t Westerhof gaat naar Willem II Hoofdrol oud-Leidenaars op verkiezing Sport Van Utrecht: 'Situatie Cambuur valt mee' Braziliaanse fans vieren alvast feest Iedereen in schaatssport is het eens met hloedpaspoort —HG 15 JANUARI 2000 verliest van Tunesië lx heeft gisteravond in Tunis met 2-1 verloren van de selectie van Tunesië, die zich voorbereidt op het toer de Africa Cup. Zitoumi maakte in blessuretijd de win- iffer voor de Noord-Afrikanen. Het duel trok 16.000 kvers. Tunesië kwam na een uur op voorsprong door feven minuten voor tijd schoot Reuser uit een vrije Bij Ajax viel Machlas na een half uur uit met een rug- Die liet zich niet ernstig aanzien. Dani, Witschge en ipeelden eindelijk weer eens mee. Verdediger Mariano irhuurd aan de Spaanse eerstedivisieclub Getafe Club De 23-jarige Argentijn speelt in elk geval tot aan het het seizoen bij zijn nieuwe werkgever. triomf PSV op Gran Canaria las PSV heeft op Gran Canaria voor de derde keer het male toernooi van Maspalomas gewonnen. De Eind- loeg versloeg in de finale het Noorse Rosenborg met ioeg van trainer Gerets ging de rust in met een voor- n 2-0. Bruggink, de vervanger van Nilis, en Van Bom- iten de treffers op hun naam. Na de pauze scoorden Sörensen voor de Noorse kampioen. Van Bommel be- duel twintig minuten voor tijd met een koelbloedige noord ziet af van Ogura Takafumi Ogura wordt voorlopig niet aan de selec- jyenoord toegevoegd. De technische leiding van de s club is na twee oefenduels tot de conclusie geko- de 26-jarige Japanner op dit moment geen versterking t de Japanner zelf niet bij Excelsior wil spelen, probeert ;d probeert Ogura, eigendom van Grampus Eight, nu idere club in de KPN Telecompetitie te stallen. al naar huis |urg Voor golfer Rolf Muntz zit de eerste wedstrijd barer na twee ronden al weer op. In het Alfred Dunhill Inship in Johannesburg is 1,8 miljoen gulden prijzen- Irdienen. Na 36 holes staat de Brabander er op een to- [148, vier boven par. Maarten Lafeber heeft de kansen een hand. Hij stond na de eerste ronde op één onder j kon door zijn late aanvangstijd de tweede niet afma- r weet dat na 36 holes een score van par of beter no- 1 de cut te halen. Bij het vallen van de avond stond hij ds op dat totaal. ne hervat dit weekeinde training fcianni Romme hervat komend weekeinde de training, nser uit de Spaarselectploeg is ruim twee weken geveld Poor een griepvirus. Daardoor mist hij de EK in Hamar. poet zich voorbereiden op de wereldbekerwedstrijden b. in het weekeinde van 29 en 30 januari. Een week Éjn de WK allround in Milwaukee. Romme, de nationaal p, maakt kans op een startbewijs. Het blijft onvoorspel- Lme, als hij een startplaats krijgt, op tijd fit is voor de llwaukee. Mueller zei donderdag al blij te zijn als Rom- (drie weken op 80 tot 85 procent van zijn vermogen zit. kspel Bax i rr_! De zaalvoetballers van Bax zijn gisteren niet verder y dan een gelijkspel tegen AORC: 2*2. De sloom spelen- ^isionist had in De Gaasbak zelfs nog wat geluk nodig ™unt veilig te stellen. Pas twee minuten voor het eind Herman van Marwijk uit een 12-metertrap de gelijkma- (er