I Andre Agassi dendert door nited gelijk tegen havend Arsenal A] Sport Niet Coronel maar Verstappen belangrijkste kandidaat bij Arrows Zware loting voor UVS ivaldo wereldvoetballer van het jaar jssel RivaJdo is gekozen tot voetballer van het jaar. De Brazi- an van Barcelona werd gekozen door een panel van 140 indscoaches. De Engelse middenvelder David Beckham, uit- imend voor Manchester United, werd tweede. Gabriel Batistu- iti ?e Argentijnse spits van Fiorentina, eindigde als derde. Rival- i leidde Brazilië het afgelopen jaar naar de winst in het Zuid- nerikaans kampioenschap. Met Barcelona behaalde hij de isanse titel. Eind vorig jaar werd hij door het blad France lotball al gekozen tot Europees voetballer van het jaar. teeb rekent op Haas en Schüttler <i\g Carl-Uwe Steeb, bondscoach van het Duitse Daviscup- 'v" im, verwacht voor het duel met Nederland in het eerste week- ïde van februari voor het enkelspel te kunnen beschikken er Tommy Haas en Rainer Schüttler. De twee keerden aange- J igen terug van de Australian Open. Haas klaagde in Melbour- over pijn in de nek, heup en ribben. Steeb heeft eveneens ede hoop dat Schüttler van zijn spierblessure in de buik zal rstellen. De speler moest opgeven in de tweede ronde tegen Brit Henman. Ook David Prinosil is op de terugweg na een eratie aan de achillespees. Nicolas Kiefer, kwartfinalist in 'lbourne, stelt zich niet beschikbaar. De Duitse selectie be lt zondag al met de voorbereiding. emise Piket door 'gelukje' aan zee In de achtste ronde van het Corus-schaaktoernooi Wijk aan Zee viel gisteren weer slechts één overwinning te l teren. De Brit Michael Adams versloeg zijn landgenoot Nigel ort in grootse offerstijl. Jeroen Pikets stelling tegen Morozevi- wankelde gevaarlijk in tijdnood, maar de Leiderdorper had ?5I tgeluk aan zijn zijde. Een dreiging van eeuwig schaak bood strohalm waaraan hij zijn halve punt dankte. De ontmoeting tolic - Polgar bleef tot aan het einde een messcherp gevecht, lijn >t een stuk minder dwong de Bosniër uit Oegstgeest de Hon- we irse een zetherhaling af. Leko miste een zeer goede kans te- Kramnik, die het goede plan speelde maar in de verkeerde 'olgorde. Zoals het ging had de Hongaar een sterke aanval nnen krijgen, maar hij liet die mogelijkheid onbenut. lie schaatstoppers naar Calgary iSFOORT Alle nationale schaatstoppers verschijnen komend ekeinde aan de start bij de wereldbekerwedstrijden sprint en asi ound in Calgary. Tonny de Jong, Annamarie Thomas, Marie- Wijsman en de wat zieke Marianne Timmer en Frouke Oonk en Butte schieten. Gianni Romme maakt op de Olympic Oval i rentree in een officiële wedstrijd. Een zware griep hield t[ n lange tijd aan de kant. Met het oog op de WK allround in ruari in Milwaukee moet hij vooral op de 5 kilometer vorm t (500. •r (500 m). Tonny e Thomas (1000 en 1500 m). Sandra T Hart (1000 ml. Re- oenewoid (15UU en 3UUU ml. Barbara de Loor (3000 m). Marja Vis (3000 m). Carien ker (3000 m) en Marieke Wijsman (1500 m l Bij de mannen starten: Erben Wenne- 00 en 1000 m). Jan Bos (500, 1000 en 1500 m), Jakko Jan Leeuwaneh (500 en 1000 ard van Velde (500 en 1000 ml, Jeroen Straathof (1000 m), Gianni Romme (1500 en I, Rintie Ritsma (1500 en 5000 ml, Bob de long (5000 m), Martin Hersman (1500 en en Ids Postma 11500 en 5000 m). een marathon in Yeenoord 9' ioordHet schaatspeloton moet nog even wachten op de ^®nste wedstrijd op natuurijs. De ijsvloer op de ondergespoten :elbaan in Veenoord is nog niet sterk gepoeg om een grote ep schaatsers te kunnen dragen. Of