Personeel Personeel Personeel Personeel 7ff TERMINIX mm -inge en enthousiaste aandeel/administratief ;dewerk(st)er VERMEER ff Irkoper Buitendienst TERMINIX ïn van Prinstererschool ji-srrft Td'3" voor 26 januari richten aan de secretaris van het schoolbestuur Balkenende, per adres Abeelplein 40, 2225 NH Katwijk aan Zee. tandartsassistente AVONDWERK. 5 JANUARI 2000 chu: /ermeer Auto Beheer BV is een onderdeel van de [Vermeer Groep N.V. en telt 25 medewerkers, jeer Auto Beheer BV is een leasemaatschappij voor brkmaatschappijen van de Dura Vermeer Groep N.V. (eigenaar van zo'n 1,000 voertuigen. Tevens behelst leer Auto Beheer BV een BOVAG garagebedrijf en iOCWA schadeherstelbedrijf. Jfermeer Auto Beheer BV is op zoek naar een ^ls financieel/administratief medewerker houdt u zich met het controleren en afhandelen van inkoopfacturen, vordt u ingezet voor diverse andere administratieve :aamheden binnen ons bedrijf. In deze functie maakt nis met alle facetten van een administratie. oor deze functie vragen wij een opleiding op jp-BA niveau of Praktijkdiploma Boekhouden met MBA. Sf|t zelfstandig en accuraat werken. Kennis van de rpakketten (Word en Excel) strekt tot aanbeveling, ichoolverlaters worden uitgenodigd te solliciteren. j fij bieden een zelfstandige baan in een enthousiast Hl en 9oe(-le secundaire arbeidsvoorwaarden. .1 ilaris is, afhankelijk van opleiding en ervaring, in J enstemming met de functie. Eigen initiatief wordt ardeerd. oor nadere informatie omtrent deze functie, kunt rns kantooruren bellen met de heer J. Hollenberg, I on 023 - 548 29 10. Uw schriftelijke sollicitatie i binnen 14 dagen richten aan onderstaand adres. quisitie naar aanleiding van deze advertentie niet op prijs gesteld. ft u ieer Auto Beheer BV jde heer P. Hijstek '°t)us 290 I AG Hoofddorp ïjfshygiëne in Breda behoort tot de Terminix groep: een internationale groep ecialiseerd in bedrijfshygiëne. We hebben de kennis in huis om elk pro- ibied in de voedselproductie-, distributiebedrijven, de horeca en gezond- i effectief en definitief op te lossen. Terminix telt zo'n 80 medewerkers en n prettige, collegiale werksfeer met prima perspectieven, jge groei zijn wij momenteel voor de regio Leiden/Leidschendam op zoek Dtiveerde collega voor de functies: uitendienst onderhoudt u het contact met de bestaande klanten in uw u zich actief bezig met het werven van nieuwe klanten in de levensmid- horeca en de gezondheidszorg. Uiteraard bent u als nieuwe medewer- verzekerd van een gedegen interne opleiding. litendienst die we zoeken is doortastend, commercieel ingesteld en circa eft een MBO werk- en denkniveau. Beschikt over goede contactuele ijjk ji. En ziet verkopen als zijn tweede natuur. Enige ervaring in de levensmid- a en -distributie of de horeca is een pré. sollicitatiebrief binnen 10 dagen naar Terminix BV t.a.v. mevrouw ©azelmans, Postbus 3420, 4800 DK Breda. Telefonisch reageren kan ook: BEDRIJFSHYGIENE 4824 AN Breda, Postbus 3420, 4800 DK BREDA 5411200. Telefoon (076) 5424230 Katwijk aan Zee Itt van bovengenoemde basisschool roept sollicitanten op voor de func- J GROEPSLEERKRACHT M/V Functie-informatie; - het betreft een volledige baan en ontstaat per 21-08-2000; - de vacature betreft een groep in de bovenbouw; - de vacature ontstaat doordat een van de leerkrachten de pensioengerechtigde leeftijd heeft bereikt Wij zijn op zoek naar een collega die: - bewust kerkelijk meelevend is, bij voorkeur Nederlands Hervormd van Gereformeerde beginselen; - instemt met de doelstelling en grondslag van school; - volledige bevoegdheid voor het basisonderwijs bezit; - werkt aan een goede sfeer waarin kinderen zich veilig voelen; - veel waarde hecht aan collegiale samenwerking en oudercontacten; - bereid is zich in te zetten voor buitenschoolse activiteiten. pngen kunt u bellen met dhr. H. C. van Erk (directeur), 1 4016917 (school) of 071-4024405 (privé) Gemotiveerde dame die partime aan de slag wil m/v Wij zoeken een dame met mode-gevoel en verkoopervaring die op maandagmiddag, donderdag vrijdag en zaterochtend aan de slag wil. Ben je geintresserd in mode en lingerie, neem dan even kontakt met ons op Informatie bij Bianca van Steijn, tel. (071) 541 30 70. Leiderdorp, Reaal 5d. Hoogbouw- vorkheftruckchauffeur m/v Wij zijn per direct op zoek naar een m/v met een positieve instelling zonder hoogtevrees. Je werkzaamheden bestaan uit het besturen van een hoogbouwvorkheftruck (10 Mtr) Een diploma Heftruckchauffeur is vereist. Ben je per direct beschikbaar en wil je tot de zomer van 2000 een leuke baan, bel ons dan even voor meer informatie. Afdelingschef m/v Heeft u leidinggevende capaciteiten en goede communicatieve vaardigheden? Bent u flexibel en vindt u kwaliteitszorg belangrijk? Dan hebben wij een leuke baan voor u in de voedingsmiddelen branche te Zoeterwoude U geeft leiding aan ongeveer 15 medewerkers, u organiseert de werkzaamheden op de afdeling, u realiseert de