Personeel Personeel Personeel Personeel Person# DTP INTERVIEWER Loek den Elzen Administratief medewerker Press Point ZATERDAG 8 JANUARI 2000 923 HORECAGROOTHANDEL Kenauweg 10 2331 BB LEIDEN Telefoon 071-5318183 Telefax: 071-5765858 Horecagroothandel Loek den Elzen is een gezellig bedrijf met 15 medewerkers, waarvan de klanten zich in de regio Zuid-Holland bevinden. Ons bedrijf levert aan vele horecagelegenheden en dient dus ook altijd op de hoogte te zijn van de laatste marktontwikkelingen. Werkzaamheden binnen het bedrijf zijn: verkoop, distributie, ma gazijn, inkoop en administratie. Voor de administratieve afdeling zijn wij op korte termijn op zoek naar een Functie: Samen met een collega ben je verantwoordelijk voor o.a. de order verwerking en de facturatie. Na een inwerkperiode zul je ook de klanten telefonisch advies kunnen geven over ons assortiment. Profiel: Je hebt een afgerond MEAO-diploma of ervaring met administra tieve werkzaamheden. Je vindt het leuk om in een klein team te werken en in alle bedrijfsprocessen ingewijd te worden. Je bent woonachtig in de omgeving van Leiden. Heb je interesse in bovenstaande functie? Stuur dan je c.v. met motivatie binnen twee weken naar Horecagroothandel Loek den Elzen, t.a.v. de heer L. N. J. den Elzen, Kenauweg 10, 2331 BB Leiden. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Loek of Jopy den Elzen, telefoon (071) 531 81 83. LEASE O CONCEPT Leaseconcept behoort tot de top van de Nederlandse autoleasemarkt. In haar dienstverlening levert zij kwalitatief hoogstaand maatwerk, gebaseerd op de individuele wensen en mogelijkheden van de klant. Om onze groei en service verder te kunnen uitbouwen zijn wij voor de afdeling Sales Assistance op zoek naar een: -MEDEWERKER COMMERCIËLE ADMINISTRATIE M/V— die zich prettig voelt in een team en een aangename werkomgeving met ruimte voor eigen initiatief en eigen verantwoordelijkheid. Samen met collega's draagt de medewerker commerciële administratie zorg voor een optimaal beheer van I de calculatorische kant van onze leasecontracten. Maakt, ondersteund door de allermodernste software calculaties ten behoeve van leasecontracten die aan het einde of gedurende de looptijd afwijken van di voorcalculatie. Maakt tevens een kostenraming bij eventueel vroegtijdige beëindiging van een leasecontraoi en onderhoudt hierover zonodig contact met onze leaseadviseurs. Heeft een HBO denk- en/of werkniveau, kan goed analyseren en heeft een accurate, flexibele houding. Denkt klantgericht en ziet complexe berekeningen als een uitdaging. Heeft enkele jaren relevante werk- ervaring in de branche of met complexe calculaties. Bel voor informatie de heer M.B.M. Oerlemans, Hoofd afdeling Sales Assistance. Of solliciteer direct bij de afdeling Personeel Organisatie t.a.v. mevrouw A.J.M. Rasenberg, personeelsfunctionaris. Brief, fax of E-mail. Leaseconcept%B.V. Postbus 5000, 2130 KH Hoofddorp, www.leaseconcept.nl Telefoon 020 - 4467272. Fax: 020 - 6536048. E-mail: A.Rasenberg@leaseconcept.nl Namens de leerlingen en de leerkrachten van openbare basisschool "De Springplank" te Hazerswoude-Dorp zijn wi| met spoed op zoek naar een enthousiaste juf of meester en collega voor de huidige groep la/2a. Het betreft een tijdelijke aanstelling van I februari tot en met 31 juli 2000 voor minimaal 12 uur per week (donderdag en vrijdagmorgen) met mogelijk een kleine uitbreiding in de naaste toekomst Voor inlichtingen over bovengenoemde functie kunt u contact opnemen met de directeur van de school, de heer J.W.J. van Straelen. Telefoon school (0172) 58 98 90. Telefoon thuis (071) 341 26 45. Indien u belangstelling