De Sleutel naar een euwe eeuw Millenniumwcnscii 2000 MZK Haarlems Dagblad IJmuider Courant Leidsch Dagblad wensen alle adverteerders een voorspoedig 2000 Confidenta A.D. Service H BC De unie van vrijwilligers Roel Dragstra for ever daarom blikken wij je in Volksuniversiteit Velsen Kapper Martin Lieve Opa en Oma veel geluk, heil en zegen Gosse en Jolanda Jongstra Manja en Ruud Aan Iris Papa Henk en Mama Inge Ru Co 1999 De medewerkers van de Rubrieksadvertentie Afdeling Lieve Eline en Lisanne, jullie zijn heerlijke meiden, het is een eer om jullie moeder te mogen zijn. Maarten, gefeliciteerd met je 36e, je bent mijn ALLESSIE! Pap. mam jullie zijn geweldige (grootouders! Allemaal het beste In 2000 liefs Regina! GEZOND en GELUKKIG 2000 e v voor oudleden Arbeiders Jeugd Centrale en Rooie Familie en Moderne Vakbeweging Piet Geerling oud PenAJC Leiden+Zuid-Holland De Wei 2, Valkenburg. Opa en Oma Boekwijt uit Leiden groeten bij wisseling naar het jaar 2000 hun kinderen en kleinkinderen Cor-lda-Fred-Sylvia en Lesley Boekwijt in Limbricht-Sittard-Heerlen (Limburg) verder wensen wij gezondheid en sukses in beroep en bij sport Lactatielundige praktijk wenst u een gezond Borstvoeding, afkolfapparatuur en cursus Bertina van Schie. IBCLC Tel 071 -532 06 15 De tijd heeft sinds 1 mei 1951 in Noordwijk niet meer stilgestaan Laat het hart van het uurwerk in onze harten verder tikken. Mamma-Bert-Marion-Peter-Chrysta-Toos Pieter, Anouk en Savannah Borst wensen iedereen een gezonde eeuwwisseling Roel, Leo en Joke Kemp wen sen alle klanten en vrienden van GARAGE ALLIANCE hele fijne feestdagen toe en een gezond 2000 Café Moments Velserbroek wenst alle bekenden een voorspoedig Millenium jaar FIJNE KERST voor onze sponsor v d Ploeg kunststoffabrikant Een gezond en sportief 2000 Van Marco, Ronald en Dennis Ab en Coos Wallert wensen hun vrienden, buren en kennissen een happy Y2K of een gelukkig 19-2000 Nico en Wil Reijerse wensen familie en kennissen een gezond en voorspoedig jaar 2000. Wij wensen alle dienstenruilers en deelnemers aan het Schatproject van Vrijwilligerscentrale Haarlem een rijk en mooi 2000 Medewerkers DRW en Schatproject, Vrijwilligerscentrale Haarlem Peter Gunn wenst alle fans van Telstar. Jomanda, Elvis, Rock 'n Roll, House, Hard core en mooie vrouwen a Real Hot 2000!" _ieve Vincent Bastiaan Mamix A Tanja van ZADELHOFF veel geluk gewenst in het nieuwe millennium We zijn trots op jullie Dikke kus' Papa A Mamma ELISE. ROBERT-JAN EN MARCEL ook m de nieuwe eeuw veel gezondheid, liefde en geluk toegewenst door Pappa en Mamma' Anne wenst de mensen die haar lief zijn in Bilthoven, Nijmegen, Amsterdam en Woerden alle geluk in het jaar 2000. Ten langen leste het allerbeste Ook het heden stelt u tevreden Zij u verleden rijk,hopen P. en A. van Dijk. LIEVE ANITA Een lach en een traan. Een deel van het bestaan In de 21e met z'n vier 100 jaar meer plezier LIEFS ERIK Lieve Joury wij wensen jou in het nieuwe millennium heel veel liefde, warmte, gezondheid en succes toe! Wij houden heel veel van jou! Liefs pappa, mamma en Babs. P s Wij zijn hartstikke trots op je inzet en goede prestaties op school! schoonmaak en bedrijfsdiensten Bedankt zijn relaties, die het ook zo "ZAT" waren, voor hun vertrouwen in 1999 Voor 2000 beloven wij hetzelfde! Was u het ook zo zat, al die mooie beloftes in 1999?! Dan gaan wij er in 2000 samen toch wat aan doen! Wij wensen u een gelukkig en schoon 2000 toe! A.D.Service schoonmaak en bedrijfsdiensten Tel 023 - 527 75 28 06 - 22 97 40 37 A.D. Service schoonmaak en bedrijfsdiensten Wenst u een "schoon", gezond en gelukkig 2000 Dus belt u 023 - 527 75 28 Voor een vrijblijvende kennismaking. A.D