afdeling Heelkunde. Gynaecologie en Urologie participeren. Het secretariaat bestaat uit 6 secretaresses, die nauw samenwerken met de stafsecretaresse. Functie-inhoud: - het verzorgen van de spreekuurvoorbereiding; - begeleiden van het spreekuur; - het verzorgen van medisch administratieve ondersteuning. Functie-eisen: - HAVO/MEAO-secretariële richting; - kennis van medische terminologie; - kennis van Windows; - kunnen werken met een dictafoon, - bij voorkeur ervaring als (medisch) secretaresse. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar collega's die kwa liteit van dienstverlening hoog in het vaandel hebben staan. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f3.833,- bruto per maand (schaal A5). Dienstverband: Aanstelling geschiedt vooralsnog voor de periode van I jaar. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw J.R.C. Hoek en door mevrouw A.M.G. van der Werf-Visser, beiden hoofd medisch secretariaat polikliniek Urologie (071 - 526 23 04). Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern gepubliceerd. Interne kandidaten hebben voorrang. Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwendige geneeskunde ondergebracht. Immunohematologie en Bloedtransfusie Binnen de afdeling Immunohematologie en Bloedtransfusie bestaat de vacature van een: Hoofd Secretariaat m/v (36 uur per week) Vac.nr. 00.W.04.06.LD Functie-inhoud: - functioneert als direct aanspreekpunt voor het secretariaat; - is tevens secretaresse voor het afdelingshoofd; - coördineert de algemene werkzaamheden binnen het secre tariaat; - treedt op als vertegenwoordiger van het secretariaat in werk besprekingen binnen de afdeling; - treedt op als intermediairtussen de afdeling Immunohematologie en Bloedtransfusie en het Beheer Inwendige Geneeskunde. Functie-eisen: - HAVO/VWO en opleiding Middle Management of vergelijkbaar werk- en denkniveau; - vermogen om te coördineren en leidinggevende capaciteiten, - beheersing moderne talen i.h.b. Engels; - zeer goede contactuele vaardigheden; - goede kennis van MS Office 97 pakket (Word, Excel, PowerPoint, Outlook Express) en affiniteit met geautomatiseerde systemen. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f4.658,- (schaal 7 RRAZ) bruto per maand. Inschaling vindt plaats op basis van opleiding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor een periode van I jaar. met uitzicht op vast dienstverband Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door prof.dr. F.H.J. Claas (071 - 526 38 00) en door mevrouw I.S. Claproth (071 -526 38 02). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De ronde zal eerst worden afgehandeld. DIVISIE 2 loet iiput J ov e d Hartziekten Het stafsecretariaat van de afdeling Hartziekten bestaat uit I m mentassisterite (tevens hoofd van het secretariaat) en twee taresses. Het secretariaat verzorgt het wetenschappelijke werk van de i logen, niet-medische wetenschappers en helpt de jonge onderzc ut jes Per I maart 2000 komt er een plaats vrij voor een: Secretaresse m/v (36 uur per week) Vac.nr. 00.W.03.06.LD de ske Functie-inhoud: - opzetten en beheren van het projectarchief en administratie, - elektronische agendabeheer voor één van de stafleden (Out - voorbereiden en notuleren van vergaderingen; - voeren van allerhande correspondentie van algemene aarc Nederlandse en de Engelse taal, zowel van schrift als van did j - verrichten van archief- en documentatiewerkzaamheden; - behandeling van inkomende en uitgaande post; - verrichten van allerhande tekstverwerkingswerkzaamheden. I Functie-eisen: - MBO secretariële richting met ruime ervaring, liefst op een schappelijk secretariaat; - goede beheersing van de Engelse en Nederlandse taal in wo< geschrift; - vaardigheid in gebruik van Windows 95, Word 97, Excel, bij vo< PowerPoint en Photoshop, - goed kunnen archiveren en documenteren, - zelfstandig kunnen werken, anticiperen en organiseren; - stressbestendigheid, onder grote druk accuraat kunnen blijven \a :hij - goede contactuele eigenschappen kï Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.222,- (schaal 6 RRAZ) bru maand, Inschaling vindt plaats op basis van opleiding en rel jts' werkervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor e vast dienstverband Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw I B.M. Paulus van Pauwvliet (071 - 526 20 20) en via: www.medfac.leidenuniv.nl/cardiology/stafsecr.htm. Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De intern! de zal eerst worden afgehandeld. j indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toep 'dr Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op b' 3 enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen var j 0 advertentie zenden aan: iek LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw H. Blom Postbus 9600 2300 RC LEIDEN

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 24