Glorie blijft uit voor Miriam Oremans Vlelanie de Lange strijdt in Bormio voor twee Sport Jos Verstappen flirt met Williams ommissie topsport rijst beroep Sanex af Raymakers neemt leiding - [ijkaard: 'Direct vol aan de bak' mctfrdam Het speelschema voor de WK-kwalificatie biedt al- perspectief, stelt bondscoach Frank Rijkaard. Gisteravond erden de bonden van Nederland, Cyprus, Portugal, Ierland, J jtland en Andorra in Amsterdam het eens over het program- ia, Oranje opent op 2 september dit jaar in groep 2 met een - viswedstrijd tegen de Ieren. Ruim een maand later wacht de >rste 'dubbel': 7 oktober uit tegen Cyprus en de 11de thuis te- "j fn Portugal. „We kunnen direct vol aan de bak", sprak Rijk- ird na het bestuderen van het schema. Nederland eindigt de ivalificatiereeks met twee 'makkies' voor eigen publiek: tegen stland (5 september 2001) en Andorra (6 oktober). De bonds- ,0( jach wilde niet praten over zijn toekomst. Blijft hij na het EK ibij Oranje of kiest hij voor een club? „Over contractverlen- ,01 ng is nog niet gesproken. Dat komt nog wel." ,2 lederlaag voor Jeroen Piket Qj ii* aan zee* Jeroen Piket heeft in het Corustoernooi Gary Kas- arov en Vladimir Kramnik aan de kop van het klassement ,01 Dorlopig uit het oog verloren. De Leiderdorper leed in de vijfde inde een nederlaag tegen Nikolic, nadat hij in tijdnood remise ;t glippen. Kasparov en Kramnik wonnen wel en delen de lei- (j ing. Ze hebben punt meer dan Anand, Leko en Piket. Voor de lie Nederlandse deelnemers leverde de vijfde speeldag slechts j fn half punt op. Alleen Timman scoorde een remise. 7: - ioete Ajax voor misdragingen fans jST* Ajax moet de KNVB 28.000 gulden betalen wegens mis- ragingen van de eigen aanhang tijdens een viertal competitie- edstrijden. De Amsterdamse club was tegen de eerdere ver- P ordelingen door de tuchtcommissie in beroep gegaan, maar li f commissie van beroep heeft in alle vier gevallen de eerder [gesproken straf overeind gehouden. Ajax is de som kwijt voor sdragingen van de eigen fans tijdens Ajax - Fortuna SC van 13 :i, Ajax - NEC van 21 april, SC Heerenveen -Ajax op 17 februa- en Ajax - Vitesse op 21 maart. ,imiet judoka's versoepeld >arlem De commissie topsport van NOC*NSF heeft gisteren esloten de olympische limieten voor de judoka's te versoepe- De eerder vastgestelde nominatie-eisen voor Sydney zijn na U en gesprek met de bondscoaches Louis Wijdenbosch en Mar- ilein van Unen herzien. De judoka's moesten volgens de eerste (spraken een gouden medaille op een Europees A-toernooi of m bronzen plak op het EK winnen om een olympische nomi- ïtie te verdienen. Die zware eis is, op verzoek van de Judo md Nederland (JBN), bijgesteld. In de nieuwe opzet wordt ok rekening gehouden met de bezettingsgraad van de kwalifi- nietoernooien. Er is een onderscheid gemaakt in A-toernooien iét Aziatische deelnemers en zónder Aziatische deelnemers. In et eerste geval volstaat een bronzen medaille, in het tweede •val moet tenminste een finaleplaats worden gehaald. Jos Verstappen keert zeer waarschijn lijk terug op de racecuitcuits