Personeel VR ontbrekende visitekaartje? Ben jij het stuk van ons P BOUWBEDRIJF PAARDEKOOPER C dei ■.wer<^ Z'tW Zilveren Kruis ZATERDAG 29 JANUARI 2000 SEDERT 1881 vraagt: ERVAREN TIMMERMAN Telefonische reacties 071-5801254 Johan Paardekooper 06-53704828 Herman Paardekooper 06-51216274 Miening 41 2381 GP Zoeterwoude TANDARTSPRAKTIJK W. F. BEERMAN, een moderne praktijk in het centrum van Leiden, zoekt met ingang van 1 maart 2000 een TANDARTSASSISTENTE, (full-time) die het leuk vindt om in teamverband te werken. Tot het takenpakket behoort het begeleiden van patiënten, het assisteren aan de stoel, het verzorgen van de sterilisatie. Gevraagd wordt een opleiding op mavo-niveau, enige ervaring in de tandheelkundige of medische sector strekt tot aanbeveling en een collegiale instelling. De functie wordt in full-time dienstverband vervuld en wordt gewaardeeerd volgens NMT-normen. Eventueel is part-time dienstverband bespreekbaar. Geïnteresseerd? Stuur dan een sollicitatiebrief met CV naar Tandartsenpraktijk W.F. Beerman, Noordeindeplein 2, 2311 AH Leiden. (9 Van Raalte Instore Outdoor Signing B.V. ontwerpt, ont- wikkelt, verkoopt en produceert communicatiedragers (zoals lichtbakken, buitenborden en beprijzingssystemen). Ons klantenbestand is zeer divers, uiteenlopend van winkelketens tot fabri- kanten en van instellingen tot reclame-exploitanten. Van Raalte Instore Outdoor Signing B. V. kenmerkt zich door haar innovatieve en vernieuwende karakter. Continu zoeken wij naar de meest optimale oplossingen zoals o.a. voorAlbert Heijn, Hema.Albron catering en Q8. Daarnaast houden wij ons bezig met het verbeteren van onze bestaande producten en het ontwikkelen van nieuwe toepassingen. Onze onderneming is in Nederland al een bekendheid, maar maakt nu ook internationaal steeds meer naam. Momenteel zijn wij op zoek naar een: Junior magazijnmedewerker Je maakt als junior magazijnmedewerker deel uit van een klein team. Jouw dagelijkse werk zaamheden bestaan uit het aannemen en controleren van inkomende goederen, het intern vervoeren van materialen en eindproducten en de expeditie Je hebt ervaring in het besturen van een vorkheftruck en je bent ordelijk, gedisciplineerd en servicegericht. Ben je tussen de 22 en 35 jaar oud en heb je een middelbare opleiding in de richting van magazijnbeheer? Stuur dan binnen twee weken een sollicitatiebrief met C.V. naar: l/> Van Raalte Instore Outdoor Signing B.V. T.a.v. Frans Slingerland Postbus 4 2250 AA Voorschoten Van Raalte eg I. 2254 AE Voorschoten Instore Outdoor Signing B.V. Het nieuwe millennium is uitstekend begonnen voor de vierduizend huurders van woningbouwvereniging De Sleutels uit Leiden - en daarmee ook voor De Sleutels zelf: in januari 2000 kreeg de corporatie het KWH-huurlabel uitgereikt. Dat geeft haar huurders de zekerheid dat ze kwaliteit voor hun huur krijgen. Om ook de kwaliteit van het besluit vormingproces te optimaliseren, is onlangs binnen de vereniging een discussie gestart over structuurverandering. Ideeën daaroyer bewegen zich in de richting van een tweelagen-structuur. Bestuur, MT en bedrijf Het "bestuur stuurt op afstand en op hoofdlijnen het managementteam (MT) aan. Het MT bestaat uit vier leden, onder wie de directeur. Samen zijn zij verantwoordelijk voor de voorbereiding, implementatie en uitvoering van het beleid. Kwaliteit en klantgerichtheid zijn daarbij de ijkpunten. Het bedrijf met circa veertig enthousiaste medewerkers stroomlijnt de uitvoering van het beleid. Het bedrijf'bestaat uit drie afdelingen - Financiën, Techniek, en Wonen - en een stafafdeling Ontwikkeling. Wonen en Ontwikkeling De afdeling Wonen voert een groot deel van de op de huurders gerichte werk zaamheden uit, en vormt ons dagelijks gezicht naar buiten. De afdeling is verantwoordelijk voor de verhuur, de afhandeling na het leegkomen van woningen, het behandelen van individuele bewonersaangelegenheden en het geven van voorlichting. De stafafdeling Ontwikkeling verzorgt de ontwikkeling van beleid en projecten, de systemen voor organisatie- en voorraad beheer, kwaliteitszorg, administratieve organisatie en periodieke rapportages, en de participatie van bewoners. DE SLEUTELS samen