Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel «o A Ambitieuze Bankier Customer Service Import Medewerker de Alleman A 5 DE LEEUW Hoofd Personeel Organisatie Boekhoudkundig Medewerker ps/zl NUZt ZWAMMERDAM Wegenbouw b.v. MACHINIST ASFALTFREES Junior Sales Ed of Willemijn Bever ZATERDAG 15 JANUARI 2000 910 22 Road Air heeft op het gebied van logistieke dienstverlening een uitgebreid dienstenpakket. Naast luchtvracht-, zeevracht- en Europese Wegtransport expeditie worden Physical Distribution (PD) en Value Added Logistics (VAL) activiteiten aangeboden. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden op de Luchtvracht-Import afdeling te Schiphol zijn wij op zoek naar een ervaren (ref. Nr. 200601) Werkzaamheden (o.a.): Als Customer Service Import Medewerker onderhoudt u dagelijks intensief contact met de relaties van Road Air. U draagt er zorg voor dat de binnenkomende luchtvrachtzendingen aangemeld en verwerkt worden conform de instructies van onze relaties. Tevens beantwoordt u logistieke vragen van onze relaties en is het geven van advies, zowel in- als extern, een belangrijk onderdeel van uw functie. Ook op het gebied van douane-technische zaken bent u bekend. Het inklaren van goederen en het verzor gen van douane-technische en administratieve handelingen behoort namelijk tot uw werkzaamheden. Het is uw verantwoordelijkheid dat de klant tevreden is en blijft. De Customer Service Import Medewerker rapporteert aan de Area Manager Import. Profiel: Minims r Opleiding op MBO-niveau Een erkend diploma van douane-declarant of studérend hiervoor Bekend met bovengenoemde werkzaamheden Uitstekende mondelinge en schriftelijke vaardigheden in zowel Nederlandse als Engelse taal Ervaring met het werken met geautomatiseerde administratieve systemen Goede communicatieve vaardigheden Hét juiste gevoel voor Customer Service en commercie. Overige functie-eisen: Flexibele instelling en klantgerichte houding Accuratesse en in staat ook onder druk goed te kunnen presteren Bereidheid om werkzaamheden in wisseldiensten te verrichten Affiniteit met logistieke dienstverlening is een duidelijke pre. Road Air biedt een veelzijdige functie in een prettige werkkring met goede arbeidsvoorwaarden. Het salaris zal in overeenstemming zijn met uw opleiding en werkervaring. Indien u meent te voldoen aan bovenstaand profiel, kunt u uw reactie voorzien van een Curriculum Vitae en onder vermelding van het referentienummer binnen acht dagen sturen naar Road Air, t.a.v. A. J. Meijer, Postbus 7567, 1118 ZH Schiphol-Centrum. Indien u vragen heeft over de werkzaamheden ten aanzien van de bovenstaande vacature, dan kunt u contact opnemen met de heer Mike Krechting, Area Manager Import (tel: 020-31 65 308). Jenaplanschool Warmond (jl Jenaplanschool De Alleman in Warmond vraagt 1 voor zo spoedig mogelijk: een enthousiaste groepsleerkracht voor de bovenbouw voor twee dagen per week (op tijdelijke basis) Geboden: - prettige werkomgeving in kleine dorpsschool - ruime gelegenheid tot inwerken - enthousiaste collega's - een vrolijke groep van 27 kinderen Voor informatie, bel 071-3013131 en vraag naar Lia Castelein, directeur. adres van de school: Laan van Oostergeest 4, 2361 GA Warmond ADVOCATENKANTOOR JANSSEN C.S. te Wassenaar is wegens vertrek naar het buitenland op zoek naar EEN (JONGE) SECRETARESSE die zo spoedig mogelijk in dienst kan treden. Ben jij accuraat en beheers je de Nederlandse taal uitstekend in woord en geschrift, dan ben jij dege ne die wij zoeken! Van degene die hieraan voldoet, zien wij graag zo spoedig mogelijk een brief plus C.V. tegemoet met daarin de reden waarom jij denkt de geschikte persoon te zijn die in ons team past. Correspondentie kun je richten aan Advocatenkantoor Janssen c.s. t.a.v. Abigail Tijssens (de secretaresse die