van de formule 1. De 27-jarige Limburger gaat volgende week testen in Enge land. Verstappen is nog in onderhan deling met twee teams. Arrows en BMW-Williams. De kans op een zitje in dat tweede team lijkt het grootst. Verstappen zelf hult zich voorlopig nog in stilzwijgen. „We zijn een paar keer heel dicht bij een formule 1-ren- tree geweest, maar telkens ketsten de onderhandelingen op het laatste mo ment af. Dit keer willen we op zeker spelen", aldus zijn zakenbehartiger Raymond Vermeulen. De kansen dat Verstappen zijn her optreden in de formule 1 maakt, moeten worden geschat op zo'n tach tig tot negentig procent. In december was Verstappen al dicht bij een test in Spanje. Maar op het laatste moment kreeg hij nul op het rekest. De onder handelingen waren vastgelopen op een paar details. „Van de ene op de andere dag kan in de formule 1 alles veranderenaldus Vermeulen. Zo leek het ook zeker dat de jonge Brit Jenson Button de tweede cockpit bij BMW-Williams zou gaan bemannen. Wellicht mede door gebrek aan spon sorgeld lijkt het talent nu plaats te moeten maken voor Jos Verstappen, de enige ervaren coureur die er mo menteel nog op de formule 1-markt beschikbaar is. BMW-Williams wil op 24 januari zijn team en nieuwe' racewagen (FW22) presenteren. Button draait momenteel zijn rondjes op het circuit in Barcelona. Samen met de Brazili aanse testrijder Bruno Junqueira. Bei de coureurs ontberen echter de nodi ge ervaring. Misschien ook daarom gaat de voorkeur van Williams uit naar een ervaren man als Verstappen. „Het ziet er heel goed voor hem uit", zegt Vermeulen. „We hebben geen verplichtingen aan derden en zijn klaar voor een comeback." Verstap pen debuteerde in 1994 bij Benetton. Daarna maakte hij zijn opwachting bij Simtek, Arrows, Tyrrell en Stewart. Het afgelopen jaar verrichtte Verstap pen testwerk voor Honda en Jordan. Nederlanders uitgeschakeld in enkelspel melbourne «anp >1 ENPETER VAN DER HULST rtin Hersman blijft tweede •rve voor het WK allround in waukee. Het beroep dat zijn Sanex instelde nadat Sic- lanmaat was aangewezen als ste reserve voor het wereld- ïpioenschap is door de nmissie topsport verworpen, iet college dat de ploegen r de grote toernooien aan- blijft bij zijn mening dat achtste plaats die Janmaat het EK in Hamar behaalde hl doende is om voorrang te n gen boven Sassenheimer Hersman. „Ons besluit is daar om niet gewijzigd", aldus Jan van der Hout van de commissie topsport. Dat betekent dat Jan maat het WK mag rijden als Gianni Romme niet tijdig is hersteld van een griepaanval. Hersman is boos over die be slissing omdat de commissie zijn prestaties tijdens het voor seizoen en de NK afstanden naar zijn mening buiten be schouwing heeft gelaten. „We moeten ons nog beraden over wat we nu gaan doen", zegt de manager van de Sanex-ploeg Patrick Wouters. De schreeuw weerkaatste tegen het dak van de Rod La- ver Arena. „Die klereservice! Ongelooflijk." Wil Miriam Oremans van een toptennisster winnen, dan moet haar opslag soepel lopen. In de derde ronde van de Australian Open sloeg ze meer ballen in