Personeel Personeel Personeel arnoldus -Hütegomse M Commercieel medewerker (m/v) eamleider cardiologie m/v DIRECTEUR (m/v) exact personeelsintermediair Medewerker Studenten administratie ZATERDAG 29 JANUARI 2000 Betonmortelbedrijven Cementbouw produceert betonmortel welke door onze afnemers wordt verwerkt in bouwwerken van zeer uiteenlopende aard. Betonmortel is het meest veelzijdige bouwmateriaal. Wij zijn dan ook permanent op zoek naar nog meer betonmortel soorten en toepassingsmogelijkheden. Sinds kort behoren 'hoge sterkte beton' en 'verdichtingsvrije betonmortel' tot ons produktassortiment. Wij produceren KOMO-Betonvereniging gecertificeerde betonmortel. Ooic werken wij constant aan het verbeteren van onze dienstverlening. Wij zijn ISO 9002 gecertificeerd. Onze organisatie telt 135 medewerkers welke actief zijn bij 12 vestigingen in Nederland. Binnen ons bedrijf heerst een prima sfeer waarbij wij vanzelfsprekend veel aandacht schenken aan de arbeidsomstandigheden. Wij kunnen onze doelstellingen alleen realiseren wanneer onze medewerk(st)ers onze opvattingen delen. Voor de afdeling verkoop zoeken wij een: Belangrijkste taken: het onderhouden van contacten met bestaande klanten het adviseren van onze afnemers het verzamelen van informatie van zowel bestaande als nieuwe klanten het opstellen van offertes het afsluiten van opdrachten in overleg met hoofd verkoop het bijhouden van de administratieve systemen t.b.v. verkoop, planning etc. Functie-eisen: Een MBO denk- en werkniveau bijv. MEAO commercieel Commercieel inzicht Goede communicatieve vaardigheden In het bezit van het diploma Betontechnologie (voorheen CB' 1) of bereid deze opleiding te volgen In bezit van rijbewijs BE Kennis van en ervaring met geautomatiseerde verwerkingssystemen Persoonskenme r ke n Doorzettingsvermogen en stressbestendig Servicegericht en klantvriendelijk Loyaliteit en samenwerkingsgezind Betrouwbaar in de meest brede zin Flexibele instellingen, geen 9 tot 5 type Uw schriftelijke sollicitaties vergezeld van een CV kunt u richten binnen 14 dagen na het verschijnen van deze oproep aan: Betonmortelbedrijven Cementbouw BV T.a.v. de heer M. SchoorI, Hoofd Verkoop Postbus 414 2100 AK Heemstede Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer SchoorI telefoonnummer 023-5481634 GRAND HOTEL HUIS TER DUIN Grand Hotel Huis ter Duin, het luxueuze vijfsterrenhotel direct aan strand en zee gelegen, biedt 261 kamers, 19 multifunctionele zalen, 2 restaurants en diverse mogelijkheden tot ontspanning. Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar: Medewerkers Receptie Als receptionist(e) bent u het aanspreekpunt van onze gasten bij aankomst, tijdens het verblijf en bij vertrek. Voor deze functie vragen wij representatieve kandidaten met kennis van de Engelse en Duitse taal. Bagagisten Als bagagist verzorgt u onder andere het transport van de bagage van onze gasten. U bent representatief en u beheerst de Engelse en Duitse taal. Medewerkers Bediening U serveert onze gasten in Grand Café la Terrasse en de daarbij behorende ter rassen. Ervaring is gewenst en beheersing van de Engelse en Duitse taal is vereist. Ook voor de Afdeling Banqueting zijn wij op zoek naar gastheren en gastvrouwen die onze gasten tijdens feesten, partijen en bijeenkomsten in het hotel kunnen bedienen. Medewerkers ontbijtbediening U bent gedurende het onbijt het aanspreekpunt van onze gasten. Deze functie is op parttime basis te bekleden. Medewerkers roomservice/minibar U bent verantwoordelijk voor het serveren van de roomservice en het checken van de minibars. Kennis van de Engelse en Duitse taal is vereist. Medewerkers worden ingeroosterd tussen 7.00 uur en 23.30 uur. Bar medewerkers U bent werkzaam in de diverse bars van het hotel. Uitstekend gastheerschap is een vereiste en kennis van de Duitse en Engelse taal is een pre. Medewerkers Buffet U verzorgt de drankenuitgifte bij het buffet van Grand Café la Terrasse of bij het buffet tijdens feesten en partijen. Deze functie is ook te bekleden op part time basis. Ordelijk en accuraat kunnen werken is in deze functie een pre. Zalenzetters/Banquet Porters In deze functie zorgt u ervoor dat de opstelling c.q. tafelschikking