Lisse kan alleen het belangrijkste niet ARC ontbeert aanvalskracht in Maassluis Ter Leede zit al snel op rozen Amateurvoetbal ■FEBRUARI over alternatieven voor de voorhoede. Ondanks de problemen had ARC niet van Excelsior Maassluis hoeven te ver liezen. De selectie van trainer Eric Gud- de speelde namelijk geen haar beter dan ARC. Berckenkamp: „We hadden een punt verdiend. Opvallend vond ik dat we opnieuw een 1-0 voorsprong uit handen gaven. Ik kan me zo vijf wed strijden herinneren waarin dat ook ge beurde. Kennelijk hebben we moeite een voorsprong vast te houden. Je zou ook kunnen zeggen dat we niet in staat zijn de tweede goal te maken." Collega Gudde, die net zijn contract met een jaar verlengd heeft, stelde tevre den vast dat zijn ploeg zich had gerevan cheerd voor de 3-2 nederlaag die eerder in het seizoen in Alphen aan den Rijn was geleden. „Toen kregen we twee ro de kaarten, waarvan er een volkomen onterecht was. ARC is een elftal dat heel moeilijk te bestrijden is. In mijn ogen is het een ploeg die countervoetbal speelt. Ze kwamen ook op een luizige manier op voorsprong, maar gelukkig konden we dat nog ombuigen. De eerste helft van Excelsior - ARC kenmerkte zich door tal van onderbre kingen en dito terugspeelballen. On danks de goede bedoelingen van de twee ploegen viel er weinig te genieten. Het spel speelde zich voornamelijk af op een strook van circa veertig meter rond de middenlijn. Daar liepen acht mid denvelders en twee opgeschoven vrije verdedigers elkaar voornamelijk in de weg. Slechts een kopbal van Gelderblom (naast) en een vrije trap van Marcel Kar- las (op de bovenkant van de lat) zorgden voor enig vertier. In de tweede helft had ARC de lichte bries in de rug. Dat deed de ploeg dui delijk goed, want binnen korte tijd was het elftal van Berckenkamp twee keer gevaarlijk voor het Maassluise doel. Gel derblom volleerde de bal over de lat en de doorgebroken René van Meggelen vond doelman Rob Grauwmeijer op zijn weg. In de 58ste minuut was het alsnog raak. Ard Blok profiteerde van geschut ter in de Maassluise defensie. Precies zeven minuten genoten de Al- phenaren van de voorsprong. Toen leid de een aanval door het centrum van de ARC-defensie tot een goal van Harold Loeve. Mark Jansen ging niet vrijuit bij deze treffer. Twee invallers zorgden er voor dat ARC ook nog een tweede doel punt om de oren kreeg. De sterk spelen de Mario Biervliet, veel gevaarlijker dan de voor hem gewisselde Leo Letworry, leverde de voorzet af waaruit Robert Vis ser de bal bij de tweede paal in het Al- phense doel werkte. Fred Admiraal keer de de inzet wel, maar deed dat voor ie dereen zichtbaar achter de doellijn. In het laatste kwartier probeerde ARC, met inmiddels Stefan Schaafsma en Yuri Schouten in de gelederen, met èen wan hoopsoffensieve te redden wat er te red den viel. Schaafsma, ingevallen voor Ar thur van Orssagen, raakte in blessuretijd met een afstandsschot zelfs nog de paal. Daar stond tegenover dat Biervliet, Su per Mario voor de Maassluise suppor ters, bij een counter verzuimde de stand op 3-1 te brengen. Admiraal