het net dan in het vak en was daarom geen partij voor Mary Pierce: 2-6 4-6. import-Fran^aise uit Canada haar op. De grillige glamourgirl van het tennis won Melbourne in 1995 en is in Australian Open altijd beter dan in de andere drie grand slams. Down Under geniet zij tijdens training en wedstrijden support van een 'stalker', een sluipjager met een tomahawk. „Ongevaarlijk", wist Pierce. „Mijn allerbeste suppor ter. Ik praat weieens met hem." Oremans had Pierce tegen haar landgenote Amélie Co- cheteux zien spelen en maakte een goed tactisch plan dat stoelde óp haar opslag. Wan neer de eerste bal in het vak kwam, scoorde ze bijna altijd het punt. De meeste gingen te gen de netband. Omdat Pierce een ietwat koude start had, kon ze twee games ontsnappen. De eerste doorbraak kwam in de vijfde game en na nog één in de zevende serveerde Pierce met een stralende lach uit. Oremans scoorde de eerste set slechts 33 procent op haar eerste opslag en 42 in de twee de. Ze hield het toen ook langer vol met een game zelfs gevuld met drie aces, maar toen stond het al 3-5. Het aantal missers overheerste door de gehele wedstrijd. Pierce brak haar op nieuw tweemaal tegen één break (naar 2-2) van Oremans. Zo kon er geen glorie zijn voor Orie. Pete Sampras had het niet helemaal, hij had tegen Black een offday, maar zijn service bleef intact en behoedde hem voor een afgang. Hij vestigde een persoonlijk record met 36 aces. „Mijn redding", stelde de Amerikaan. De opslag is in top- tennis niet alles maar wel veel. Miriam Oremans en Pete Sampras weten er na de derde ronde alles van. - Met de 27-jarige Brabantse ver dween heel Nederland uit de enkelspelen in Melbourne. In het mannendubbel was Oranje vrijdag ook uitgespeeld. Jan Sie- merink verloor in de tweede ronde met de Rus Andrei Olho- vsky van het Portugees/Belgi sche koppel Marques/Van- houdt: 6-7 7-6 1-6. Het scheelde niet veel of Ore mans verkeerde bij de verslage nen in goed gezelschap. We reldkampioen Pete Sampras kwam tegen de Zimbabwaan Wayne Black twee sets achter te staan. 'Pistol Pete' zweette liters vocht maar knokte zich terug dank zij een zuivere opslag. Een ongekende serie aces bracht hem in de vijfde set, .waarin hij als vanouds heerste: 6-7 3-6 6-3 7-5 6-3. „Orie gaat voor glorie", stond op een laken dat een dozijn Oranje-supporters omhoog hield in het overdekte centre- court van Melbourne Park. Een half uur voor de partij regende het kortstondig en dus ging het dak dicht. Door deze beslissing ontstonden ideale omstandig heden. De félle zon en dwarre lende wind waren buitengeslo ten. Miriam Oremans was zonder veel verwachtingen naar Au stralië gekomen. De laatste maanden van het vorig jaar had ze door een chronische schou derblessure steeds maar twee keer een uur per dag kunnen trainen. Te weinig om in het topniveau mee te kunnen. Een gunstige loting en verbeterende fysieke gesteldheid brachten haar via de Duitse Anca Barna en de Joegoslavische Sandra Nacuk in de derde ronde. Daar wachtte Mary Pierce, UITSLAGEN Mannen, tweede ronde: Ferreira (ZAf) - Jo hansson (Zwe) 