Personeel Personee L M U C Welke "commerciële" monteur m/v wil ondersteuning en service van buitengewone kwaliteit leveren ■=q5aFajn MARKTLEIDER ZOEKT EEN COMMERCIEEL TALENT je komt ogen en oren tekort Management assistent A m/v Medisch secretaresse A m/v Werken bij Van Zanten Dan kom je verder Salarisadministrateur m/v VRIJDAG 31 DECEMBER 1999 Safari B.V. fabrikant van plaatbewerkingsmachines is ter versterking van de service afdeling op zoek naar zelfstandige servicemonteurs die Safan B.V willen vertegenwoordigen in de gebieden Noord-, West- en Zuid-Nederland en eventueel in het buitenland. Voor deze zeer boeiende en zelfstandige baa worden de servicemonteurs natuurlijk terdege opgeleid en ingewerkt en zullen zij ook kunnen doorgroeien naar de functie van allround servicemonteur. De kantpersen en guilloti- nescharen van Safan B.V. zijn een begrip in de plaat bewerkingsindustrie, bin nen en buiten Nederland. Alle Safan producten ken merken zich dan ook door een onveranderlijke hoge kwaliteit en goed door dacht gebruik van moder ne technologie. Jaarlijks worden honderden machi nes geproduceerd die hun plek vinden over nagenoeg de hele wereld. Daarom heeft Safan een eigen ser- vicedienst. Een garantie voor efficiënte ondersteu ning en perfect onder houd. Momenteel zijn er ongeveer 100 medewer kers werkzaam bij Safan. Taken en verantwoordelijkheden. Het zelfstandig verrichten van preventief onderhoud en het verhelpen van storingen. Het installeren van nieuwe machines en/of begeleiding hiervan. Het op correcte wijze vertegenwoordigen van Safan. Het instrueren van het bedienend personeel, bedrijfsleiding en technische dienst. Profiel kandidaat. U bent slagvaardig, handvaardig en uitdrukkingsvaardig en kunt goed zelfstandig werken. U heeft goede kennis van hydrauliek, elektrotechniek, elektronica, computerhard- en software of u denkt zich dit snel eigen te maken. U heeft ervaring in service en/of onderhoudswerkzaamheden. U heeft technisch MBO werk- en denkniveau en enige talenkennis (BID). U woont in de omgeving van de aangegeven werkgebieden. U heeft een flexibele opstelling ten aanzien van de werktijden. U bent in het bezit van een rijbewijs B/E. Informatie en sollicitatie. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met dhr. A. Speelman, team-coördinator service. Uw sollicitatie met uitvoerig curriculum vitae kunt u voor 14 januari 2000 richten aan afdeling Personeelzaken. Lochem - Holland ©®®fftë (pOaaavö Kwinkweerd I I 7241 CW Lochem Tel.:+31 (0) S73 222 222 Fax:+31 (0) 573 - 252 057 e-mail: safan tip.nl http://www.sa7an.nl Sonax Car Care, landelijk gezien de grootste dienstverlener op het gebied van optisch auto-onderhoud zoekt voor de franchisenemer te Roelofsarendsveen en omgeving: ALL ROUND AUTOPOETSERS (MA/) De werkzaamheden bestaan uit het in showroom staat brengen van gebruikte en nieuwe auto's, je krijgt hiervoor een gedegen opleiding Tevens bestaat de mogelijkheid om je te bekwamen in diverse reparatietechnieken zoals "Uitdeuken zonder Spuiten", steenslagkorrektie en kunststof reparatie. Wij bieden Een goed salaris Goede arbeidsvoorwaarden Een afwisselende baan in een sterk groeiende organisatie Wij vragen Leeftijd tot 25 jaar In bezit van rijbewijs B Kennis van Nederlandse taal in woord en geschrift Enige ervaring op poetsgebied en/of schadereparatie is een pré Ben je geïnteresseerd in deze afwisselende baan bel dan met het hoofdkantoor van Sonax, jouw contactpersoon is Michel Orth Sonax Car Care b.v. 030-60 81 497 PIXONS bv is de snelst groeiende elektronicaketen van Nederland. De Dixons filialen bieden keus uit eon ASSISTENT BEDRIJFSLEIDER Dixons bv zoekt een