Personeel Personeel Personeel Interviewer Wonen Wonen PROPER ^Data Voor de verpakkingslijn van onze brouwerij in Zoeterwoude zoeken wij basisoperators Een goede taxatie levert geld op Staat uw droomhuis hierbij? Z Z e verzameling J Assistent (m/v) Korenhof De Braak WERKEN IN DE FONKELENDE WINKELS VAN LUCARDI ODE leeuw 569.000, VRIJDAG 31 DECEMBER 1999 Gevraagd voor ondersteunende onderzoekstaken Werkzaamheden afhankelijk van ervaring en interesse: het afnemen van telefonische of face-to-face interviews, invoer van gegevens of notulering ten behoeve van beleids-, markt-, en consumentenonderzoek. Werktijden - verdeeld in dagdelen: ochtend, middag, avond en op zaterdag overdag, in overleg flexibel in te vullen Vereisten - middelbare opleiding - goede beheersing van de Nederlandse taal - enige computerervaring is een pré - interesse in maatschappelijke vraagstukken Wij bieden - doorgroeimogelijkheden m.b.t. salariëring en functie - interne opleiding - prettige werksfeer Bel ons voor je sollicitatie (071) 524 15 15 Dataverzameling is onderdeel van Research voor Beleid Holding Schipholweg 13-15 Leiden Wij zijn een internationale handelsonderneming in chemische basisstoffen en zijn op zoek naar een t.b.v. onze afdeling Productie Techniek Uw functie: - het beheren van het computerprogramma voor het opstellen en up-to-date houden van Material Safety Data Sheets (veiligheidsbladen van chemische producten) - het beheren van de documenten van het ISO-9002 kwaliteitszorgsysteem - het aanvragen van offertes en het maken van inkoopbevestigingen voor materialen en persoonlijke beschermingsmiddelen t.b.v. de afdeling - het beheren en up-to-date houden van de specificaties van chemische producten - het invoeren van gegevens in het onderhoudsbeheersystcem - het notuleren van afdclingsvergaderingen - het assisteren van hoofd Productie Techniek - het ondersteunen bij het in stand houden van het Responsible Care systeem (het Arbo- en milieu zorg systeem) Wij vragen: - MBO HBO-opleiding. bij voorkeur chemie - gevoel voor techniek, veiligheid milieu en chemie - ervaring in het omgaan met computers (Windows, Office) - een goede inzet, teamgeest, flexibiliteit, accuratesse en verantwoordelijkheids gevoel Wij bieden: - een afw isselende, full-time baan in teamverband met voldoende ontplooi i ngskansen - ruimte voor inbreng van uw persoonlijke visie en creativiteit - een prettige werksfeer Indien u geïnteresseerd bent. kunt u uw sollicitatie incl. CV (onder vermelding van de functie) binnen 10 dagen richten aan: VOS B.V.Postbus I60. 2400 AD Alphen a/d Rijn, ter attentie van mevrouw T. Galjaard hfd. P&O. Werkadres: Hoorn 75, 2404 HH Alphen a d Rijn. Voor inlichtingen: (0172) - 43 16 01 Incasso- en Deurwaarderskantoor zoekt wegens toenemende werkzaamheden met spoed: een incasso-medewerk(st)er minimaal HAVO of MEAO-niveau Wij bieden een prettige werksfeer, een salaris in overeenstemming met ervaring en kwaliteiten van de kandidaat en overigens uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae zien wij gaarne tegemoet op ons postadres: Postbus 93463, 2509 AL 's-Gravenhage Voor veel mensen hoeft het kopen van juwelen en hor loges met alt^d in een wïikel met hoogpolig tapijt. Zij voelen zich thuis bij LucartJ Juweifs Winkab waar laail flan nodig is. En waar mensen werken dw op een nartskjkB, adviserende manier met klanten omgaan. Ben je zo'iemand reageer dan snel want wij zoeken parttime verkoopmedewerkers m/v Je werkt in een collegiaal team. Werktijden m overleg, gemiddeld 8 uw per week. mdusiet koopavond, zaterdag en eventueel koopzondag. Winkelervanng Is w„ oiK7 niet noodzakelijk. Je ontvang! een korte opleiding Zin In 20*n leuke baan? Stuur een boefje met je c.v. en een recente pasfoto naar Lucardi Juweliers, Postbus 11599, 2502 AN Den Haag. Vermeld er je telefoon nummer bij, zodat wij je telefonisch kunnen uitnodigen voor een kennismaking. JUWELIER JUWELIER OP EEN ANDERE MANIER Makelaardij Zekerheid met Proper makelaardij omdat ervaring telt ANDR1ES SCHOTKADE 5 Beknopt woonhuis met voor- en verrassend diepe L-vormi- ge achtertuin (verwilderd) met schuur en achterom. Het woonhuis dient op div. punten opgeknapt te worden. doorzonkamer