Personeel Personeel k TOPTECH ZOEKT i Kan jij op een vriendelijke en efficiënte wijze met onze klanten omgaan? TANDARTS- ASSISTENT(E) UITSLUITEND ECHTE VAKMENSEN. Huis ter Hagen ZATERDAG 5 FEBRUARI 2000 Wij zijn met ruim 9000 verhuureenheden en 80 medewerkers de grootste sociale verhuurder in Leiden en we hopen in de loop van 2000 te kunnen fuseren met een woningcorporatie in Arnhem/Nijmegen. De organisatie kent een front-office en een back-office. De front-office bestaat uit de afdeling Woondiensten die verantwoordelijk is voor alle klantencontacten over verhuur, onderhoud en wijkbeheer. De back-office bestaat uit de afdeling Voorraadbeheer die verantwoor delijk is voor het strategisch en technisch beheer van het woningbezit en de afdeling Fmancieel-economische Zaken die verantwoordelijk is voor het bedrijfseconomisch beleid. Tenslotte zijn er twee stafafde lingen: P&O, verantwoordelijk voor het personeels- en organisatiebeleid en Algemene Zaken, verantwoordelijk voor de in- en externe commu nicatie en de facilitaire zaken.We zijn hard op weg om een markt- en klantgerichte organisatie te worden. De cultuur in de organisatie is informeel, open en betrokken. De werk druk is behoorlijk, maar er is ook ruimte om samen te lachen. Personeelsbeleid en -managemënt zijn gericht op het bevorderen en behouden van flexibiliteit, betrokkenheid, persoonlijke ontwikkeling en op het dragen van verantwoordelijkheid. In ons streven naar kwaliteitsverbetering hebben we besloten de Frontdesk, waaronder receptie, telefooncentrale en servicelijn val len, uit te breiden, daarom zoeken wij een nieuwe collega voor de functie van: medewerker frontdesk (20 uur) Functie Samen met vijf collega's bent u verantwoordelijk voor het correct te woord staan van onze klanten en relaties aan de receptie en aan de telefoon. U bemant afwisselend de receptie, de telefooncentrale en de servicelijn. Aan de receptie en de telefooncentrale verstrekt u algemene informatie en verwijst u door naar collega's. Aan de servicelijn ontvangt u alle meldingen van huurders met technische problemen of storingen. U beschrijft het probleem en verstrekt opdracht tot het verhelpen van het probleem. U bewaakt de tijdige uitvoering van de aan derden uitbestede opdrachten. U rapporteert aan de manager Frontdesk. Profiel U heeft ervaring als telefoniste/receptioniste en affiniteit met (bouw)techniek. U bent goed in het doorvragen op een probleem. U kunt prima werken in een soms hectische werkomgeving en kunt goed omgaan met de weieens oplopende emoties aan de andere kant van de lijn. U vindt het leuk om de klanten vriendelijk, snel en efficiënt te helpen. Het leveren van kwaliteit in dienstverlening is voor u vanzelfsprekend. In principe werkt u op dinsdag, woensdag en vrijdag, maar u bent bereid om bij ziekte of vakantie van collega's ook op andere momenten in te vallen. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris bedraagt minimaal 3.400,- en maximaal 4.000,- bruto bij een 36-urige werkweek. In het algemeen streven we ernaar zoveel mogelijk tegemoet te komen aan de individuele behoeften van medewerkers. Deeltijdwerk en flexibele of aangepaste werktijden zijn altijd bespreekbaar. Onze functies zijn breed, maar wie daarin is uitgegroeid wordt ondersteund bij zijn/haar ontwikkeling naar een volgende functie, in of buiten de organisatie. Opleiding, training en coaching vinden we erg belangrijk. En we hanteren de CAO voor personeel in dienst van woning corporaties, waarin ook al vele zaken geregeld zijn. Meer informatie: Paula Boots, manager Frontdesk, telefoon 071-525 57 42. Geïnteresseerd? Uw beknopte sollicitatiebrief met CV kunt u voor 19 februari 2000 richten aan Mechtilde Schafer, P&O manager. W O N I N G m B O U W V E R E N I G I N G L E I D E N Woningbouwvereniging Leiden, Schuttersveld 9, 2316 XG Leiden 't HUIS OP DE WAARD Woon- en Zorgcentrum binnen de singels Kaarsenmakersstraat 2 - 2312 SG Leiden tel. 071-5132345 fax: 071-5146402 't Huis op de Waard is een verzorgingshuis met 88 bewoners. Het biedt een gezellige werksfeer in een moderne omgeving die steeds in beweging is. Wij hebben op korte termijn plaats voor een SECRETARIS M/V met een gevarieerd takenpakket (fulltime). Tot het takenpakket behoren: het stoomlijnen van de administratieve organisatie - contacten met bewoners en medewerkers - het geven van adviezen aan bewoners en medewerkers op het gebied van arbeidsvoorwaardelijke en sociale verzekeringen - vorm geven aan de inkoop Functie-eisen: - MEAO-niveau of gelijkwaardig - representatief, enthousiast en flexibel - ruime ervaring met automatisering - goede contactuele eigenschappen Het salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO. Voor inlichtingen: dhr. W. P. E. Beugelsdijk, telefoon 071-5132345. