Personeel Personeel ROLFF keukens Assistent Administratie Consultant Administratie Financial Consultant Keukenverkoper m/v 4 Vertegenwoordiger Rekenmeesters Provema Verpleegkundig medewerker WISKUNDE ZATERDAG 8 JANUARI 2000 Rolff Keukens heeft zowel in de projectmarkt als in de detailhandel een belangrijke positie. Rolff Keukens heeft vestigingen in Alkmaar, Hoorn, Purmerend, Zaandam en Zoeterwoude. Er werken ca. 60 medewerkers. Bij onze vestiging in Zoeterwoude-Rijndijk kunt u aan de slag als Gevraagd wordt: - commerciële opleiding - diploma HAVO/MEAO of gelijkwaardige opleiding - interieur- en kleurgevoel - goede contactuele eigenschappen - enige ervaring met het gebruik van een P.C. - bij voorkeur ervaring in de keukenbranche - leeftijd tot 35 jaar. Ter ondersteuning van onze buitendienst voor de regio Zaanstad/Leiden zoeken wij een communicatief ingestelde en enthousiaste vertegenwoordiger, die in samenwerking met de binnendienst projecten werft en begeleidt. De werkzaamheden bestaan uit het verkopen van keukens en meterkasten en het adviseren en informeren van onze relaties. Gevraagd wordt: - MTS bouwkunde of een vergelijkbare opleiding - goede contactuele eigenschappen - marktgericht denken, gecombineerd met een praktische instelling - ervaring in een soortgelijke functie is een vereiste - leeftijdsindicatie 25 - 35 jaar. Geïnteresseerd? Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae, onder vermelding van de betreffende functie, kunt u binnen 2 weken richten aan Rolff Keukens B.V., t.a.v. de directie, Pieter Ghijsenlaan 9B, 1506 PW Zaandam. Wij zijn gevestigd in Capelle a/d IJssel en zijn toonaangevend op het gebied van geautomatiseerde toegangssystemen voor personen en voertuigen. Ons bedrijf heeft ca. 120 medewerk(st)ers in dienst en maakt deel uit van de Imtech groep. SERVICEMONTEUR (V/M) die kwaliteit en klantgerichtheid hoog in het vaandel heeft staan. De functie: Na een inwerkperiode zult u zich bezighouden met het uitvoeren van preven tief onderhoud van onze automatische deur- en poortaandrijvingen. U voert de genoemde taken zelfstandig uit op aangeven van uw fieldmanager c.q. planner en werkt daarbij, waar nodig, nauw samen met uw collega service medewerkers. Gevraagd wordt: een opleiding LTS-Elektrotechniek aangevuld met een VEV-opleiding sterkstroom of bedrijfsinstallaties op monteursniveau, of een gelijkwaardige opleiding; zelfstandig kunnen werken; service verlenende instelling; geen 9-5 mentaliteit; bereidheid om ook buiten kantooruren werkzaamheden te verrichten; rijbewijs B Geboden wordt: een boeiende baan bij een bedrijf waar vakmanschap, zelfstandigheid, initiatief en eigen verantwoordelijkheid kenmerkend zijn; goede op de functie afgestemde arbeidsvoorwaarden; doorgroeimogelijkheden naar de functie van storings/onderhouds- technicus en vervolgens eventueel montagetechnicus; een service-auto die ook privé gebruikt mag worden Uw schriftelijke sollicitatie met een kopie van uw diploma's kunt u binnen 14 dagen zenden naar: Van Swaay Toegangstechniek B.V. t.a.v. Nicole van der Kraan-Trijssenaar Postbus 5042. 2900 EA CAPELLE A/D IJSSEL Restaurant De Beukenhof in Oegstgeest zoekt per direct: AFWASSER Fulltime of 25 uur per week Ruime werkervaring is een vereiste. Heeft u interesse? Stuur uw korte reactie met CV naar: Terweeweg 2-4, 2341 CR Oegstgeest, t.a.v. de directie. Op zoek naar een uitdaging?? W. van de Kamp - Voorschoten BV is een technisch handels kantoor en productiebedrijf in bouwbenodigdheden voor de grond-, weg-, en waterbouw met als afnemers de aannemerij, gemeenten en de provincie. Ons bedrijf kenmerkt zich door een actieve en professionele opstelling en hecht grote waarde aan het leveren van een betrouwbaar product. Als je aan een carrière wilt beginnen, dan biedt W. van de Kamp Voorschoten BV aan jou de mogelijkheid, want we zijn op zoek naar: Functie-informatie Een accurate levering aan onze relaties speelt in onze organisa tie een grote rol. Onze materialen