heeft v deze functie kunt u uw sollicitatie brief zenden aan het college van burgemeester en wethouders v gemeente Ri|nwoude. Postbus I 15, 2394 ZG Hazerswoude-Rijndijk onder vermelding van vacature obs "De Springplank". SPENCER NEDERLAND B.V. InterAct Spencer Nederland is een landelijk werkende organisatie op gebied van makelaardij, vastgoedmanagement en assurantiën. Ter versterking van de kantoororganisatie zijn wij op korte termijn op zoek naar een Bureau Manager m/v Het doel van deze nieuwe functie is het optimaliseren van een systematische manier van werken binnen een hectische omgeving. Dit vraagt om een adequate indeling en planning en het snel in kunnen spnngen op ad hoe situaties. U bent eindverantwoordelijk voor aanname van nieuw personeel en alle daarbij behorende personeelsgerelateerde werkzaamheden. U ziet toe op een juiste werkverdeling, administratie en facturering en de gehele logistieke papierstroom. Ook onderhoudt u veelvuldige contacten met cliënten en ovenge derden. Kortom een coördinerende spilfunctie met een afwisselend takenpakket, waar veel ruimte voor eigen initiatief gegeven wordt. Vereisten: HBO-denkniveau, leidinggevende capaciteiten, affiniteit met onroerend goed, assurantie en makelaardij en commercieel gevoel. Uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, ruime ervaring met MS office, alsmede de programma's Windows (Word, Excel, Acces) zijn daarbij onontbeerlijk. Herkent u zich in bovenstaand profiel en werkt u graag binnen een relatief klein team, stuur dan binnen twee weken uw reactie vergezeld van uw curnculum vitae naar Spencer Nederland B.V., Postbus 2630, 2002 RC Haarlem. Prepress Print B.V. Rijnsburg is een snel groeiende handelsdrukkerij, die tevens beschikt overeen DTP - uitdraai service. Het orderpakket omvat voornamelijk handels- en reclamedrukwerk. Het bedrijf telt 8 medewerkers die samen een hoogwaardig kwalitatief grafisch product tot stand brengen. We zijn op zoek naar versterking in de vorm van een enthousiaste Calculator Ordervoorbereider M/V De werkzaamheden bestaan uit het onderhouden van contacten met klanten, het plannen en begeleiden van orders, het maken van offertes en nacalculaties, alsmede diverse administratieve werkzaamheden. Functie eisen: - opleiding grafische MTS of staf - en kadercursus (calculeren). - ervaring met geautomatiseerde calculatieprogramma's (DRUMIS). - eert commerciële- klantgerichte instelling. - minimaal 2 jaar relevante werkervaring - een grote mate van stressbestendigheid. - een redelijke kennis van digitale prepress is een pré. Interesse: bel dan naar 071-4051675 en vraag naar dhr. R. van der Linden. Of stuur een brief met C.V. naar Press Point PrePress Print B.V. Postbus 27, 2230 AA Rijnsburg afd. P. en O. t.a.v. Mw. I. v.d. Kooij Rijnsburgerweg 100, 2231 AG Rijnsburg Telefoon: 071 -4051675, Telefax: 071 - 4051678, ISDN: 071 - 4080369, e-mail UJ. Hogewoning B.V. gevestigd te Rijnsburg, is een toonaangevend im- en exportbedrijf in natuurlijk decoratiematerialen, ujooronder droogbloemen, giftartikelen en materialen voor de displaymarkt. Ht bedrijf steekt veel energie in het ontwikkelen von nieuwe produkten, moteriolen, vormen en hleureni op hoor gebied internotionool trendsetter. In de loop der joren zijn diverse productie- en verkoopbedrijven gevestigd in Nederland, U.S.A., India en Chino. 