6-3 6-2 6-7 4-6 6-2, Mirnyi (WRu) - Dupuis (Fra) 6-7 7-6 7-6 7-6 Der de ronde: Philippoussis (Aus/16) - I lie (Aus) 6-4 7-6 6-1, Henman (GBr/11) - Grosjean (Fra) 6-1 6-4 4-6 7-6, Sampras (VSt/3) - Wayne Black (Zlm) 6-7 3-6 6-3 7-5 6-3, Dosedel (Tsj) - Squillari (Arg) 7-5 6-2 6-3, Woodruff (VSt) - Fromberg (Aus) 6-1 6-4 7-6. Dubbelspel, tweede ronde: Marques/Van- Vrouwen, tweede ronde: Hingis (Zwi/1) Henin (Bel) 6-3 6-3 Derde ronde: Sugiya- ma (Jap) - Carlsson (Zwe) 6-4 4-6 6-3, Koermkova (Rus/11) - Hrdlickova (Ts|) 2-6 6-3 6-4, Halard (Fra/9) - Dementieva (Rus) 3-6 6-4 6-2. Capriati (VSt) - Jiang-Qian (Chn) 6-4 6-4, Schnyder (Zwi) - Petrova (Rus)7-6 4-6 6-2, Pierce (Fra/4) - Ore mans (Ned) 6-2 6-4 'us Maureen kan haar bronzen medaille niet verdedigen op EK shorttrack aureen de Lange hangt bij na altijd over de boarding sMelanie een rit moet rijden. Leiderdorpse tweelingzus- blijven graag op de hoogte tn eikaars verrichtingen. Maar sMelanie zich vanavond aan e start meldt voor de eerste stand van het EK shorttrack at Maureen verstek gaan. Pas ïnezen van een enkelbreuk de Leiderdorpse haar ainingsuurtjes hard nodig. 11 laureen baalt ervan dat ze het lemooi in het Italiaanse Bor- tiomist. „Na het vorige EK )d ik echt het gevoel dat ik aorzou breken. Ik had alles peen rijtje en dan gebeurt zo ts", aldus de bronzen medail- winnares van 1999. De ge achte dat Melanie in staat noet worden geacht die pres- aiie te herhalen neemt iets van aar sombere gevoelens weg. iet seizoen was amper begon- en voor de tweeling of Maur- en haakte af. Bij een krachtoe- ning kwam ze verkeerd te- echt. e hield een gecompil eerde enkelbreuk aan de on- irtuinlijke actie over. Het was pdat moment zelfs onduide- lof ze ooit weer op haar ou- e niveau zou terugkeren. Het zag er ernstig uit. Van het •nderste deel van het kuitbeen »as een stukje afgebroken en iet bot was een beetje ge raaid. Gelukkig heb ik een oede chirurg gehad. Met acht chroeven en een plaatje is al- is weer op zijn plaats gezet. Ik eb in de periode daarna veel thad aan Henny Hakker, de siotherapeut van de lange- önschaatsers." 'et speciale krachttrainingen aquajoggen hield Maureen 'ear conditie op pijl. Schaatsen tag voorlopig niet. „Eerst Westen die schroeven en het 'laatje worden verwijderd. Die aten zo dicht op de huid dat ik een schaats aankon. Het on- eluk gebeurde in juli, begin Maureen en Melanie de Lange. december stond ik pas weer op het ijs." Niet alleen voor Maureen bete kende de blessure een tegen slag. Melanie miste opeens haar trainingsmaatje. „Ik had het daar wel moeilijk mee, maar ik ben door Cees Juffer- mans, Benny Bruggemans en Knut Alsemgeest goed opge vangen. Na afloop van de trai ning gingen we altijd nog even bij ons langs om wat te drinken met Maureen." Anderhalve week geleden maakte de 21-jarige haar ren tree tijdens de strijd om de Friesland Cup. Ze werd in het mager bezette toernooi derde achter Melanie en Anke Jannie Landman. „Dat was puur voor de conditie en gevoel. Het ging goed. Ik was met schaatsen be zig en niet met mijn been. Mijn doel is nu