Feyenoord nog niet goed, wel effectief PSV werkt aan zelfvertrouwen innaar Wouters elt zich verliezer Sport |,G 7 FEBRUARI 2000 le en NAC ;n aan kop :tNP Öt bijna elke week duidelijk in de Toto 'C Zwolle, FC Gro- i NAC steken er dit ïibu lovenuit. NAC won dag thuis niet 2-0 Den Haag door an Versteeg en Jef- 5 As. Zwolle sloeg in een aanval van r Emmen overtui- -2. Bosschaart nani "T ;urs waar voor top- tford Derksen en maakte nsi* fers. Z een rekende in het .<5 rk af met RBC: 4-1. :r,ot ngers stonden in elf anJ ls nog geen enkel c paar zag het zater- f even naar uit toen u ihout na een uur de S treffer van Hugo g i-i. S' ïad vier minuten la- r een afdoende ant- daar. Hij scoorde achttiende maal dit 3 cVan Dinteren en i,i (strafschop) gaven M<j aam a nog wat meer >am irtdere productieve Ier Connolly, had ei avond voor de zes- >er dit seizoen suc- hielp mee aan de i Excelsior in en op i pn. Het werd aan de A! Mtiliga had 0-1 ge- nTd'- Rose maakte gelijk t de slotfase schoot eigen doel. t* )ordrecht'90 staat f inmiddels op vijf- èrs. Hij schoot twee- ci k tegen TOP Oss. p les lokte 5630 toe- rs naar het nieuwe die van hun komst jt kregen. De Alme- a'g; innen met 3-1 van y n. Aanwinst Ronnie (van Heerenveen) mi bezoekers al na drie i op voorsprong. M' tmirel en vlak voor ms scoorden. Ook heeft op dit mo- en uitzicht op de na- tie. Naciri zorgde in ifase nog wel voor 1- n Helmond Sport. El- Hl vlak voor rust, en Hi vlak ema, bepaalden tand op 1 -2. Rotterdammers kruipen langzaam naar de top Tot goed voetbal komt Feyenoord na de winter stop nog niet, maar voor lopig stromen de punten binnen. Na de worstelpar tij donderdag bij PSV (0-1) maakte de Rotterdamse ploeg gisteravond in de Kuip tegen middenmoter Roda JC opnieuw weinig indruk. Het team van trai ner Beenhakker won ech ter wel (2-1). Daardoor kruipt Feyenoord lang zaam naar de bovenste plaatsen. ROTTERDAM ANP „Een zwaarbevochten overwin ning", oordeelde Beenhakker eerlijk. „Alleen in de tweede helft hebben we behoorlijk ge speeld. Het is niettemin een ze ge die ons gezien onze ambities heel goed uitkomt." Feyenoord, zonder Paauwe en De Visser (beiden geschorst) begon gretig aan het duel. Het openingsoffensief duurde wel geteld zeven minuten. Daarin eiste Roda-doelman Kalac een twijfelachtige hoofdrol op. De lange Australiër bestond het om tot drie keer toe uiterst knullig uit te verdedigen. Feyenoord profiteerde echter niet van zijn gepruts. Tomasson miste in ri ante positie, Cruz kwam een paar centimter te kort en Bos- velt schoot net naast. Zonder aanwijsbare oorzaak zakte Feyenoord, dat eerder dit seizoen in Kerkrade met 2-1 verloor, na de wervelende be ginfase diep weg. De rommelige thuisploeg leek moeite te heb ben met het geconcentreerde en het gegroepeerde spel van Roda JC. De Limburgse forma tie nam het middenveld in han den en kreeg daarmee controle over de wedstrijd. Na een kwartier drukte Roda JC het prille overwicht al in de stand uit. Van Haaren brak op links door en bediende Van Dessel op maat. Diens kopbal was Dudek, de absolute uitblin ker van Feyenoord tegen PSV, te machtig, 0-1. Peeters was Julio Cruz blijft nauwelijks op de been door de straffe dekking van Regilio Vrede. daarna eveneens met een kop- het balverlies was groot in alle Het was niks. Ons spel stierf in niet." bal dicht bij 0-2. De thuisploeg linies. korte passjes. Juist tegen een Op karakter vocht Feyenoord wekte niet