Personeel Personeel Personeel vfJ inzetten in de nie iielscorrinetwer NDB o Docent Nederlands Junior product ontwerper 09 Tegenwoordig wil je toch werken bij iets bijzonders! -\r randstad uitzendbureau Serveer jij de lunch met een glimlach? tempo-team uitzendbu re a i CO ljj O Q£ ZATERDAG 29 JANUARI 2000 NEDERLANDS DRUKKERIJ BEDRIJF B.V. onderdeel van de Biegclaar*^ Groep Nederlands Drukkeri| Bedrijf BV is een moderne, goed geoutilleerde drukkerij, waar zowel voor de Nederlandse als de Europese markt gewerkt wordt Dagelijks zijn co. 155 medewerkers in een aangename werksfeer bezig met het vervaardigen van tijdschriften, brochures, reclamedrukwerk. Met vier rotatiepersen (Komori 40, Albert, Komori 38b en lithoman IV), en moderne geautomatiseerde afwerkingsapparatuur, vervaardigt NDB in drieploegendiensten zo'n 80 verschillende periodieken. Voor onze afdeling logistiek zijn wij op zoek naar een Enthousiaste logistiek manager (m/v) De functie: Een leidinggevende logistieke functie gericht op de coördinatie van opslag en uitgifte van alle binnenkomende en uitgaande goederen, alsmede het verzendgereedmaken en plannen van transporten van uitgaande goede ren en voorraadbeheer. Deze functie heeft een sterke administratieve component en enige commerciële elementen. De kandidaat stelt zelf de prioriteiten, binnen aangegeven kaders. Tijdbedwang komt regelmatig voor met name bij ad hoe beslissingen en administratieve-activiteiten. Verder zult u regelmatig overleg voeren met de logistiek managers van de Biegelaar Groep. De kandidaat waarnaar wij op zoek zijn: De kandidaat moet goed leiding kunnen geven, zijn mensen kunnen motiveren, mensen kunnen overtuigen, daadkracht hebben, doelgericht kunnen werken en doortastend zijn. Wat vragen wij: een duidelijke visie op "de klantgerichte organisatie" en een dienovereenkomstige aanpak; ambitie en initiatief; motivatie; een communicatief en commercieel sterke persoonlijkheid die op verschillende werk- en denkniveaus kan opereren; affiniteit met de markt; kennis op MBO-niveau aangevuld met kennis van het bedrijf en de transportmarkt. Bijblijven op het vak gebied. Wij bieden: een afwisselende functie in een groeiende onderneming; een collegiale werksfeer; een salaris volgens de Grafische CAO; uitgebreide mogelijkheid voor externe opleidingen; een functie met vele invalshoeken, waaronder commerciële en technische aspecten; een salaris overeenkomstig de zwaarte van de functie. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Als u voldoet aan onze gestelde wensen, zou uw reactie wel eens de nieuwe volgende stap in uw loopbaan kunnen worden. Acquisitie op grond van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Herkent u zichzelf in het bovenstaande, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van uitgebreid c.v. naar: Nederlands Drukkerij Bedrijf B.V. ter attentie van mevrouw M.H.E. Bagijn, Personeelsconsulente, Postbus 70, 2380 AB Zoeterwoude. Tel. 071-581 21 00. De Hogeschool Leiden zoekt ppn In een nieuw gebouw, op loopafstand van Leiden CS, volgen ruim 3300 studenten opleidingen bij de Hogeschool Leiden op het gebied van Gezondheidszorg, Sociaal cultureel werk, Management organisatie, bij het Laboratorium-onderwijs en de Lerarenopleiding basisonderwijs. De uitgangspunten voor het onderwijs zijn vastgelegd in de BAS-visie: Beroepsgericht, Actief studeren en Studentgericht. De Hogeschool versterkt haar regionale positie in een samenwerkingsverband met de Haagse Hogeschool en de Technische Hogeschool Rijswijk. Bij de Hogeschool zijn circa 330 medewerkers werkzaam. [Omvang 0,5 FtE/2 3 dagen in de week/Vac. nr. 51/2000/HP0] hogeschool Leiden Taken: - Verzorgen van colleges Nederlands eigen vaardigheid en didactiek van het taalonderwijs in pabo 1 en 2 - Verzorgen van colleges bij de avondopleiding - Activiteiten in het kader van thema's en projecten - Activiteiten in het kader van plannen van onder wijs en operationeel handelen - Stagebegeleiding Functie-eisen: U heeft een eerstegraads bevoegdheid voor het vak Nederlands. U heeft affiniteit en ervaring met het basisonderwijs. Onderwijservaring in het HBO strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden: