Personeel Personeel Personeel Personeel Personee E m I prt/afe Directie-assistent m/v MARKTLEIDER COMMERCIËLE TALENTEN je komt ogen en oren tekort a\ ZATERDAG 29 JANUARI 2000 Zie je het zitten om met kinderen van 6 tot en met 9 jaar te werken en heb je voldoende zelfvertrouwen in jezelf en in de groeikracht van kinde renreageer dan onmiddellijk, want het bestuur van de Stichting Katholieke Scholen Oegstgeest zoekt z.s.m. voor de R.K. Jenaplanschool De Kring: Een enthousiaste collega voor de middenbouw Algemeen: De Kring is een Jenaplanschool met een open sfeer en een goede teamgeest. Samen met de ouders zorgen wij voor zo'n 440 kinderen verdeeld over twee locaties met een basisformatie van 15.5. In totaal zijn er 15 stamgroepen: 5 kleuter-, 5 midden- en 5 bovenbouwgroepen. Aan de school is een zorgcoördinator verbonden, die samen met het team vorm geeft aan de zorg. Functie-informatie: Het gaat om een parttime baan van ma. t/m do. Je komt te werken op de hoofdlocatie aan de R. v. Rijnlaan 26, waar 9 stamgroepen zijn. De stam groep, 't Kabouterdorp telt 34 kinderen. Functie-eisen: volledig bevoegd voor het geven van onderwijs; bij voorkeur ervaring met Jenaplanonderwijs en liefst met ervaring in de bovenbouw; bereid om daar, indien nodig, scholing voor te volgen; een positieve houding hebben t.a.v. de katholieke signatuur van de school; het werken met kinderen zien als een plezierige uitdaging; goed kunnen en willen samenwerken met kinderen, collega's en ouders; bereid om zeker in het begin hulp te willen accepteren; zeer flexibel zijn; goed je eigen grenzen weten; duidelijk willen en durven zijn naar anderen. Als je meer wilt weten, bel dan met: Ernst Weijzen, schoolleider van De Kring tel. 071-5177211, 5173312 en 5155175. Als je wilt reageren doe het dan schriftelijk en binnen 10 dagen na het ver schijnen van deze advertentie bij de personeelsfunctionaris van het bestuur Dick v.d. Zwan, Narcissenlaan 47, 2343 TH Oegstgeest, tel. 071-5171079. Hotel restaurant Sassenheim Een dynamisch 4 sterrenhotel, met 72 luxe kamers (uitbreiding tot 135 kamers), een druk la carte restaurant en verschillende zalen voor partijen en congressen. Vanwege door groei zijn wij op zoek naar: Een jonge enthousiaste Sous-chefkok m/v Voor deze functie vragen wij: - ervaring met la carte en partijen - leidinggevende capaciteiten - culinaire, creatieve capaciteiten - flexibiliteit - teaminstelling - diploma leermeester SVH is een pre Tevens zoeken wij een Front office manager m/v Functie-eisen: - HHS of MHS of gelijkwaardige opleiding - werkervaring in soortgelijke functie - kennis van de moderne talen - leidinggevende capaciteiten - accuratesse en flexibiliteit - gastgerichte, vriendelijke instelling - inzet en verantwoordelijkheidsgevoel - bereidbaarheid tot het werken in wisseldiensten Hotel Sassenheim Warmonderweg 8 2171 AH Sassenheim T.a.v. dhr. A. J. de Bruijn Telefoonnr.: 0252-219019 Email: bruiinir@sas.xs4all.nl The Independent Gaming consultant GU Europe BV. de Europese vestiging van het Amerikaanse Gaming laboratories international, is een aantal jaar geleden in en vanuit Hillegom. Nederland begonnen om haar bedrijfsactiviteiten voor o.a. Europa verder uit te breiden. Door toenemende drukte is dit onafhankelijke test labora torium voor speelautomaten (zoals fruitautomaten e.d.) op zoek naar uitbreiding. Er worden kans spelautomaten in Nederland getest en gecertificeerd voor Amerika. Europa en Afrika. Dit impliceert dat er af en toe naar deze landen zal moeten worden afgereisd om aldaar testen uit te voeren. Voor deze technische en avontuurlijke functie zijn wij op zoek naar een: MTS-er elektronica/computertechniek Functie inhoudelijk Na een gedegen inwerkperiode wordt u verantwoordelijk voor het analyseren en testen van technologisch hoogwaardige, hard- en software van de aangeboden kansspel- en fruit- vaststellen of