had Hans van Marwijk de score geopend. ïputty en Warmunda scheiden l bt Vierdeklasser Warmunda en trainer John Manuput- l Ijer direct uit elkaar. Dat heeft de oefenmeester in on derleg met het bestuur besloten. De tegenvallende re- plus drukke werkzaamheden van de Sassenheimse Agen aan het besluit ten grondslag. Warmunda bezet 'feel de op twee na laatste plaats in de vierde klasse A. pdré van Velzen, in het bezit van een trainersdiploma, porlopig de functie over. BORD PRIJSVRAGEN vrijdag 14 januari: 4-10* 26-30-38-40-43-51 - 62-65-69-72-73-77. loud) VOETBAL .Intern, toernooi, finale: Rosenborg (Noo) 3-2 (2-0). 11-0. 29, Van Bommel 2-0, g-1, 64 Sorensen 2-2, 73. Irnbuur L 3-0 (3-0). Doelpun- Mulder, Adams. Bijzonder- tg Pander van Heerenveen de- Indam. fc -Atax 2-1 (0-0). 60. Kan- Reuser 1-1, 90. Zitoumi 2-1. 116 000 woningen 1-1 (0-0) 47. Van i hJ). 76. Hugo 1-1. jssia Mónchengladbach - NEC lelpunt NEC. Oosterhof. Doel- iBia: Van Lent, Nielsen, Pol- BADMINTON lui Korea Open. js, gemengd dubbel: Chris |n den Heuvel - Kusharyanto- 110-15. ubbel, kwartfinales: Huang [Wei (Chn/3/4) - Jonathans- u-rpd) 15-6 15-8. 31-12: doelpunten PKC: Leon Simons 8, Tims en Heijman 5, Bezemer, Kalverboer en Scheepbouwer 3, Van Drimmelen 2, Jonkman en Verburgt 1. Mitcham (Eng) - Warschau 25-16, PKC - GDDBD (Por) 30- 7; doelpunten PKC: Leon Simons 6, André Simons en Scheepbouwer 5, De Wilde 4, Tims 3. Kalverboer en Jonkman 2, Ver burgt, Heijman en Mosterdijk 1. Eind stand: 1. PKC 3-6, 2. Mitcham 3-4, 3. GDDB 3-2. 4. Warschau 3-0. Groep B: Sikopi (Bel) - L'Autonoma (Spa) 34-7, Kolm (Tsj) - L'Autonoma 21-8, Si kopi - Adler Rauxel (Dui) 33-9. Eindstand: 1. Sikopi 3-6, 2 Adler Rauxel 3-4, 3. Ko- lin 3-2, 4. L'Autonoma 3-0. BILJARTEN Grand Prix driebanden i Raymond Ceulemans (Bel) - ;1 (15-11 15-13 5-15 15-11) (lm (ZKo) - Weijenburg (Ned) .1-15 15-14 1-15 15-6), Van (Ned) - Ohagen (Dui) 3-2 (15- 6 11-15 15-11), Forton (Bel) 3-1(15-10 13-15 15-3 15- Spa) - Sang Chun Lee (VSt) •10 2-15 15-11), Van Kuijk 'in (Ned) 3-1 (15-11 11-15 Nelin (Den) - Polychronop- 1(15-11 15-11 15-12), Za- srlsen (Den) 3-1 (15-8 15-1 Blomdahl (Zwe) - Papakon- 13-1 (11-15 15-8 15-0 15- •4), Rudolph (Dui) - Broeders (15-10 5-15 15-13 15- 10), Burgman (Ned) - Haver- 1-2 (12-15 15-8 15-12 9-15 IJ.950), Habraken (Ned) - 3-2 (10-15 11-15 15-14 Kn|137-0,948) Jt BRIDGE and 16-14 Eindstand round acht naar kwartfinales): 1 aten 1 360, 2. Nederland ienri|k 349, 4 Denemarken iland 336, 6. Frankrijk 335. A 8 Canada 320. oorwegen 345, 2. Verenigde 3 Polen 334, 4 Brazilië »esie 329, 6 Italië 327,5, 7. ten 322. 8 Zweden 320. „j ïmgde Staten I 341 punten, 1 333. 