om me te plaatsen voor de resterende world cups en het NK te rijden. Daar wil ik met het aflossingsteam het WK halen." Het EK komt voor haar te vroeg. „Ik vind het heel erg. Vo rig jaar liep ik tijdens het NK ook al een liesblessure op, waardoor ik het WK miste. En in de zomer kwam daar die en kel overheen. Dat terwijl ik na het EK echt het gevoel had dat ik door zou breken", aldus Maureen, die in Oberstdorf het brons pakte op eerbiedige af stand van de Italiaanse Marin- ella Canclini en de Bulgaarse Evgenia Radanova. De hoop van De Lange's, maar ook van de Nederlandse equipe is daarom op Melanie geves tigd. Vooral ook omdat Daniël- le Molendijk - vorig jaar vijfde - trainingsachterstand opliep door een knieblessure. „Ik ga zeker voor een plek bij de eer ste vijf', blijft Melanie (in '99 zevende) voorzichtig. „Ik voel me op dit moment heel goed. FOTO MARK LAMERS Technisch rijd ik stukken beter en ik heb veel vertrouwen op gebouwd in de nationale com petitie." Melanie sloot die reeks winnend af. Maar, de concurrentie op lan delijk niveau is wel van een la ger gehalte dan internationaal. Dat heeft - hoe gek het ook klinkt - voor een deel met het ijs te maken. Het trainingscen trum in Zoetermeer staat nu eenmaal niet bekend om zijn snelle vloer. Maureen: „Wij hebben snel ijs nodig. In Bor mio heb je dat wel. Daar moe ten we dan eerst aan wennen. Wij moeten in het begin oppas sen dat we de bocht niet uit vliegen. De Italianen hebben dat probleem niet, omdat ze gewend zijn aan het ijs." Om vertrouwd te raken met de hogere snelheden is de kern ploeg van bondscoach Wilf O'Reilly vorige week al afge reisd naar Oberstdorf. Daar be reidde het Nederlandse team zich voor op het EK. „Als je veel op snelheid kunt trainen merk je vanzelf resul taat. Dat zag je aan Dave Ver steeg. Hij werd zesde op de Spelen en reed in dat jaar een wereldrecord." Maar de fre quentie van die tripjes is na het olympische jaar minder gewor den. Melanie: „Ik snap best wel dat we moeten presteren om gewaardeerd te worden, maar de weg naar die prestaties moet dan ook optimaal zijn, anders kom je moeilijk tot ech te topresultaten. De volleybal lers zijn toch ook acht jaar be zig geweest om olympisch goud te halen. Dat moet ge woon groeien." „Je hebt de prestaties nodig om het shorttrack bekendheid te geven. Je ziet het aan het dar ten. Het gaat goed en opeens kijken er heel veel mensen, omdat 'Barney' twee keer kam pioen is geworden." Als kijksport is het shorttrack volgens de beide zusjes ge schikt om op televisie uitge zonden te worden. „Er zit zo veel techniek en tactiek in. Maar dan moeten de beelden wel goed zijn. En voor het commentaar moeten ze een oud-shorttracker nemen." Het zou de deskundigheid van de verslaggeving in ieder geval ten goede komen, menen beiden. „Nu vragen ze of je duizelig wordt van dat rondjes rijden. Wat moet ik daarmee", rea geert Melanie bits. Ze zeggen er inmiddels aan ge wend te zijn geraakt, maar van tijd tot tijd frustreert het toch als goede resultaten onderbe licht blijven. Maureen: „Ik vind het jammer dat er