van onze zalen dusdanig wordt neergezet zoals afgesproken met de gasten. Ontbijtkoks In deze functie bereidt u het ontbijt voor. Verder bent u verantwoordelijk voor de representativiteit van onze ontbijtbuffetten en zorgt u ervoor dat deze bij gevuld worden. Kennis van de HACCP is een pre én met vroeg opstaan heeft u geen problemen. Kamerdames In deze functie verzorgt u de schoonmaakvan onze kamers en openbare ruim tes. Medewerkers Algemene Dienst U draagt zorg voor de schoonmaak van de faciliteiten die de gasten tot hun beschikking staan. Daarnaast draagt u zorg voor alle voorkomende werkzaam heden ten aanzien van de wensen van onze gasten. Huismannen U verzorgt het transport van schoon en vuil linnen naar de kamers en de was serij. Daarnaast verzorgt u alle voorkomende werkzaamheden ten aanzien van onze gasten, zoals bijvoorbeeld: het brengen van badjassen en het plaatsen van een extra bed. Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen naar onderstaand adres t.a.v. mevrouw S. Noorlander. Ook met vragen betreffende de functies kunt u bij bovenge noemde terecht. Koningin Astrid Boulevard 5 Postbus 85, 2200 AB Noordwijk Tel. 071-361 9220/Fax. 071 - 361 9401 http://www.huisterduin.com Email: info@huisterduin. com Graafstal Optiek is een G-vooruitstrevend optiekbedrijf dat Graafstal optiek kwaliteit en optimale service hoog in het vaandel heeft. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: COMMERCIEEL-ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v Werkzaamheden: Je bent verantwoordelijk voor de bestellingen, het inboeken en prijzen van de artikelen en de volledige debiteuren- en crediteurenadministratie. Daarnaast onderhoud je de contacten met leveranciers. Tot slot behoort in incidentele gevallen de verkoop in de winkel tot je taken. Profiel: Je hebt een commercieel/administratieve opleiding op MBO-niveau, ervaring met MS Office en spreadsheetprogramma's (b.v. Exact) en je kunt je goed uitdrukken in het Nederlands en Engels. Verder ben je zelfstandig werkend, initiatiefrijk en klantgericht. Ervaring in de winkelverkoop en/of optiekbranche is een pré. Leeftijdsindicatie: 30 -50 jaar. Geboden wordt: Een afwisselende, fulltime functie in een prettig team, ruime mogelijkheden voor het volgen van gerichte cursussen en een aantrekkelijk salaris.. Reageren? Stuur dan een sollicitatiebrief met cv naar Graafstal Optiek, t.a.v. de heer F.P. Graafstal, Langstraat 129-131, 2242 KL Wassenaar. Voor meer informatie kijk op www.graafstal.nl of bel r Antwerpen of de heer Graafstal, tel (070)5111149. Leiden is een alge^ meen, middelgroot, modern ziekenhuis. Er yverken ruim 1000 lewerkers. Jaar lijks bezoeken meer da^140.000 patiën- poliklinieken jrden ongeveer 13.5®kpatiënten op- genomn. Patiënten kunneniipor bijna alle zorgwagen het zieken! recht, vrijwel alle specialismen zijn vertegenwoordigd. De bouw vaj beddenhuis fovatie van ander^delen ikenhuis, It gestartr Het sconesserihuis ligt fene omge- 5ij het cen- /an Leiden en is"op loopafstand van het NS-station. Meer informatie: www.diac-leiden. ziekenhuis.nl Heb je hart voor de cardiologie? t deze afdeling je aan 't hart? Sol%iteér dan naar deze hartverwarmende functie van kWij zijn een k||n, zelfstandig team gespecialiseerd op het iöebied van d^cardiologie (17 bedden) en zijn op zoek naar len teamleider die samen met ons team de uitdaging aan wil gaan om Jtieuwe verpleegkundige en organisatorische ontwikkelingen verder vorm te geven. Wat wij bijlen: Er ^.|qd| een prettige samenwerking plaats met É>wel djrspecialisten als de naastliggende Special Care\jnit/waarvanfiet merendeel van onze patiënten afkomstig is. pse'Hieuwbouw schept extrè mogelijkheden om je kwaliteiten te gebruiken. Wat wij vragen: ijs beschikt over een diploma verpleeg kundige of HBO-V en je hebt minimaal twee jaar gewerkt als verpleegkundige, met bij voorkeur recente ervaring op het gebied van de cardiologie. Je hebt een management opleiding gévolgd of bent hiermee bezig. Je beschikt over leidfhggevende/coachende vaardigheden en goede fuele eigenschappen. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de-CAO-Ziekenhuizen. Het salaris is ingedeeld in functiegroep 50 en bedraagt maximaal 5.526,- bruto per maand (op basis van een 36-urige werkweek). Het zieken huis heeft verschillende kortingsmogelijkheden en andere voordelen voor personeelsleden ontwikkeld, onder meer: PC-privé project, fietsproject, spaarloonregeling, gunstige betalingsregeling bij NS-abonnementen, korting op het gebied van ziektekosten en pensioenaanvulling. Daarnaast beschikt het ziekenhuis over een eigen kinderopvang en is er goede, gratis parkeergelegenheid Informatie: Informatie is verkrijgbaar bij de heer J.L. van Deutekom, etagehoofd, telefoon 071 - 517 85 62 of 071 - 517 81 78 pieper 21103. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van vacaturenummer 334, binnen twee weken richten aan de dienst Personeel Organisatie, t.a.v. de heer F.W. Trouw, P&O-functionaris, op onderstaand adres, of via E-mail: p&o@diac-leiden.nl Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden KEUKENS SANITAIR Wegens grote aanloop in onze showroom zoeken wij een Keuken- en sanitairverkoper Uw profiel: Wij denken aan iemand die in dit werk steeds een uitdaging vindt: een verkoper met creatieve, commerciële en technische kwaliteiten. Deze uiten zich in een combinatie van zelfstandigheid, goede contactuele eigenschappen, technisch inzicht, tekenvaardigheid, klantgericht-den- ken en gevoel voor kleur, vormgeving en interieur. Wij bieden u: Een baan met grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid binnen het werken in een team. Een salaris en de overige arbeidsvoorwaarden die in overeenstem ming zijn met deze functie. Interesse? Richt dan uw sollicitatiebrief, voorzien van uw C.V., aan: dhr. G. J. Kleinlugtebeld, directeur p/a Arnoldus Keukens Sanitair Zijlbaan 14 2352 BN Leiderdorp Voor meer informatie kunt u ook telefonisch contact opnemen met dhr. G. J. Kleinlugtebeld. Tel.nr. 071-5421001 Faxnr. 071-5421002 ülë i NS - RUGWERKENDE MUZIEKSCHOOL VOOR DE BOLLENSTREEK Stichting Hillegomse Muziekschool heeft als doelstelling de muzikale vorming van zo veel mogelijk inwoners van de regio te bevorderen. Dit gebeurt met name door - algemene muzikale vorming - instrumentale en vocale lessen - het tot stand brengen van ensembles, orkesten, koren - deelname (door leerlingen) aan festivals en dergelijke In verband met het gebruik maken van de VUT-regeling door de huidige directeur ontstaat de vacature van parttime dienstverband (12 uur) eventueel uit te breiden met lesuren De Hillegomse Muziekschool bevindt zich in een veranderingsproces naar een meer markt gerichte, ondernemende organisatie. Ten opzichte van andere (particuliere) aanbieders van muziekonderwijs èn heel andere vormen van vrijetijdsbesteding moet de muziekschool haar meerwaarde bewijzen. Met zijn evenwichtige persoonlijkheid speelt de directeur hierin een essentiële rol. Vanuit een visie op muzikale vorming weet hij - in samenspraak met bestuur en medewerkers - richting te geven aan dit proces. Gevoel voor politieke omgeving en com merciële vaardigheden om nieuwe produkten in de markt te zetten zijn hem eigen. Voorts bestaat het takenpakket van de directeur in grote lijnen uit: - het voorbereiden en uitvoeren van beleid - het leidinggeven aan de medewerkers - het vertegenwoordigen van de instelling - de zorg voor het organisatorische en financiële beheer van de instelling Van de kandidaat verwachten wij - ervaring met lesgeven - kennis, creativiteit en affiniteit met het ontwikkelen van produkten op commerciële basis - uitstekende contactuele en communicatieve vaardigheden - visie op (toekomstige) rol van de muziekschool en bereidheid en vermogen om hierin een initiërende en stimulerende rol te spelen Aanstelling sollicitaties Aanstellingen salariëring vinden plaats volgens CAO-KV. De sollicitatiegesprekken worden gehouden in maart 2000. Nadere inlichtingen zijn verkrijgbaar bij de huidige directeur, mevrouw E. Camphorst-van Marsbergen, tel. 0252 518427. U wordt verzocht uw sollicitatiebrief uiterlijk 28 februari 2000 te sturen aan het bestuur van Stichting Hillegomse Muziekschool, Henri Dunantplein 4, 2181 EM Hillegom. plezier in je leven, plezier in je werk. Unit Manager •voor een zorginstelling in Leiden. Werkzaamheden: Binnen deze functie ben je