commercieel talent, die er plezier in heeft de consument op een prettige manier van dienst te zijn. Wij hebben momenteel een vacature voor een assistent bedrijfsleider van 36 uur per week voor ons filiaal in Leiden. We zijn op zoek naar een kandidaat met een opleiding op MBO-niveau en verkoopervaring, bij voorkeur op het gebied van PC's, printers en mobiele telefonie. Belangstelling voor fotografie en personal audio is een pré. Klantvriendelijkheid is echter een absolute must. Wij stellen daar het nodige tegenover. - prima basis salaris - premiesysteem waarbij u heel veel invloed kunt uitoefenen op uw inkomen - opleidingsfaokteiten - goede secundaire arbeidsvoorwaarden Heeft u interesse bovengenoemde functie; stuurt u dan uw sollicitatiebrief onder vermelding van "LD-1022" aan: Dixons bv. La.v. Dhr. S. van Wijnen, hoofd Personeel Organisatie. Postbus 3480, 5203 DL 's-Hertogenbosch. U kunt ook reageren via internet: www.dixons.nl Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek,onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuur lijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome struc tuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. RAAD VAN BESTUUR Binnen het secretariaat van de Raad van Bestuur LUMC is een zestal medewerkers werkzaam op het gebied van algemene patiëntenzorgtaken. De werk zaamheden nchten zich met name op ondersteu ning en coördinatie rondom het Kwaliteitszorgpro- gramma. de Commissie Medische Ethiek en de Klachten- en Meldmgscommissie.Ter ondersteuning van deze sectoren is de functie vacant van: (24 uur per week) Vac nr. 99.R.48.52.LD Ter ondersteuning van de Klachten- en Meldings- commissie. en het opzetten en ondersteunen van het datamanagement van de Commissie Medische Ethiek en de Klachten- en Meldingscommissie. Functie-inhoud: - bewaken van de administratieve procesgang van de stukken van de Klachten- en Meldingscommis sie; - voorbereiden van verga'denngen. verzenden van vergaderstukken alsmede het uitwerken van de notulen; - het opzetten en onderhouden van computerdata base voor zowel de Commissie Medische Ethiek als de Klachten- en Meldingscommissie; -^opstellen van conceptbrieven; - administratieve verwerking rond aansprakelijkstel lingen (bevestigen, commentaar vragen, aanmel den, verzorgen van correspondentie, onderhou den van contacten met derden, registreren van medische tuchtzaken). Functie-eisen: - HAVO/VWO aangevuld met secretariële oplei ding; - goede kennis van WordPerfect en Word; - kennis van databaseprogramma's; - goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; - ervaring binnen de gezondheidszorg, danwel aan toonbare affiniteit met de gezondheidszorg. Flexibiliteit zelfstandigheid, secuur en discreet om kunnen gaan met vertrouwelijke informatie als mede sterke contactuele eigenschappen en het kunnen tonen van empathie zijn onontbeerlijk voor de functie. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.658,- bruto per maand, bij een fulltime dienstverband, afhankelijk van ervaring. Dienstverband: Aanstelling zal plaatsvinden voorde duur van I jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer A. Oosterlee. arts, hoofd Medische Zaken (071 -526 25 96). DIVISIE 3 Divisie 3 omvat de afdelingen Kindergeneeskunde. Huidziekten. Oogheelkunde, Keel-, Neus- en Oor heelkunde. Verloskunde. Gynaecologie. Psychiatrie. Pathologie. Huisarts- en Verpleeghuisgeneeskunde. Neurologie en Neurochirurgie. Afdeling KNO De admmistratief-secretanële organisatie van de afdeling KNO is onderverdeeld in een tweetal secretariaten; te weten het stafsecretariaat en het patiëntenzorgsecretariaat. Het patiëntenzorgsecretanaat