de indruk zich snel „De eerste helft was waanzin- moeilijk te bespelen tegenstan- zich terug in de wedstrijd. Luij- te kunnen herstellen. De op- nig slecht", bekende Beenhak- der als Roda JC moet je snel de pers kon een stiftballetje van De bouw bleef slordig en traag en ker. „Het was apathisch, lauw. diepte zoeken. En dat deden we Haan nog van de doellijn halen. In de 38ste minuut was het toch raak voor de Rotterdam mers. Cruz speelde zich knap vrij en lanceerde Tomasson. De dynamische Deen, die dit sei zoen zo moeizaam tot scoren komt, zette vallend zijn voet te gen de bal, 1-1. Bosvelt (naast) en Samardzic (redding Kalac) gaven het legioen hoop op een succesvolle tweede helft. Met Bosvelt, die sterk in de belangstelling staat van New castle United, als gangmaker ging Feyenoord na de rust ge dreven op jacht naar de over winning. Tot goed voetbal kwam de thuisploeg echter niet. Spits Cruz kwam nauwelijks los van cipier Vrede. Bij Van Vos sen ging weer eens veel fout. Zo verprutste hij in de 66ste mi nuut een opgelegde kans, na een vloeiende combinatie tus sen Van Wonderen en Tomas son. De onberekenbare Zeeuw mocht van Beenhakker toch blijven staan, tot groot onge noegen van het publiek. De dubbele wissel in de 72ste mi nuut (Kalou/ Cairo voor Samardzic/Tomasson) leidde tot een striemend fluitconcert. De onvrede in de Kuip was ech ter snel verdwenen. Amper drie minuten na de ingreep van Beenhakker kwam Feyenoord op voorsprong. Via Kalou, net terug van een hachelijk avon tuur in zijn vaderland Ivoor kust, en Cruz belandde de bal bij Cairo, die doeltreffend uit haalde, 2-1. Zonder overtuiging en zonder veel mogelijkheden trachtte Ro da JC in de slotfase de gelijkma ker nog af te dwingen. In de counter was Feyenoord gevaar lijk. Kalou miste nog een prach tige kans om de ellende van de laatste weken van zich af te schudden. De vreugde over de eerste thuiszege in het nieuwe jaar was er in de Kuip niet min der om. Feyenoord: Dudek; Van Gobbel, Kon terman, De Haan en Rzasa; Van Won deren, Tomasson (72. Cairo), Bosvelt en Samardzic (72. Kalou); Van Vossen en Cruz. Roda JC: Kalac; Senden, Vrede, Luij- pers en Van Haaren; Zafarin, Valgae- ren, Van Haaren en Van Dessel; Pee ters (79. Doomemik) en Van Houdt (79. Jacobs). ca gistermiddag in Den Bosch werken t geschonden zelfvertrouwen. De lijst- 3,1der had een lastig eerste kwartiertje, vBp daarna freewheelend naar een 6-2 /sfchtpuntje voor tegenstander FC Den Vas het veelbelovende debuut van Ar- jlurling Christopher Wreh. [periaan opende al na tien minuten de ?a een combinatie met Jones. Heel tochten de 4311 toeschouwers hopen d| wonder. Maar de volledig omge- defensie was gewoonweg te zwak >8i Nistelrooy, Bruggink en de ditmaal itor PSV-coach Gerets opgestelde Nilis tèlpunten af te houden. 1 kreeg in Den Bosch hulp van assistent- jrechter Benthem. In de dertiende mi- eield hij zijn vlag om duistere redenen terwijl Van Nistelrooy toch echt bui- iif stond. Nilis, ook in de buurt, pikte de fan Van Bommel op en passeerde in J?er de verbouwereerde Aerts. ?had na het vroege cadeautje een rusti- f!dag. Nilis bracht na een half uur met 4iver doelpunt zijn ploeg op voor- Van Nistelrooy profiteerde een mi lter van een blunder van de van PSV .'de Rob Wielaert, die de bal netjes in- I bij zijn voormalige ploeggenoot. Ronald Koeman verliest bij Sparta eerste punten met Vitesse Daarmee was het duel eigenlijk al voor rust