m/opensl deuren naar tuin eenvoudige gesloten keuken 1 slaapkamer met opensl deuren naar balkon, 2 slaapkamers aan achterzijde kleine badkamer met zitdouche beloopbare zolder over gehele breedte Vraagprijs f 379.000,- k.k. Euro 171.982,70 k.k. Tel. 071 - 519 09 09 Fax 071 - 519 09 08 Passage 9. Postbus 1056.2340 BB Oegstgeest Zaterdag geopend van 10 00 - 16 00 uur Ons volledige aanbod vindt u op internet: wwwproper-makelaardi| nl Genoemde prijzen zijn een uitnodiging tot het doen van een bod Heineken brouwt sinds 1864 zijn bier in Nederland. Met de verkoop van een indrukwekkend aantal biermerken in 170 landen is de onderneming uitgegroeid tot een van de grootste brouwerij-groepen ter wereld. Het brouwproces verloopt traditioneel, maar we maken daarbij gebruik van de modernste technieken. Kwaliteit en klantgerichtheid zijn voor Heineken essentieel, en daardoor is de inzet van onze medewerkers dat ook: zij maken onze reputatie waar. Basisoperators (5-ploegendienst) m/v (contract voor 1 jaar) Op de afdeling Verpakken hebben wij vacatures voor basisoperators die onze vaste bezetting voor een periode van 1 jaar komen versterken. Door die tijdelijke ver sterking van onze bezetting zal de vaste bezetting in staat worden gesteld vercter te werken aan de persoonlijke opleidings- en ontwikkelingsplannen. Tot je taak be horen het draaien en beheersen van enkele werkplekken op onze verpakkingslijn. Je werkt in een team en in een 5-ploegen- dienst. Wie zoekt Heineken? Je bent in het bezit van tenminste een LBO-diploma, aangevuld met relevante werkervaring en/of diploma's. Je vindt het leuk om in een productieomgeving te werken. Je bent klantgericht, hebt een flexi bele instelling, discipline, je kan goed samenwerken en luisteren én bent bereid om die eigenschappen ook echt in te zetten. Wat biedt Heineken? Een plezierige en dynamische werkomge ving en een arbeidscontract voor de periode van een jaar. Uiteraard hoort daarbij een uitstekend pakket aan arbeidsvoorwaarden. Solliciteren? Wil je er bij ons ook iets moois van brouwen en voldoe je aan bovenstaande eisen? Stuur dan binnen 14 dagen een brief met cv en kopieën van je diploma's, cijferlijsten en certificaten aan: Heineken Nederlands Beheer B.V., afdeling Personeel Organisatie Brouwerij, t.a.v. Mare Doorn weerd (BK 234), Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude. Of vraag eerst een sollicitatieformulier aan bij Sabine Spreeuw via 071 - 545 75 12. (voor een contract van 1 jaar). Taxeren Is vakwerk! Uw huis laten taxeren voor bijvoorbeeld de verkoop, een hypotheek of een nalatenschap? De Leeuw Taxateurs weten uw woning op de juiste waarde te schatten. Dankzij onze gespecialiseerde kennis van de woningmarkt besparen wij u tijd én geld; met een professionele taxatie die iedere geldverstrekker accepteert. Rijnsburg tel 0^1-4051616 katwijk tel 071-4076144 Hoofddorp tel 023-5620282 Op unieke locatie gelegen, nabi) het Rapenburg, een fraai opgeknapt grachtenpand uit de 17e eeuw met 4 slaapkamers en een plaatsje aan de achterzijde. Kom kijken op de kijkmiddag 6 januari, op afspraak. Prettige eengezinswoning met tuin op het Zuiden met vrij uitzicht. In jonge woonwijk gelegen. Lichte tuingenchte woonkamer met half open keuken. De begane grond is voorzien van plavuizen met vloerverwarming. Riant twee kamerapp. nabij het centrum gelegen op de 1e woonlaag, ideaal voor starters. Complex beschikt over eigen parkeerterrein, gezamenlijke fietsenstalling en per app. een eigen berging in de onderbouw. Kom kijken op de kijkmiddag 4 januari, op afspraak. Er zijn zaken waar je iedere dag weer van kunt genieten zoals het uitzicht vanuit de woonkamer van dit 3 kamerappartement aan de Zijl. Woonkamer met open haard, open keuken met klein balkon. Aparte berging, op de begane grond. Bijzonder fraai gelegen royale stadswoning (gemeentelijk monument) tegenover molen "De Valk" met 4 slaapkamers, een ruime woonkamer (ca. 40m2) met beukenparket en nog veel meer! Kom kijken op de kijkmiddag 5 januari 2000, op afspraak. Openingstijden maandag t/m vrijdag van 09.00 - 17.30 uur* Zaterdag 10.00 - 13.00 uur *ln Leiden rijn wij tot 19.00 uur geopend.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 44