keerde zijn inzet en had in de rebound het geluk dat de bal naast het doel verdween. Berckenkamp: „Niet alleen dat we vier keer verloren hebben doet pijn als je naar de ranglijst kijkt, ook hebben we zeven keer gelijkgespeeld. Met een ge lijkspel schiet je weinig op." ARC: Admiraal; Pascal Bloemheuvel, Balkhoven, Jansen; Van Meggelen, Van Orssagen (78. Schaafsma), Ard Blok, Van Tol: Gelderolom (78. Schouten), Bos, Remco Blok. Titelkandidaat blijft hopen op handhaving SASSENHEIM NICK VERWOERD De doelstelling van Ter Leede voor dit seizoen - zich handha ven - kan langzamerhand wor den bijgesteld. Na een aarze lende competitiestart zijn de pupillen van Arie Lagendijk zo knap gaan presteren! dat zij nu voor een prijs kunnen gaan. Zaterdag deden de Sassenhei- mers op sportpark Roodemo- len wat dat betreft goede za ken. In de strijd om de tweede periodetitel klopte Ter Leede het in dat klassement leidende SHO, mede dankzij een hat trick van Hicham Rbii, met ruim verschil: 5-1. Als roodgeel volgende week in Alphen van ARC wint, is de (eerste) buit binnen. „Dat zou schitterend zijn", meent Lagendijk, „maar hand haven blijft toch voorlopig ons doel. We zitten weliswaar dicht bij de 30 punten, waarvan ik dacht dat je daarmee veilig zou zijn, maar gezien de stand ben ik er nu van overtuigd dat je ze ker 33 punten nodig hebt." De zes punten die Ter Leede nog moet binnenhalen om aan dat aantal te komen, zullen er ongetwijfeld komen. Zeker als het team blijft spelen zoals te gen de formatie uit Oud-Beijer- land. De thuisclub presenteer de zich als een uitgebalanceerd geheel, met een solide defen sie, een evenwichtig midden veld en een gevaarlijke aanval. Met name de uitstekend op el kaar ingespeelde aanvallers Hi cham Rbii en Alan Campfens maakten zaterdag indruk. SHO-trainer Jaap Viergever noemde Ter Leede in zijn na- babbel zelfs 'het sterkste col lectief in de hoofdklasse'. Nu maakten de bezoekers het de roodgelen ook niet al te moeilijk. Vooral de start van SHO was allerbelabberdst. De withemden waren absoluut niet bij de les. In no time was het 3-0. De eerste twee treffers kwamen voort uit inworpen van Jack Honsbeek. De links achter bereikte in de derde mi nuut Rbii, die vanaf de hoek- vlag een lage voorzet verzond. Invaller-doelman Jan-Willem van Hellemond riep 'Los!', maar had de bal niet. Die lag, door toedoen van Campfens, in het net. Even later gooide Honsbeek vanaf dezelfde plek opnieuw in. Ditmaal was Campfens het aanspeelpunt. De technisch vaardige spits bracht met een slim passje Rbii in stelling, die via de binnenkant van de paal scoorde. In de elfde minuut volgde het hoogtepunt van het duel. Na een voorzet van Erwin Beltman vond Carlo van Zeist met een fantastische omhaal a la Marco van Basten destijds tegen FC Den Bosch de boven hoek. Een beauty dus. Ter Leede zat derhalve al vlot op rozen, al dacht Lagendijk daar anders over: „Als je zo snel op 3-0 staat, sluipt gauw de gemakzucht in de ploeg. Dat gebeurde ook. We wilden al leen nog maar op balbezit spe len en bij balverlies verzaakten we." SHO profiteerde van