beslist. Van der Laan kwam de falende Vos in de Bossche aanval vervangen, maar viel slechts op door een verkeerde terugspeelbal waaruit Van Nistelrooy leek te scoren. Arbiter Bossen keurde echter het doelpunt af. Tref fers van Nikiforov en Bruggink (tweemaal) konden wel zijn goedkeuring wegdragen, tussendoor liet Wreh nogmaals zien een aan winst te zijn in de strijd tegen degradatie. In het voorkabbelende duel mocht André Ooijer zijn rentree maken. Een beenbreuk had hem ruim vijf maanden aan de kant gehouden. RKC - Fortuna Sittard 0-3 RKC beleeft een gek seizoen. Winnen van grote clubs, punten verspelen tegen de 'kleintjes'. Tegen Fortuna was het niet an ders. Het eerste kwartier domineerde RKC nog. Het veldoverwicht resulteerde niet in een score. Een enorme blunder van Tommy van der Leegte luidde het Fortuna-tijdperk in. De middenvelder verloor de bal knullig aan Dennis Gerritsen, die de 0-1 binnenschoot. De 0-2 werd binnengekopt door Joost Vol- mer, nadat Van der Leegte een eerdere inzet nog van de doellijn had gehaald. De derde Fortuna-goal, vlak voor rust, kwam tot stand doordat Matthew Amoah aan de aandacht van zijn bewaker ontsnapte. Hij rondde het fraai af. De grote achterstand zorgde voor frustratie bij de thuisploeg. Maarten Schops, in de 75ste minuut in het elftal gekomen voor Pe- trov, gaf uiting aan deze onmacht door bin nen tien minuten een rode kaart te krijgen. De Sittardse middenvelder Remco van de Schaaf was het slachtoffer. Sparta - Vitesse 1-1 Vitesse kwam op Spangen in de eerste helft goed weg. De ploeg van trainer Roks speelde op kracht en snelheid en de Arnhemmers hadden daar grote moeite mee. De openings treffer in de zesde minuut was echter om streden. Scheidsrechter Luyten zag als enige in het stadion een overtreding in een actie van De Marchi op Marbus. Nielsen benutte de vrije trap met enig fortuin. In de tweede helft speelde Vitesse gretiger. Eerst schoot Grozdic alleen voor doelman Kooiman hopeloos over. Vervolgens kreeg spits Van Hooijdonk nog twee goede moge lijkheden. De gelijkmaker in de 69ste minuut van Sikora was het logische gevolg van het veldoverwicht. Heerenveen - AZ 3-0 In ruim een half uur voetbal was weinig ge beurd, tot rechtsback Lee volkomen onnodig Lurling van achteren op de achillespezen trapte. Lee's trainer Van der Lem stormde net als zijn ploeggenoten als een bezetene het veld op toen scheidsrechter De Graaf hem te recht rood gaf. De uitstekende leidsman han delde volgens de regels en herinnerde zich ook de KNVB-instructie om hinderlijk in het veld lopende oefenmeesters weg te sturen. De trainer verklaarde na afloop dat hij bij de leidsman ging staan, omdat hij bang was dat zijn spelers De Graaf te lijf zouden gaan. „Ik vond ze vrij wild naar hem toe komen." Hij begreep zijn eigen rode kaart daarom niet. „Als iemand in elkaar geslagen wordt, loopt ook iedereen door. Dat moet ik voort aan ook maar doen dan." Vlak voor het inci dent had Heerenveen de leiding genomen via de uitblinkende Talan. Popovitsj maakte na rust 2-0, Lurling scoorde 3-0. NEC - Graafschap 2-3 De Graafschap had een voortvarende start in Nijmegen. Binnen een kwartier stonden de bezoekers met 2-0 voor door treffers van Tur- pijn en Fuchs. NEC kreeg twee minuten voor het rustsignaal de hoop terug. Invaller Oos terhof knalde van afstand met een dropvolley fraai raak. De thuisclub ging na de pauze vol vertrouwen door. Dat resulteerde na