de wedstrijd de komen- dagen doorgaat is zeer onzeker. Veel marathonrijders ver- (ken morgen naar Oostenrijk. Zaterdag staan de open NK op IVeissensee op het programma. Iranje' Gudme ontslaat coaches ■rtjilen De Deense handbalclub GOG Gudme, waarvoor sinds _lvier Nederlandse topspeelsters uitkomen, heeft zijn twee )aa ners ontslagen. Tot einde seizoen zal Bent Nyegaard, die ook pannen van GOG traint, de honneurs waarnemen. Een situ- die meteen voeding geeft aan geruchten dat Oranje-coach Bouwer, in navolging van het kwartet internationals, ook iting Denemarken zal vertrekken. De beste Deense handbal- aller tijden, Anja Andersen, heeft in eigen land de derde di- iclub Slagelse opgekocht om er een 'dreamteam' van te ma- Zondag was Jokelyn Tienstra, de keepster van Oranje en (Arnhem), in Slagelse om te onderhandelen over een trans- laar het team van Andersen. iester anp/gpd it eerste optreden in de l(*el lier League na het teleur- {nd verlopen WK voor earns bleef Manchester :d op eigen veld tegen Ar- I steken op 1-1. Met dat re- at konden de Londenaren, -let nks een uit handen gege- BO .oorsprong, vrede hebben, ia' ïal miste behalve aanvoer- atei ony Adams, de aanvallers ^eremars, Bergkamp, Kanu en -hti< r. Gelegenheidsaanvaller r ik Ljungberg schreef de Pa ingstreffer op zijn naam. an iveed maakte na 12 minu et ankbaar gebruik van hape rt optreden van United-ver- ;er Jaap Stam. Doelman ich was kansloos, rust nam de druk op het in te van Arsenal toe. Invaller p0 ngham was in de 74ste mi- verantwoordelijk voor de maker nadat Beckham de lit een voorzet van Giggs f 20 had gelegd. f 20! 'et trainingskamp in het f 20! e Antalya eindigde voor f 20! loord meer dan geslaagd. f 20! en vertrekt de Rotterdam- f 20 ïb met frisse, fitte spelers f 20 i Gazi Cup terug naar Ne- f 20 nd. Een fraai uitgespeeld f 20 iunt van Jon Dahl Tomas- 47 nas voldoende voor een 1- HB/F i op Schalke 04 en de der- i eni jfee (na de Johan Cruijff- 1 en de verkiezing tot fofl ploeg van Rotterdam) van irtrel iizoen. „En we zijn nog aat® halverwege. Jongens, moet dit eindigen?" dolde b|l 1 leen hakker na afloop zijn ic ,r- Rotterdamse trainer was 1 i eerste helft nog in een - andere stemming. Mate- had hij zich geërgerd aan litse trukendoos, die vanaf liereerste minuut open »Die Achterberg," doelde lakker op de assistent van ;e-oefenmeester Huub is, „begon al na tien mi- i te vragen om een rode voor Julio Cruz. Omdat hij Capriati wil in Melbourne haar zwarte verleden vergeten Button in team BMW-Williams barcelona rtr Jennifer Capriati hoopt in Melbourne eindelijk haar zwarte verleden w van zich af te schudden. Tennissucces bracht haar op 14-jarige leef tijd louter ellende. Het kindersterretje verloor zichzelf in drugs en diefstal. Vele ervaringen rijker bereikte ze in Australië met een een voudige zege op de Japanse Ai Sugiyama (6-0 6-2) voor het eerst in negen jaar de halve finales van een Grand Slam. Capriati's landge noot Andre Agassi nam eveneens zonder al te veel moeite de vol gende hindernis. De nummer één van de wereld rekende eenvoudig met 6-4 6-4 6-2 af met de Marokkaan Hicham Arazi. melbourne anp/rtr „Het gaat goed", moest Agassi na af loop toegeven. „Maar garanties op de eindzege heb ik zeker nog niet. Als de laatste wedstrijd is gespeeld, weten we wie hier de beste tennisser is." De Marokkaan Arazi had zelfver trouwen genoeg. In het traject naar de kwartfinales had hij nog geen set hoe ven afstaan. Maar de nummer 36 van de wereld kwam tegen Agassi vooral kwaliteit te kort. De