vertrekt) van Zuylen van Nijeveltstraat 110, 2242 AT te Wassenaar. Ook voor informatie kunt u zich tot haar wenden, telefoonnummer: 070-5119209. De bedrijvigheid in het werkgebied van onze bank, waarin 's werelds grootste bloemenveiling en mainport Schiphol op een steenworp afstand, staat garant voor een grote dynamiek. Als brede financiële dienstverlener streven we naar groei en sterke lokale betrokkenheid. Rabobank Aalsmeer ,s op zoek naar een Ons aanbod: Graag bieden wij een ambitieuze HBO'er de kans zich te bekwamen op het gebied van bedrijfsfinancieringen en risicomanagement. In deze afwisselende functie is je kerntaak het upgraden van de kwaliteit van het financieringsproces. Daartoe beoordeel je zelfstandig kredieten op financiële, bedrijfseconomische en fiscaal-juridische aspecten om zo de risico's voor de bank inzichtelijk te krijgen. Daarnaast heb je een initiërende rol voor het treffen van maatregelen in het kader van kredietbeheer en kredietbeoordeling. Het bijzondere beheer van financieringen met een potentieel c.q. verhoogd (verlies)risico maakt de functie ten slotte compleet. Wij zoeken: Een ambitieuze HBO'er, met een economische opleiding en enige relevante werkervaring. Communicatieve vaardigheden, een analytisch denkvermogen en stressbestendigheid zijn een must om deze functie met succes te kunnen invullen. Wij bieden: Deze functie biedt een prima basis voor een succesvolle carrière binnen de bankwereld. Wij bieden een individueel opleidings- en ontwikkelingsplan, zodat je op termijn kunt doorgroeien richting een commerciële of managementfunctie. Uw reactie: Heeft u belangstelling? Stuur uw brief met C.V. binnen 14 dagen aan Rabobank Aalsmeer ter attentie van Personeel en Opleidingen, Postbus 259, 1430 AG Aalsmeer. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. M. H. van Leur, Directeur Bedrijfsmanagement, telefoon 0297-385608. Rabobank Aalsmeer De Leeuw Adviesgroep B.V., opgericht in 1951, is een gerenommeerde onderneming in de financiële dienstverlening. Met ca. 100 medewerkers, levert zij als tussenpersoon adviezen aan particulieren en het bedrijfsleven op het gebied van assurantiën, pensioenen, kredieten, hypotheken, makelaardij o.g. en taxaties. De Leeuw Adviesgroep staat zichtbaar onderscheidende dienstverlening aan relaties die kwaliteitseisen stellen. Dit kenmerkt zich door het bewust en verrassend inspelen op huidige en toekomstige wensen van haar cliënten. Er zijn vestigingen in Rijnsburg, Katwijk, Leiden, Hoofddorp, Monster en Alphen aan de Rijn. Voor de komende jaren heeft De Leeuw Adviesgroep ambitieuze groeiplannen. Om deze groei in goede banen te blijven leiden op het gebied van personeel organisatie en financiële administratie, zal aan steeds hogere eisen moeten worden voldaan. Ter versterking van de organisatie zijn wij namens onze opdrachtgever op zoek r kandidaten (m/v) voor de functies v pionier met "hands-on" mentaliteit (ref.nr. 238.00110H) De functie: U wordt verantwoordelijk voor het beleid op het gebied van personeel organisatie alsmede de uitvoering daarvan. In deze pioniersfunctie gaat u, vanuit de visie van De Leeuw Adviesgroep, de structuur op het gebied van personeel organisatie verder vormgeven en implementeren. Zelfstandig draagt u zorg voor de verdere professionalisering van zaken zoals beoordelingsmethodieken, beloningssystemen, werving selec tie en opleidingen. Daarnaast bent u praktisch bezig met personele zaken zoals bijvoorbeeld werving en selec tie van nieuwe medewerkers en voert u de personeels- en salarisadministra tie. Binnen de organisatie vervult u een belangrijke ondersteunende en adviserende rol ten behoeve van de directie en het lijnmanagement en bent u het aanspreekpunt voor de medewerkers. Tevens onderhoudt u externe contacten, ondermeer met