Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel )imbemci giocp ASSISTENT CONTROLLER m/v CAD DRAUGHTSMAN VOS B.V. Bezorg(st)ers CONTROLLER M/V Motorhuis Groep ZATERDAG 29 JANUARI 2000 De Imbema Groep richt zich voornamelijk op het veredelen assembleren en verkopen van hoogwaardige technische materialen. De werkmaatschappijen zijn ondergebracht in een drietal divisies: Industrie, Transport en Grossiers Automaterialen. De omzet bedraagt ca. 175 miljoen aulden en het personeelsbestand beloopt 350 medewerklstjers. De groep neeft eigen vestigingen in Nederland, België en Duitsland Ten behoeve van de Haarlemse werkmaatschappijen van de DIVISIE INDUSTRIE zoeken wij een Het verzorgen van de management informatie met betrekking tot o.a. maandrapportage, kwartaalrapportage, jaarrekeningen en budget. Een aantal divisie- en groepstaken, zoals: - beheer assurantie-portefeuille, - credit management en - groepsconsolidatie. Functie-eisen: MEAO/MBA en studerend voor SPD of gelijkwaardig Hands-on mentaliteit Zelfstandig en initiatiefrijk Analitische en kritische instelling Affiniteit met automatisering (Omnivers/Excel). Geboden wordt Een uitdagende functie in een plezierige werksfeer, waarbij het teamverband centraal staat Grondige training en opleiding Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Bent u geïnteresseerd? Stuur dan uw sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, naar Imbema Holland B.V., Postbus 160-2000 AD Haarlem, t.a.v. de heer J.M.M. Braun. De Vereniging voor Protestants Christe lijk Basis- en Voort gezet Onderwijs te Katwijk, PCOK, is een school vereniging zonder specifiek kerkelijke binding. De Sjaloomschool is een van de 8 basis scholen van Vereni ging en is gelegen in de wijk Cleyn Duin. Een school in bewe ging, die de ontwik kelingen in het on derwijs op de voet volgt en waar ge wenst inpast. De school telt onge veer 240 leerlingen, verdeeld over 8 groepen. Sjaloomschool Stadhoudersdreef 65 2224 BP Katwijk KATWIJK Sjaloomschool Ben jij op zoek naar: Een gezellige school met fijne collega's enthousiaste kinderen en actieve ouders? Een parttime baan in de onderbouw (gr. 2)? (uitbreiding van uren is mogelijk) of Een fulltime baan in de bovenbouw? Dan hebben we voor jou een baan die bij je pastl Wij zoeken iemand die: het Protestants Christelijk onderwijs een warm hart toedraagt. zorg draagt voor de sfeer in de groep en in de school goed kan samenwerken en een flexibele instelling heeft enthousiasme en goede teamgeest belangrijk vindt meedenkt en meewerkt aan de verdere ontwikkeling van de school. Inlichtingen Voor nadere informatie kun je je wenden tot: Aad Boer, directeur van de school, tel. 071-4015768 (school), 071-3012417 (privé) Sollicitaties Graag voor 10 februari reageren Ons adres is Bestuur van PCOK p/a Stadhoudersdreef 65, 2224 BP Katwijk 2224 BP Katwijk HALM INDUSTRIES INTERNATIONAL COINC F"Veeipoider 11, 2361 KX Warmond. Holland Phone: 31-10)71-3019303 Fax: 3140)71-3012093 E-mail: infohalm.nl Halm Industries is marktleider op het gebied van enveloppendruk- persen. Deze offset drukpersen worden in Amerika vervaardigd. Het hoofdkantoor is dan ook gevestigd in de Verenigde Staten (New York). De internationale vestiging is gesitueerd in Nederland (Warmond). Vanuit Nederland wordt de verkoop en technische ondersteuning verzorgd voor alle landen in Europa. Azië, Midden- Oosten. Afnka en Oceame. Sinds de oprichting van de internatio nale vestiging in Nederland in 1980. hebben wij een enorme groei meegemaakt. Om deze reden zoekt ons jonge team op koite termijn Funciie-eisen: - MTS-werktuigbouwkunde - CAD It, en ervaring met het maken van technische tekeningen - enige ervaring met machinebouw - goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift - flexibele instelling - goede communicatieve eigenschappen Taken: - het maken van technische tekeningen vlg. vooraf bepaalde standaards - het ontwikkelen en tekenen van nieuwe ideeën, modificaties en prototypes - het beheren en archiveren van tekeningen - het verzorgen van kwaliteitscontroles van binnenkomende onderdelen - het assembleren van samengestelde onderdelen of controle en begeleiding hiervan - diverse voorkomende commerciële en administratieve activiteiten Wij bieden: - een afwisselende nieuw in te vullen functie in een internationale werksfeer - Salariëring conform functie-eisen en afhankelijk van opleiding en ervaring Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J. Rusman of F. van