'By Nature' is een nieuwe afdeling van Hogewoning die grote decoraties von natuurlijke materialer verkoopt, en hiervoor zoeken wij een JUNIOR COMM€RCI€€l M€D€W€RK€R M/V De werkzaamheden omvatten o.a.: showroom- en telefonische verkoop het voeren von correspondentie voornamelijk in de Nederlandse, Engelse en Duitse tool verkoopaktivlteiten: rapportage, orderverwerking, kontakten met administratie en magazijn etc. malling, verkoop, ofter-soles aktiviteiten, offerteverwerking Geyraagd minimaal MBO-niveau uitstekende kennis von de Nederlandse, Engelse en Duitse tool in woord en geschrift inzicht en resultaat-gerichte instelling Je sociale vaardigheden administratieve processen en automatisering g kunnen werken Geboden wordt: €en afwisselende baan met een plezierige werksfeer. Deze functie heeft ruj voor eigen inbreng en verder ontplooiing binnen een organisatie met korte communicatielijnen en een informele sfeer. De beloning is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Verder bieden wij uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Pas jij bij deze beschrijving? Ris je interesse gewekt is, stuur dan een brief met motivatie <en C.V. binner dogen naar: LU. Hogewoning B.V., Postbus 265, 2230 RG flijnsborg, t.a.v. Hanneke Hogewoning. Voor verdere informatie kun je uiteraard ook even bellen: 07'li 402 85 01 Research voor Beleid Holding BV is een landelijk onderzoeksbureau met een uniek karakter. Data Verzameling is onderdeel van deze Holding en is verantwoordelijk voor de praktische uitvoering van projecten en onderzoeken in opdracht van de vijf dochterondernemingen: Research voor Beleid, Research voor Beleid International, ISEO Marketing research, SWO.KA en Key Net marketing services. Data Verzameling zoekt kandidaten voor de functie van: In deze functie werkt u onder leiding van het Hoofd van de afdeling Veldwerk kwantitatief en rapporteert u zelfstandig over de resultaten van de gesprekken. Functieomschrijving: In het kader van een 3-jarig onderzoek het afnemen van persoonlijke interviews bij mensen die in behandeling zijn voor psychische problemen. Bereidheid tot het afnemen van interviews in de avonduren. Functie-eisen: Minimaal HBO werk/denkniveau Communicatief en sociaal vaardig In bezit van rijbewijs Affiniteit met psychologie Voorkeur voor mannen en vrouwen in de leeftijd van 30 tot 60 jaar Fulltime beschikbaar voor de duur van het onderzoek Aanbod: Wij bieden een interessante, afwisselende en zelfstandige baan Interne training Goede arbeidsvoorwaarden Auto van de zaak Wanneer u belangstelling heeft voor deze functie kunt u van 10 t/m 14 januari telefonisch contact opnemen met Ayse Kucuksen, dagelijks van 09.00 - 12.00 uur via telefoonnummer (071) 525 37 12 a-design is een reclame- ontwerpbureau gevestigd in Leiden. Ons werk bestaat voornamelijk uit het snel leveren van creatieve communicatie-concepten en het vlekkeloos uitvoeren daarvan. Voor dat laatste gebruiken we de modern ste produktiemiddelen, voor het eerste onze hersens. Die zijn voorzien van een ruime dosis gezond verstand. Onze diensten zijn met name geschikt voor bedrijven die de marketingstrategie zelf bepalen, maar de creatieve vertaling daarvan liever uitbesteden aan een bureau met een lage overhead. Onze opdracht gevers zijn veelal grotere organistaties in de randstad. Wij zijn op korte termijn op zoek naar ee n T ^ata verzameling J die één is met de Mac en zonder problemen uit de voeten kan met de bekende softvware pakketten. En heb jij aan een half wioord genoeg om opdrachten goed uit te vouren. Ben jij tussen de 20 en 25 jaar oud en h eb je méér dan voldoende bureau-ervaring schrijf of mail dan je sollicitatiebrief, met c.v., binnen 14 dagen naar a-design, t.a.v.: Hans Ramb, Middelstegracht 87m, 22312 TT Leiden, hans@ades.demon.nl. Voer meer informatie kun je ook bellen: 071 - 51212 28.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 44