de ver-' minderde concentratie aan Sassenheimse zijde. De gehan dicapte formatie van Viergever (zonder doelman Sander Groe nendijk, topscorer Lennert van Kalker en de vleugelverdedi gers Leroy Hill en Maurice La- tuharhary) kwam na een half uur op 3-1. Patrick End (voor malig speler van Willem II) strafte een fout van Honsbeek bekwaam af. Hoewel de Oud- Beijerlanders daarna aandron gen om de marge verder te ver kleinen, kwam de voorsprong van de Roodemolenbewoners niet echt in gevaar. Ter Leede gaf na Honsbeeks cadeautje nauwelijks meer iets weg. Uit gespeelde mogelijkheden wist SHO, dat net als Ter Leede ach terin veelvuldig één tegen één speelde, zich dan ook niet te creëren. De Lagendijk-equipe, in deze fase frequent de lange bal van achteruit hanterend, was nog wel een keertje dicht bij een goal, maar de door Marcel de Jong vrijgespeelde Beltman deed niets met zijn kans. In de rust drukte Lagendijk zijn spelers op het hart om de voorsprong te koesteren en geen risico's meer te nemen. „We hebben het accent op het resultaat gelegd", verklaarde hij. Zijn opzet slaagde. SHO vond geen bres in de afweer van de gastheren en gaf het na een uurtje op, omdat het toen 4-1 was geworden. Een lange pass van De Jong werd door li bero Jan Kuivenhoven zomaar bij Beltman in de voeten ge speeld, die het hoofd van de uitstekend acterende Rbii vond. De Alphenaar in Sassen heimse dienst voegde in de slotfase nog een treffer aan zijn productie toe door voorberei dend werk van Beltman te ver zilveren. Echt lekker raakte Rbii de bal niet, maar zijn inzet bleek toch te moeilijk voor de matig keepende Van Hellem ond: 5-1. Een mooie score. Vol zelfvertrouwen vertrekt Ter Leede, inmiddels ook titelpre- tendent, volgende week naar Alphen. Ter Leede: Waasdorp: De Jong, Stolk, Van Zeist, Honsbeek: Kramer (75. Van Duyn), Bloemheuvel, De Louw; Belt man, Campfens, Rbii. Hoewel het bij Excelsior pas de vierde nederlaag van dit seizoen leed, vindt ARC zichzelf na zaterdag terug op de tiende plaats van de ranglijst. Na een goede competitiestart is de degradatie zone akelig dichtbij gekomen. In Maassluis werd opnieuw duidelijk dat de Alphenaren momenteel creatieve middenvelders en slagvaardige spitsen ontberen. Achterin steekt het bij ARC re delijk in elkaar. Pascal Bloemheuvel en Mark Jansen kunnen prima een man uitschakelen. Bovendien is laatste man Maurice Balkhoven bij balbezit een uit stekende vormgever. Balkhoven is ech ter de enige die initiatief neemt. De mid denvelders, tot wie ook linkerspits Rem co Blok gerekend moet worden, werken hard, maar blinken niet uit in het vinden van fantasierijke oplossingen. In de voorste lijn zijn Ruud Bos en Fa bian Gelderblom in principe bruikbare krachten. Gelderblom is echter na een periode van blessureleed wanhopig op zoek naar de juiste vorm en ook Bos heeft betere tijden gekend. Op de ge schorste Gidon Reinders Folmer na be schikt trainer Willem Berckenkamp niet [^j-lNNO BROEKHOF eteistond of de hui- "Vl het niveau van kan halen, dan jgelijk spel tegen 'y eel-l) worden weg- ng d! Noordwijk kan n dir