Personeel Personeel Personeel Personeel Persone DMM Zin om elkeweektientallen mensen aan een carrière te helpen? ASSISTENT PLANNER VERTEGENWOORDIGER m 1950 2000 draaier/frezer c(nc) '"l OMTZIGT Operationele Assistent Secretaresse De B r i 11 e n b u r I medewerker Bedrijfsbureau m/v ZATERDAG 12 FEBRUARI 2000 pAC - Deltas is een internationaal toonaangevende uitgeverij, die met een grote verscheidenheid aan populaire uilgaven, o.a. licentiehouder van Disney, Sesamstraat en Winnie de Poeh de hele retailmarkt bewerkt. We zijn succesvol en groeien snel door een ondernemende cultuur. Om de huidige groei in Nederland verder te reali seren zoeken wij voor de functie van: REGIO WEST NEDERLAND een enthousiaste persoonlijkheid die aan de volgende eisen voldoet: Goede contactuele eigenschappen Resultaatgericht en gewend om de handen uit de mouwen te steken Leeftijd tot 28 jaar Woonachtig in het midden of westen van het land Verkoop- en/of buitendienstervaring is een pre De functie: De functie bestaat uit het bezoeken van potentiële en bestaande afne mers (voornamelijk speelgoed- en boekhandel) in het toegewezen rayon. Wat bieden wij: Een professionele ondersteuning, goed salaris, auto van de zaak en eventuele doorgroeimogelijkheden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar: Uitgeverij DELTAS, Ref. MS 124, Postbus 153, 4900 AD OOSTERHOUT MACHINEFABRIEK NOORDWYKERHOUT DMN Machinefabriek Noordwykerhout B.V. is een sterk internatio naal georiënteerde onderneming met als hoofdactiviteit het produ ceren van hoogwaardige componenten voor toepassing in de pro- ces-industrie onder de merknaam DMN-Westinghouse. Voortdurend investeren in productontwikkeling, productiemethoden en vergroten van het productenpakket dragen ertoe bij, dat DMN tot de leiders in deze markt behoort. In ons jubileumjaar hopen wij jou te interesseren voor de functie In onze modern uitgeruste machinehal bewerk je onderdelen voor bulkhandling componenten in enkele stuks of kleine serie. Kwaliteit en nauwkeurigheid is daarbij een eerste vereiste. JU bent op zoek naar een nieuwe werkkring; ziet de positieve kanten van het werken in een wekelijks wisselende tweeploegendienst; bent in het bezit van het diploma LTS-B Metaaltechniek en een aanvullende Bemetel of SOM opleiding; hebt enige jaren werkervaring op het gebied van draaien/frezen; voert je werkzaamheden met grote nauwkeurigheid uit; hebt een flexibele instelling, zowel zelfstandig als in teamverband. WIJ zijn een bedrijf met een prettige werksfeer; bieden je een full-time functie in onze productieafdeling; geven je vooruitzichten op een vast dienstverband na 1 jaar; kunnen een echte vakman of vakvrouw een goed salaris bieden; hebben uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en hebben jou nodig! Reageer je binnen 10 dagen op deze advertentie, dan zou jij onze nieuwe collega kunnen worden die in de machinehal zijn bijdrage aan onze productie kan leveren. Je kunt telefonisch of schriftelijk solliciteren. Via telefoonnummer 0252-361800 vraag je naar onze chef werkplaats, Ruud Meijdam. Je brief met een curriculum vitae stuur je aan: DMN Machinefabriek Noordwykerhout B.V. Afdeling Personeelszaken Postbus 6 2210 AA NOORDWIJKERHOUT Voor deze technische e GLI Europe BV, de Europese vestiging van het Amerikaanse Gaming laboratories international, is een aantal jaar geleden in en vanuit Hillegom, Nederland begonnen om haar bedrijfsactiviteiten voor o.a. Europa verder uit te breiden. Door toenemende drukte is dit onafhan- X kelijke test laboratorium voor speelautomaten (zoals fruitautomaten e.d.) op zoek naar uitbreiding. Er worden kansspelautomaten in Ne- gecertificeerd voor Amerika. Europa en Afrika. Dit impliceert dat er af en toe naar toeten worden afgereisd om aldaar testen uit te voeren. trlijke functie zijn wij op zoek n MTS-er elektronica/computertechniek Functie inhoudelijk Na een gedegen inwerkperiode wordt u verantwoordelijk voor het analyseren en testen van technologisch hoogwaardige, hard- en software van de aangeboden kansspel- en fruit automaten; vaststellen of apparatuur voldoet aan nationale en internationale technische nonnen en wetgeving op het gebied van kansspelapparatuur; onderhouden van contacten met binnen- en buitenlandse klanten en de moederorganisatie in Amerika. Geboden: Een uitdagende dynamische functie binnen een groeiend professioneel team van engineers; uitstekende doorgroeimogelijkheden; uitstekende primaire- secundaire arbeidsvoorwaarden (afhankelijk van