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen veertien dagen zenden aan de directeur mw. J. M. E. Korteland-Pieterman, 't Huis op de Waard, Kaarsenmakersstraat 2,2312 SG Leiden. CMC heeft binnen haar afdeling Communicatie een jj 1\\ vacature voor een Organisator communicatieprojecten (m/v) voor 80% van een volledig dienstverband CMC is een dienstverlenende organisatie op missionair ter rein. Staande in de missionaire traditie van de religieuzen legt CMC een verbinding tussen re ligieuze inspiratie en maat schappelijk handelen. Dit ge beurt onder andere door - het bemiddelen bij de onder steuning van vernieuwende en solidaire vormen van kerk- zijn in het zuiden; - het bemiddelen bij de uitzen ding van (missionaire) ont wikkelingswerkers naar het - het bemiddelen bij de aan schaf van boeken en abonne menten door missionarissen en kerken overzee; - het behartigen van de belan gen van missionarissen en het voeren van de actie voor de 'Week voor de Nederlandse Missionaris'; - het mede-uitgeven en verko pen van de Missie-Zendings- kalender. Voor deze vacature zijn wij op zoek naar een organistorische duizendpoot die o.a. de volgende taken op zich kan nemen: - het verzorgen van de logistiek van de verkoop van de Missie-Zendingskalender en de actie van de Week voor de Nederlandse Missionaris; - het plannen en bewaken van de uitvoering van communicatieprojecten; - het controleren van facturen en van betalingen door afnemers; - het beheren van adresbestanden en het samenstel len van verzendlijsten. Voor een goede vervulling van de vacature zijn vereist: - kennis van secretariële en administratieve werkzaamheden op MBO-niveau; - ervaring met de begeleiding van de productie van drukwerk; - betrokkenheid bij de doelstelling en de doelgroepen van CMC Wij denken aan iemand die bijvoorbeeld als secreta resse op een communicatie-afdeling heeft gewerkt. Arbeidsvoorwaarden: - salarisinschaling is afhankelijk van de uitkomsten van het functiewaarderingsonderzoek dat momen teel binnen CMC gaande is; - rechtspositieregeling gebaseerd op de CAO-Welzijn; - opname in pensioenregeling PGGM. Nadere informatie over de functie kunt u krijgen bij het hoofd van de afdeling Communicatie, Werend Griffioen, tel. 070-3136700. Schriftelijke sollicitaties kunnen vóór 28 februari a.s. worden toegestuurd aan CMC, t.a.v. Manon Vanderkaa, hoofd Organisatie Diensten, Postbus 16442, 2500 BK Den Haag. Gevraagd voor een praktijk in Bollenstreek per direkt; voor 5 dagen per week (38 uur) vanaf 18 jaar Ervaring niet vereist, inzet, netheid, positieve instelling en zorgvuldigheid zijn belangrijk. Sollicitaties met CV en pasfoto richten aan: Br. o. nr. 300282. -I PZuidh0lland Milieu, ruimte, verkeer, zorg, water, economie, groen en cultuur. op deze gebieden werkt de provincie Zuid-Holland veel samen in projecten met rijk, gemeenten, waterschappen en maatschappelijke organisaties. We maken ons daarbij sterk voor een gebiedsgerichte aanpak van problemen en we zorgen voor afstemming en toezicht. Inspelen op een veranderend Zuid-Holland. Op veranderingen vooruitlopen door er tijdig en goed vorm aan te geven. dat is wat de provincie voor ogen staat. Door evenwicht na te streven tussen leefomgeving en investeringsklimaat, tussen eigen initiatief en overheidszorg, tussen stad en land, traditie en vernieuwing, werk en vrije tijd. jjjnze provincie is rijk aan contrasten. randstad en groene hart. westland en wetlands. duinen en dijken. nachtleven en zondagsrust. mainport en madurodav Hier ligt de taak voor Zuid-Holland: werken aan de juiste balans. Daarvoor zoeken wij een Senior toezichthouder De afdeling De afdeling Handhaving bestaat uit drie regiobureaus, een bureau 'bijzondere bedrijven en opsporing' en een