worden verstuurd, bezorgd of afgehaald. In al deze situaties is de magazijn chef de sleutelfi guur die het materiaal verpakt, klaarzet of zelf wegbrengt. Door z'n veelzijdigheid een boeiende en afwisselende functie met de nodige verantwoording, waarbij de geautomatiseerde gegevensverwerking een hulpmiddel is. Functie-vereisten - Logistiek inzicht - Zelfstandig en zorgvuldig kunnen werken - In het bezit van een rijbewijs (BE) - Ervaring in bouwbenodigdheden (aannemersmateriaal) is een pre Functie-informatie Voor uitzetwerkzaamheden levert en onderhoudt W. van de Kamp BV landmeetkundige instrumenten. Denk hierbij aan het repareren, afregelen en kalibreren van roterende lasers, lijnla- sers, waterpasinstrumenten, theodolieten en sondeerappara- tuur. Kortom werk voor een instrumentmaker. Functievereisten Ook reacties van 50-plussers stellen wij op prijs. Medewerker technisch werk Functie-informatie In deze afwisselende functie is je kerntaak het maken van weg- bebakeningsmaterialen, zoals verkeersborden, verkeershekken, geleidebakens en actiewagens. Binnen een hecht team van col lega's wordt je de mogelijkheid geboden je sterke kanten te ont wikkelen en de verantwoording voor een eindproduct te leren nemen De werkzaamheden zijn meer dan afwisselend; de apparatuur is modern. Functievereisten - Jong talent - Technisch inzicht - Zelfstandig en zorgvuldig kunnen werken - Bereid tot het volgen van cursussen Interesse? Denk je een geschikte kandidaat te zijn, schrijf je brief aan ons bedrijf inclusief CV onder vermelding van de desbetreffende baan of bel rechtstreeks voor informatie en vraag naar de heer F. Hendriks. W. van de Kamp-Voorschoten BV Bouwbenodigdheden Industrieweg 3-5 2254 AE Voorschoten Telefoon (071) 5618950 Telefax (071) 5619742 Rekenmeesters zoekt nieuwe Rekenmeesters! Als Assistent Administratie houdt u zich (zelfstandig) bezig met de verwerking van diverse financieel administratieve transacties. U heeft een MBA/MEAO diploma en enige werkervaring. U kunt goed overweg met geautomatiseerde systemen voor gegevens verwerking. Een hands-on mentaliteit en accuratesse zijn u zeker niet vreemd. Assistentie bij periodieke afsluitingen, diverse controle werkzaamheden en debiteurenbewaking behoren o.a. tot het takenpakket van de Consultant Administratie. U heeft een goede kennis van diverse financiële software toepassingen en kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Enkele jaren relevante ervaring gecombineerd met een MBA opleiding en/of studerend voor SPD kenmerken uw profiel. De Financial Consultant die wij zoeken heeft meerdere jaren ervaring in het zelfstandig voeren van financiële administraties. U bent bekend met budgettering en begrotingssystemen en kunt (zelfstandig) periodieke rapportages samenstellen. U heeft een goed cijfermatig inzicht en bent gewend om met deadlines om te gaan. Uw opleiding ligt op HBO niveau (HEAO BE, SPD). Rekenmeesters biedt bedrijfsleven en overheid de oplossing als het gaat om de flexibele inzet van financiële en administratieve specialis ten. Vanwege de voortdurende vraag van onze opdrachtgevers komen wij graag in contact met nieuwe collega's die op basis van een vast dienstverband worden ingezet. Bent u de geschikte collega dan bent u verzekerd van een flexibele en afwisselende baan met prima arbeids voorwaarden. Voor meer informatie over een (flexibele) werkkring en onze organisatie neemt u contact op met de heer J. van Woudenberg of mevrouw L.T. Anjema, 070-3630743. Een e-mail sturen kan ook: info@rekenmeesters.nl. Uw sollicitatiebrief met CV kunt u sturen naar Rekenmeesters - Financial Accounting voor Bedrijf en Overheid B.V.Maziestraat 19, 2514 GT Den Haag. Uitgekiend in deta Provema Medische Techniek b.v. is een snelgroeiend bedrijf, actief op het terrein van medische apparatuur voor de thuiszorg. De activiteiten bestaan naast levering van topproducten aan de gebruikers vooral uit de bijbehorende dienstverlening. Voor onze afdeling Klantenservice zijn