3. Oostenrijk 327, 4. I Frankrijk 324. b. Canada '4golf t- Alfred Dunhill Champion- Ige stand na tweede ronde: |m) 134 (-10), 2 Wall (GBr) firn '®®r)' Gonzalez (Arg), Iiao 13®- uitgeschakeld: 1148, na eerste ronde: 22. La- KORFBAL t Europa Cup landskampioe- I (Ned)-AWF Warschau (Pol) leiden/leeuwarden loman leefmans Salarissen die niet meer kun nen worden uitbetaald en een dreigend faillisement. De be richten over de situatie bij Cambuur Leeuwarden waren de afgelopen dagen somber. De club verloor een kort geding tegen sponsor Voetbal Online en liep anderhalf miljoen gul den mis. Volgens Leonard van Utrecht, de Noordwijkse aan valler van de eredivisionist en lid van de spelersraad, is er in- derdaad weinig reden tot jubel, maar is het bestaan van Cam buur niet in gevaar. „De ge meente is al bijgesprongen waardoor het salaris niet in ge vaar komt en de businessclub is naarstig op zoek naar een bedrag tussen de een en twee miljoen gulden. Ik zal niet zeg gen dat we er goed voorstaan, maar de berichten in de media waren wel erg negatief. Wij als spelersgroep hebben in ieder geval nooit de vrees gehad dat het wel eens afgelopen zou zijn." De rechter oordeelde don derdag dat de directeur van shirtponsor Voetbal Online niet gerechtigd was namens de overkoepelende firma World Online te onderhandelen met Cambuur. Naar de in het voor uitzicht gestelde anderhalf mil joen gulden kan Cambuur flui ten. „Het is natuurlijk buiten gewoon amateuristisch ge weest van het nieuwe bestuur om met Voetbal Online in zee te gaan zonder de zaakjes goed te controleren. Aan de andere kant heeft datzelfde bestuur enkele oude schulden van de club gesaneerd en een degelijk beleidsplan opgesteld dat niet geheelt toevallig - nu er ge sprekken met de gemeente worden gevoerd - gisteren werd gepresenteerd." Van Utrecht ziet in deze don kere tijden zelfs groeimogelijk heden voor de club waar hij nog tot 2001 onder contract staat. „De businessclub heeft een reddingsoperatie aange kondigd. Alleen jammer dat er niets gebeurde toen er voor de winsterstop geld nodig was voor nieuwe speler. Maar goed, ze hebben er voor gezorgd dat ons trainingkamp in Cadiz ge woon doorgaat want ook zij beseffen dat de situatie waarin Cambuur nu verkeert ook zijn weerslag op de spelers en trai ners heeft. Vorig jaar zaten we in hetzelfde gedeelte van Span je en nadien presteerden we goed. Wie weet gebeurt dan nu weer." Rio de janeiro» Braziliaanse fans van voetbalclub Corinthians nemen in het Maracana-stadion alvast een voorschot op de finale van de World Cup voor clubteams. Ze joelen massaal de ribalen van Vadco da Gama uit. De finale werd vannacht gespeeld. Necaxa eindigde het WK op de derde plaats. De Mexicaanse kampioen versloeg gister avond in de kleine finale Real Madrid door strafschoppen (4-3). Na 90 minuten was de eindstand 1-1. Raul Gutierrez bracht de Spanjaar den na een kwartier op voorsprong. Delgado zorgde na een uur voor de verdiende gelijkmaker. Namens Real misten McManaman en Do rado een strafschop. foto reuters Hans Westerhof treedt per 1 juli 2000 in dienst als hoofd trainer van Willem II. De voormalige oefenmeester van PSV en FC Groningen heeft met de Tilburgse club over eenstemming bereikt over een contract voor twee jaar. De 51-jarige Westerhof is sinds juli 1997 directeur Oplei dingen bij Ajax. Hij volgt bij Willem II Co Adriaanse op, die na drie succesvolle seizoenen geen trek heeft in een verlenging van zijn contract. tilburg anp Westerhof zei na drie kantoor- jaren weer toe te zijn aan gras onder zijn