thuis in wonen Op dit moment is ons MT door vertrek niet compleet. Daarom zijn we op zoek naar een: MT-lid, tevens manager Wonen en Ontwikkeling (m/v, fulltime, 36 uur per week) De Sleutels heeft veel te bieden.. Werken bij De Sleutels is veelzijdig en boeiend: Als lid van het managementteam geeft u mede sturing aan de ontwikkeling van het beleid van de vereniging en van het bedrijf en daarmee ook aan de volkshuisvesting in de regio Leiden. Als manager van de afdeling Wonen geeft u leiding aan zeven medewerkers. Eén van hen, de teamleider Wonen, ondersteunt u daarbij. De werkwijze van de afdeling Wonen is onlangs geherstructureerd. Bij de praktische invulling hiervan hebt u een belangrijke stem. Als manager van de stafafdeling Ontwikkeling geeft u leiding aan vier medewerkers. De salarisindicatie voor deze functie is 95.000 per jaar (36 u/pw). U beschikt ten minste over de volgende kernkwaliteiten als u deze functie wilt vervullen: een echte teamspeler: u speelt een bindende rol binnen het managementteam, een communicator in hart en nieren: u bepaalt in sterke mate het gewenste gezicht naar buiten en u kunt ook minder prettige boodschappen op acceptabele wijze overbrengen; een scherp analyticus: u kunt werken op strategisch en tactisch niveau, en u draagt creatieve oplossingen aan voor complexe problemen; initiatiefrijk en vernieuwend: u bent steeds op zoek naar nieuwe mogelijkheden met behoud van verworven kwaliteit, u volgt nieuwe ontwikkelingen en zorgt dat De Sleutels bijblijft of voorop loopt; collegiaal: u hebt oog voor ieders welbevinden binnen een team en u bezit de sociale vaardigheden om interactieproblemen te benoemen en op tactische wijze op te lossen. Als u daarnaast tevens beschikt over: - een academisch niveau in opleiding of ervaring, - gevoel voor politieke en bestuurlijke verhoudingen, - ervaring in het operationeel aansturen van teams, - bekendheid met instellingen in middelgrote steden op het gebied van wonen, zorg en welzijn, en met de verhoudingen binnen de volkshuisvesting, en - een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal, dun nodigen wij u graag uit te reageren. Reageren Wij streven naar een getrouwe weergave van de beroepsbevolking binnen ons personeelsbestand. Daarom roepen we met name professionals met een allochtone achtergrond op te reageren. Bij gelijke geschiktheid krijgen zij de voorkeur. Wilt u eerst meer informatie over de functie, dan kunt u contact opnemen met André Lepelaar, directeur, telefoonnummer 071 5798 795. Uw schriftelijke reactie kunt u, graag binnen twee weken, opsturen naar: woningbouwvereniging De Sleutels, tav. André Lepelaar, Postbus 1041, 2302 BA LEIDEN. N\eu Z20 *ev Zoek jij een uitdagende baan op een afdeling die het visite kaartje van een bedrijf is? Ben je op zoek naar een service-gerichte baan die full-time of part-time (minimaal 20 uur) in te vullen is? Ben je verder stress-bestendig, flexibel inzetbaar, heb je een goede, vriendelijke telefoonstem en ervaring met administratief werk? De afdeling Service en Informatie is het visitekaartje van Zilveren Kruis. Bij vragen, het zoeken naar oplossingen en voor het verkrijgen van advies, nemen klanten telefonisch of schriftelijk contact met ons op. Ze verwachten daarbij hulp van een vriendelijke en deskundige mede werker. Daarnaast verwerk je verzekeringsaanvragen en mutaties van ziektekostenverzekeringen in het geautomatiseerde systeem. Zilveren Kruis biedt jou als medewerker Service en Informatie een startsalaris van f 2.886,- bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek, een eindejaarsuitkering (13e maand) en een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. NjaVV te\V M°°f' 90C Spreekt dit alles je aan, en ben je per c\ 21 februari beschikbaar neem dan telefonisch contact op met Monique Kuijt, telefoon (07136 40 470, of met te^°° Yolanda van den Eijkel /Dorith Lumoindong, telefoon (071) 36 70 263. Zij zijn voor vragen bereikbaar op werkdagen van 13.00 tot 17.00. Wil je solliciteren, dan kan dat uitsluitend telefonisch op boven staande nummers. Je kunt tot 11 februari reageren. Verzekerd van leuk werk!

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 50