wij opzoek naar een: In deze fulltime functie ontvangt u opdrachten voor levering van medis apparatuur en draagt zorg voor de afwikkeling hiervan. Dit omvat onde maken van afspraken, het bepalen van het type apparaat, de plaatsin eventuele toebehoren en de planning van de routes voor de medewerk buitendienst. U handelt hierin tussen zorggerichtheid en doelmatigheid. Uwwerkza zijn tijdens kantooruren, maar u neemt volgens rooster deel aan de bereikbaarheidsdienst om onze 24-uurs service te garanderen. Wij vragen van u een flexibele inzet, commercieel denkniveau, commi vaardigheden en ervaring met geautomatiseerde systemen. Ervaring medisch technisch apparatuur is een vereiste. U bentin het bezit van een HBO-V, MBO-Vof vergelijkbaar diploma, rijbewijs B (E) en bent woonachtig in Zoetermeer of omstreken. Naast prettige collegae en een goede werksfeer biedt Provema duide aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Als u geïnteresseerd bent in deze functie, stuur dan uw c.v. met motii binnen twee weken naar: Provema Medische Techniek b.v., Du Meelaan 578-582,2722 ZM Zoi t.a.v. Mevr. R.M.G. Glasbergen-Hockx. Wij bieden een beter salaris voor de AUTOMONTEUR M/V die op zeer korte termijn ons Masterfitteam komt versterken. Wij verwachten van de kandidaten dat zij enthousiast, flexibel en accuraat zijn, alsme de in teamverband kunnen werken. Spreekt bovenstaande job u aan, bel dan voor een afspraak met Jos Versteege, tel.: 071-3620200. Ter Duin Opel B.V. Huis ter Duinstraat 50 - 2202 CV Noordwijk VISSER THOOE1 LYCEUM CHRISTELIIK VOORTGEZET ONDERWI LEIDERDORP RIJNSBURC Het Visser 't Hooft Lyceum is een groeiende protestants-christelijke bred meenschap met vier vestigingen te Leiden, Leiderdorp en Rijnsburg. Deze cursus bezoeken 2535 leerlingen de schooi. Op korte termijn ontstaan op onze school op de HAVO/VWO-afdeling de vacature: volledige betrekking Voor de functie is een tweedegraads bevoegdheid nodig. Een eerstegraads wordt op prijs gesteld, Personen die nog bezig zijn met hun studie kunnen reageren. U kunt ook solliciteren op een deel van de vacature. De datum v treding wordt in onderling overleg vastgesteld. Inlichtingen over de vacature worden verstrekt door de heer A. Tieleman, directeur Personeel Beheer, telefoon 071-5144447 (school) of 071-3613 Uw sollicitatie kunt u voor 19 januari a.s. richten aan de directeur Persons Burggravenlaan 11, 2313 HM Leiden. Gelieve op de enveloppe het woord sollicitatie te vermelden. Rabobank Rijndorpen. Een ondernemende Bank tussen Leiden en Katwijk. Met 130 medewerkers, verdeeld over drie kantoren. En een zeer interessante markt. Het bedrijfsleven in ons werkgebied bloeit, met de internationale Bloemenveiling Flora in Rijnsburg als middelpunt. En de prachtige omgeving, het nabijgelegen strand en de centrale ligging trekken steeds meer nieuwe inwoners. Als Rabobank hebben we inmiddels een stevige positie in deze regio. De talentvolle medewerker die we zoeken, gaat ons team versterken. Medewerker Commerciële Binnendienst Bedrijven m/v Als medewerker commerciële binnendienst Bedrijven lever je cruciale support aan het Bedrijventeam. Je ope reert vooral vanuit de back office. Als steun en toeverlaat van de adviseurs. Maar ook als aanspreekpunt voor je col lega's. In de praktijk betekent dit, dat je adviesgesprekken voorbereidt, agenda's inplant, financieringsaanvragen opzet en transacties afwikkelt. Daarnaast ben je vraagbaak en adviseur. Je hebt een MBO/HBO werk- en denkniveau en bij voorkeur relevante ervaring. Dat vul je aan met commercieel inzicht, initiatief, flexibiliteit, klantgerichtheid en teamgeest. Interesse? Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer T. Kralt, manager, telefoon (071) 409 26 11. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Rijndorpen, ter attentie van Paulien van de Meer, personeels- adviseur, Postbus 4, 2230 AA Rijnsburg. Geef je ambitie toekomst Rabobank Rijndal

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 40