stafbureau en is o.a. verantwoordelijk voor het toezicht op de naleving van milieuregels. Aan overtreding ervan zijn sancties verbonden. Door de provincie kunnen bestuursrechtelijke sancties opgelegd worden, die flankerend kunnen zijn aan strafrechtelijke sancties van het Openbaar Ministerie en andersom. Omdat samenwerking met andere handhavingspartners steeds belangrijker wordt, zijn er met hen afspraken gemaakt over het op een gelijke wijze handhaven van de milieuregels en zijn er samenwerkingsprojecten gestart. Daarnaast werkt de afdeling met communicatie en 'positieve prikkels' om tot naleving van de regels te komen en tot preventie aan te zetten. Bij het regiobureau Noord-Oost in Alphen aan den Rijn bestaat thans een vacature voor de functie van senior toezichthouder. DE TAKEN U bent verantwoordelijk voor de coördinatie en ondersteuning van een aantal werkzaamheden binnen het regiobureau dat betrekking heeft op afval. Als afvaldeskundige ondersteunt u uw collega's in het uitoefenen van toezicht bij bedrijven. U zorgt binnen het bureau voor afstemming van de toezichtsactiviteiten en stelt vervolgacties vast. Natuurlijk behoort het zelf uitvoeren van toezicht ook tot uw taken. Ook treedt u op als contactpersoon en vraagbaak voor gemeenten, in welk kader u wordt betrokken bij de opzet en uitvoering van regionale handhavingsprojecten. Voorts initieert u toezicht- en handhavingsprojecten en levert u een bijdrage aan de verdere ontwikkeling van specifieke toezichts- methodieken en handhavingsacties. U werkt vanuit Alphen aan den Rijn. Uw profiel U beschikt over een relevante opleiding op HBO-niveau, met als aanvulling milieukunde op post HBO-niveau. U heeft werkervaring op het gebied van handhaving, vergunningverlening en milieutechniek en kunt projectmatig werken. U beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden en u bezit het rijbewijs B. Creativiteit en doorzettingsvermogen zijn belangrijke eigenschappen voor deze functie. U bent een teamspeler en weet uw collega's tt inspireren en motiveren om het toezicht op et hoger plan te brengen. ONS AANBOD Wij bieden u een salaris van maximaal f 6.441, bruto per maand bij een 36-urige werkweek. - Daarnaast bieden wij u een prima pakket secundaire arbeidsvoorwaarden met vele faciliteiten op het gebied van opleiding, variabele werktijden en bedrijfsfitness. De provincie kent een actief loopbaan- en mobiliteitsbeleid. Aanstelling vindt plaats in algemene dienst, waarbij u steeds voor een periode van 3 tot 5 jaar in een functie wordt geplaatst. 3pe hij zi be Belangstelling? Voor meer informatie over deze functie kunt t1 contact opnemen met de heer W.M. Smit, hoofd van het regiobureau Noord-Oost, g telefoon 0172-424131 of met diens plaatsvervanger, de heer MJL Rietberg, op hetzelfde telefoonnummer. Informatie over de provincie Zuid-Holland i vindt u op internet: www.pzh jü J Solliciteren Wij nodigen vooral vrouwen, gedeeltelijk vermelding van het vacaturenummer an WM/2000.001 (op brief en enveloppe) binnen ;n I twee weken aan de provincie Zuid-Holland, oor; directie Water en Milieu, ter attentie van jort mevrouw M.T.J. Grupstra, personeelsadviseur.ïroï; Postbus 90602, 2509 LP Den Haag. ,ren 11 IV pera In iet at il iinst u d< skei Detb fleei et g leer o le Acquisitie naar aanleiding van deze advertenten wordt niet op prijs gesteld. |es Werken aan d en. HUMAMMiliT Spanbeton BV, werkmaatschappij van Addtek International BV, is opgericht in 1948 en gevestigd in Kouderkerk a/d Rijn. Spanbeton BV is bekend van de fabricage van standaard- en klantspecifieke bouwelementen van voor gespannen beton en wordt gerekend tot één van de koplopers in dit markt segment. Met geavanceerde productiemethoden wordt in zes productie hallen op het 20 hectaren tellende fabrieksterrein jaarlijks ca. 70.000 m3 beton verwerkt. Het leveringsprogramma is breed en varieert van bruggen, viaducten en tunnelelementen tot bedrijfsgebouwen en prefab beton- skeletten voor kantoren en parkeergarages. In verband met de sterke groei zoekt TopTech Niese Werving Selectie een TEAMLEIDER BETOIMPRODUCTIE m/v Dit is uw werk: In samenwerking met de productieleider bent u verantwoordelijk voor de productie van diverse betonelementen. U heeft hier de leiding over ca. 6 