een uur in de gelijkmaker. Uit een hoekschop van La- tuheru kopte Koning door en scoorde Ren- furm, eveneens met het hoofd. NEC bleef be ter maar niet bijzonder gevaarlijk. In de slot fase wurmde De Graafschap zich onder de druk uit. Patrick Ax kreeg in de 80ste minuut de NEC-fans stil. Wint alleen drie punten |M YPE MINKEMA b gistermiddag, met 3-1 tibuur. Dat is bijna een :he gebeurtenis. De roverwinning dateerde lovember (1-2 tegen AZ) kwam een treurige op- in negen duels zonder aar gisteren in de Arena dan zo ver. Het kon Iers. Cambuur is waar- je het slechtste wat de ie te bieden heeft. En liters, wint ook hij ein- oelt-ie zich een verlie- brnen terecht, dat wel. nd binnen het kwartier I voor, en het publiek heel geestdriftig om iet was, zo begreep ie- de gelegenheid om die uier eens af te leggen, lisje van enthousiasme jfertrouwen te leggen, i uiteindelijk 3-1. ind was tevreden. Zeker i niet. De trainer blijft een dik jaar Ajax verba- ir zijn spelers, over zijn Srs. Eerst zijn voetbal dat eerste kwartier zie al zoals ik dat een beet- igen heb. Diepte, bewe id de bal. Dan denk je: len we ook weer wat goodwill kweken bij de suppor ters. Maar vanaf dat moment gaat het mis. Knopper meent zich met het spel te moeten be moeien, Dani speelt zijn eigen wedstrijd waarin hij alleen nog maar mooie dingen wil doen." Zijn spelers namen een loop je met zijn opdrachten. Het werd nog erger. Zelfs een ern stige waarschuwing in de rust bracht de zondaars niet tot in keer. Wouters noemde dat later 'vervelend'. En hij zou het er nog eens met de heren over hebben. Maar wisselen? Ja, Knopper werd van het veld ge haald. Dani bleef staan. Omdat de trainer vindt dat zijn mid denvelder nog krachten moet opdoen. Een wel heel mild von nis na zo'n 'doodzonde'. Ster ker, als oud-speler, zei Wouters, kon hij het zich nog wel voor stellen ook. Van die supporters, daar snapt de trainer ook niet al te veel van. Maandenlang wordt hij uitgefloten door de F-side, steeds luider klinkt de eis dat hij oprot. In Heerenveen (1-1) nog. Onterecht, meent Wou ters. Want hij vond dat zijn ploeg daar goed had gespeeld. Bij Cambuur-thuis verdiende zijn ploeg de fluitconcerten, Maikel van Cambuur heeft veel moeite met uitblinker Brian Laudrup. maar gistermiddag was het stil- .Dat is taal voor een beginnend trainer. Dat is Jan Wouters in feite ook. Hij zal zich waar schijnlijk nog wel vaker verba zen in de voetbalwereld. In dezelfde formatie en met hetzelfde concept als tegen Heerenveen maakte Ajax voor het eerst dit seizoen een 'droomstart'. Een aardige goal van Nikos Machlas - mooie be weging met het rechterbeen te genover Vergoossen -, een ei gen treffer van Loontjens - speelde de bal langs de wegglij dende doelman De Ron - en een mooie actie van Laudrup - één-twee met Dani, lobje over De Ron, kapbeweging tegen over Berhalter - betekende 3-0 na veertien minuten. En daarna was het aftellen. Volgens Wouters wilden zijn spelers vanaf dat moment voor al laten zien hoe goed ze kon den voetballen. Dat uitte zich op veel manieren. De jonge Cristian Chivu wil alles. Als de Roemeen een paar keepers handschoenen ziet liggen, staat hij een moment later ook nog onder de lat. Een topvoetballer moet echter vooral doseren. Dani en Laudrup doen dat. Maar de Portugees wilde vooral de bal hebben als er een leuke, beslissende voortzetting aan vast zat. En de Deen wond zich verschrikkelijk op over de passi