niets is uit gezonden toen ik vorig jaar derde werd op het EK. Zelfs via teletekst ploepte er geen be richt op het scherm." Melanie: „Dan zeggen ze dat er weinig concurrentie is. Maar dat geldt dan zeker niet voor de lange- baan, terwijl er drie jaar achter een wel dezelfde op het podi um staat." En weer Maureen: „We hebben gewoon vaak de pech dat een toernooi van ons gelijktijdig met een langebaan- wedstrijd valt." De komende dagen gaat dat niet op. De sprinters werken ver weg in Butte hun wedstrij den af. Met de concurrentie valt het dus wel mee. Aan Me lanie derhalve de taak om met een goed resultaat de aandacht op zich te vestigen. Ze moet dan wel afrekenen met de druk die bij een groot toernooi komt kijken. „Je moet echt diep dur ven gaan", zegt Melanie. Maureen had daar in het verle den de nodige problemen mee. „Wilf had wel gelijk toen hij zei dat hij wat miste. Ik moest met meer pit schaatsen. Ik reed wel goed, maar in de world cups wilde het maar net niet lukken. Vorig jaar zei ik tegen mezelf: nu moet er iets gebeuren, an ders stop ik ermee. Sportpsy- chologe Loes de Ridder heeft me daarbij geholpen. Ze leerde me om in de wedstrijden de knop om te draaien. Wat ze te gen mij zei, hielp gewoon. Ik kreeg vertrouwen in mezelf en leerde op mijn gevoel af te gaan. Ik ga er nu voor. Maar je moet wel toe zijn aan zo'n stap. Je moet er in geloven. Als ik het niet had gedaan, was ik nooit derde op het EK geworden." In navolging van haar zus heeft Melanie inmiddels ook ge sprekken aangeknoopt met De Ridder, die beiden overigens nog kenden uit de periode dat ze zich voorbereidden op de Spelen van Nagano. Of het ook haar heeft geholpen, mag ze nu bewijzen. „Ik heb wel het idee dat ik gegroeid ben. Vergeleken met vorig jaar heb ik een enor me sprong gemaakt." LEIDERDORP PETER VAN DER HULST Piet Raymakers heeft bij het concours hippique Jumping Indoor Lisse het eerste onderdeel voor het NK gewonnen. De Brabantse springruiter was gisteravond in de tweede fase van de hoofdru briek de concurrentie te snel af. Na een foutloos eerste parcours raasde Raymakers op de rug van zijn bruine merrie Copaco Dun in de aansluitende barrage naar een eindtijd van 29,35 seconden. Al- bert Zoer bleef met de hengst Faldo het best in zijn spoor (31,05). Dave Maarse eindigde als derde vóór Sven Harmsen en Eric van der Vleuten. SCOREBORD PRIJSVRAGEN 111-103 Lucky 10 van donderdag 20 januari 13- 14-19-20-30-31 -32-39-40-43-44-58- 60-62-63-66-75-77-79-80. (onder be- VOETBAL Oefenwedstrijden: RKC - Stuttgarter Kickers 2-2 (0-1). Doel punten RKC. Van Wanrooyen Nacimento. Sparta (Ned) - Krystal Smolensk (Rus) 0-0. El Jadida (Mar). Marokko - Willem II 2-0 (2-0) 10. Bahja 1-0, 33 Hadda 2-0. San Pedro (Spa) - NEC 0-1 (0-1) Doel punt: Hesp. AUTOSPORT Bermuda. WK viertallen, finale Vrouwen, vijfde ronde: Nederland - Verenigde Staten 1 27-37 Stand 147,75-125.25 Johannesburg. Zuid-Afrikaans Open. Stand na eerste ronde (par-72): 1 Coetsee (ZAf) 65. 2. Owen (GBr), Terblanche (ZAf). Eales (GBr) 66, 14 o a Lafeber (Ned) 69, 126. o.a Muntz (Ned) 76. Dakar Rally. 