De CA0-HB0 is van toepassing. De aanstel ling betreft een tijdelijk dienstverband voor de periode van 1 februari 2000 tot en met 10 juli 2000. Het salaris is, afhankelijk van opleiding en ervaring, minimaal fl. 4.110,— maximaal fl. 7.618, (CA0-HB0 schaal 11) bruto per maand bij een volledig dienstverband. Hogeschool Lelden Informatie: Voor informatie over deze functie is mw. D. van Nieuwenhoven (lid Onderwijs en Examen Commissie) telefonisch te benaderen. Telefoonnummer 071 - 5 188 505 Sollicitatie: U kunt uw schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae, onder vermelding van het vacature nummer 51/2000/HP0, richten aan: Hogeschool Leiden, afdeling HP0 t.a.v. dhr. drs D.H.J.M.Hoozemans, afdelingsdirecteur Postbus 382, 2300 AJ Leiden. Van Raalte Instore Outdoor Signing B.V. ontwerpt, ont- wikkelt, verkoopt en produceert communicatiedragers (zoals lichtbakken, buitenborden en beprijzingssystemen). Ons klantenbestand is zeer divers, uiteenlopend van winkelketens tot fabri- kanten en van instellingen tot reclame-exploitanten. Van Raalte Instore Outdoor Signing 8.V. kenmerkt zich door haar innovatieve en vernieuwende karakter. m Continu zoeken wij naar de meest optimale oplossingen zoals o.a. voor Albert Heijn, Hema, Albron catering en Q8. Daarnaast houden wij ons bezig met het verbeteren van onze bestaande W producten en het ontwikkelen van nieuwe toepassingen. Onze onderneming is in Nederland al een bekendheid, maar maakt nu ook internationaal steeds meer naam. Momenteel zijn wij op zoek naar een: Om ons imago en onze cultuur verder uit te dragen zoeken wij iemand die technisch-creatief is, communicatief vaardig en zelfstandig. Bovendien beheerst onze junior product ontwerper Photoshop en Illustrator en heeft hij of zij een opleiding in een creatieve richting op minimaal MBO-niveau. Wij bieden naast een prima salaris, een uitdagende en dynamische werkomgeving waar voor persoonlijke ontwikkeling en ontplooiing plaats is. Voel jij je aangesprokenStuur dan binnen twee weken een sollicitatiebrief Van Raalte Instore Outdoor Signing E T.a.v. Lex van Raalte Postbus 4 2250 AA Voorschoten Van Raalte :g I. 22S4 A£ Voorschoten Instore Outdoor Signing B.V. De Pensioen- en Uitkeringsraad zoekt in samenwerking met Randstad naar nieuwe medewerkers voor het jaar 2000 De Pensioen- en Uitkeringsraad is een uitkeringsinstantie met 47.000 cliënten in binnen- en buitenland Deze organisatie is belast met de toepassing en uitvoering van de wetten voor oorlogsgetroffenen. De ruim 300 medewerkers van de Raad verzorgen de aanvragen voor inkomensaanvullende uitkeringen en bijzondere voorzieningen, alsmede het beheer van een groot aantal uitkeringen. De Raad is gevestigd in Leiden. Wij zijn op zoek naar: behandelaars met analytisch vermogen die aanvragen kunnen beoordelen Behandelaars met cijfermatig inzicht die uitkeringen en pensioen beheren. Bovendien zoeken wij administratieve medewerkers met een mavo- of havo-diploma. Relevante ervaring voor deze functies is niet noodzake lijk, omdat je vanaf de eerste dag gezamenlijk met andere collega's een opleiding gaat volgen die afge stemd is op de functies. Heb je affiniteit met de doelgroep van de Pensioen en Uitkeringsraad en wil je werken en leren tegelijk? Wil je investeren in je toekomst en ben je op zoek naar een carrièreopstap? Kom dan langs op een van de twee informatieavonden op 8 of 10 februari aanstaande tussen 18.30 en 21.00 uur op de vestiging van Randstad op het Schuttersveld in Leiden, nabij het Centraal Station. Wij verstrekken alle informatie over de functies en er is volop gelegenheid tot het stellen van vragen. Je kunt op deze avonden ook direct solliciteren! Ben je deze avonden verhinderd? Geen nood. Bel dan voor een afspraak of voor meer informatie met Robert Chaudron, telefoon (071) 514 74 44. Randstad Uitzendbureau Schuttersveld 9 Leiden Vanaf 7 februari a.s. organiseert Tempo-Team Uitzendbureau in samenwerking met een landelijke cateraar de OCC-cursus. Deze cursus duurt 7 middagen van 15.00 tot 19.30 uur. Na afloop ontvang je een erkend diploma en kun je meteen aan de slag. Ben je representatief, in het bezit van zwart-wit kleding en wil je graag werken in de catering? Kom dan snel langs op onderstaande vestiging voor meer informatie. Leiden, Stationsplein 2I2, (07!) 