alleen met 'het ?rseDt Na een schan- tten'eerste helft her- n se'iloeg van Ruud JnntHet verbeterings- nafcch na rust door Pje'id recht in een r dej». Dat Noordwijk 1 ges punten naar huis de Barendrechtse ilk Noteboom. Die 1P' het laatste kwar- ['zekere' doelpun- en. Jek wel, hi] heeft (U jeleek Bröring de de tegenpartij met \T-keeper. Een te- lent. Toch was i Noteboom die it de wedstrijd kreeg tien minu- 5t een makkelijke ii onder controle. [PPWe door naar Pa- ;n die de 0-1 in het .likte. jal begon Noord- Jen. Want wat de in de eerste helft /as ver onder de üige compliment verdiende was het erdedigend bijna maar dat kwam Jarendrecht zich rabel lage niveau :en doelpunten, ihoppen, maar jimel op het mid- fleek wel of beide sport van maak- veel mogelijk in ingen. Noordwijk-aan- ld Reinders maak- „Arniééé", kort voor ftiopig na het zo- ^lèrlies van de mid- *1 kreet leek Noord- wakker te schud- 1 en Patrick Scheur- le rust onzichtbaar, is wel in staat hun ristfstander uit te spe- PoJen daarnaast ook 00rid omdat de pas- 3) pig Azier en Rein- werd. Noordwijk een veld- 0).pim de Jong en Pa- am verzuimden op an Patrick Scheur - jistrijd te beslissen. incasseert de fjiet overwicht dan viJial. Het gebeurde ai#jk. Dick Rietkerk, n dan geniale smaak- vaiBarendrecht, stond ;kes van de gelijkma- oo4 draaiend en ke- (tij Wim de Jong op etie been. Zijn voor- Pieter Vermaas die >e was enerverend. ènn vol voor de drie combineerde de defensie murw. Patrick van Dam, Rocky Pitti wa- 1-2, maar Brian alle inzetten [Zijn mooiste red- nog komen. Een Michael van der Scheurwater van het doel in zijn schoen. Met reflex keerde No- Jt loeiharde schot. MnnrHunlU n0g met gestaan als Marco had gereageerd van Dick Rietkerk. Van Kins, Smit, Kor- Jong; Wim de Jong, Ar- (82. Kleijn), Geerlig Laan); ScJieunvater, Rijnsburgse Boys aan kop na moeizame overwinning: 2-1 Een advies aan iedereen die in de rest van het sei zoen een wedstrijd van FC Lisse gaat bezoeken. Maak niet de fout om Lisse-trai- ner Wim Schaap na een nederlaag een compliment te maken voor het goede spel van zijn ploeg. Zater dag dacht een neutrale toeschouwer na Rijnsburg se Boys - FC Lisse (2-1) Schaap een hart onder de riem te steken, omdat hij vond dat de Lissenaren mooi hadden gespeeld en de overwinning hadden verdiend. „Je hebt een pri ma ploeggie, trainer", be sloot de brave borst. RIJNSBURG GERARD BAAS „Sodemieter op man, "wat heb ik daaraan. Dat hoor ik al het hele jaar", maakte Schaap de verbouwereerde voetballiefheb ber duidelijk Schaaps mannen hadden tegen Rijnsburg weer eens alles goed gedaan, behalve het belangrijkste. Vier keer stond een Lissenaar alleen voor de uitblinkende Rijnsburg- doelman Lennert Hegie, maar die hield bijna alles uit zijn doel. Pas in de allerlaatste mi nuut werd hij geklopt door een kopbal van Remco van Bem- mel. Daarvoor hadden Ray mond Buis en de kersverse va der Steven Faber (die uiteraard de onvermijdelijke Bebeto- wiegact deed) de geelzwarten op 2-0 gebracht. Trainer Henk Wisman van Rijnsburgse Boys liet zich na tuurlijk uitgebreid fêteren. Ie dereen