productplanning en u stelt de machines af De baan is full-time en voor langere tijd. Heeft u goede kennis van de Engelse taal, dan nodigen wij u graag uit te solliciteren. Informatie bij Bianca van Steijn. tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Flexforce m/v Voor een bekende bank zijn wij op zoek naar een medewerker die cliënten informeert over de toekomstige ontwikkelingen m.b.t. de kas, voorlichting geeft over alternatieve bankprodukten en de verkoop daarvan Ook het vervaardigen en maken van overeen komsten hoort hierbij. Heb je een opleiding op MBO'-niveau, ervaring met het omgaan met cliënten en goede communicatieve vaardigheden? Ben je daarbij ook klantgericht, overtuigend en vasthoudend? Kom dan snel bij ons langs. De functie is voor langere tijd en de medewerker moet mobiel zijn binnen het district waarin hij/zij werkzaam is. Informatie bij Alexandra Robbe, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Full-time hiker m/v Voor een groot auto-verhuurbedrijf in Leiden zijn wij op zoek naar een full-time medewerker. Je krijgt een afwisselende baan waarbij je veel contact met klanten hebt, auto's aflevert en ophaalt, controleert en schoonmaakt. Je werkt in wisseldiensten in een jong team. Er wordt van je verwacht datje een "dienstverlenende instelling hebt, en dat je minimaal een jaar in het bezit bent van een B-rijbewijs. Ben jij die gemotiveerde, representatieve kandidaat tussen de 20 en 26 jaar, bel dan snel! Informatie bij Muriel Blom, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. ~m~ randstad uitzendbureau PSYCHOGERIATRISCH CENTRUM Mariënhaven te Warmond is een Psychogeriatrisch centrum voor consultatie, dagbehandeling en verpleging. Het biedt aan ruim 200 bewoners zorgverlening. Bewonersgericht en in interdisciplinair verband. Daarnaast vindt er dagbehandeling plaats met een omvang van 15 plaatsen. Extramuraal is Mariënhaven actief in een groot aantal samenwerkingsprojecten. Het Psychogeriatrisch centrum Mariënhaven behoort tot de stichting Beheer Zorgcentrum Mariënstaete. Mariënhaven heeft circa 375 personeelsleden die in goede collegiale samenwerking direct en indirect hun bijdrage leveren aan de zorgverlening. Voor de afdeling KRAAIENNEST zijn wij per I februan 2000 op zoek naar een VOEDINGS ASSISTENT m/v (voor gemiddeld 22,5 uur per week) Uw werktijden zijn: - O maandag tot en met vrijdag van 08.00 - 12.30 uur; U zult soms op feestdagen werkzaam zijn en wij vragen verder de bereidheid tot vervangen van uw collega voedingsassistente bij afwezigheid. Voor de afdeling ANKER E zijn wij per I februari 2000 op zoek naar een VOEDINGS ASSISTENT m/v (voor gemiddeld 27 uur per week) Uw werktijden zijn: O maandag tot en met vrijdag van 07.30 - 14.00 uur, U zult soms op feestdagen werkzaam zijn en wij vragen verder de bereidheid tot vervangen van uw collega voedingsassistente bij afwezigheid. Uw werkzaamheden zijn o.a.: O het verzorgen van het ontbijt en/of de warme maaltijd; O het verzorgen van de koffie/thee/soep e.d O het onderhouden van de afdelingskeuken; O het verzorgen van de keukenbestellingen; O enige administratieve werkzaamheden; O het hebben van regelmatig contact met de diëtiste over eet- en drinkgedrag van bewoners. Bovengenoemde handelingen en werkzaamheden dient u uit te voeren conform richtlijnen of volgens HACCP-normen. Wij verwachten van u: O een diploma voedingsassistent(e) of daarmee gelijk te stellen diploma strekt tot aanbeveling, O affiniteit met de ouderenzorg/psychogeriatrische bewoners; O het vermogen en de bereidheid samen te werken in teamverband; O ordelijk en hygiënisch kunnen werken: O een flinke dosis enthousiasme in het werk. Wij bieden u: Een prettige werksfeer en arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor Verpleeg- en Verzorgingshui Salanërmg vindt plaats conform functiegroep 20. Voor nadere informatie over de functie van de afdeling Kraaiennest kunt u zich wenden tot de heer W. Pijnenburg, zorgmanager; over de functie van de afdeling Anker E tot de heer R First," zorgmanager Beiden zijn bereikbaar onder telefoonnummer 071 -30 51 999. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan mevrouw D. Gieles, assistente Personeelszaken. Postbus 6, 2360 AA warmond. Nieuw geopende tandartsen-groepspraktij k zoekt voor jong en enthousiast team op korte termijn: parttime/fulltime liefst met ervaring in: assisteren aan de stoel, inschrijven van nieuwe patiënten en administratieve werkzaamheden. Schriftelijke reacties naar: Dhr. J. Schoemaker, Rijnsburgerweg 48, 2333 AB LEIDEN. Tel. 071-5652919. Aangeboden Gevraagd: medewerker voor onze KANTINE/BAR voor 4 doordeweekse avonden van 19.00-24.00 uur. In bezit van diploma Sociale Hygiëne (of bereid dit te halen). Aft. met paardensport gewenst. Tel. inl. mevr. C. Post 071-5411078. Schr. soil.: Bestuur Ruiterver. Liethorp, Bloemerd 5, 2353 BZ Leiderdorp

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 43