513 27 43 Inter-Groep is een gespecialiseerde technische dienstverlen aan. met name. de olie- gasmdustrie. Sinds de oprichting 1969 heeft zij een toonaangevende positie verkregen. Succe. factoren zijn de continue aandacht voor kwaliteit (ISO 90C VCU), veiligheid en mensen. Inter-Groep bestaat uit 4 werkmac schappijen en biedt werk aan meer dan 500 professione medewerkers. Inter-Groep is een onderdeel van Unique International, e« beursgenoteerde onderneming met meer dan 25 werkmac schappijen in Nederland en België. Wegens uitbreiding van de activiteiten zoeken wij op korte t< mijn kandidaten voor de positie van MANAGER FINANCIËLE- er SALARISADMINISTRATIE Hij/zij krijgt de verantwoording voor de afdeling financiële- salarisadministratie. Deze bestaat uit 3 personen. Hij/zij rappe teert aan de financieel directeur. Wij verwachten van de kandida(a)t(e) een opleiding op HE niveau en minimaal 2 jaar werkervaring in een gelijkwaardi functie. De werkstijl is praktisch en doortastend. Bekendheid m de programma's van Exact is een pre. Wij bieden een vast dienstverband met uitstekende arbeidsvo< waarden en een prettige, open werksfeer. De werklocatie is o kantoor te Beverwijk, Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opn men met mevrouw Zonneveld, financieel directeur, telefoi 0251-262401. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de he R.F Buren, Hoofd Personeelszaken, Postbus 208, 1940 AE Bev« wijk. Faxnummer 0251-262409, E-mail: pz@inter-services.nl De markt voor telecommunicatie groeit explosief. Bij KPN Netwerk Bouw sta je midden iri de actie van deze markt. Wij weiken aan steeds nieuwere en snellere mogelijkheden voor onze klanten om altijd en overal bereikbaar te kunnen zijn. Tegelijkertijd verwachten onze kianten 100% zekerheid, betrouwbaarheid en service. Daar slagen we goed in: KPN Netwerk Bouw is marktleider in het engineeren en installeren van mobiele en vaste netwerken in Nederland. Om deze nummer-1-positie te versterken zoeken we ambitieuze nieuwe collega's voor de functie van telecommunicatie engineer en servicemonteur. KPN Netwerk Bouw heeft een omzet van ruim 2 miljard gulden en telt 2500 medewerkers, verdeeld over een centraal kantoor en vijf rayons. Voor diverse bedrijfsonderdelen in het hele land zoeken wij ervaren telecom engineers. Maar ook MBO-schoolverlaters met technische affiniteit zijn welkom. Voor serviceteams verspreid over het land zoeken we zowel ervaren als startende servicemonteurs. Met jouw MBO-opleiding (bij voorkeur MTS) en affiniteit met techniek ben jij medeverantwoordelijk voor omvangrijke projecten. Daarbij kom je in aanraking met de nieuwste technieken. Je werkt afwisselend op kantoor en 'buiten'. Je werk vereist veel overleg en afstemming met opdrachtgevers en andere betrokkenen. Dat doet dus een flink beroep op je sociale en communicatieve talenten. KPN stelt daar als marktleider het nodige tegenover. Dat doen we niet alleen met prima arbeidsvoorwaarden, we investeren ook het nodige in jou. We bieden je alle opleidingsmogelijkheden, zowel op je eigen vakgebied als met onze interne MTS- en HTS-opleidingen. Je loopbaan- en doorgroei mogelijkheden zijn dus, als je bereid bent in jezelf te investeren, uitstekend. Of je nu ervaren bent of net van school af komt. Als je net van school komt (MTS of LTS met aanvullende vakoplei dingen) of al ervaring hebt met dit soort werk, dan vind je bij ons een uitdagende baan. Je bent verantwoordelijk voor het oplossen van storingen aan de koper- en glasvezelnetwerken van de opdrachtgever en je legt de snelle telecominfrastructuren aan waarmee KPN vooroploopt. Dat betekent dat je van aanpakken weet en creatief bent in het ter plekke bedenken van oplossingen. Tegen werken op onregelmatige tijden (ook 's nachts) heb je geen bezwaar. Je krijgt alle mogelijkheden om verder te komen en bij te blijven op je vakgebied (met persoonlijke coaching). Jij bepaalt s 1410 3000 BK Roltei

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 52