wilde hem even spre ken. Hij deed tien minuten over een wandelingetje van vijf me ter naar de bar in de bestuurs kamer waar de stemming om sloeg in euforie toen bekend werd dat koploper Katwijk in de slotfase de gelijkmaker moest verwerken. Opeens had Rijns-- burgse Boys (dat al de eerste periode had gewonnen) weer de leiding in handen. „Nu moe ten we er maar voor gaan", had Hegie al gezegd, „zo'n kans op een kajnpioenschap krijg je niet vaak." Toen Wisman werd ge confronteerd met die woorden, was hij het er mee eens. En dat terwijl de Amsterdammer zo te rughoudend was geweest, toen hij aan het begin van dit sei zoen geen hoger doel had ge steld dan veertig punten te ha len. „Er zijn vijf kanshebbers voor de titel en daar zijn wij er eentje een gulden in gooit en die dan zeker uitbetaalt." Toch is er een aantal zekerhe den waarmee Rijnsburgse Boys zich gelukkig mag prijzen. He gie blijkt punten te kunnen pakken, het centrum van de verdediging, Stefan Roodakkers en Michael de Roode, heeft ver dedigende en opbouwende kwaliteiten en in de aanval lo pen mensen met acties en doel gerichtheid. Jimmy Simons maakte in de 32ste minuut van een kleine een grote kans door met risico op hoofdletsel naar de voorzet van Steven Faber te duiken. Si mons' kopbal ging tegen de lat, maar Raymond Buis, die hal verwege de tweede helft zijn tweede gele kaart ontving, kon de rebound makkelijk binnen schieten. Een kwartier voor tijd leverde een snelle counter via de als linksbuiten helemaal op gefleurde Wesley Slingerland de 2-0 op. Slingerland speelde Si mons aan, wiens kaatsbal door Faber in de loop ('in de kluts' volgens de Lissenaren) werd meegenomen. De goals zetten het wedstrijd beeld op zijn kop. Lisse had na een onzekere beginfase het ini tiatief genomen en voetbalde zich naar een reeks mooi uitge speelde kansen. Beste man op het veld was Murat Böke, die als enige Jerrel Linger op een slimme manier aanspeelde. Als Linger gedekt stond, deed Böke het maar in zijn eentje en ook dat lukte opvallend vaak. De mooiste kansen waren voor Haico Herbert en Remco van Bemmel, maar zij hadden niet genoeg in huis om Hegie, die ook nog een vrije trap van Leon van der Zwet uit de bovenhoek hield, te verslaan. Na de wedstrijd zocht Schaap ijsberend op het hobbelige veld nog even naar verklaringen en/of oplossingen. Eerst mom pelde hij niet meer dan: „Kon ik ze maar verwijten maken." Wat later had hij toch iets gevonden. „Als Simons met zijn kop naar de bal gaat, moet je als verdedi ger met nog meer inzet voor die bal gaan. Ook al kost dat een te genstander zijn kop. Met trai ningen op scherp kun je die meedogenloosheid erin krij gen." Dat kan de komende we ken nog gezellig worden op Ter Specke. Rijnsburgse Boys: Hegie; Van de Vel de, Roodakkers, De Roode (58.Kros- zynski), Cadel; Boer, Buis, Den Haan; Faber, Simons (87. Boulayoune), Slin gerland. FC Lisse: Kromhout; Langeveld, Van der Lugt, Van der Zwet, Scnnater; Dar- azzi (58. Tan), Böke, Van Bemmel, Groeneweg (66. Bozuwa); Herbert (73. Bijsterbos), Linger. V. D.O.S.R. te Roelofarendsveen voor het