Amerikaan legde zijn opponent al snel zijn wil op. „Agassi is als een trein", aldus Arazi. „Hij begint langzaam, maar als hij eenmaal op gang komt, kun je hem nauwelijks meer afstoppen." Het ging Agassi soms zo makkelijk af, dat hij met een smash, een volley en een lob onnodig risico kon nemen. Het publiek op de tribunes smulde er van en Arazi ging uit wanhoop en res pect zelfs aan de kant zitten. „Ik wilde er af en toe beetje een show van ma ken. Dat past wel bij mij", verklaarde de Amerikaan. Jennifer Capriati maakt zich nog niet al te veel illusies na haar winst te gen Sugiyama. Ze wilde vooral genie ten. Vragen over haar verleden beant woordde ze slechts met „geen com mentaar". Ze wilde alleen maar terug kijken op haar overwinning. „Ik ben ontzettend blij en opgewon den. Ik kan het gewoon niet geloven. Dit is fantastisch", straalde ze. „Op dit moment heb ik het gevoel dat ik ie dereen aankan. Maar ik zie wel hoe ver ik kom. Ik proef nu weer een beet je de smaak van het succes en dat be valt me wel." Als 14-jarige was dit gevoel bedui dend anders. De jonge Amerikaanse behaalde in 1990 de halve finales van Roland Garros. In het jaar daarna be reikte ze de laatste vier bij Wimbledon en de US Open. Een gouden toekomst lag in het verschiet, maar Capriati kon niet omgaan met de roem. Om zich af te zetten tegen haar verloren jeugd greep ze naar de drugs. Ondanks de vele miljoenen op haar bankrekenin gen werd ze opgepakt wegens winkel diefstal. Ook zat ze vast voor bezit van marihuana. Een talent leek verloren te zijn ge gaan. Maar sinds 1996 gaf Capriati een voorzichtige aanzet tot een rentree. Op de wereldranglijst klom ze inmid dels van de 112e naar de 21ste plaats. Door haar optreden in Melbourne komt de top tien weer inzicht. Al had Capriati met Sugiyama niet één van de sterspeelsters tegenover zich. De Aziatische, die voor het eerst in haar zevenjarige loopbaan de kwartfinales van een Grand Slam bereikte, stond stjjf van de zenuwen. „Ik was veel te gespannen. Capriati kon profiteren van de ervaring." UITSLAGEN Mannen, kwartfinales: Agassi (VSt/1) - Arazi (Mar) 6-4 6-4 6-2. Dubbel, kwartfinales: Wayne Black/Kratzmann (Zim/Aus/8) - Barnard/Haggard (ZAf) 3-6 7-6 6- 3. Vrouwen, kwartfinales: Capriati (VSt) - Sugiya ma (Jap) 6-0 6-2 Dubbel, kwartfinales: Koermkova/Schett (Ru- s/Oos/6) - CallensA/an Roost (Bel) 6-1 7-6. Andre Agassi plaatste zich als eerste voor de halve finales van de Australian Open. Hij reken de eenvoudig af met de Marokkaan Hicham Arazi. foto ap De Engelsman Jenson Button rijdt het komend seizoen voor de renstal van BMW-Williams. Hij is de jongste Britse coureur in de Formule 1 ooit. Button werd vorige week 20 jaar. Hij krijgt de Duitser Ralf Schuma cher (24) als teamgenoot. Het Formule 1-seizoen begint op 12 maart in Australië. Button neemt bij Williams de plaats in van de Italiaan Ales- sandro Zanardi, de voormalig Indycar-kampioen die afgelo pen seizoen geen enkel wk- punt voor Williams behaalde. De Engelsman kreeg de voor keur boven Bruno Junqueira. De Braziliaan wordt nu testrij der en deelnemer aan de For mule 3000. Derde nederlaag op rij voor Pacers chicago anp De Indiana Pacers hebben in de Noord-Amerikaanse basketbal league NBA de derde nederlaag op rij geleden. De ploeg van Rik Smits verloor nipt met 82-83 van de Chicago Bulls. Volgens Pacers coach Larry Bird dankten de Bulls hun over winning vooral aan de verdedi gers. „Zij hebben Reggie Miller en Smits uitgeschakeld." De Brabander kwam in twintig mi nuten tot slechts