voeten. „In het begin was het een klein detail, maar dat facet werd wel steeds be langrijker", verklaarde hij. ..Ik besef dat ik voor persoonlijk succes niet naar Willem II moet gaan. De prestaties van de afge lopen jaren zijn moeilijk te eve naren. Niettemin past Willem II heel goed bij mij." De Tilburgse clubleiding noemt Westerhof. die naar verluidt bij meerdere clubs in de belangstelling stond, de 'perfecte' opvolger van Adriaanse. „Hij onder schrijft volledig de uitgangs punten van het technisch be leid van Willem II", aldus een persverklaring. Westerhof is voormalig gym- Zilveren Sleutels voor verhuisde Maase Loting voor de eerste dag van de EK schaatsen in Hamar Vrouwen. 500 m: le rit: Rejhonova (Tsj) alleen, 2e rit: Luse (Let) - Oltean (Roe). 3e rit: Anschütz (Dui) - Myagkikh (Oek), 4e rit: Jakab (Roe) - Wojcicka (Pol), 5e rit Egyed (Hon) - Polozkova (Rus). 6e rit- Bjel- kevik (Noo) - Barisjeva (Rus), 7e rit: Pechstein (Dui) - GR0ENEW0LD (NED), 8e rit- Bazjanova (Rus) - Niemann (Dui), 9e rit. Radkevitsi (WRu) - Hunyady (Oos), 10e rit- DE JONG (NED) - Friesinger (Dui), 11e rit: WIJSMAN (NED) - Kotioega (WRu) 12e rit: Lie (Noo) - THOMAS (NEDL 3000 m: le rit: Wojcicka alleen, 2e rit Rejhonova - Myagkikh, 3e rit: Radkevitsj - Oltean, 4e rit: Jakab - Polozkova, 5e rit: Egyed - Bjelkevik, 6e rit: Barisjeva - WIJS MAN, 7e rit: Lie - Kotioega, 8e rit: Bazja nova - Luse, 9e rit- Niemann - THOMAS, 10e rit- Friesinger - GR0ENEW0LD, 11e rit: DE JONG - Anschütz, 12e rit: Hunyady - Pechstein. Mannen. 500 m: le rit; Grisjenko (Oek) - Michaud (Fra), 2e rit: Novisjenko (WRu) - Röjler (Zwe), 3e rit: Dittrich (Dui) - Sjepel (Rus), 4e rit: Feigenwinter (Zwi) - Radke (Pol), 5e rit: Baumgartel (Dui) - Diakov (Rus), 6e rit: Morgenstern (Dui) - Kramar (Tsj), 7e rit: Ten Kortenaar (Oos) - Sajoetin (Rus), 8e rit: Falk (Zwe) - Veldkamp (Bel), 9e rit-, Balo (Hon) - JANMAAT (NED), 10e rit: Vesa Rosendahl (Fin) - Zygmunt (Pol), 11e rit: Risto Rosendahl (Fin) - RITSMA (NED), 12e rit: Söndral (Noo) - Kuentz (Fra), 13e rit: Sighel (Ita) - Andersen (Noo) 14e rit: Ervik (Noo) - POSTMA (NED). 5000 m: le rit. Vesa Rosendahl - Kramar, 2e rit: Grisjenko - Risto Rosendahl, 3e rit Novisjenko - Röjler, 4e rit: Morgenstern - Sjepel, 5e rit: Ten Kortenaar - Falk, 6e rit- Balo - Kuentz, 7e rit: Feigenwinter - Zyg munt,. 8e rit Diakov - Söndral, 9e rit Baumgartel - POSTMA, 10e rit: Andersen - JANMAAT. 11e rit: Ervik - Veldkamp, 12e rit: Sajoetin - RITSMA, 13e rit Michaud - Radke, 14e rit Dittrich - Sighel TENNIS Auckland. Mannen, 700.000 gulden. Halve finales: Chang (VSt) - Balcells (Spa) 6-3 3-6 6-2, Norman (Zwe)- Gaudio (Arg) 6-4 7-5. Sydney. 