apparatuur voldoet aan nationale en internationale technische normen en wetgeving op het gebied van kansspelapparatuur, onderhouden van contacten met binnen- en buitenlandse klanten en de moederorganisatie in Amerika. Geboden: Een uitdagende dynamische functie binnen een groeiend professioneel team van engineers; uitstekende doorgroeimogelijkheden; uitstekende primaire- secundaire arbeidsvoorwaarden (afhankelijk van leeftijd/ervaring). Gevraagd: Afgeronde MTS-opleiding elektronica of computertechniek; interesse in zowel hardware- als softwarematige aspecten van geautomatiseerde systemen; bereidheid tot reizen; beheersing van de Engelse taal. Wie durft Wij nodigen avonturiers uit om te reageren naar GLI Europe BV De heer K. J. Bosch Wilsonweg 20 2182 LR Hillegom 0252-529838 Bij Oostingh Staalbouw BV werken momenteel 180 mensen aan het ontwerpen, fabriceren en monteren van staalcontructies in zowel binnen- als buitenland. De leiding van onze onderneming heeft dringend behoefte aan een doortastende en zelfstandig werkende Een initiatiefnemer met een MBO-werk- en denkniveau die het leuk vindt om de werkzaamheden van ons directie-team op rolletjes te laten lopen. Een baan met een zeer divers takenpakket dus. Daartoe behoren secretariële zaken als archiveren, notuleren, verzorgen van inkomende post, administratieve werkzaamheden e.d. Maar ook zul je je geheel zelfstandig met organisatorische zaken en projecten bezighouden. Zo beleg je vergaderingen, werk je notulen en actiepunten uit, ben je mede-organisator van in- en externe evenementen en verzorg je boeking en programma's van buitenlandse reizen. Ervaring in PC-gebruik (Word en Excel) en een goede beheersing van de Engelse taal zijn voor deze functie noodzakelijk. Wat kun je verwachten? Oostingh Staalbouw BV kent een plezierige en collegiale werksfeer. Wij bieden een dynamische baan met veel eigen verantwoordelijkheden. In ruil voor je inzet ontvang je een prima salaris dat wordt aangevuld met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Stuur dan binnen twee weken een schriftelijke sollicitatie voorzien van een CV naar Oostingh Staalbouw BV, t.a.v. de heer M.A.H. Ketting, hoofd personeel organisatie. OOSTINGH STAALBOUW BV Oostingh Staalbouw B.V. Lageweg 36 Postbus 3020 2220 CA Katwijk Telefoon (071) 409 70 00* Fax (071) 403 25 57* E-mail: info@oostingh.nl Adjunct-hoofd (m/v) voor 24 uur per week NSO-Leid(st)er voor 27,55 uur per week NSO-Leid(st)er voor 12,3 uur per week 0ï9anis g,/e lOFVANG MEW V "oor De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van Kindercentrum Lot-te op korte termijn een A. B. c. Kindercentrum Lot-te is een dynamisch kindercentrum dat op twee locaties in de Stevenshof in Leiden dagopvang en buitenschoolse opvang biedt aan 115 kinde ren, verdeeld over 8 groepen in de leeftijd van 0-12 jaar. A. Adjunct-hoofd voor 24 uur per week Het adjunct-hoofd is, onder eindverantwoordelijkheid van het hoofd, verantwoordelijk voro de dagelijkse aansturing van een van de locaties. Specifieke taken zijn: De ontwikkeling van en het zorgdragen voor pedagogisch beleid. Zorgdragen voor stage- en personeelsbeleid. Plannen en plaatsen van kinderen. Zorgdragen voor een goed contact met de ouders. Zorgdragen voor werkoverleg en werkbegeleiding in groepsverband en zo nodig individueel. Zorgdragen voor de uitvoering van schoonmaak, onderhoud en inventaris van de locatie. Diverse administratieve werkzaamheden. Wij zoeken iemand die: Flexibel en enthousiast is. Affiniteit heeft met de kinderopvang. Bij voorkeur ervaring heeft in een leidinggevende positie. Minimaal een MBO-opleiding heeft aangevuld met een managementopleiding gericht op de kinderopvang. B. NSO-Leid(st)er voor 27,55 uur per week Voor de NSO-groep de Torteltuin, gevestigd in kindercentrum Lot-te aan de Trix Terwindstraat 2 in Leiden In de NSO-groep de Torteltuin worden kinderen na schooltijd