uitzendbureaus, arbodienst, salaris verwerkingsbedrijf en verzekering maatschappijen. U werkt vanuit het kantoor in Rijnsburg en rapporteert rechtstreeks aan de Algemeen Directeur. Gevraagd wordt: - Gedreven zelfstarter, die wil "bou wen" en structuur aanbrengen, maar ook de dagelijkse werkzaam heden verzorgt. - Organisatietalent en een "hands- on" mentaliteit. - Flexibiliteit en een goed inlevings- en communicatief vermogen. - Een dienstverlenende en tevens kritische houding. - Relevante opleiding op HBO- niveau, aangevuld met enkele jaren werkervaring in een vergelijkbare functie, bij voorkeur binnen een commerciële werkomgeving. - Leeftijd vanaf 30 jaar. financiële spilfunctie met verantwoordelijkheid (ref.nr. 238.00109H) De functie: Na de inwerkperiode wordt u verant woordelijk voor het zelfstandig voe ren van de totale financiële adminis tratie van diverse onderdelen van De Leeuw Adviesgroep B.V.. Hiertoe draagt u zorg voor een betrouwbare en tijdige crediteuren-, debiteuren en grootboekadministratie. Naast uit voerende taken, wordt tevens van u verwacht dat u meedenkt over moge lijkheden om de financiële administra tie verder te optimaliseren. Daarnaast stelt u kwartaalrapportages op en levert u heldere management infor matie en analyses ter ondersteuning en advisering van de directie en het lijnmanagement. Voor het voeren van een optimale financiële administratie heeft u veelvuldig contact met klan ten (telefonisch), maar ook met collega's binnen de organisatie. U werkt op de vestiging in Rijnsburg. Binnen uw team met vijf collega's werkt u nauw samen met en rappor teert u aan het Hoofd Financiële Administratie. Gevraagd wordt: - Een accurate, praktisch ingestelde doener, die hoofd- en bijzaken weet te scheiden. - Een stevige, zelfstandige persoon lijkheid met verantwoordelijkheids vaardigheden. - Open en leergierige instelling, en het vermogen om samen te werken binnen een team. - MBO werk- en denkniveau met minimaal PD- /MBA-diploma, aangevuld met enkele jaren werker varing in een vergelijkbare functie, alsmede kennis van Excel. - Leeftijd 25 - 35 jaar. Geboden wordt: - Een verantwoordelijke en veelzijdige functie binnen een marktgerichte en succesvolle organisatie. - Veel ruimte voor eigen initiatief en de kans om uw ideeën neer te zetten in de praktijk. - De mogelijkheid om binnen een professioneel bedrijf uw vakkennis te verbreden en te werken aan verdere persoonlijke ontwikkeling. - Een informeel team van dynamische, enthousiaste collega's in een ïnse omgeving. - Een goed salaris en prima secundaire voorwaarden. Bent u geïnteresseerd in één van deze boeiende functies? Schrijf of e-mail dan een brief met c.v. onder vermelding van één van bovenstaande referentienummers aan Mercuri Urval B.V., Westblaak 132, 3012 KM Rotterdam. E-mail: sol.rdm@mercuriurval.nl Zie ook: www.mercuri-urval.com en www.deleeuw.nl Voor nadere informatie kunt u contact opnemen n N. van Tongerloo. Tel.nr. 010 - 282 86 00. Na uitnodiging worden de kennismakings gesprekken gehouden op 8 februari (voor de functie van hoofd P&O) en op 9 februari (voor de functie van boekhoud kundig medewerker). Technisch advies- en installatiebedrijf P. VAN DER NIET KATWIJK BV Scheepmakerstraat 18,2222 AC Katwijk tel. 071-4024301/fax. 071-4034651 Erkend waarborginstallateur voor aanleg en onderhoud, in nieuwbouw en ver bouwingen, van sanitaire installaties, lood- en zinkwerk, centrale verwarming, ventilatie, elektrotechniek en beveiligingen met projecten in de gehele randstad. Vanwege pré-pensionering van de huidige functionaris komt er binnenkort een vacature beschikbaar voor: HOOFD CALCULATIE/ WERKVOORBEREIDING/ TEKENKAMER Voor deze veelzijdige functie zoeken wij een energieke en gemotiveerde medewerker op MTS-/HTS-niveau. Wat houdt de functie in: Het coördineren