bestaat uit het kli nieksecretariaat en het poliklinieksecretariaat. Ten behoeve van het patiëntenzorgsecretariaat wordt gevraagd een: (36 uur per. week. eventueel 2 deeltijdfuncties mogelijk) Vac.nr. 99.C.29.52.LD Functie-inhoud: - het voorbereiden en afwerken van spreekuren en het begeleiden van spreekuren aan de receptie; - het bijwerken van medische dossiers; - het te woord staan van patiënten en artsen, zowel aan de telefoon als aan de balie; - het mede zorgdragen voor het archiefbeheer Functie-eisen: - MAVO/HAVO-diploma aangevuld met de cursus Medische Administratie danwel NAMS-opleidmg; *- ervaring met geautomatiseerde systemen. Word onder Windows en met diverse administratieve werkzaamheden; - positieve instelling, goed kunnen werken in team verband en goede contactuele eigenschappen; - ervaring met polikliniekwerkzaamheden strekt tot aanbeveling; - ervaring met medische terminologie, aangevuld met een cursus medische terminologie Salaris: Het salans bedraagt maximaal f 3.833.- bruto per maand bij een volledige aanstelling en afhankelijk van leeftijd en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de duur van I jaar met uitzicht op een vast dienst verband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw C. Borst. Ie medewerker medisch sec retariaat (071 - 526 24 61of (071 - 526 24 25). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, kuntu binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw H. Blom Postbus 9600 2300 RC LEIDEN Koninklijke Van Zanten B. V. te Hillegom is een internationaal succesvolle groep van ondernemingen. Op innoverende wijze brengt de Koninklijke Van Zanten Groep al meer dan 135 jaar de sierteelt in bloei. Diverse werkmaatschappijen zijn actief in research, veredeling, vermeerdering en verkoop. Ruim 1300 medewerkers van de Koninklijke Van Zanten Groep produceren en verkopen wereldwijd uitgangsmateriaal voor onder andere alstroemeria chrysantenfreesia 's, lelies en tulpen. De werkmaatschappijen ressorteren onder Van Zanten International Holding B.V. Een onderdeel van de Holding, gevestigd te Hillegom, is de afdeling financiën 8c administratie Door uitbreiding van de werkzaamheden is op deze afdeling de volgende vacature ontstaan: De afdeling verzorgt de salarisadministratie voor een aantal werkmaatschappijen. anaf januari 2000 wordt de gehele salarisadministratie centraal uitgevoerd in Hillegom. L krijgt te maken met veel soorten salarisbetalingen, voor zowel vast als tijdelijk personeeL Er zijn verschillende CAO's van toepassing. U heeft een loketfunctie, wat betekent dat iedereen met vragen over de salarisuitbetaling en veel zaken die daarmee samenhangen bij u terecht kan. L' heeft zelfstandig contact met de verschillende uitvoeringsorganen en verzorgt de aangiften. L* werkt in een klein team onder leiding van het groepshoofd financiën administratie. Wij vragen opleiding als salarisadministrateur op mbo/ hbo-niveau ruime ervaring met verschillende salarispakketten gewend om met deadlines te werken goede contactuele eigenschappen. Wij bieden een gevarieerde baan in een dynamische omgeving waar eigen initiatief gewaardeerd wordt De salariëring is passend en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed. Voor nadere informatie kunt u terecht bij mevr. Tineke Allaert (groepshoofd financiën 8c administratie), telefoon (0252) 535353. Uw schriftelijke sollicitatie met CV 14 dagen richten aan: Van Zanten Ta.v. Marian Ros. manager personeel en algemene zaken koninklijke 'e Loosterweg la, P.O. Box 25, 2180 AA Hillegom VAN ZANTEN E mko@vanzanten.nl I http://www.vanzanten.nl

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 38