leeftijd/ervaring). Gevraagd: Afgeronde MTS-opleiding elektronica of computertechniek; interesse in zowel hardware- als softwarematige aspecten van geautomatiseerde systemen; bereidheid tot reizen; beheersing van de Engelse taal; beheersing van de Spaanse taal is een pre. Wie durft Wij nodigen avonturiers uil om te reageren naar: GLI Europe BV De heer K. J. Bosch Wilsonweg 20 2182 LR Hillegom 0252-529838 keesjan@gli-eu.com Luba Uitzend Buro is onderdeel van de Luba Groep, met meer dan 50 vestiginj 250 collega's. De Luba Groep is een sterk groeiende nationaal opererende, all- aanbieder van personeelsdiensten met sterke wortels in het regionale bedrijfslSBA^ Actief in het Westen van ons land biedt de Luba Groep diensten op het gebied v«f. zending, werving selectie en detachering. nv •t Li Drlo; iper Sat Wegens uitbreiding zoeken wij voor onze vestigingen in Leiden en directe omge Consulenten udt Als consulent werk je graag en goed met mensen! Dat is voor jou, maar zeker ooi ons een uitgangspunt. Je weet de belangen van uitzendkrachten en opdrachtgevi dicht mogelijk bij elkaar te brengen. Waarbij je gerust mag spreken van jouw kl; p bi Daar schuilt de verantwoordelijkheid en de uitdaging in. De kwaliteit vai consulent wordt bepaald door vak- en mensenkennis. Een kwestie van het vasts van de capaciteiten van de uitzendkracht en de wensen van de opdrachtgever. Luba Groep krijg je alle vrijheid en staat er altijd een professionele organisatie je. En omdat jij onze kwaliteit bepaalt, zijn opleidingsmogelijkheden bijn, primaire arbeidsvoorwaarde. En natuurlijk bieden wij dagelijkse ondersteunin :ti)( een organisatiebreed informatiesysteem. Ben jij een energieke en communicatief vaardige persoon op HBO-niveau en wil vaste contactpersoon zijn voor tientallen bedrijven en nog veel meer uitzendkrai Schrijf dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief en CV naar Luba Beheer, t.i afdeling personeelszaken, postbus 1133, 2302 BC Leiden. Via telefoonnummi 5134744 kun je bij hen desgewenst nadere informatie krijgen. in G nip LUBA MENSEN WAAR JE WAT AAN H El een landelijk opererende onderneming met vestigingen in Zoeterwoude Valkenburg (ZH), Nieuwegein en Oss die zich bezighoudt met de in- en verkoop van bouwmaterialen. Zoekt voor haar vestiging in Zoeterwoude op korte temrijn een: De werkzaamheden bestaan uit: assisteren bij de transportplanning aannemen van telefonische bestellingen verkoop aan de balie Voor deze functie denken wij aan iemand met: MBO werk- en denkniveau Stressbestendigheid Een flexibele en klantvriendelijke instelling Computerkennis, Word en Excel Wij bieden u: Goede salariëring Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Een prettige werksfeer Als deze functie u aanspreekt en u in staat bent om na een gedegen in werkperiode zelfstandig te werken, dan verzoeken wij u uw sollicitatie voorzien van alle relevante gegevens te sturen naar onderstaand adres t.a.v. dhr. J. de Boer. OMTZIGT BOUWMATERIALEN HOGE RIJNDIJK 155 2382 AG ZOETERWOUDE TELEFOON 071-5410246 TELEFAX 071-5413867 Dutch Onshore Offshore Recruitment (D.O.O.R.) is een bureau gespecialiseerd in het detacheren en leveren van consultant personeel aan de off shore industrie. De D.O.O.R. groep bestaat uit een hoofdkantoor in Nederland en buitenlandse vestigingen in o.a. Noorwegen, Canada, Enge land, Schotland en Singapore. Wij zoeken op korte termijn een De werkzaamheden: - Draagt zorg voor de controle en administratieve afhandeling van alle gedetacheerden in een Access Database systeem. - Overzichten maken op basis waarvan gefactureerd kan worden. - Vastleggen van contractvoorwaarden, afspraken en overige regelingen met klant en ge detacheerde. - Ondersteunen in het maken van voorstellen, mailings, etc. - Administratieve "troubleshooter" tussen Administratie en Operations. - Verder alle voorkomende werkzaamheden. Profiel: - MBO/HBO werk- en denkniveau. - Een administratieve achtergrond en commerciële vaardigheden. - Minimaal 2 jaar werkervaring in een internationale werkomgeving strekt tot aanbeveling. - Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. - Ervaring met het gebruik van WR Word, Internet/Email en Access Database. - Sleutelwoorden: accuraat, stressbestendig, communicatief, flexibele instelling, team player. Wat bieden wij? - Een afwisselende baan met veel internationale uitdaging. - Een werkomgeving waar eigen inbreng gewaardeerd wordt. - De mogelijkheid om deze functie verder uit te bouwen binnen de groep. - Een passend