van alle teken- en calculatiewerkzaamheden. Het begeleiden van de werkvoorbereiding in overleg met de projectleiders. Het maken van calculaties alsmede het uitbrengen en volgen van de offertes. Wat verwachten wij van u: - Bekendheid met Installatietechniek sanitair, centrale verwarming en elektra en minimaal gespecialiseerd in één van deze disciplines. - Ervaring met calculatie, alsmede tekenwerk met AutoCad LT98. - Commercieel inzicht en goede contactuele eigenschappen. Wat wij u bieden: - Een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. - Een uitstekende werksfeer. - Een team relatief jonge collega's. - Studiefaciliteiten. - Goede toekomstverwachtingen. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u sturen naar onze postbus 215,2220 AE Katwijk. U kunt ook telefonisch contact opnemen met dhr. G. van Duijn, te bereiken tijdens kantooruren, tel. 071-4024301 of in de avonduren, tel. 071-4075858. SANITAIR-CENTRALE VERWARMING-VENTILATIE-ELEKTROTECHNIEK vraagt voor directe indiensttreding t.b.v. 0,50 m asfaltfrees het bezit van eer. vrachtwagenrijbewijs is een vereiste. sollicitaties of nadere inlichtingen aan ons kantoor (de heer K. J. de Jong), Dammekant 36, 2411 CE Bodegraven, tel. 0172-619232. Functie (-) Het regelmatig bezoeken van het distributienet in Noord Nederland (-) Informeren en ondersteunen van vaste relaties (voorstellen van campagnes, promoties en publiciteit Artemide, verkoop) Profiel (-) Actieve marketing óf vergelijkbare opleiding^-) Jong, dynamisch en zelfstandig kunnen werken, interesse in de evolutie van de distributie sector (-) interesse in.de verlichtingssector en kennis van design, vor men een pluspunt (-) leeftijd: 25-30 jaar Wij bieden (-) Een afwisselende zelfstandige job (-) mogelijkheid tot promotie in een jonge dynamische onderneming in volle expansie. Geïnteresseerd? Stuur een gemotiveerde brief met uw C.V. en een foto binnen 8 dagen naar Artemide Benelux, ter attentie van Dhr. Armand van Eijkelenburg, Beemdstraat 25 B1601 Ruisbroek België. Tel 023-5353748. www.artemide.com. TURBOMACH Netherlands INDUSTRIAL GASTURBINE PLANTS TURBOMACH Netherlands verricht servicewerkzaamheden aan gasturbine warmtekrachtinstallaties in de Benelux. Dat klinkt heel gewoon, maar dat is het niet. Onze vraag is dan ook: Welke Wil er fulltime bij ons komen werken? Wie zijn wij? Drie enthousiaste hardwerkende gasturbine specialisten die het goed met elkaar kunnen vinden, maar die het leuk zouden vinden weer eens tegen een ander ge zicht aan te kunnen kijken. Vandaar dat we ons team willen uitbreiden mede om dat ons aantal installaties blijft groeien. Wat voor collega zoeken wij? Natuurlijk iemand waar we mee kunnen lachen, die nooit zeurt en niet vies is van een moeilijke klus. Maar het belangrijkste iemand die een KEI van een service ENGINEER is en een aanwinst voor ons team. Ervaring? Liefst wel. Bij voorkeur opgedaan in warmtekracht of gasturbine omgeving. De functie? MTS WERKTUIGBOUW-, VLIEGTUIGBOUW- OF ENERGIETECHNIEK-niveau. Kennis van de Engelse taal, beheersing van Microsoft office en rijbewijs B vereist. Werkzaamheden: service werkzaamheden aan onze gasturbine installaties in de Benelux, inclusief storingsdiensten. Het betreft een functie voor gemiddeld 38 uur per week. Wat bieden wij? - Een salaris van rond de HFL 5200,- BPM afhankelijk van ervaring. - Een representatieve auto van de zaak - Een dertiende maand - Goede overwerkregeling - Goede pensioen- en ziektekostenregeling - Opleiding bij ons moederbedrijf in Zwitserland Sollicitatie Ben je geïnteresseerd? Stuur dan een brief met CV naar: Turbomach Netherlands Scheepmakerstraat 61 2222 AB Katwijk aan Zee t.a.v. Gerard Trompert of bel 071-4080919 of e-mail: gtturbomachbv@wxs.nl

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 22