14e etappe Kohfra (Lib) - Dakhla (Egy), 852 km. Auto's: 1 Servia/L- urquin (Spa/Bel) Schlesser-Renault 13.17.43, 2. Schlesser/Magne (Fra) Schlesser-renault 0.04, 3. Peterhansel- /Cottret (Fra) Mega-Desert 4.24, 4 Fon- tenay/Picard (Fra) Mitsubishi 7.33, 5. De Lavergne (Fra) Nissan 16 01 Klassement: 1. Schlesser 37.41 56, 2 Peterhansel 13.16, 3 Fontenay 31.48. Motoren: 1 Gallardo (Spa) BMW en Lewis (VSt) BMW 7.09.24, 3 Sainct (Fra) BMW 0 08, 4 Brucy (Fra) BMW 10.19, 5 Mayer (Dui) KTM 23.53, Nederlanders: 7 Verhoef (Veldhoven) 41 23, 13. Pierre Karsmakers (Waalre) 1.05 34. 14 Jyrki Karsmakers (Waalre) 1 07.13, 16. Vercoelen (Luyksge- stel) 1.09.08, 17. Knuiman (Wychen) 1.09.46, 28. Van Pelt (Ridderkerk) 1.19.11, 64. Van der Kooy (Leiden) 2 27.42. Klassement: 1 Sainct 40.25.25, 2 Gallardo 44.29, 3. Lewis 1.07,00, 61Van der Kooy 16u57. BADMINTON HANDBAL Ridderkerk. Mannen, WK-kwalificatie. Groep 5, vijfde ronde: Nederland - Luxem burg 25-18 (1111) Stand: 1. Polen 5-9, 2. Turkije 5-6, 3. Nederland 5-5, 4. Luxemburg 5-0. Polen gekwalificeerd, Ne derland uitgeschakeld PAARDENSPORT Lisse. NK Indoor. Springconcours in twee fasen, eerste onderdeel NK: 1 Raymaker. /Copacu Dun 0-29,35, 2. Albert Zoer/Fal do 0-31,06. 3. Maarse/Esprit de Lancome 0-31,20, 4 Harmsen/Leemhoeve's Sowjet Look 0-32,24. 5 Van der Vleuten/Audi's Perez 0-33.13 Taipeh. Taiwan Open. Vrouwen, tweede ronde: Audina (Ned) - Chia Hsmg Huang (Tai) 11-0 11-2, Martin (Den/1) - Meulen- dijks (Ned) 11-4 11-3 Dubbelspel, twee de ronde: Jonathans/Van Hooren (Ned) Yamada/Murakimi (Jap) 15-10 15-5 Ge- mengddubbelspel, tweede ronde: Bruil- /Van den Heuvel (Ned) - Beres/Solmund- son (Can) 15-5 15-13. BASKETBAL SCHAKEN Wijk aan Zee. Corustoernooi: Vijfde ronde: Van Wely (Ned) - Adams (Eng) 0-1Kaspa rov (Rus) - Morozevitsj (Rus) 1-0, Nikolic (Bos) - Piket (Ned) 1-0, Leko (Hon) - Tim- man (Ned) 1/2-1/2, Polgar (Hon) - Anand (Ina) 1/2-1/2, Kramnik (Rus1 - Lpoetian (Arm) 1-0, Kortsjnoi (Zwi) - Short (Eng) 1/2-1/2 Stand: 1. Kasparov, Kramnik 4 punten, 3 Anand. Leko. Piket 3, 6. M.oro- zevitsi, Short, Kortsjnoi, Timman, Nikolic. Adams 2 1/2, 12 Polgar 1 1/2, 13. Van Wely 1, 14 Lpoetian 1/2. VOLLEYBAL Vicenza. CEV-beker vrouwen, achtste fina le, return: Volley Vicenza (Ita) - Facopa- /Weert (Ned) 3-0 (25-18 26-24 25-22) Eerste wedstrijd: 3-0. Weert uitgescha Eredivisie: Almere - Astronauts 44-82, Rotterdam - Zwolle 69-70, Den Helder - EBBC 76-86. New York. NBA. Charlotte Hornets - Phila delphia 76-ers 109-100, New Jersey Nets - Detroit Pistons 122-120, Milwaukee Bucks - Seattle SuperSonics 96-104, Houston Rockets - Denver Nuggets 122- 115, Vancouver Grizzlies - Utah Jazz 89- 94, Sacramento Kings - Orlando Magic WIELRENNEN Tour Down Under. Derde etappe, Glenelg McLaren Vale: 1. Berges (Fra) 184 km in 5.07.46, 2 Zabel (Dui) 1.48, 3. Magnien (Fra), 4 De Pascale (Ita), 5 Mori (Ita) Al gemeen klassement: 1. Rogers (Aus) 9.51.20, 2 Jorgensen (Den) 0.013. Mai gnan (Fra) 0.07, 4. O'Grady (Aus) 0.25, 5 Rault (Fra) 0.27

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 23