acht punten. Miller vergaarde er maar zes, zijn laagste aantal dit seizoen. „Mijn opdracht was om Miller geen enkele ruimte te geven. Ik geloof dat dat is gelukt", zei Randy Brown. Smits had in de slotfase nog het winnende punt in zijn han den. Maar zijn schot, vlak voor de zoemer, was te kort. Jalen Rose was topscorer aan de kant van de Pacers met achttien punten. Elton Brand blonk uit bij de Bulls met 28 punten. huizen gpd De kans dat autocoureur Tom Coronel op 12 maart in Melbourne zijn debuut maakt in de Formule 1 is drastisch ge daald. Gisteren blies de 27-jarige Haar lemmer, die in november Japans For mule 3000 kampioen werd, zijn plan af aandelen uit te geven. Het was de bedoeling dat die uitgifte hem een bedrag van ruim tien miljoen gulden zou opleveren en met dat geld had hij zich kunnen inkopen bij een Formule 1-team. Vrijdag zou hij het plan op een persconferentie presente ren. Coronel was tot gisteren een seri euze kandidaat voor een stoeltje bij het Britse Arrows. Dat team haalde vo rig seizoen één WK-punt. Er kwam een kink in de kabel toen Tom Walkinshaw, eigenaar van de Formule 1-stal, vrijdag contact op nam met Coronels manager Willy Weber. Walkinshaw, die aanvankelijk Coronel had meegedeeld dat hij op 15 februari zou beslissen wie er naast de Pedro de la Rosa het tweede zitje bij Arrows zou krijgen, wil de beslissing over de twee de rijder nu eerder nemen. Coronel zegt niet te weten waarom het tijdschema van Arrows is gewij zigd. „Het enige dat ik weet is dat Walkinshaw nu snel wil beslissen. Hij heeft haast gekregen. Dan loopt hij de mogelijkheden af en kijkt hoeveel geld de coureurs hebben die in de running waren. Ik heb op het moment 2,5 mil joen dollar." De kans dat Coronel aan de start verschijnt in Melbourne, schat hij nu in op tien procent. „Had je mij woensdag gebeld, dan had ik negentig gezegd. Nu is het precies andersom." Het ligt nu in de lijn der verwachting dat Jos Verstappen, die in 1996 al een jaar voor Arrows uitkwam, de plek be machtigt waar ook Coronel zijn zinnen op heeft gezet. De Limburger, die al ruim vijftig Grand Prix-ervaring heeft, is volgens Coronel op dit moment de belangrijkste kandidaat. „Als ik de ge ruchten mag geloven heeft Jos veel kansen. Hij heeft, naar het schijnt, veel sponsors." Verstappen (eerder actief bij Benet ton, Simtek, Arrows, Tyrrell en Ste wart) maakte eind vorige week al be kend dat hij deze dagen bij "een For mule 1-team' een contract tekent. Ver stappen en zijn manager Huub Rothengatter wilden niet zeggen om welk team het zou gaan. Aanvankelijk leek het er zelfs even op dat Verstappen in de markt was voor een stoeltje bij Williams. Het top- team zette de Italiaan Alessandro Za nardi, haar tweede coureur, aan de dijk. Gisteren maakte de Britse renstal echter bekend dat ze de jonge Brit Jen sen Button (20) heeft vastgelegd voor komend seizoen. De kans is daarom levensgroot Verstappen volgend jaar bij Arrows rijdt. Verstappens manager Huub Rothengatter sprak gisteren de ver wachting uit dat er morgen dan wel donderdag nieuws over Verstappen naar buiten komt. De woordvoerster van Arrows meldde gisteravond dat er 'nog niets bekend is' bij de renstal. e noord wint toernooi in Turkije zich voor de derde keer zou la ten hebben vallen. En die Duit sers bleven maar liggen. Wat een komedianten! En maar gil len als speenvarkens. Ik heb in de rust maar even gevraagd of ze rustig aan wilden doen." De tweede helft was iets ge moedelijker. Wel kwam Feyen- oord nauwelijks in het eigen spel. Twee van