1.7 miljoen gulden. Mannen. Halve finales: Hewitt (Aus) - Cor retja (Spa) 6-4 6-4, Stoltenberg (Aus) - Ljubicic (Kro) 6-4 6-2 Vrouwen. Halve finales: Mauresmo (Fra/6) - Hingis (Zwi/1) 7-5 6-3, Davenport (VSt/2) - Koernikova (Rus/8) 6-3 6-2. Melbourne. Colonial Classic Invitatietoer- Halve finales: Agassi (VSt) - Enqvist (Zwe) 6-2 5-7 6-4, Philippoussis (Aus) - Samp ras (VSt) 7-6 7-6. Play-offs verliezers: Ferreira (ZAf) - Kafel nikov (Rus) 7-6 6-3. Krajicek (Ned) - Kie- fer (Dui) 6-4 7-6. Krajcek vijfde Hobart. Vrouwen, 220.000 gulden. Halve finales: Rubin (VSt) - Frazier (VSt) 6- 2 6-1, Clusters (Bel) - Vento (Ven) 6-3 6-2. Melbourne. Australian Open, kwalificaties. Mannen, tweede ronde: Sluiter (Ned) - Schranz (Oos) 3-6 6-3 6-2, Delgado (Gbr/13) - Kempes (Ned) 4-6 6-3 6-1. Wat je van ver haalt is lekker. Die gedachte overheerste gis teravond bij de sportverkiezing van Leiden. In het volle club huis van voetbalvereniging VCL gingen de individuele hoofd prijzen naar hardloper Kamiel Maase uit Wageningen en roei- ster Eeke van Nes uit Amstel veen. De prijs voor de beste sportploeg van 1999 was voor korfbalvereniging Sporting Tri- gon. De Zilveren Sleutels gin gen net als twee jaar geleden naar Maase, die zich in 1999 plaatste voor de Olympische 1970: LKV De Spartaan (gewichtheffen 1971- Swift (wielrennen) 1972: De Zijl (zwemmen/polo) 1973. Asopos (roei.en) 1974: Nora Bakkcr-Broxterman 1975: AV Holland (atletiek)/ Louk Sanders (tennis) 1976: Swift (wielrennen)/ Herman Filippo (gewichtheffen) 1977: Nico Schroten (atletiek) 1978: Parker Leiden (basketbal) 1979: John van der Wiel (schaken) 1980: Sandra de Kruijff (tafeltennis) 1981: D1QK (rugby) 1982: John van der Wiel (schaken) 1983 De Zijl/LGB 198-1: John van der Wiel 1985: Han Kulker (atletiek) 1986: Han Kulker 1987: Han Kulker 1988: Ronald Florijn 1989 DIOK 1990: DIOK 1991: Jan Siemerink 1992: Yvonne van Dorp (atletiek) 1993: DIOK 1994: Irene Eijs (roeien) 1995: Irene Eijs 5: Irene Eijs 1997- Kamiel Maas 1999: Kamiel Maase Spelen in Sydney en zich in Rotterdam ontpopte als een be genadigd marathonloper. Niet zozeer de sportieve ver richtingen van Maase en Van Nes alswel hun woonplaats be zorgden de jury hoofdbrekens. De atleet van Leiden Atletiek woont vanwege zijn werk al ruim een jaar in Wageningen. Van Nes is weliswaar werkzaam in Leiden, maar verhuisde vorig voorjaar naar Amstelveen. Daar zit de roeister van Die Leythe op een steenworp van de Bos baan, de vaste trainingsaccom modatie voor de Nederlandse roeiselectie. De jury, dit jaar voor het eerst onder leiding van oud-voorzit ter John van Haasteren van Lei den Atletiek, zag in de verhui zing van de sporters geen aan leiding om de 'buitenstaanders' te passeren. Lidmaatschap van een Leidse vereniging is volgens de reglementen van de Leidse Sport Federatie een voorwaarde voor een voordracht. Afgezien van Maase (in Sevilla achtste van de wereld op de 10.000 me ter en een marathondebuut in 2 uur 10 minuten en 10 secon den) en Van Nes (met Piëta van Dishoeck derde van de wereld in de dubbeltwee) hadden de Leidse sportclubs weinig kandi daten voorgedragen. Voor Van Nes bedroeg de geldprijs dui zend gulden. Maase ontving bij zijn Zilveren Sleutels een che que van 1500 gulden uit han den van Groenoordhallen-di- recteur André de Jong. Bij de sportploegen trad Sporting Trigon in de voetspo- nastiekleraar en docent aan het CIOS. Hij deed als trainer erva ring op bij de amateurclubs Oranje Nassau in Sneek (1982- '85) en ACV in Assen (1985-'88). Daarna ging hij