opgevangen in de leeftijd van 4 tot 8 jaar. De werktijden zijn: donderdag en vrijdag van 14.30 uur tot 18.00 uur. In de schoolvakanties werk je hele dagen. C. NSO-Leid(st)er voor 12,3 uur per week Voor de NSO-groep Sjors en Sjimmie, gevestigd i kindercentrum Lot aan de Louise Hardenbergsingel 2 in Leiden. In de NSO-groep Sjors en Sjimmie worden kinderen na schooltijd opgevangen in de leeftijd van 8 tot 12 jaar. De werktijden zijn: woensdag van 11.30 uur tot 18.00 uur en donderdag van 14.30 uur tot 18.00 uur. In de schoolvakanties werk je hele dagen. Voor functie B en C zoeken wij iemand die: Het werken met kinderen in de leeftijd van 4-12 jaar een uitdaging vindt. Zorg en aandacht heeft voor ieder kind, individueel en in de groep. Zorg draagt voor een goed contact met de ouders. Goed in teamverband kan functioneren. Warmte.en sfeer op de groep kan creëren. Enthousiasme, humor, zelfstandigheid, doorzettingsvermogen en creativiteit bezit. In het bezit is van een op de functie gericht MBO-diploma. Wij bieden: Een afwisselende baan in een enthousiast team met zorg voor verantwoorde kinderopvang. Rechtspositie en salariëring conform de CAO-welzijn, salarisregeling Kinderopvang: functie A (minimaal schaal 16, 3.502,00 en maximaal schaal 24, 4.312,00) en functie B en C (minimaal schaal f 2.846,00 en maximaal schaal 19, 3.805,00) bruto per maand bij een volledig dienstverband. Telefonische infdrmatie is te verkrijgen bij Hone van den Ende of Jos Bakker op maandag tot en met donderdag van 10.00 tot 12.00 uur, telefoonnummer: 071-5760955. Schriftelijke reacties voorzien van Curriculum Vitae voor donderdag 10 februari 2000 richten aan: Sollicitatiecommissie Lot-te, Louise Hardenbergsingel 2, 2331 BR Leiden. DIXONS bv is de snelst groeiende elektronicaketen van Nederland, De Dixons filialen bieden keus uit een breed assortiment in PC's, printers, accessoires, CD-Rom software, enter tainment, personal audio, telecommunicatie en foto grafie. De formule van ons succes? Een aantrekkelijk assortiment, des kundige informatie en bovenal een klantgerichte service. PART-TIMERS, FULL-TIMERS HULPKRACHTEN Dixons bv zoekt commerciële talenten, die er plezier in hebben de consumer op een prettige manier van dienst te zijn. Wij hebben momenteel vacatures part-timers van 13 tot 30 uur per week. voor full-timers van 36 uur per weel voor hulpkrachten tot maximaal 12 uur per week voor ons rlieuw te openen in Katwijk. Onze interesse gaat uit naar kandidaten met een opleiding op LB< MAVO-niveau en enige verkoopervaring, bij voorkeur op het gebied van PC- printers en mobiele telefonie. Belangstelling voor fotografie en personal audi< een pré. Klantvriendelijkheid is echter een absolute must. Wij stellen daar het nodige tegenover: - prima basis salaris - premiesysteem waarbij u heel veel invloed kunt uitoefenen op uw inkomen - opleidingsfaciliteiten - goede secundaire arbeidsvoorwaarden Heeft u interesse-in één van bovengenoemde functies; stuurt u dan uw sollicitatiebrief onder vermelding van 'Katwijk' aan: Dixons bv, t.a.v. Dhr. S. van Wijnen, hoofd Personeel Organisatie, Postbus 3480, 5203 DL 's-Hertogenbosch. U kunt ook reageren via internet: www.dixons.nl Beveiliging Telecommunicatie Datanetwerken Onze kracht ligt in het bieden van totaaloplossingen voor de zakelijke markt en overheden op onder meer het gebied van: Inbraakdetectie Toegangscontrole CCTV Telecommunicatie Datacommunicatie Portofoons/Mobilofoons Branddetectie Brandblusapparaat Brandkasten/kluizen Dealer van ondermeer: Panasonic Ascom ITT Canon Bosch Telecom Data Trak Notifier Argina Micro Tech Pelco Xerox* KPN SiemensNixdorf Hadak Sony PROXAFE IS OP ZOEK NAAR.... een spontane, klantgerichte, accurate, flexibele, stressbestendige, representatieve Telefoniste/receptioniste (parttime- of fulltime-mogelijkheden) tussen de 20 en 35 jaar, die over goede communicatieve