Service schoonmaak en bedrijfsdiensten Wenst u een "schoon", gezond en gelukkig 2000 Dus belt u 023 - 527 75 28 Voor een vrijblijvende kennismaking. Een nieuw MILLENNIUM, dus tijd voor nieuwe dingen! Creëer zelf carrièrekansen: schrijf je in bij BOW Recruitment, het ex ecutive searchburo voor vaste banen in kantoorfuncties. Bel 023-5 28 00 57 of bezoek onze vacature-site www.bow.nl jij was, bent en blijft mijn liefste tot in 2000? Jouw „Stom Jong" afd Haarlem e.o. Wenst haar medewerkers en relaties een Voorspoedig Nieuwjaar. Lieve Annelies. In deze Nieuwjaarswens wil ik je bedanken voor de prachtige jaren dat we al samen zijn. ondanks af en toe een plaagstootje wil ik samen met jou in de volgende eeuw er weer iets moois van maken in ons nieuwe droomhuis Heel veel gezondheid We houden van je Bolle. Rodie. Jessie Greet Jonker Hooft lieve mam oma flat een goed, gezond, gelukkig, optimistisch, lachend '2000' én vele jaren verder! A Marja, Vicky, Sander, Esther, Matthys Rob. Wil. Dennis, Martin. Barry, Roy. A Theo, Loes. Ron, Marcel A Sonja Harry, Michael. Jimmy A Martin, Hetty. Pascha. Wij wensen alle vrijwilligers, begeleiders en deelnemende instellingen aan Exact, Intro en Opmaat een uitermate succesvol 2000 Medewerkers Exact, Intro, Opmaat, Vrijwilligerscentrale Haarlem 2*0*0*0 2*0*0*0 2*0*0*0 Wij wensen familie, vrienden, kennissen en buren veel GEZONDHEID en GELUK in het nieuwe Millennium Ivonne en Willem Bouw Een speciale millenniumwens voor Rob. Pappa. Manja. Marja. Michel en Roger wensen jou veel sterkte in het nieuwe jaar Met ons achter je zul je zegevieren Zeker weten! Paul. Ronald. Saskia, Bart. Muziek? Al Eeuwen Millenniumproof! Cursussen en opleidingen in muziek, tel 023 - 531934e Gsslhuisvest 47 2011 EV Haarlem (Egelantier) Muziekcentrum Zuid-Kennemerland wenst u een goed uiteinde en het beste begin! LIEVE RON, jij in Hillegom - ik in Oostenrijk, maar in onze harten nog geen centimeter van elkaar verwijdert! xxx- jes Je tijgemootje Jolieke en Ronald. Saskia en en Erwin en Vonneke: heel veel liefs en alle geluk in de 21e eeuw voor jullie, xxx-jes P+L Bert Maikel Joyce ik wens jullie een gezond gelukkig en liefdevol 2000 toe Bert gelfeliciteeid vergiet vol Yolanda! Lieve Sharon (6) en Jamie (3) Ouwehand, Hoefblad 11, Rijnsburg. Het gaat jullie goed in de nieuwe eeuw veel geluk! Oma en Opa Hillegom. Lieve mensen De beste wensen van van Bestuur Kath Bond van Ouderen (K.B.O.) Afd. Zoeterwoude. OPA en OMA de Winter een gelukkig en gezond 2000! Afz Anneke. Elly, Ria, Tineke, Connie. Petra, Lies, Li- dia. Henrie. Schoonzoons en kleinkinderen en Robin!!!! De Leydsche Boekbinder wenst u, in alle opzichten, een machtig mooi 'boekjaar'! Boommarkt 9, Leiden Tel: 071-5144812. Laten we er met z'n allen een fantastisch 2000 van maken! Bart, Coby, Bas en Elise wenst u een leervol millennium met o.a. vakantie Spaans, Windows 95/98, Word 97, Excel, Moderne kunst, Koken. Astro logie, Fotograferen, Wijnkennis, Kleding maken. Teke nen. Tarot vanaf 10 januari. Bel maar tel.0255 - 54.03.00 Lieve Lénet De laatste dag vaadeze eeuw Ik hou van jou!!! Liefs Andrea Mevr. Versteege Wij wensen u een voorspoedig 2000 toe. Veel sterkte Hans en Ada Lieve Richard 26 mei komt nu wel erg dichtbij!! Spannend heüü LIEFS ASTRID wenst al zijn klanten een geknipt 2000! Lekker ding! Anhabbak Kaman fi 2000 Hbiéby Oma Opa van Gastelen wensen Wil Marion, Jenny Paul, Nancy Mark kleinkinderen Marsha Richelle een gezond gelukkig 2000 Femke Maria Coops Je hebt een hele eeuw voor je Het kan alleen maar beter worden. We houden van je! Papa, mama en broers. Goed bekeken van de Familie Eeken door het geven van de aller beste wensen voor