de in de rust in gebrachte wissels leidden de winnende goal in. Na tien mi nuten stuurde Igor Kornejev (voor Cruz) de sprintende Jon Dahl Tomasson weg. Na een snelle combinatie met Ellery Cairo (voor Van Vossen) schoof de Deen de bal in het lege doel. Schalke kreeg vervolgens vol doende kansen om langszij te komen, maar Latal en Kmetsch hadden problemen met de af werking. Het duel in het Antalya-stadi- on stond ook in het teken van de rentree van Ulrich van Gob- bel. De rechtsachter, voor de pauze prima vervangen door de 17-jarige Steve Olfers, maakte na de pauze na lang blessure leed zijn opwachting. Van Gob- bel zal zeker komende zondag tegen AZ niet zijn rentree ma ken. FC Groningen kan donder dag in Volendam de koppositie in de eerste divisie heroveren. De ploeg van coach Jan van Dijk won gisteren op eigen veld met 2-0 van Helmond Sport en staat op één punt van de koplo pers FC Zwolle en NAC. FC Groningen heeft thuis tot nu toe alle duels gewonnen. Het inhaalduel van donderdag le vert Groningen bovendien, bij een zege met twee doelpunten verschil, de tweede periodetitel op. Anders is die prijs voor NAC. Het duel met Helmond Sport werd gewonnen dankzij doelpunten van Drent (17de minuut) en Van Dinteren (75ste). Voor Drent was het al zijn 17de doelpunt van het sei zoen. Hij naderde daarmee top scorer Dirk-Jan Derksen (FC Zwolle) tot op één treffer. Arsenals Gilles Grimandie lijkt als door een kogel getroffen als Dwight York van Manchester United de bal langs hem kopt. foto ap UVS heeft voor de Amstel Cup een thuisduel tegen FC Lisse (za) geloot. Volgens voorzitter Bart van Leeuwen is het voor de eerste keer dat UVS een thuis wedstrijd loot in het Amstel be- kertournooi. Rijnsburgse Boys speelt thuis tegen VVM in de achtste finales. De winnaar van het duel tussen Bernardus en Katwijk (dat vanavond wordt gespeeld) heeft een uitwedstrijd tegen VUC voor de boeg. De lo ting had gisteravond plaats in de Leidse Stadsgehoorzaal. UVS lootte ook voor de Nuon-bokaal (de voormalige Leidsch Dagblad-Cup) een zware tegenstander. De Leidse ploeg moet naar Katwijk om te gen de gelijknamige hoofdklas ser te spelen. Ajax-speler Tim de Cler, die de loting verrichtte, koppelde ook FC Lisse en Rijns burgse Boys aan elkaar. WSB, de winnaar van de laatste Leidsch Dagblad-Cup, ontvangt RCL in Noordwijkerhout. Meer burg gaat in Leiden proberen om Lugdunum (zo) te verras sen. Loting Amstel Cup achtste finales: DWO (zo) - Tonegido. Rijnsburgse Boys - WM, VUC - Bernardus/Kat- vvijk. Wilhelmus - Scheveningen (za), UVS - FC Lisse. Teijlingen - WSB, Al pheuse Boys - Nootdorp, Ter Leede - Full Speed.' Ixtting Nuon bokaal zestiende fina les: Voorschoten'97 (za) - ARC, FC Lisse (za) - Rijnsburgse Boys, Valken'68 - Al- tior, Quick Boys - Alphia, Alphense Boys - Voorschoten'97 (zo), SIC - Alk- mania, WSB - RCL, Abbenes - KRV. Warmunda - Hazerswoudse Boys, Lugdunum (zo) - Meerburg, Katwijk - UVS, Koudekerk - Ter Leede. Lugdu num (za), Leiden, Docos en Noordwijk lootten vrij. SCOREBORD Lucky 10 van maandag 24 januari: 1 - 10 - 12 - 16 - 17 - 19 - 22 - 23 - 30 - 34 - 35 - 44 - 47 - 56 - 58 - 62 - 70 - 71-78-79. (onder voorbehoud) Lotto 3: Eerste prijs: 2 winnaars, elk bruto f 850.000,00. Tweede prijs 2 winnaars, elk bruto f. 50.000.00 Derde prijs: 137 winnaars, elk f. 1000,00. Vierde prijs: 310 win naars, elk f. 250,00. Vijfde prijs: 6194 winnaars, elk f 25.00. Zesde prijs: 6166 winnaars, elk f. 10,00 Zevende prijs 78.181 winnaars, elk f. 5,00 Cijferspel 3: Zes cij fers goed 1 winnaar, bruto f 100 000,00 Vijf goed 4 winnaars, elk bruto f. 10.000,00. Vier goed: 27 winnaars, PRIJSVRAGEN elk f 1000,00 Drie goed: 276 winnaars, elk f. 100,00. Twee goed: 3062 winnaars, elk f. 10,00. Toto 13, nummer 3: Eerste prijs: 1 winnaar, bruto f. 56.196,00. Tweede prijs: 21 winnaars, elk f 391,50 Der de prijs: 318 winnaars, elk f. 64,60. Groningen 18-40 Emmen 18-40 RBC 17-39 Excelsior 18-31 18-30 17-27 Antalya. Gazi Cup. Finale: Feyenoord - Schalke'04 (Dui) 1-0(0-0). 