seizoen 2000/2001 voor de b-selectie training op dinsdag en donderdag en begeleiding op zondag burger selectie-teams It begeleiding op zondag van het eerste elftal ner a-junioren selectie uitkomend derde divisie landelijk training op maandag en woensdag en Ji begeleiding op zaterdag iner b-junioren selectie uitkomend in de hoofdklasse i training op maandag en woensdag en j begeleiding op zaterdag itaties/inlichtingen: Bestuur R.K.S.V. D.O.S.R. postbus 43, 2370 AA Roelofarendsveen Raymond Buis gilt het uit na zijn doelpunt in de armen van de andere doelpun tenmaker Steven Faber. De mid denvelder moest later na zijn tweede gele kaart het veld af. FOTO DICK HOCEWONINC van. Het is afhankelijk van twee factoren. Aan de ene kant staat het intact houden van je selec tie en dat heb je door blessures en schorsingen niet in eigen hand. Aan de andere kant staat de vraag hoe je het besef in de ploeg brengt dat ze juist nu niet meer mogen verzaken. Dat laat ste is cruciaal, maar daar is nauwelijks op te trainen. Mijn ploeg is geen automaat waar je 21 HOOFDKLASSE A Excelsior M-ARC 2-1 (0-0). 58. Ard Blok 0-1, 65 Harold Loeve 1-1, 76. Robert Visser 2-1Scheidsrechter: Kruithof. Toeschouwers: 800 Gele kaart: Pascal Bloemheuvel (ARC). Ter Leede-SHO 5-1 (3-1). 3 Alan Campfens 1-0, 6. Hicham Rbii 2-0, 11Carlo van Zeist 3-0, 29. Patrick End 3-1, 60. Hicham Rbii 4-1, 83. Hi cham Rbii 5-1. Scheidsrechter: Kruis. Toeschouwers: 500 Gele kaarten: Mar tin de Louw (Ter Leede), Ramon Baren- dregt, Jan den Hartigh (SHO). Barendrecht-Noordwijk 1-1 (0-0). 56. Patrick van Dam 0-1, 76. Pieter Ver maas 1-1. Scheidsrechter: Driessen. Toeschouwers: 600. Gele kaarten: Frans Brienen, Joris Post (Barendrecht), Cees Smit (Noordwijk). Quick Boys-Katwijk 1-1 (0-1). 37. Vincent Bon 0-1, 76. Rene Ruwaard 1-1 Scheidsrechter: Vos. Toeschou wers: 3500. Gele kaarten: Michel van Hooy, Hans van der Plas (Quick Boys), Danny Guyt, John van der Meer, Marco van der Plas, Ronald Pronk, Marco de Ridder (Katwijk). Rijnsburgse Boys-FC Lisse 2-1 (1-0). 32. Raymond Buis 1-0, 77. Steven Fa ber 2-0, 89. Remco van Bemmel 2-1 Scheidsrechter: Lagendijk. Toeschou wers: 1200. Gele kaarten: Steven Fa ber. Wesley Slingerland (Rijnsburgse Boys), NickSchnater(FC Lisse) Rode kaart: Raymond Buis (72. 2x geel - Rijnsburgse Boys). Strijen-Capelle 1-3 (0-0). 49 Arne van der Horst 0-171John Kraan 0-2, 79. John Kraan 0-3, 90 Ferry Se- ton 1-3. Scheidsrechter: Angevaare. Toeschouwers: 800. Gele kaarten: Ber- tus Duynhouwer, Ferry Seton (Strijen). Rode kaarten: Maurice Wilkes (58. Strijen), Wouter Ooms (22. 2x geel - Capelle). Scheveningen-Zwart Wit '28 1-0 (0-0) 67. Richard Lodder 1-0 (eigen doel), Scheidsrechter: Veltrop. Toeschouwers: 1200. Gele kaart: Arnaut Bakker (Zwart Wit'28). Rijnsb B 17 7 7 3 28 32-23 Ter Leede 16 7 6 3 27 31-17 Katwijk 16 7 6 3 27 28-15 Noordwijk 17 7 5 5 26 27-21 Excels M 17 8 2 7 26 29-28 Schevenin 16 8 1 7 25 24-24 Barendr 16 6 5 5 23 21-20 Capelle 17 6 5 6 23 21-21 FC Lisse 17 4 9 4 21 29-25 ARC 15 4 7 4 19 15-16 SHO 16 5 4 7 19 23-39 Quick Boys 16 3 7 6 16 17-22 ZwartWit 17 3 7 7 16 17-26 Strijen 17 2 5 10 11 21-38 Tweede periode Ter Leede 8-17 Excelsior M 9-16 SHO 8-16 Capelle 9-14 PROGRAMMA Volgende week: Katwijk- -Scheveningen, SHO-Barendrecht, ARC-Ter Leede (tweede periode) Topscorers: 1) Steven Faber (Rijnsburg se Boys) 10 doelpunten. 