Winden, telefoonnummer: 071-3019303. Uw sollicitatie met CV kunt u richten aan: Halm Industries International, t.a.v. de heer J. Rusman Veerpolder 11, 2361 KX Warmond De Stichting Kinderopvang Oegstgeest (SKO) is een professionele organisatie die opvang biedt aan kinderen van 0-12 jaar. De stichting exploiteert drie kindercentra waar dagopvang, naschoolse opvang, een peuterspeelzaal en een gastouderbureau zijn gehuisvest. Op korte termijn zoeken wij Inval leidsters dagopvang Kinderdagverblijf "de Kindertuin" biedt aan 3 verticale groepen kinderen dagopvang. Wij zoeken Invalleldsters die: enthousiast, creatief en inventief zijn Heb je: een op de functie gerichte MBO-opleiding; of ben je in opleiding en geïnteresseerd in een leer/arbeidsovereenkomst. Wij zijn een internationale handelsonderneming en distributeur in chemische basisstoffen en zoeken voor de volgende functies nieuwe medewerkers t.b.v. onze afdeling Financiën en Administratie een Medewerker Voorraadadministratie(m/v) De functie: - het invoeren van de binnenkomende goederen, emballage en rechtstreekse afleveringen - het verwerken van werkorders en het maken van de maandelijkse voorraad- opgave - het aanmaken van artikelnummers - het registreren van intern transport, lokatiewijzigingen en voorraadmutaties - het controleren van de dagelijkse journaalposten en de lege emballage - het per kwartaal laten tellen van de lege emballage - het beheer van de geautomatiseerde systemen (PC-netwerk) Wij vragen: - een afgeronde MEAO-BA-opleiding (of vergelijkbaar niveau) - kennis van Windows 95/98, Word, Excel - kennis van geautomatiseerde bedrijfsadministratie - praktische kennis van Engels en Duits - een goede inzet, flexibiliteit en verantwoordelijkheidsgevoel t.b.v. onze afdeling Productie Techniek een Onderhoudsmonteur (m/v) De functie: - het onderhoud van de technische en procesinstallaties (o.a. afvulinstallaties, tankpark), productiemiddelen en interne transportmiddelen - het initiëren en controleren van onderhoudswerkzaamheden die door externe onderhouds- en/of reparatiebedrijven worden uitgevoerd - het signaleren en melden van onveilige situaties en tekortkomingen van instal laties en middelen aan het Hoofd Opslag en Productie - het in overleg met of in opdracht van het Hoofd Productie en Techniek voorbe reiden en uitvoeren/laten uitvoeren van. modificaties aan bestaande installaties - het in samenwerking met, of in opdracht van Hoofd Productie en Techniek ontwikkelen van nieuwe projecten en helpen met de engineering - het verzorgen van de administratie van de uitgevoerde onderhoudswerkzaam heden m.b.v. een geautomatiseerd onderhoudsbeheerssysteem - het verzorgen van de aanvragen van complexe bestellingen t.b.v. het onder houd - het beheren van de magazijnvoorraad t.b.v. het onderhoud Wij vragen: - opleiding min. MTS-werktuigbouw (of gelijkwaardig) - bekendheid met PLC besturing, hydroliek, pneumatiek en electrotechniek - opleiding controle electrische apparaten (NEN 3140) - werkervaring in het onderhouden en afstellen van afvullijnen - een goede inzet, flexibiliteit, technisch inzicht en verantwoordelijkheids gevoel. t.b.v. onze afdeling Logistiek een Medewerker Planning (m/v) De functie: - het plannen van het vervoer binnen de Benelux - het samenstellen van dagindelingen van te verzenden producten - het inbrengen van orders in het computersysteem - het opstellen van werkorders en afvulorders - het vervaardigen van controlelijst, verzendlijst en vrachtbrieven en het toevoe gen van gevarenkaarten bij de vrachtbrieven - het (na)calculeren van orders - het verzorgen van overige bijkomende administratie Wij vragen: - MAVO-D diploma (of gelijkwaardige opleiding) - ervaring in logistieke werkzaamheden (bij voorkeur) - een goede inzet, flexibiliteit, inzicht en verantwoordelijkheidsgevoel Voor alle functies bieden wij: - een afwisselende, full-time, baan in teamverband - een goede salariëring en goede ontplooiingskansen - ruimte voor inbreng van uw persoonlijke visie en creativiteit - een prettige werksfeer Indien u geïnteresseerd bent, kunt u uw sollicitatie incl. CV - onder vermelding van de functie - binnen 5 dagen richten aan: VOS B.V.Postbus 160, 2400 AD Alphen a/d Rijn, ter attentie van mevrouw T. Galjaard, hfd. P&O. Werkadres: Hoorn 75, 2404 HH Alphen a/d Rijn. Voor inlichtingen: (0172) - 43 16 01 Algemeen Dagblad De Volkskrant zoeken in Rijnsburg Ben je een vroege vogel en op zoek naar de beste bijverdienste bij jou in de buurt? Wil je een eigen "vakblad" met kortingen op c.d.'s en andere interessante onderwerpen? Meld je dan snel aan voor een wijk en verdien een leuke Startpremie!!! Interesse? Bel vandaag nog! Info: 071-4021214 Fam v.d. Gugten Eventueel: 0800-0230351 Tel. 071 - 4025554 Brood en Banketbakkerij van Westerop te Katwijk is op zoek naar: Banketbakker 38 uur Broodbakker 38 uur Magazijnmedewerkers 38 ui Betaling volgens het Bakkers C.A.O. Spaarloonregeling Hebben wij uw interesse gewekt, bel voor een afspraak 071-4025554 tot 18.00 uur. Fugro is een multinationale groep adviesbureaus, die actief is op het gebied van advisering, techniek en survey werkzaamheden. De groep is vertegenwoordigd in meer dan 45 landen en heeft ruim 5.000 werknemers. Bij de Holding in Leidschendam is op dit moment, in verband met de snelle groei van de groep, een vacture voor een: Een deel van de werkzaamheden zal bij de deelnemingen in binnen- en buitehland w den uitgevoerd in het kader van interne controlebezoeken. Gezien de inhoud van de f tie is werkervaring bij internationaal opererende bedrijven een belangrijk pluspunt. De' werkzaamheden omvatten het consolideren van de financiële rapportages van de doi' termaatschappijen. Functie-eisen: - HBO-opleiding (HBO-BE of SPD) - tenminste vijf jaar ervaring in een soortgelijke functie - bereidheid om te reizen - ervaring met controle-activiteiten - uitstekende kennis in woord en geschrift van het Engels, kennis van Duits en Frans strekt tot aanbeveling - accuraat en zelfstandig kunnen werken - goede communicatieve, sociale en management vaardigheden - ervaring met consolidates - kennis van Hyperion, Exact en Excel Reactie: L Indien u geïnteresseerd berf deze functie, dan kunt u uw citatie voorzien van uw C.V.le' nen twee weken zenden aar™ ïv Fugro N.V. Postbus 41 2260 AA Leidschendam, ter attentie van de heer A. Jonkman 1.--l,W X ij'? I ii Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bij de Motorhuis Groep werken in totaal bijna 650 mensen, verdeeld r 14 verschillende bedrijfs- centrale doelstelling: tevreden klanten. Daar staat trouwens wel wat tegenover. De Motorhuis goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Prima begelei ding, een degelijk sociaal beleid en een meer dan goede onderlinge sfeer heel lang bij ons in dienst blijven. Studiekostenvoorzieningen Voor onze succesvolle en snelgroeiende leasemaatschj MultlLease BV. gevestigd aan de Plesmanlaan in Let zoeken wij drie enthousiaste nieuwe medewerkers: Creditmanager (Vacaturenummer: ML9901) Aan jou de belangrijke taak om nieuwe cliënten afdeling Sales vóór het afsluiten van een leasecontract te bt delen op kredietwaardigheid. Samen met de twee medewei aan wie Je leiding geeft, begeleid Je voorts het gehele deb renbeheer en verzorg je begeleiding en afhandeling van aan den ter Incasso aangeboden posten. Voor deze functie vragen we: een HBO-opleiding (of,een vergelijkbaar niveau) leidinggevende capaciteiten de kennis om jaarrekeningen te beoordelen communicatief en organisatorisch vermogen kennis van en ervaring in debiteurenbeheer «IMuttiLe Schadecorrespondent claimafhandeling (Vacaturenummer: M19902) Je registreert en behandelt schadedossiers en onderf daarbij de contacten met de berijders van onze auto's, ve raars en schadeherstelbedrljven. Daarnaast verzorg je dec- op de uitkeringen van verzekeringsmaatschappijen. Wij vragen: een MBO-opleiding in een administratieve richting (o vergelijkbaar niveau) een diploma Assurantie-B of de bereidheid de opleiding te v< t communicatief vermogen een zakelijke en dienstverlenende instelling GO Mul Commercieel - administratie medewerker (Vacaturenummer: ML9903) Na een ruime inwerkperiode ga Je administratieve c steuning verlenen aan onze commerciële afdeling. Daar ij verricht je alle administratieve handelingen die voortvloei leasecohtracten en onderhoud je de telefonische contacte cliënten en autodealers. Naast een nauwgezette en klantge instelling vragen wij: een opleiding op minimaal MBO-nlveau (flnancieel-)admlnlstratleve vaardigheden goede communicatieve eigenschappen affiniteit met de automobielbranche [MlMuttlUj Ben je sociaal vaardig én geïnteresseerd in een prima job hartstikke goed en betrouwbaar bedrijf? Schrijf dan sne brief onder vermelding van het vacaturenummer en stuui naar: Motorhuis Groep. afd. Personeel Organisatie, postl 2160 AA Llsse. Bedrijfsspaarregeling Hoge personeelskortingen Goed voor mens én aut I ft

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 32