53. Tomasson 1-0 Eerste divisie: FC Groningen - Helmond Sport 2-0 (1-0). 17. Drent 1-0, 75, Van Dinteren 2-0. Accra. Afrika Cup. Groep A: Ivoorkust - Togo 1-1 (1-0) 38. Guel 1-0 (strafschop), 62. Ouadja 1-1. Bijzonderheid: Ka- lou (Feyenoord) speelde tot de 84e minuut mee bij Ivoor kust Stand: Kameroen 1-1 1-1. Ghana 1-1 1-1. Ivoorkust 1-1 1-1, Togo 1-1 1-1 Groep B: Algerije - Congo 0-0 Stand: Zuid-Afrika 1-3 3-1, Algerije 1-1 0-0, Congo 1-1 0- 0, Gabon 1-0 1-3 De consul PT|T r'l De afgelasting van het duel tussen UVS en DSO, vorige week zaterdag, verraste ieder een. Het weer was goed ge weest, de dagen voorafgaand aan de wedstrijd en overal in de regio werd wel gevoetbald. DeKNVB- waarnemer fietste dan ook zonder jas naar de Kikker pol der om het duel te be kijken. Hij trof er een prima be speelbaar veld waar je - volgens de overlevering - op kousen voeten op kon lopen. Die waarne mer waar schuwde een nog hogere KNVB-func- tionaris, die besloot om de 'zaak' aan de KNVB te rappor teren. De voetbalbond is een onderzoek begonnen. Mogelijk buigt de tuchtcommissie zich over deze affaireen wordt UVS drie punten in mindering gebracht. Ik acht de tuchtcom missie er overigens meer dan toe in staat om zo'n bezopen beslissing te nemen. UVS-voorzitter Bart van Leeu wen stelt dat het veld van U\'S 's ochtends inderdaad slecht was en er 's middags veel beter bij lag. Dat kan zo zijn, maar het is niet zo erg als ook bij UVS de trucendoos eens open gaat. De KN\H heeft ver in de vorige eeuw een systeem van 'consuls' in het leven geroepen, onaf hankelijke deskundigen die over de afgelastingen gaan. Sommigen van die consuls ge dragen zich inderdaad als on- afhankelijken, anderen wor den 'vriendje' met de club waar ze over de vloer konijn. Dat laatste leidt elk seizoen /Sr»\ weer tot een reeks van 'onbe grijpelijke' afgelastingen. Als op woensdag blijkt dat er in een elftal twee geblesseerden zijn, drie zieken en dat er vier geen zin hebben, is de kans groot dat de voetbalwedstrijd het weekein- de inder- daad niet doorgaat. Np Het zijn praktijken die al tien tallen jaren bekend zijn en waar nog nooit iets aan is ge daan door de KNVB. Waarom is het systeem van het keu ren van de velden niet veranderd? Roep een centraal punt in het leven, waar clubs op zaterdag- of zondagochtend om het keu ren van een veld kunnen vra gen. De KNVB stuurt dan steeds andere deskundigen naar de velden om de toestand van de terreinen te bekijken. Laat niet toe dat clubs een be vriende consul kunnen mani puleren om niet te hoeven voetballen als het even niet uitkomt. Wat zeker niet moet gebeuren is dat er nu één van de vele du bieuze afgelastingen wordt uit gepikt. De KNVB had al lang vooreen eigentijdser, minder fraudegevoelig systeem moeten zorgen. WILLEM SPIERDIJK P.S. UVS - DSO was een week vervroegd omdat DSO afgelo pen zaterdag op wintersport was. Clubs die een weekendje weg willen, wordt verzocht contact op te nemen met de KNVB. De voetbalbond verzet graag uw wedstrijd.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 19