verantwoordelijk voor een effectieve en efficiënte uitvoering van het personeels beleid binnen een bepaalde unit. Je coacht en motiveert de mede werkers, je stippelt het beleid uit en vertaalt dit en tevens waarborg je de kwaliteit van het uitvoerende werk en de deskundigheid van de medewerkers. Profiel: Je hebt en denkniveau e leidinggevende Daarnaast ben je e en HBO werk- aantoonbare werkervaring, n motivator en t uitstekende communi catieve eigenschappen. Je kunt beslissingen nemen en bent resul taatgericht zonder het menselijke aspect uit het oog te verliezen. Inkoper voor een cosmetica bedrijf in Leiden. Werkzaamheden: Je werkzaam heden bestaan o.a. uit het plaat sen van orders bij leveranciers, het controleren van levertijden, het onderhouden van contacten met klanten, het beheren van de voorraad en het administreren van Profiel: Je hebt een MBO werk en denkniveau. Je beheerst de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. Daarnaast heb je een commerciële en dienst verlenende instelling, ben je Wij vertellen je graag meer over deze functies! Bel onze vesti ging in Leiden 071-5142020 of mail met leiden@exactpi.nl uitzenden, detacheren, werving en selectie Leiden, Prinsessekade 2a T 071 514 2020 Haarlem, Kruisstraat 14 T 023 531 5215 Hoofddorp, Concourslaar T 023 555 4400 Den Haag, Noordeinde /5 T 070 362 4736 Kon. Julianaplein 30/15 (Babylon) T 070 347 Rijswijk, Haagweg 116 T 070 306 2333 Zoetermeer, Oostwaarts 3e T 079 341 7281 Delft, Hippolytusbuurl T 015 219 0500 Rotterdam, Meent 114 T 010 414 1311 internet www.exactpi.nl De Hogeschool Leiden zoekt een: In een gloednieuw gebouw in Leiden volgen ruim 3300 studenten opleidingen bij de Hogeschool Leiden op het gebied van Gezondheid Sociaal Cultureel werk, Management, Arbeid Recht, bij het Laboratoriumonderwijs en de Lerarenopleiding Basisonderwijs. De uitgangspunten voor het onderwijs zijn vastgelegd in de BAS-v Beroepsgericht, Actief studeren en Studentgericht. De hogeschoo loopafstand van Leiden Centraal Station. Bij de hogeschool zijn 330 medewerkers werkzaam. [Omvang 1,0 FtE/5 dagen per week*/Vac. nr. 50C/2000/bui MS® hogeschool Leiden Wij zoeken een enthousiaste collega, die het een uitdaging vindt om administratie van de studentengegevens perfect voor elkaar te hebben. De functie omvat het brede terrein van in- tot uit schrijving en van registratie van behaalde resultaten tot het financieel afhandelen van kursusgelden. Functie-inhoud: U houdt de administratie bij van de student- gegevens met betrekking tot in- en uitschrijving en het betalingsverkeer m.b.t. college- en cursus gelden. Gegevens van studenten voert u in het Studenten Informatie Systeem, van waaruit u weer rapportages aanlevert. U bewaakt procedures m.b.t. studenten en cursistenadministratie en onderhoudt contacten met relevante overheids instellingen. Tenslotte coördineert u diverse werkzaamheden van de studentenadministratie. Functie-eisen: U hebt een opleiding "op havo/meao-niveau en ervaring met geautomatiseerde bestanden. Bij voorkeur hebt u ervaring in een coördinerende functie. Voor deze functie is het nodig dat u initiatiefrijk, communicatief, collegiaal en stress bestendig bent met behoud van accuratesse. Hogeschool Leiden Arbeidsvoorwaarden: De Collectieve Arbeidsovereenkomst voor het Hoger Beroepsonderwijs is van toepassing. De aanstelling is tijdelijk voor de duur van een jaar en daarna is er, bij gebleken geschiktheid, de mogelijkheid van een vast dienstverband. Het salaris is, afhankelijk van ervaring, minimaal fl.2.806,— en maximaal fl.4.203,— (CA0- schaal 6) op basis van een fulltime aanstelling. Deeltijd aanstelling is bespreekbaar. Informatie: U kunt informatie over de functie inwinnen bij dhr. H.van der Leeden, Hoofd Onderwijs Ondersteunende Diensten. Telefoonnummer 071 - 5 188 821. Een functiebeschrijving (no 62) is beschikbaar. Sollicitatie: U kunt uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae, onder vermelding van het vacature nummer 50C/2000/bureau, binnen 7 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Hogeschool Leiden, t.a.v. dhr. H. van der Leeden, Postbus 382, 2300 AJ Leiden

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 54