als hoofdcoach bij FC Groningen aan de slag. In 1992 stapte hij over naar PSV. Daar was hij een jaar hoofdtrainer als opvolger van Bobby Robson. De Achterhoe ker moest na een moeizaam seizoen, ondermeer in de Champions League, alweer plaats maken voor Aad de Mos. Als hoofd Opleidingen ging hij nog een jaartje door in Eindho ven. Daarna keerde hij terug naar FC Groningen. Na zijn vertrek in het Oosterpark verving hij bij de KNVB enige tijd de zieke Hans Dorjee als bondscoach van Jong Oranje. Stompé superieur naar halve finales frimley green anp Co Stompé heeft gisteravond in Frimley Green in grootse stijl de halve finales bereikt van het WK darts, ook wel de Embassy" ge noemd. De Amsterdamse tram bestuurder versloeg de Engels man Mervyn King, als derde ge plaatst, met 5-2. Stompé komt vanmiddag in de halve finales uit tegen Ron nie Baxter uit Engeland, de nummer twee van de wereld ranglijst. Met zijn plaats bij de laatste vier verzekerde de Ne derlander zich van een startbe wijs voor het volgende toernooi in de Lakeside. Kamiel Maase (links) en Eeke van Nes. ren van DIOK. Nu de rugbytrots van Leiden geen nationaal kampioen meer is, moest de juiy langer dan andere jaren nadenken over de toekenning. De korfbalclub dankt haar uit verkiezing aan haar dubbele optreden op het hoogste lande lijke niveau. Handhaving in de zaalhoofdklasse en promotie op het veld noemde de jury voor Leidse begrippen knappe pres taties. Ook Sporting Trigon ver diende duizend gulden met zijn uitverkiezing. Hoe schaars de Leidse top sporters ook zijn, jeugdig talent is er altijd. Wel komt het vaak uit dezelfde hoek. Roeivereni ging Die Leythe leverde vorig jaar Mirthe Kamp af. Zij maakte deel uit van de bronzen dub- belvier op het wereldkampioen schap voor junioren. Waterpo- lovereniging LZ 1886 mag zich gelukkig prijzen met de 16-jari- ge Noeki Klein, die zich met de selectie tot 19 jaar voorbereidt op de Europese kampioen schappen. Nieuw aan het front foto mark lamers is het jeugdtackleteam van Lightning Leiden, dat succes sen boekt met American foot ball. De drie winnaars van de aanmoedigingsprijzen kregen 500 gulden bij hun prijs ge voegd. Robert Laan van de 3M Mara thon-organisatie nam de sport- blessurepreventieprijs van het SMA in ontvangst. De Jop- penszprijs van de Drie October Vereeniging mocht voetbalver eniging Docos drie maanden na dato afhalen. hamar anp Iedereen in de schaatswereld lijkt het erover eens te zijn: de invoering van een hloedpaspoort is een goede zaak. Een dergelijk document kan enerzijds dienen ter bescherming van de gezondheid van een rijder, maar kan anderzijds een zeer bruikbaar middel zijn in de' strijd tegen doping. De KNSB is van plan per 1 mei een hloedpaspoort in te voeren, de wereldbond ISU lijkt in tussen van zins eenzelfde document te presenteren. Het Nederlandse initiatief voor dit nog niet eerder gebruikte controlesysteem kwam van bondsarts Frank Nusse, die het samen met collega Hans van Kuyk en Spaarselect-arts Berend Nikkels verder uitwerkt. Het project is een samenwerking tussen de KNSB en de Nederlandse commerciële