viteit van Nieuwenburg. De Ha genaar hield zich alleen maar krampachtig vast aan zijn op dracht. Zelfs aanvoerder Aron Win ter, de man die in de voetbal wereld toch alles heeft gezien en geproefd, was overal waar hij niet moest zijn. Het over brengen van ideeën, het sme den van een teamverband, waarin spelers weten wat ze wel, maar vooral wat ze niet moeten doen, dat behoort tot de eerste taken van de techni sche leiding. Jan Wouters krijgt dat maar niet voor elkaar. Tegen eenieder die zich af vraagt waarom Ajax zo tam, zo plichtmatig, zonder spelvreug de speelt, heeft Jan Wouters een passend antwoord. „Dan moet je eens op het trainings veld kijken. Daar wordt met EREDIVISIE Feyenoord - Roda JC 2-1 (1-1). 14. Van Dessel 0-1, 38. Tomasson 1-175. Cai ro 2-1 Scheidsrechter: Temmink. Toe schouwers: 33.500. Gele kaart: Van Wonderen (Feyenoord), Peeters (Roda JC). RKC Waalwijk - Fortuna Sittard 0-3 (0- 3). 22. Gerritsen 0-1, 29. Volmer 0-2, 42. Amoah 0-3. Scheidsrechter Van Beek Toeschouwers: 5000. Rode kaart 84. Schops (RKC). Gele kaart. Van der Leegte, Schops (RKC), Gerritsen, Zegre- an, Amoah (Fortuna). FC Den Bosch - PSV 2-6 (1-3). 10. Wreh 1-0, 13. Nilis 1-1, 29. Nilis 1-2, 30. Van Nistelrooy 1-3, 50. Nikiforov 1- 4, 66. Bruggink 1-5, 73. Wreh 2-5, 81 Bruggink 2-6. Scheidsrechter. Bossen Toeschouwers: 4311Gele kaart: Dec kers, Hobbelen, Damen (FC Den Bosch) Heintze (PSV) Ajax - Cambuur Leeuwarden 3-1 (3-0). 7. Machlas 1-0, 9. Loontjens 2-0 (eigen doel), 14. Laudrup 3-0, 48. Scharren- burg3-l. Scheidsrechter: Braamhaar. Toeschouwers: 33.000. Gele kaart. Ber halter (Cambuur). SC Heerenveen - AZ 3-0 (1-0). 33. Ta lan 1-0, 63. Popovitsj 2-0, 77. Lurling 3-0. Scheidsrechter: De Graaf. Toe schouwers: 13.900. Rode kaart 35. Lee (AZ), trainer Van der Lem (AZ). Gele kaart: Huizingh, Radomski, Klompe (Heerenveen), Van Galen, Perez (AZ). NEC-De Graafschap 2-3 (1-2). 7 Tur pijn 0-1, 12. Fuchs 0-2, 43. Oosterhof 1-2, 58. Renfurm 2-2, 80. Ax 2-3. Scheidsrechter: Buiting. Toeschouwers 8000. Gele kaart: Schultz (NEC), Ax. Turpijn (Graafschap). Willem II-FC Twente 1-1(1-0). 5 Schulp 1-0, 66. Ter Avest 1-1. Scheids rechter: Jol Toeschouwers. 14.000. Sparta - Vitesse 1-1 (1-0). 6. Nielsen 1 0, 69. Sikora 1-1. Scheidsrechter: Luy ten. Toeschouwers: 8369. Gele kaart Van der Meer, Nielsen, Bezzai, Boukha- ri (Sparta), Veldman, Nanu, Laros, Van Hooijdonk (Vitesse). Topscorers: 1Van Nistelrooy (PSV) 23, 2. Van Hooijdonk (Vitesse) 18, 3. Bom- barda (Willem II), Nilis (PSV), Venneg- oor of Hesselmk (FC Twente), Knopper (Ajax) 11, 7. Machlas (Ajax), Lurling (Heerenveen), Laudrup (Ajax) 10, 10. Hoogendorp (RKC). Bosman (AZ). Pee ters (Roda JC), Van Galen (AZ) 9. Programma: woensdag: FC Twente RKC, Fortuna S. - Feyenoord, Willem II - NEC, MW - FC Den Bosch, AZ - Spar ta Donderdag: PSV - Ajax, Roda JC - FC Utrecht Zaterdag: Cambuur L - Fortuna 5, NEC - AZ Zondag: Ajax - Willem II. Vitesse - Feyenoord, De Graafschap - FC Utrecht, FC Den Bosch - FC Twente, Heerenveen - PSV. PSV Heerenveen Ajax Feyenoord Vitesse FC Twente AZ RKC Willem II Roda JC FC Utrecht Sparta Graafschap NEC Fortuna S. MW Cambuur L Den Bosch 20 14 20 13 19 12 19 11 21 11 19 11 20 10 20 10 19 9 19 9 2 4 44 61-17 2 5 41 39-20 4 3 40 51-26 6 2 39 36-19 6 4 39 40-29 7 2 37 35-19 2 8 32 37-35 2 8 32 31-38 4 6 31 31-34 3 7 30 30-25 1 10 25 30-35 2 11 20 28-40 8 9 20 25-34 4 11 16 23-38 5 11 14 23-33 4 13 13 25-45 4 13 