salaris gebaseerd op leeftijd en ervaring. Reageren: Spreekt deze functie je aan, stuur dan binnen 2 weken een curriculum vitae naar: D.O.O.R. BV, Postbus 111, 2250 AC Voorschoten, t.a.v.; Mw. S. de Roosz, of per e-mail naar info@doorbv.nl. Telefonische informatie: 071-5617988. Bezoek ook onze website: www.doorbv.nl De Hogeschool Leiden zoekt voor het secretariaat van de Centrale Diensten een: In een gloednieuw gebouw in Leiden volgen ruim 3300 studf opleidingen bij de Hogeschool Leiden op het gebied v, Sociaal Cultureel werk, Management, Arbeid Recht, tJ Laboratoriumonderwijs en de Lerarenopleiding Basisondetj Oe uitgangspunten voor het onderwijs zijn vastgelegd ir Beroepsgericht, Actief studeren en Studentgericht. De hog loopafstand van Leiden Centraal Station. Bij de hogeschod 330 medewerkers werkzaam. [3 dagen/24 uur per week/vacaturenummer 2000/k hogeschool Leiden Wij zoeken een collega die liet leuk vindt afwisselende werkzaamheden uit te voeren zoals het geven van secretariële en administratieve ondersteuning aan de verschillende stafdiensten onder leiding van het hoofd secretariaat. Functie-inhoud: Tot uw taken behoren het verzorgen van post (registratie en afhandeling) en het uitvoeren van administratieve team van het secretariaat Centrale Diensten. U bemant de receptie en verstrekt telefonisch inlichtingen en algemene informatie. Daarnaast bewaakt u de agenda's en regelt u afspraken en vergaderingen. U notuleert soms vergaderingen. Functie-eisen: U hebt HAVO en een secretaresse -opleiding en ervaring op secretarieel en administratief gebied. U beschikt over een uitstekende beheer sing van de Nederlandse taal. Daarnaast bent u communicatief en collegiaal, en hebt u een flexibele instelling. Tenslotte hebt u ervaring in het werken met een PC en hebt u inzicht in geautomatiseerde administratieve systemen. Hogeschool Leiden Arbeidsvoorwaarden: De CAO-HBO is van toepassing. De aanstelling is tijdelijk voor de duur van een jaar en daarna is bij gebleken geschiktheid, een vaste aanstelling mogelijk. Het salaris is, afhankelijk van ervaring, minimaal fl.2.806,— (schaal 5) en maximaal fl.4.203,— (schaal 6) bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Werkdagen zij'n woensdag, donderdag en vrijdag. Informatie: Informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de mevr. W. de Boer-Kiemel, hoofd secretariaat College van Bestuur telefoon 071 -5 188 809. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae, onder vermelding van het vacaturenummer 2000/Bureau/15 op de enveloppe, kunt u binnen 10 dagen richten aan: Hogeschool Leiden t.a.v. dhr. drs. H.M. Weijs Postbus 382 2300 AJ Leiden woningbouwverenigin Woningbouwvereniging De Brittenburg te Katwijk is een dynamische organisatie die actief anticipeert op nieuwtW lingen. De werkorganisatie kenmerkt zich door een 'open en no-nonsens' bedrijfscultuur. Doelmatig, klant- en n zijn sleutelbegrippen bij de exploitatie van circa 2.200 verhuureenheden Voor de afdeling Technische Zaken zoeken wij voor 18 uur per week een: enthousiast - klantgericht De functie: Je werkt direct onder leiding van het hoofd Bedrijfsbureau. De taken: Je ontvangt en registreert 's ochtends de telefonische en schriftelijke binnenkomende reparatieverzoeken en ma u,r werkbonnen voor de uitvoering. Verder zorg je voor de administratieve afhandeling en de planning ten behoeve v vat reparatieverzoeken. ive Je profiel: V( Je hebt technische en administratieve kennis op HAVO-KMBO niveau. Daarnaast heb je ervaring met Windows, Excel. Je bent klantgericht en hebt ervaring in het voeren van telefoongesprekken. Door je technische kennis we reparatieverzoeken van de klanten uit te werken tot een goede werkomschrijving voor de eigen onderhoudsdieru derden. Kennis van de onderhoudsmodule van het NCCW en ervaring binnen de woningcorporatie is een pre. 'ne ich Wij bieden Je: Een parttime functie voor 5 ochtenden in de week binnen een enthousiast team. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend en conform de C.A.O. voor woningcorporaties. Reactie: Je schriftelijke sollicitatie kan je tot 24 februari a.s. richten aan mevrouw M. C. E. Holkamp, directeur van woningbouwvereniging De Brittenburg, Postbus 3061, 2220 CB KATWIJK. Voor nadere informatie kan je terecht bij de heer ing. E. van der Wilk, technisch manager. Hij is telefonisch te berliec »g onder nummer (071) 402 08 00. Je reactie wordt uiteraard vertrouwelijk behandeld. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 22