schaatsploegen. Volgens KNSB-arts Van Kuyk moeten de rijders on geveer eens in de zes weken bloed geven om een goed paspoort te krijgen. „Daarmee kun je alle bloedwaar den meten. Het voordeel hiervan is dat je zo bij elke af zonderlijke schaatser kunt zien wat zijn of haar norma le waarden zijn. En het gaat niet om een beperkte con trole, we bekijken iedere keer de complete samenstel ling van de rode bloedcel." Iedere zes weken moeten de schaatsers bloed af staan, dat vervolgens wordt geanalyseerd in een onaf hankelijk laboratorium. Daarmee krijgt de KNSB struc tureel inzicht in de bloedwaarden van de rijders en kan eventueel gebruik van verboden middelen worden aangetoond. De coaches Gerard Kemkers (KNSB), Pe ter Mueller (Spaarselect) en Geert Kuiper (Sanex) toon den zich voorstander en zeiden dat ook hun schaatsers er geen problemen mee hebben. Nadat de ISU zich in eerste instantie via een woord voerder had onthouden van commentaar, kwam 's avonds in Hamar toch een official met een standpunt. Dokter Jane Moran, voorzitter van de medische advies commissie van de ISU, zei na de loting voor de EK in Hamar dat de unie al twee jaar bezig is met de ontwik keling van een paspoort. zou de invoering van een Nederlands hloedpaspoort overbodig kunnen worden. Topsportcoördinator Ab Krook van de KNSB is het daarmee oneens. „De ISU is nog helemaal niet zover als mevrouw Moran zegt. Tot vanmiddag wist ik hier nog niets van. Tijdens een bij eenkomst deze middag in Hamar bleek ze ons plan te steunen. Nu zegt ze dat er een ISU-paspoort aankomt, maar ik moet dat nog zien. Het bestuur van de ISU heeft zich daar nog niet over uitgesproken. Dat zal pas tijdens de eerste vergadering kunnen." KOERSTIPS Wolvega zaterdag 15 jan. Eerste koers: Starlite Mere, Macy van 't Hof, Mister No- bo. Tweede koers: Lucky Buitenzorg, MrSvarvis, NickTranss R. Derde koers: Nathan Ricardo, Odd's Against, Nevel W. Vierde koers: Man in Green, No ti me at all, Jairzinho Lion. Vijfde koers: Gus de Moral le, Henny Meerdijk, Center Piece. Zesde koers: Nozem Alki, Victory Groenhof, Noordster Medo. Zevende koers: Loyalty Meadow, Mi- nut's Pride, Madcapme- adow. Achtste koers: Nero Boko, Magic Thijssen, Over- rule's Wish. Negende koers: Max Wielinga, Manus Bui tenzorg, Macabre Meadow. Tiende koers: Nobletilly Boszorg, Notre Dame, Nu clear Groenhof. Elfde koers: Paul Trot, Kailash, Kevin Buitenzorg. Twaalfde koers: Ansjovis, Iron Victory, Spon dee. Alkmaar zondag 16 januari Eerste koers: Next Invest ment, Normandie. Mirana B. Tweede koers: Lesly's Juwel, Kairos Hanover, Ixiamira Randalis. Derde koers: Kil ling Star, Lovely Lady. Lan- zarote. Vierde koers: Lcf- foarta, Key H, Kees Hollan- dia. Vijfde koers: Nadya Cu- nera, Nol H. Nicky B. Zesde koers: Monty Strar, Pontus Lep, Macho Space. Zevende koers: McCloud of Lewis, Krundy's First. Micky V. Achtste koers: Mario Faune, Kandy Rich, Keep Fair Me adow. Negende koers: Lubertus Hanover, Joint Thirteen, Wayside Johnnie. Tiende koers: Adonis Guard, Leroy Buitenzorg, Linck Dakota.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 27