vaardigheden beschikt en handig overweg kan met onder arn Word en natuurlijk een prettige telefoonstem heeft. Je bent niet zomaar een telefoniste/receptioniste want naast aannemen van de telefoon staat het volgende je te wachten: het uitwerken van de correspondentie, postverwerking, agendabeheer, klanten ontvangen en te woord staan, verwer en uitbrengen van offertes, administratieve ondersteuning va de verkoop en het bijhouden van de orderadministratie. De werkzaamheden zijn erg variërend dus je zult je in ieder niet vervelen. Field engineer/Junior Field Engineer/Leerling mon tussen de 18 en 35 jaar met een MTS-E opleiding of LTS-E met werkervaring in de beveiliging- en telecommunicatie branche, die zowel zelfstandig als in teamverband goed kunnen functioneren. Je zult zowel systemen gaan installeren, onderhoudsbeurten gaan verrichten, als storingen gaan verhelpen bij klanten. Wij garanderen je geen baan van 9-tot-5, maar wel veel afwi^ in systemen en opdrachten. Wij garanderen je een leuk team jonge collega's, een pr« werksfeer, vele uitdagingen en goede arbeidsvoorwaard Overtuig ons in een bondige sollicitatiebrief, vergezeld van je CV van je kwaliteiten. Je kunt deze richten aan Proxafe Beveiliging, Telecommunicatie Datanetwerken, Postbus 373, 2300 AJ te Leiden, t.a:v. Monique Binda. Axus Nederland is onderdeel van Axus International, een van de grootste drie autolease maatschappijen van Europa, met een totaal wagenparken meer dan 150.000 auto' Axus Nederland is de toonaangevende naam in autoleasing. De naam voor een modern, flexibel en dynamisch bedrijf, dat symbool staat voor verregaande vernieuwingen in mobiliteit. Accounting Assistant m/v üt Axus Nede ,nr Voor onze afdeling Contract Credit Management zijn wij op zoek naar een Accounting '"n Assistant. Je dagelijkse werkzaamheden bestaan uit het beheren van contracten (het irr van nieuwe contracten, verzorgen van contractwijzigingen en het beëindigen van contra Daarnaast verzorg je de afhandeling van de verkoop van ex-lease-auto's, beheer je ken bewijzen en vrijwaringen, en maak je reconciliaties (aansluitingen van grootboekrekening journaalposten. Naast een opleiding op minimaal MEAO-niveau, beschik-je over een kennis van en interesse in boekhouden. Je doet dit op de meest efficiënte manier en zoi,,,, daarbij constant naar automatiseringsoplossingen voor dagelijkse werkzaamheden. Je stekend overweg met Microsoft Word en Excel. Je werkt nauwkeurig en bent flexibel, lef en een echte teamplayer. Administrative Assistant m/v 'g< Voor onze afdeling Finance Administration zijn wij op zoek naar een Administrative Air ls Je dagelijkse werkzaamheden bestaan uit het invoeren van facturen in de boekhouding on crediteurenbeheer, het boeken van journaalposten en bankstukken, het administreren v n u brandstofdeclaraties en het doorbelasten aan klanten. Naast een afgeronde opleiding op minimaal MEAO, PD Boekhouden of een gestarte opm SPD Boekhouden, heb je relevante werkervaring op een financiële administratie. Je kun kend overweg met Microsoft Word en Excel. Je werkt nauwkeurig en bent flexibel, leergi een echte teamplayer. Wat wij bieden Werken bij Axus Nederland betekent werken in een gerenommeerde organisatie met ko communicatielijnen. Wij bieden je een uitdagende functie en een prettige werksfeer waa jouw professionaliteit en creativiteit voor de volle 100% kunt benutten. De arbeidsvoord zijn zonder meer goed te noemen en omvatten naast een uitstekende pensioenregeling e meer een studie- en PC privé-regeling. Geïnteresseerd in één van deze leuke en afwisselende banen in een jong en dynamisd ma Schrijf dan binnen twee weken aan Axus Nederland, Postbus 696, 2130 AR Hoofddorp v tentie van onze Manager Finance, Hans van Diest, die je op 023-5694444 ook kan belli meer informatie. Of kijk op internet: www.axus.nl

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 36