2) Barry Dub- beldeman (Katwijk) 9 doelpunten. 3) Alan Campfens (Ter Leede), Martin de Louw (Ter Leede) 8 doelpunten. 5) Ma rio Biervliet (Excelsior M), Patrick van Dam (Noordwijk), Arne van Gelder (Ca pelle) 7 doelpunten. 8) Danny van der Krogt (Zwart Wit'28), Marco de Ridder (Katwijk), Ferry Seton (Strijen), Robert Visser (Excelsior M) 6 doelpunten. HOOFDKLASSE B Huizen-GVW 2-1, Kloetinge—Achilles Veen 2-0, Volendam-SDC Putten 0-3, Spakenburg-Hoek 2-0, Sparta Nij- kerk-ASWH 2-2, Kozakken Boys-Ben- nekom 2-1, DOVO-Heerjansdam 4-1. Spakenb+ 15-36 Sparta N 16-21 Huizen 15-29 Kloetinge 16-21 ASWH 16-28 Hoek 15-16 DOVO 16-26 Putten 16-16 GVW 15-25 Heerjansd 16-15 Bennekom 16-24 Achilles V 17-15 KozakkB 15-23 Volendam 16-14 Tweede periode ASWH 8-17 Spakenb 7-14 D0V0 8-15 Huizen 7-12 HOOFDKLASSE C Harkemase Boys-DVS '33 2-2, ACV-SC Genemuiden 2-0, Flevo Boys- -ONS Sneek 1-1, WHC-IJsselmeervo- gels 2-0, Olympia '28-Be Quick '28 1-3, DOS Kampen-Drachtster Boys 2-2, VVOG-Urk 1-0. Urk 16-41 Flevo Boys 15-21 Genemuid 16-31 Sneek 15-20 Be Quick 15-29 ACV 16-17 WOG 15-28 Dracht B 15-14 IJss'vogels 15-24 DVS'33 16-13 WHC 16-23 0lymp'28 16-11 HarkemB 15-22 D0SKampl5-7 Tweede periode WOG 7-19 Genemui 8-16 Urk 8-19 BeQuick'28 7-13 TWEEDEKLASSEC PEC Den Haag-Honselersdijk 2-1, Fo rum Sport-Monster 0-0, Voorschoten '97-BMT 0-0, Leiden-KRV 1-1, Flo- reant-Lugdunum 5-1, JAC-Vitesse Delft 0-2 KRV 15-30 JAC 15-20 Vitesse D 14-26 Honselersd 15-18 Monster 14-23 BMT 14-16 Voorsc'97 14-23 Leiden 15-15 Forum Sp 15-22 Lugdunum 15-14 PEC D H 13-20 Floreant 15-13 Derde periode Floreant 2-4 PEC D H 1-3 Vitesse Delft 1-3 JAC 2-3 DERDE KLASSE A DSO-Aalsmeer 2-2, UVS-Oegstgeest 0-3, TAVV-SEV 1-3, Duinoord-Kagia 2-2, RCL-Valken '68 1-1, Alphia-Ha- zerswoudse Boys 2-2. RCL+ 14-38 Duinoord 17-17 DSO 13-30 Aalsmeer 15-15 SEV 16-30 Kagia 15-14 Alphia 14-25 Oegstgeest 15-13 Valken'68 15-23 HazerswB 14-10 TAW 14-17 UVS 14- 8 Derde periode SEV 2-6 Aalsmeer 1-1 Oegstgeest 2-4 Alphia 1-1 VIERDE KLASSE A Koudekerk-SVOW 5-1, MVKV-LFC 3-0, BSC '68—Sleutels 2-1, Woubrug- ge-Semper Altius 3-2, RVC/Rijswijk-LSW '70 2-1, Abbe- nes-Moerkapelle 2-1 (44 gestaakt). Sleutels 13-32 SVOW 14-18 MVKV 14-31 RVC/Ri|Sw 12-17 Moerkap 13-25 LFC 16-17 Koudekerk 14-23 LSW'70 13-12 BSC'68 15-21 Woubrugge 15-12 Semper Alt 15-21 Abbenes 14- 6 Derde periode BSC'68 2-6 MVKV 1-3 Koudekerk 1-3 Woubrugge 1-3 VIJFDE KLASSE A Foreholte-GOL Sport 2-0, Wassenaar-VCL 4-2, Zwammer- dam-GWS 4-0, SJC-DW0 3-6, Roo- denburg-WSB 1-1. DW0+ 13-34 SJC 14-18 WSB 14-27 Roodenb 12-17 Blauw Zw 14-25 Foreholte 13- 9 VCL 12-22 GWS 14- 7 Wassenaar 13-21 GOL Sport 12- 4 Zwammerd 13-18 Roodenburg 2 punten in mindering Tweede periode Wassenaar 4-10 DW0 3- 7 Blauw Zwart 4- 8 WSB 4- 7

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 21