medewerkers. Naast het geven van instructies en het opleiden van uitzendkrachten verzorgt u de planning van uw personeel. U beoordeelt de tekeningen en signaleert afwijkingen. U bewaakt de kwaliteit, maatvoering en het uiterlijk van het product. Het nakomen van procedures volgens het kwaliteitshandboek (ISO 9001 gecertificeerd) en het zorgdragen voor het werken volgens de Arbo- voorschriften is ook een onderdeel van uw pakket. Dit vragen we van u: U heeft een technische achtergrond, wellicht in de bouw (bijvoorbeeld als opzichter) met minimaal 3 jaar leidinggevende ervaring. U kunt mensen moti veren, en bent niet bang zelf vieze handen te krijgen. U bent creatief en weet uw team tot maximale inzet te brengen. Uw leeftijd is vanaf ca. 28 jaar. Dit krijgt u van ons: Een afwisselende en uitdagende functie in een dynamische en groeiende organisatie. Naast de mogelijkheden tot groei en ontwikkeling binnen Spanbeton, wordt u een uitstekend pakket aan arbeidsvoorwaarden aangeboden. Spanbeton BV kenmerkt zich als een flexibele waardeert en aanmoedigt. De medewerker is de kracht achter het succes. Iets voor u? Schrijf dan een korte brief, vergezeld met pasfoto en gegevens over uw opleiding en werkervaring, aan: TopTech Niese Werving Selectie, o.v.v. SB/TL, Postbus 1221, 2280 CE Rijswijk ZH. U kunt reageren tot 21 februari 2000. de selectieprocedure. SPANBETON TOP7ITECH GELOOFWAARDIG ens; -ewe Vanuit een eigentijdse visie op zorg streven medewerkers er naar om 'zorg op maat' te bieden aan 162 bewoners. Huis ter Hagen is uitstekend bereikbaar met openbaar vervoer. Huis ter Hagen is onder deel van de Stichting Ouderenzorg Velsen, bestuursstichting voor de vier woon- en zorgcentra en het centrum voor verpleeghuiszorg in Velsen. woon- en zorgcentrum Vraagt ter versterking van de verzorgingsdienst Bejaarden-ziekenverzorgende (m 24 tot 32 uur per week Activiteiten begeleider (m/v) L 16 tot 28 uur per week Voor beide functies is van toepassing: Werktijden kunnen plaatsvinden in een wisselend rooster Het dienstverband is voor onbepaalde tijd Het salaris is conform de CAO V&V. Nadere inlichtingen kunt U desgewenst inwinnen bij Mevr. H. Vermeulen, zorgmanager, tel. 0255-535654. Uw schriftelijke sollicitatie kunt U binnen 14 dagen richten a Huis ter Hagen, t.a.v. de directie, Lodewijk van Deyssellaan 2. 1985 CV Driehuis. Jeff Vai ik exact personeelsintermediair plezier in je leven, plezier in je werk. Software Product Manager voor een KTT bedrijf in de om geving van Leiden. Werkzaamheden: Als product manager ben je verantwoordelijk voor het opstellen van de doel stellingen t.b.v. de afdeling engi neering en het jaarlijkse unitplan. Tevens stuur je 10 engineers aan, coördineer je de uitbestedingen (in diverse landen), ontwikkel je nieuwe produkten/markten en fungeer je als aanspreekpunt voor de afdeling engineering. Profiel: Je hebt een HBO werk en denkniveau en een aantal jaren relevante werkervaring. Je beschikt over enige technische kennis, een goede beheersing van de Engelse taal, leidinggevende capaciteiten en een commercieel inzicht. #0i ger ikk. me Assistent Hoofd Boekhouding voor een financiële onderneminiwal in Leiden. Werkzaamheden: Binnen de» functie ondersteun je het hoofSeb boekhouding in de ruime zin vaij^ het woord. Je werkzaamhedei bestaan o.a. uit het beheren vatld diverse administraties, het ceren van grootboekrekeningen het voorbereiden van maand;en rapportages, het vervangen var het hoofd boekhouding bij dien afwezigheid en het coachen var nieuwe medewerkers. Profiel: Je bent in het bezit vai_!_5 een MBA-diploma of studerenf h voor SPD. Je bent een teamplaye accuraat en een motivator. j Ru Wij vertellen je graag meer ovefo^ deze functies! Bel onze vestyu ging in Leiden 071-5142020 <(Qr mail met leiden@exactpi.nl uitzenden, detacheren, werving en selectie Leiden, Prmsessekade 2a T 071 514 2020 Haarlem, Kruisstraat 14 T 023 531 5215 Hoofddorp. Concou' fl T 023 555 4400 Den Haag. Noordemde 75 T 070 362 4736 Kon Julianaplem 30/15 (Babylon) T 070 -• J Rijswijk, Haagweg 116 T 070 306 2333 Zoetermeer, Oostwaarts 3e T 079 341 7281 Delft. Hippolytu-g T 015 219 0500 Rotterdam', Meent 114 T 010 414 1311 internet www.exactpi.nl

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 34