10 17-41 4 14 10 20-54 EERSTE DIVISIE FOTO HANS VAN WEEL plezier gewerkt." Op het trainingsveld, dat weet ook Wouters, zijn geen punten te verdienen. En waar moet Ajax met die dikke dertig duizend toeschouwers heen? Zo'n antwoord, dat is pas ver bazingwekkend. Ajax: Grim; Nieuwenburg, Vierklau, Chivu en De Cler (46. Van Halst); Knopper (46. Wamberto), Winter, Da ni en Grönkjaer; Machlas en Laudrup. Cambuur. De Ron; Ferrier, Vergoos sen, Berhalter en Loontjens; Durmus- oglu (70. Muller), Alflen, Scharrenburg en Van der Heide (46. Levchenko); Van Utrecht (63. De Waard) en Nelisse. NAC - ADO Den Haag 2-0 (2-0) 2. Ver steeg 1-0, 23. Van As 2-0. Scheidsrech ter: Wegereef. Toeschouwers 9543. Ge le kaart: Schreuder (NAC), Van Schoon hoven (ADO). Emmen - FC Zwolle 0-2 (0-1). 18. Bos schaart 0-1, 46. Bosschaart 0-2. Scheidsrechter: Van Huiten. Toeschou wers: 5250. Gele kaart: Boekweg (Zwol le), Arts (Emmen). FC Groningen - RBC 4-1 (1-0). 35. Hugo 1-0, 60. Van Loenhout 1-1, 64 Drent 2- 1, 84. Van Dinteren 3-1, 90 Broerse4-l (strafschop) Scheidsrechter Vink. Toe schouwers: 7453. Gele kaart: Broerse (Groningen), Brunswijk en Hellemons (RBC). Volendam - Excelsior 1-3 (1-1). 23. Mti liga 0-1, 44. Rose 1-1, 69. Connolly 1-2, 81. Persijn 1-3 (e.d Scheidsrechter Van Egmond. Toeschouwers: 2127. Dordrecht'90 - TOP Oss 2-0 (1-0). 27 Boogers 1-0, 49. Boogers 2-0 (straf schop). Scheidsrechter: Van Dongen Toeschouwers: 1200. Gele kaart Schaap (Dordrecht), Van Roosmalen, Snip, Buur en Van Grunsven (TOP Oss) Go Ahead Eagles - Eindhoven 0-2 (0-1). 44. Zuurman 0-1, 72. Klaver 0-2 Scheidsrechter Gerritsen. Toeschouwers 3200. Gele kaart: Van Huijksloot (Eind hoven). Heracles - Veendam 3-1 (1-1). 3. Pander 0-1, 17. Smit 1-1, 54. Demirel 2-1, 90. Looms 3-1. Scheidsrechter: Van der Pas. Toeschouwers: 5630. Rode kaart: 49 Ebbinge (Veendam). Gele kaart: Godee, Van de Mije en Vermeulen (Heracles); Rorije (Veendam). Haarlem - Helmond Sport 1-2 (1-1). 3. Naciri 1-0. 44. Ellerman 1-1, 46. Das sen 1-2. Scheidsrechter: Karremans Toeschouwers: 1637. Gele kaart: Strob- be en De Winter (Haarlem), Stock, Tua- samu en Van Leerdam (Helmond S.). Topscorers: 1 Drent (FC Groningen), Derksen (FC Zwolle) 18, 3. Connolly (Ex celsior) 16, 4. Boogers (Dordrecht'90) 15. 5. Salmon (NAC) 11,6. Graef (WV). Hofstede (Emmen). Arveladze (NAC) 10. 9. Ommel (Telstar). Onyeike (Dor drecht'90). Slot (FC Zwolle), Stegeman (Go Ahead Eagles), Tuhuteru (FC Zwolle) Visser (FC Groningen), Bosschaart (FC Zwolle) 9. 16. Streppel (Helmond Sport), Van Loenhout (RBC), Mtiliga (Excelsior) Programma: vandaag: Telstar - WV. Woensdag: Excelsior - Heracles. Vrijdag: WV - NAC. Zaterdag: Eindhoven - FC Groningen, Heracles - ADO Den Haag, TOP Oss - Telstar, Helmond Sport - Dor drecht'90, Excelsior - Haarlem, RBC Volendam, Veendam - Emmen. 4 2 46 56-23 1 4 46 50-20 4 3 43 50-19 4 6 34 30-26 3 6 33 38-26 4 7 31 36-29 4 7 31 39-33 3 9 27 22-32 4 8 25 24-23 1 10 25 25-35 3 10 24 22-38 4 10 22 36-36 1 12 22 24-38 6 8 21 26-37 6 9 21 29-43 2 12 17 32-44 5 10 17 24-41 3 13 15 16-36 RBC Dordr. '90 20 9 ADODenHaag 20 8 Heracles 19 7 Telstar 19 8 Eindhoven 20 7 GA Eagles 20 6 Helmond Sp 20 WV Veendam Haarlem Volendam 19 5 20 5 Derde periode, stand aan kop NAC Excelsior Groningen FC Zwolle Dordr. '90 Emmen Telstar 0 12 8-0 1 0 10 5-1 0 1 9 10- 4 0 1 9 7-2 0 1 9 11- 7 117 3-3 0 1 6 7-6

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 19