ALLE mensen die dit ook wensen Coos Ineke Sjef 's Snacks wenst al haar klanten een gezond en smakelijk 2000 toe' Sjef en Jenny! From any(province)capital on planet all convictionschurchbells ring any New Year wishing You:An Arrivé Planet of Social Care States of 21 Principles Visionism of Settling/Settled Economies! Grand Pen sionary „Safe Aim" Mont Key! Rosenbaum Wij wensen onze huidige en toekomstige medewerkers weer veel plezier en avontuur toe bij de uitvoering van onze projecten in kantooromgeving in het Y2K. Skills Project Support BV. Tel. 023-5286560 Zie onze vacaturebank op: www.skills.nl Wij wensen jullie een knallend en gezond 2000 Liefs van Amanda, Barée en Stephany 2000 Millennium 2000 Alle familie, vrienden, bekenden en collega's wensen wij een voorspoedig, gezond en gezellig jaar toe!!! Paul en Francien Morgen blijkt wie er millennium-proof is! A.J.B Jeeninga, Rembangstraat 65, 2022 EV Haarlem wenst u in het nieuwe jaar Wij wensen al onze vrijwillige en zakelijke relaties en de organisaties uit onze vrijw. vacaturebank een inspirerend en dynamisch 2000 Medewerkers Aktief, Bestuur Vrijwilligerscentrale Haarlem wensen familie, vrienden en bekenden een spetterend, succesvol en gezond 2*0*0*0 Sandra, Edwin en Daan Verdam Mag alles wat nog niet klaar is af komen in het jaar 2*0*0*0 Veel liefde, gezondheid en geluk in jullie groeiende gezinnetje Pake Gosse en oma Jolanda Remko Jongstra en Malika El Moesati veel geluk samen in 2 *0*0*0 Succes in werk en studie en met de verbouwing in de Herzogstraat! Het Klusteam G en J de Beuker Lieve ouders, oma en opa Reijken, in gedachten nemen wij jullie mee naar de volgende eeuw! Els, Carla Trudy, Loes, Richard en Joke partners en kleinkinderen. wensen familieleden vrienden en kennissen, zowel uit heden als verleden, een gelukkig en gezond jaar 2000 Met name on ze kinderen en kleinkinderen, immers hun zorgen zijn onze zorgen, wensen wij een nieuw jaar in goede gezondheid toe. Lieve ouders, opa oma Schrama in gedachten nemen wij jullie mee naar de volgende eeuw! Ria. Cees en Carta, partners en kleinkinderen. twintigste of eenentwintigste eeuw jij zal voor ons altijd bijzender zijn. Wij wensen jong en oud een cool en deskundig 2000 Medewerkers Tieners Aktief en 't Gilde, Vrijwilligerscentrale Haarlem Lieve Oma van Veen een geweldig, gelukkig, gezond en gezellig 2000 kinderen en kleinkinderen Lieve Claudia, lief GG; een nieuw millennium, een nieuw begin! Samen! We gaan er een toptijd van maken in Bilthoven! BALLOE Monique, Patrick, Stephanie, Macho, Chico Ik wens jullie een KNALGAAF en gezond 2000!! Jullie maatje papa en baasje Dewi en Dylan Samen naar 2000 veel geluk van Papa Mama Allen die aan mij denken en mij met zorg omringen wil ik bedanken en een zalig nieuwjaar wensen Cor. v.d. Wel Em. pastor. !u00 mensen )00 wensen met 2000 lomemens op 2000 kaartjes met 2000 x een geweldig millennium van Doreen Grossouw Alle bekenden over de hele wereld wens ik een gelukkig en gezond 2000 toe. Anne van de Poll-Jordans Dave and Jenny Shaw 20 years friends. Pas op ik rem voor dieren. Love Annelies and Richard A kiss to Daniël and Adam. Lieve Maarten Ilse jullie waren, zijn en blijven voor altijd mijn kanjers. Papa Dag Raoul, Jules, Marjolein, Marti, en Gerrit! Een fantastisch 2000 toege wenst door Mariëtte en Edward. Succes met het werk!! De hele familie een heel heel heel heel heel heel heel heel gelukkig nieuwjaar Stefan, Kitty, Stephanie, Jeffrey bedankt voor jullie hulp en vriendschap Richard Annelies LIEVE ILSE EN KOEN Een Millenniumwens. Voor jullie veel geluk en gezondheid in de 21e eeuw Pappa en Mamma.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 42